Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#11) viharhozo válasza Kalandor (#9) üzenetére


viharhozo
addikt

Ja, letezo jelenseg. Magyar viszonylatban talan durva, kulfoldon viszont elfogadott modszer, foleg csaladi hazaknal. Most is van olyan melom, ahol tokot kell csinalni amerikai ajtoprofilhoz. A profil tenyleg gyonyoru, a filmekben latsz ilyeneket, de van benne egy darab lofaszzar, raadasul nem lehet tobbet belerakni sem, marad a heveder. Az elado ugy szandekozik beepiteni, h kiekeli es bepurhabozza. Ez a nagy vizen tul biztos frankon mukodik, jol is nez ki, de itthon azert gazos.

En alapvetoen biztonsagi ajtot gyartok, aceltokkal, aceldubelekkel meg szep hosszu csavarokkal. A falat hamarabb vered szet, mint a tokot. Persze ez is tamadhato, de azok ellen a betorok ellen, akik nem konkret cimre mennek, boven eleg. Ahol jelentos ertek van, ott ahhoz kell szabni a vedelmet.

Az uj epitesu hazak nyilaszaroirol van egy rakas remtortenetem, a legszebbet talan az Orczy-teren lattam, ott a koltseghatekonysag jegyeben egy muanyag erkelyajto szolgalt bejaratkent. Raadasul szarul is epitettek be, igy meg ocsmany is lett. :)

#8: ha tenyleg vedeni kell vmit, akkor epeszu kereten belul en ezt szoktam alkalmazni: 3+3-as biztonsagi + folia + 3+3-as biztonsagi, legres, lezaro katedral. Lehet ezt fokozni jo darabig, csak ertelme nem sok van. Itt is az az elsodleges szempont, h mi van benn. Az egyszeri betoro oda megy, ahova konnyebben bejut.

[Szerkesztve]

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.