Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#957) Dilikutya válasza Ijk (#931) üzenetére


Dilikutya
félisten

A B-17 amcsi gép volt, nem brit :D

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#958) Loretto


Loretto
veterán

most vittem végig a repülős pályát elképesztő milyen klafa. csak ámulok. :C

Soirée...

(#959) Monya78 válasza Loretto (#950) üzenetére


Monya78
veterán

Megnéztem a Call of Dutty Uo-t

Graphic:
1024*768, Caracter texture: High, General Texture: High, Bilinear, 32bit, Nvidia Fog: yes

Performance:
Wall Marks: On, Ejecting Brass: On, Dinamic Light: Everything, Word Dinamic light: Nicest, Mode Detail: High, Particle Detail: High, Sync Every Frame: No, Show Blood: Yes, Number of Corpses: Long, Shell shock scrren: Yes

NOVILLE pálya:

61.77Omega és 70.41-es driverrel 30-120 fps között, legtöbször 50-70fps-t láttam

56.72-es starstorm: 25-100 fps között, legtöbbször 30-50 fps-t láttam (ennél a drivernél már volt egy pár szaggatás...)

(#960) Loretto válasza Monya78 (#959) üzenetére


Loretto
veterán

melyik fraps? amugy fraps miatt fagyhat? 1.9-el mértem.

Soirée...

(#961) Monya78 válasza Loretto (#960) üzenetére


Monya78
veterán

nem is tudom pontosan...azt hiszem 1.99 ha van ilyen :DDD
szerintem nem fagy e miatt..

[Szerkesztve]

(#962) Loretto válasza Monya78 (#961) üzenetére


Loretto
veterán

Bővebben: link

Soirée...

(#963) Loretto válasza Monya78 (#959) üzenetére


Loretto
veterán

1024*768, Caracter texture: High, General Texture: High, Bilinear, 32bit, Texture Qual: Default Nvidia Fog: yes

Wall Marks: On, Ejecting Brass: On, Dinamic Light: Everything, Word Dinamic light: Nicest, Model Detail: normal, Particle Detail: High, Sync Every Frame: Yes, Show Blood: Yes, Number of Corpses: ,large Shell shock scrren: Yes

na ezek amit a gép beállít autodetekten.

[Szerkesztve]

Soirée...

(#964) ujoncc


ujoncc
csendes tag

moderálva - Kalandor

(#965) Dilikutya válasza ujoncc (#964) üzenetére


Dilikutya
félisten

Vegyél egyet. 12e FT a Deluxe Edition, abban benne van mindkét rész, 7e Ft csak az UO önállóan. És adnak hozzá kódot is, és így a telepítőfájlok sem foglalják a helyet a gépeden, sőt még ki sem kell CD-re írnod így.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#966) Robaj válasza ujoncc (#964) üzenetére


Robaj
addikt

Egyetértek Dilikutyával, de még azt hozzátenném:
Minden szerveren jácchacc!
Szal megéri megvenni!
És ilyen hülye kérdéseket ne nagyon tegyél fel, me min. törlik a hsz-t, szal tök fölösleges...

(#967) LK


LK
addikt

Óriási hírem van! Kijött a codra és az UO-ra is a patch! A köv kérdés merült fel bennem:Ezeket ha felteszi az ember akkor a régebbi verziós szerverekre is fel lehet menni? Vagy ledob? Tehát a patch feltevésével nem kell-e várni,amíg a cod társadalom beüzemeli őket?

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#968) LJoE válasza LK (#967) üzenetére


LJoE
senior tag

jó kérdés, szerintem attól függ, hogy jól írták-e meg azt a patch-et
ha nagyon izgat próbáld ki (de végülis mit nyersz, ha a szerveren régebbi fut???) :)

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#969) Chip válasza LJoE (#968) üzenetére


Chip
aktív tag

Nem tud jatszani, es telepitheti ujra ha a regebbi patch-el futo szerveren akar jatszani.

(#970) LK


LK
addikt

Azt gondoltam mind2 helyre is be kell írnom,hogy valaki válaszoljon.De úgy látom hasonlóképpen oldottátok meg mint én.:)

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#971) csibor


csibor
őstag

Nem tudjátok meg csinálták már a magyarositást?Én nem találom sehol.

(#972) Robaj


Robaj
addikt

Mi volt a peccen 100 mega?
Me ugyen nincs új pálya....
Jó sok hiba volt az eredetiben:D

(#973) LJoE válasza Robaj (#972) üzenetére


LJoE
senior tag

van új pálya
tigertown

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#974) LK válasza csibor (#971) üzenetére


LK
addikt

Már ezer éve kint van a magyarosítás. www.callofduty.hu vagy profbako.uw.hu-n.írjon meindenki,hogy változott-e valami a patchekkel! Javult valami? Kevesebb lag? Bármi új dolog? Jobban,szebben fut stb...

[Szerkesztve]

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#975) LK


LK
addikt

UP az én hozzászólásomra.Jobb lett e az 1.51?

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#976) csibor válasza LK (#974) üzenetére


csibor
őstag

Légyszives dobj egy linket,mert én béna vagyok.Csak a mp honositását találom a sing p-ért nem.

(#977) LK


LK
addikt

Látod én vagyok a béna.Az MP honosítás van meg,de az SP honosítással kapcsolatban kérdezd meg Bako-t a saját honlapján az üzenőfalon.Ő fogja megcsinálni a honosítást,ha akarja!!!!! ) Úgy rémlik hogy más is ezt kérdezte tőle.(Lehet hogy te voltál? Mindjárt utánajárok.)

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#978) LK válasza LK (#977) üzenetére


LK
addikt

Valami SACCA nevű gyerek kérdezte tőle,és azt írta hogy gondolkozik rajta.

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#979) csibor válasza LK (#977) üzenetére


csibor
őstag

THX!

(#980) Austi


Austi
tag

Hi.
olyan problémám lenne hogy pár napja miota föltettem az 1.51-es patch et azota lagolnak a szerverek meg szaggat is a game ill. azt azért csak nem hanem csak megy mondjuk átlagosan 80fps-el és nagyobb tereken meg füst nél belassul 30-40 fps re és ugy elég csak rossz vele játszani.de eddig teljesen jo volt semmi gondom nemvolt a sebességel.
mondjuk a sima alap cod ban is ugyan ez a helyzet ott is fönnvan az 1.5 ös javítás
nemtudom hogy kapcsolatba hozhatóe ez a patchek föltételével mindenesetre azóta ilyen.
ma formáztam is és ujraraktam a cod-ot + uo-t is de semmi változás
pingem jo,vírusom nincs szal fogalmam sincs mi a baj.
akinek van esetleg ilyen problémája az segítsen.

[Szerkesztve]

(#981) Newl


Newl
tag

Sziasztok,

nem tud valaki infót arról mi lett a www.callofduty.hu sorsa?

Tök rossz hogy nem tudok a kedvenc játékomhoz letölteni mapokat stb...
Szerettem ezt az oldalt.

Valaki tud többet mért nem lehet elérni? :O

üdv.:

Newl

Mondom, Meseországban élünk.

(#982) Robaj válasza LJoE (#973) üzenetére


Robaj
addikt

De az csak a sima COD-ban van!

(#983) LJoE válasza Robaj (#982) üzenetére


LJoE
senior tag

sorry ezt nem tudtam, viszont callofduty.hu engem is érdekelne
mi lett vele?

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#984) retros válasza LJoE (#983) üzenetére


retros
tag

Boldog új évet wehhe :)
szal mint gondolom észrevettétek a callofduty.hu máá megy :) öröm öröm boldogság...
rég nemjártam a fórum felé,me nemvolt értelme..sztem :)
jah télleg....örülnék ha a tigertown pályán végre nyomhatnám..soha nem csíptem még el úgy szervert h az ment volna rajta bakker
egyebet nemtok most ..kérem kapcsolja ki :)

végre a munkám úgy engedi h 2 hete megint sok borsot török az ujjoncok orra alá áám :)
DF merciless rulla :)


[Szerkesztve]

''Itt vagyok Lalikám, segítsek? Mennyier vagy túsz? Sőrhöz odaférsz?'' -

(#985) LJoE válasza retros (#984) üzenetére


LJoE
senior tag

Magába is BUÉK harcostárs.
Hát ügen, ügen, ügen.
Sajna az én munkám meg most olyasmi, hogy mire game-lni tudnék már nincs kedvem, vagy időm nincs.

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#986) Travelos


Travelos
őstag

van már magyarosítás külön a united offensive-hez?

H97 / i5 / 16GB DDR3 / 3TB HDD / 120GB SSD / R9 280 / 24" IPS / 550W

(#987) Chip válasza Travelos (#986) üzenetére


Chip
aktív tag

Itt Bővebben: link a fooldalon van egy hir ami a magyarositasokrol szol, van egy-ket link is.

(#988) LK válasza Newl (#981) üzenetére


LK
addikt

Te milyen néven játszol? Mert Newl néven valamelyik szerveren játszottam,és megálltam egy pillanatra egy fedezékben,és lelőtt az illető a saját csapatomból,azzal hogy miért álltam meg.Nem tudom hogy te voltál-e,csak ez szemét dolog,meghatározni,hogy más hogyan játsszon.És legközelebb hasonlóképp fogok tenni,és én is el fogom baszni a játékát.Ha nem te voltál,nem szóltam semmit.

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#989) LJoE válasza LK (#988) üzenetére


LJoE
senior tag

ha rusholni szeretnék, és megállnak előttem az ajtóban, azt én sem szoktam tolerálni :D rossz pillanataimban bele is lövök az illetőbe :D

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#990) LK válasza LJoE (#989) üzenetére


LK
addikt

Nem erről volt szó.Beállni a fedezékbe és körbenézni tilos? Direkt odament,és leszedett mellettem lévővel együtt..Csak őrjöngeni lehet taktika és gondolkodás nélkül? Azt csinál mindenki magával amit akar,de másra ne kényszerítse rá.Ez önző dolog.És még mondanék pár mondatot,de nem akarok otromba lenni...
Ha valaki áll az ajtóban mellélövök,azt is észre szokták venni.Mert elrontani más játékát bunkóság.

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#991) retros


retros
tag

a minap 3an voltunk egy szűk folyosón és miattam nemtuttak elmenni.. hát inkább kiugrottam az ablakon és meghaltam :)

''Itt vagyok Lalikám, segítsek? Mennyier vagy túsz? Sőrhöz odaférsz?'' -

(#992) r0dg3cc válasza Austi (#980) üzenetére


r0dg3cc
tag

nekem is ugyanez van.. de ezek szerint masnal is en azthittem az ati driver a sz*r.. masnal nincs ilyen? hogy patch ota lassu es szaggat?

:O

mennyire igaz a valosag?

(#993) LK válasza retros (#991) üzenetére


LK
addikt

Önfeláldozó voltál.Azt viszont nem tudom,hogy hasaló embert át lehet-e ugrani?Mert akkor ez is egy megoldás.

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#994) LJoE válasza LK (#993) üzenetére


LJoE
senior tag

a legidegesítőbb, hogy nem
az ajtóban hasaló emberről visszapattansz, na ilyenkor szoktam felrántani magam, ha nagyon benne vagyok a játék hevében (bár én is inkább mellélövök, csak utána bele, ha nagyon nem veszi észre magát, akkor se fejbe :D)

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#995) retros


retros
tag

Télleg nem lehet a embereket átugrani..szal ez búúshit :)
bár én is inkább a lassanjársztovábbélsz-nek a híve vagyok..
meg is szoktak szólni mert idegesítően kevésszer halok meg :D
a kedvencem h 2 kör után vki lecsíterezett :)

''Itt vagyok Lalikám, segítsek? Mennyier vagy túsz? Sőrhöz odaférsz?'' -

(#996) LJoE válasza retros (#995) üzenetére


LJoE
senior tag

megesik az ilyesmi :)

nem játszol mostanában, mondjuk pont most?

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#997) retros válasza LJoE (#996) üzenetére


retros
tag

most értem haza..a héten 9ig meló :) sztem pénteken lesz időm leghamarabb normálisan eltölteni több időt.. addig marad az éjszakázás :)
de ha megacc msn címet tán többet tunk kommunikálni harcostestvír ;)

[Szerkesztve]

''Itt vagyok Lalikám, segítsek? Mennyier vagy túsz? Sőrhöz odaférsz?'' -

(#998) O


O
csendes tag

Vágigvittem a Náci vadászgépek irtását bírtam nagyon.

(#999) LJoE válasza retros (#997) üzenetére


LJoE
senior tag

nem hülyeség, bár én is összevissza korlátozottan vagyok játékközelben
msn címem az adataimnál lévő e-mail cím

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#1000) LK


LK
addikt

Én vagyok az 1000.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Éljen a COD!

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.