Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Pattuska


Pattuska
csendes tag

http://www.youtube.com/watch?v=9DW0HUZPk1o&feature=channel

A videó végén az a szörny fog ki rajtam, felugrok a hátára majd ledob, melyik gombot kellene szorgosan nyomogatnom vagy mi a titka , hogy fent maradjak nem birok rájönni..

(#2) blazsey2 válasza Pattuska (#1) üzenetére


blazsey2
senior tag

Amikor felugrasz rá,akkor egy nagy kör jelenik meg ami elkezd csökkenni,valahol félúton nyomd meg a négyzet gombot.Ezt négyszer kell megcsinálni és utána kivégezheted.Remélem érted.

PSN ID:blazseydr

(#3) Pattuska válasza blazsey2 (#2) üzenetére


Pattuska
csendes tag

melyik az a négyzet gomb? az x? vagy pedig rb , lb? lehet én vagyok túl hülye de nem tudom..

(#4) blazsey2 válasza Pattuska (#3) üzenetére


blazsey2
senior tag

A sony gamepadon van egy négyzet gomb,ha boxon játszol fogalmam sincs melyik az a gomb.Akkor esetleg tedd fel a kérdésedet itt.

PSN ID:blazseydr

(#5) Pattuska


Pattuska
csendes tag

Már feltettem nem válaszoltak:( Megnéznéd nekem configba , hogy mi van a gombhoz irva angolul és akkor betudnám azonositani h boxon melyik az.
Köszi előre.

(#6) Def26 válasza Pattuska (#5) üzenetére


Def26
félisten

Boxon asszem "X" gomb.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#7) Pattuska


Pattuska
csendes tag

azzal próbáltam ledob ugyanúgy az a kis szemétláda , már lassan kidobom a boxot az ablakon , hogy nem birok rájönni..

(#8) alien_ válasza Pattuska (#7) üzenetére


alien_
őstag

Right turret.

Swarm is coming.

(#9) Kvelstadt


Kvelstadt
veterán

most értünk a végére tesóm is meg én is nemtom hány nap intenzív los-ozás után. minden fokozat meg van plusz minden trial, ergo minden achivment nekem is meg tesómnak is. egymást motiváltuk. mikor ő megcsinált egy trialt aminek én nem mentem volna neki mégis nekimentem aztán így oda vissza.
baromi jó játék volt. egy baj van vele. az üresség ami most van. kész vége ennyi volt. pedig még játszanánk.

[ Szerkesztve ]

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#10) MasterMark válasza alien_ (#8) üzenetére


MasterMark
titán

Trigger, de mindegy. :DDD

Pattuska: Írja is, hogy az RT-vel tudod kinyírni, ami a jobb ravaszt jelenti.

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#11) vg válasza Kvelstadt (#9) üzenetére


vg
addikt

A két DLC-t is végignyomtátok így? A második DLC az iszonyat nehéz, nagyon idegesítő dolgok vannak benne. Én vagy 100szor meghaltam mire rájöttem miket kell csinálni és amíg kinyírtam a démont, ráadásul legkönnyebb fokozaton. :R

(#12) Kvelstadt válasza vg (#11) üzenetére


Kvelstadt
veterán

nem volt net meg előfizetés meg ilyesmi. a két dlc végigjátszását csak neten néztem meg és láttam hogy lenne egy két érdekes rész paladin fokozaton a trial-ról nem is beszélve. de egyébként annyira nem jött be, inkább a story része ami tetszett. meg ez hogy szétöltük a castle játék legnagyobb góréit (vérfarkas vámpir stb..) plusz sokféle kegyencüket, de még sátánt is visszafejeltük oda ahova való szal ennek olyan minden szanaszétmegvan mentve, erre ja még van egy bazinagy forbidden one aki am eddig fényezte a páncélját de most jön és legyalul ugyha mentsük meg a világot újra..
valahol olvastam hogy trilógiának tervezték de nem tudom hogy akár csak egy második részre honnan szereznének értelmes castle hangulatu bossokat nemhogy 3 részre..

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#13) Genius235


Genius235
csendes tag

(toturi)
Hidd el nem is gond hogy nem vetted meg a 2 kieget. Felesleges pénzkidobás.
Egyedül mikor Laurát kellett irányítani az egy kis új színt visz a játékba. Egyébként lehet hogy 3ds-re is lesz ilyen kaliberű játék, [link]
Elsőre sikerült a Baba yaga-s rész?

[ Szerkesztve ]

(#14) Kvelstadt válasza Genius235 (#13) üzenetére


Kvelstadt
veterán

mondom végignéztem a dlc-k végigjátszását neten és nem sajnáltam annyira hogy kimaradt. de a story része jó volt. már az a része ami Gabriel "megváltozását" magyarázta meg.
a baba yaga résznél a zenedobozra gondolsz ugye? úgy csináltam meg hogy paladin fokozaton (ne sérülj meg) trial-al együtt. de előtte toltam már easyn is azt a pályát.
de azt nem tudom hogy érted hogy elsőre. beraktam a zenéket és megnéztem mit nyitnak. a tüzes-áramos résznél mentem pár kört mire rájöttem hogy az utána lévő akadályoknál hogy jó nekem a zene színsorrendje. szóval ha így nézzük nem elsőre csináltam meg.
de én ilyen tekercseket amik adnak némi segítséget nem is használtam a játékba mert úgysem értem a nagy részét szal mindent kitapasztaltam.
egyedül a végén a nap és hold beálitós rejtvénynél próbáltam kihozni valamit a tekercsből és annyi ki is jött hogy augusztus meg full sötét hold a pontos napot meg tekergettem és az egyik jó lett.

A 3DS-es rész úgy tudom 2D-s lesz. lol. de kíváncsi leszek mit hoznak ki 2D-be a LoS készítői.
agyébként a régi gba-s részekkel játszottam. a DS részek kimaradtak de nekem még mindig a Symhony of the night a best castlevania játék.
egyébként ellene voltam sokáig hogy a castlevania átkerüljön 3D-be. az N64-es atyaég.. ps2-n csak a course of darkness-el játszottam de az se jött be. nagyon nem. pedig raktak bele familiar-t meg sotn-os térképet meg mittom én de mégse jött át a castle feeling.
God of war-t meg imádom szóval persze h nekimentem a LoS-nak és itt valamit jól csináltak mert bejött az egész még így 3D-be is.

[ Szerkesztve ]

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#15) vg válasza Kvelstadt (#14) üzenetére


vg
addikt

"DS részek kimaradtak"

Én DeSmuME emulátorral vittem végig a három DS részt, neked is csak ajánlani tudom.

(#16) Kvelstadt válasza vg (#15) üzenetére


Kvelstadt
veterán

az egyiket kipróbáltam haver DS-én tetszett első látásra. majd egyszer bepótolom őket.
psp-re volt meg a dracula x akármi. na azt kipróbáltam de nem volt türelmem hozzá viszont nem is azért vettem meg hanem mert benne volt a SotN is amit viszont rommá játszottam.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.