Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Billentyűzet „multikonverter” (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Azték Kakas


Azték Kakas
csendes tag

Sziasztok!

Szeretnék venni egy új billentyűzetet a gépemhez. Ki is néztem egy Logitech magyar Internet Navigator klaviatúrát. Sajnos a gépemen nincs PS/2-es port, de annyira nem ijedtem meg, mert tudom, hogy lehet kapni átalakítót. Időközben már be is szereztem egy PS/2-->AT konvertert. Igen ám, de úgy olvastam az Interneten, hogy az Internet Navigator eredetileg USB csatlakozóval szerelt, de jár hozzá egy USB-->PS/2 átalakító… az a nagy kérdés, hogy szerintetek fog működni többszöri konvertálás után is a szerencsétlen pára???????

A képlet végül így nézne ki:

USB-->PS/2-->AT

Az egerem is USB-s, az PS/2-re van átalakítva, és működik! (nincs több PS/2-es portom)

Várom a véleményeket! : )

(#2) Sidaries válasza Azték Kakas (#1) üzenetére


Sidaries
őstag

Hát szerintem eléméletileg mennie kéne. Mindenesetre jól fog kinézni.:)

I am the Visionaire, follow me if you dare...

(#3) Azték Kakas


Azték Kakas
csendes tag

Elméletileg? Hááát, este délután kiderül... : ))) Majd megírom az eredményt (ha lesz mivel) : ))

(#4) Tchoepi


Tchoepi
tag

Helló!

Ha szabad egy javaslattal élnem, esetleg fontold meg egy USB1.1 (esetleg USB2.0) kártya beszerzését, nem kerül vészes összegbe (ca. 4k), és ez a gond is megoldódik és később is hasznos lehet (printer, dig. fényképezőgép, FF kormány, stb...).

Ciao
Tchoepi

A vélemény olyan, mint a segglyuk; mindenkinek van, és senki sem kiváncsi a másikéra.

(#5) Azték Kakas


Azték Kakas
csendes tag

este délután = este VAGY délután ; )

(#6) Azték Kakas


Azték Kakas
csendes tag

Szia!

Azért nem akarok USB karit venni, mert az egész gépet le akarom cserélni hamarosan, kivéve az egeret és a billentyűzetet. Az új alaplapokon már van USB csatlakozás, kár lenne arra költeni... ezért ez a dilemma a csatlakozókkal.

A billentyűzet karácsonyi ajándék lenne...

(#7) Azték Kakas


Azték Kakas
csendes tag

Sziasztok!

Már az új billentyűzetemről írok! Ezek szerint lehetséges az USB-->PS2-->AT átalakítás! : )) Ugyan szépen néz ki, de az már nem számít. A csatlakozók úgyis az asztal alatt vannak. : )))

Egyébként nagyon jó a billentyűzet, bár még meg kell szoknom.

Üdv mindenkinek, és köszönöm a hozzászólásokat!

: ))

Azétk

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Billentyűzet „multikonverter” (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.