Hirdetés

2024. június 30., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8701) Dani_kp válasza Dr. Romano (#8699) üzenetére


Dani_kp
őstag

Meg azért ez elég nagy baklövés! Mert gondolom a játék előtt azért van nVidia logó, mert az is szponzorálta (javítsatok ki ha tévedek, mert már annyira nem vágom az ipart), nem? és azért egy így elég nagy égés Rockstar-ék felől...szerintem

én azt a sparkle-s kártyára hülyeségből írtam! mondjuk elképzelhető h nem patch kell neki csak egy egy grafikus magra épülő 1-2 gigás vga :D

De sajnos így van aki nem ért hozzá az úgyis csak azt nézni hogy 1 gigás nem azt h gddr3-4-5 meg 256 bit busz szélesség....

de már nem a 85gt-k hanem a 96gt-k! :DDD

szerk.: #8700 Dr. Romano: amúgy tán elég jó órajelei lesznek, ahogy írták a topicba...aztán majd meglátjuk.

[ Szerkesztve ]

https://ingatlan.com/33821564

(#8702) juliabrilke válasza fero02 (#8698) üzenetére


juliabrilke
addikt

;]

(#8703) Dr. Romano válasza Dani_kp (#8701) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Bassz... most olvastam el a Sparkle 1GB-os 9600GT-s cikket. Az előbb nem vettem észre hogy ezek DDR2-vel :Y vannak szerelve és ráadásul 128bitesek.... pfff..
Akkor így már visszavonom amit az előbb írtam, de sűrgősen :D
Nem tudom ezek a karik miért kapják meg a GT elnevezést, inkább 9600 MX kellene oda :((

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#8704) Undoroid


Undoroid
őstag

Jó éjt mindenkinek!

Üdv: Undoroid

https://logout.hu/bejegyzes/ngabor2/nyugodj_bekeben_bordoi.html _ https://robo-venture.com -> Az ökotudatos, digitális közösségi alkotóműhely <-

(#8705) Padree


Padree
senior tag

Üdv!

Segítsetek ha tudtok! Vennék RAMot rokonnak karácsonyra [link], használt 256MB-os esetleg 512MB-os kellene DDR 400Mhz-esből (sima régi elsőszériás), 2000Ft alatt kéne kijönni. Hátha ismertek valakit aki szabadulna tőle mert csak a helyet foglalja pl.

Köszönöm!

Amúgy jó látni hogy így duzzad ez a topik (8000+ hsz), anno még én magam próbálkoztam egy hasonfélével [link] 2004-ben, deaz nemvolt ilyen sikeres - valszeg mert egy lényeges dolog kimaradt: beszélgetek. Hjah, régi szép idők ... azóta sajnos (más szemszögből: szerencsére) munkahely váltás - nincs tengernyi időm PH!-zni, mostanában kezdek újra vissza-visszatérni. Jó látni 1-2 ismerős arcot, majd lehet dumálgatunk is, ha kell és tudok segítek ... végül egy alkoholgőzös békés megyei PH!-s találkozón eszmélünk fel.

"I don't give a penny - FCK twenty twenty..."

(#8706) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Jóóóccakaa! :)

...

(#8707) juliabrilke


juliabrilke
addikt

Joccakát mindenkinek! Legszivesebben felgyújtanék minden gépet! :W :W

(#8708) Devid_81 válasza juliabrilke (#8707) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Reggelt! :)

Nah mi a gond?Én tegnap 20:30 tól éjfélig csak az itthon hálózatot barkácsoltam...egyszerűen ami eddig hibátlanul ment, az már sehogyan sem akarta az igazat...eddig mindenki auto IP-vel dolgozott, tegnap úgy döntött a router, hogy mindenkinek összekuszálja az IP-jét, nem ad auto átjárót, és ami eddig nem kellett pl a DNS....már az is kell a net megosztásunkhoz... :W :W :W

...

(#8709) juliabrilke válasza Devid_81 (#8708) üzenetére


juliabrilke
addikt

Nálam meg ment a telepítés, xp felugrott pár programmal együtt. Utána meg everest kifagyott a pci eszközök keresése közben. (ez még 2x volt így) Utána futtattam egy orthost ,de nem terhelte le teljesen. Indítottam még egyet , de restart lett belőle, azóta nem fut a gép. Bekapcsold, de képet nem ad. Bár éjszaka cmos reset volt és áramtalanítás, de reggel is csak 1x adott képet. (le kellett állítani, mert a winchester nem volt rádugva. Azóta semmi kép. :W

(#8711) juliabrilke


juliabrilke
addikt

Hol a délutáni műszak? Mindenki lazsál? :((( :P

(#8712) gefffry válasza juliabrilke (#8711) üzenetére


gefffry
tag

Jelentkezem!

Igaz, csak beugrottam, mindjárt gép power off, és rakom be az új alaplapom... :P

(#8713) juliabrilke válasza gefffry (#8712) üzenetére


juliabrilke
addikt

Nagyon helyes! De csak egy csavarral fogasd be, mert úgy is gyorsan eladod majd. :DDD

Egyébként milyet szereztél? A másik lap gariztatása?

(#8714) Undoroid válasza juliabrilke (#8711) üzenetére


Undoroid
őstag

Szia!

Itt a délutános/éjszakás műszak! :K ...tegnap meddig kajáltál? :DDD

************************************************************************************************************

Hajrá(f) Gefffry!Este egy kis lövöldözés? :))

************************************************************************************************************

Őrnagy úr!

Merre jár az C2D E8400-as CPU-d? :U

Üdv: Undoroid

https://logout.hu/bejegyzes/ngabor2/nyugodj_bekeben_bordoi.html _ https://robo-venture.com -> Az ökotudatos, digitális közösségi alkotóműhely <-

(#8715) juliabrilke válasza Undoroid (#8714) üzenetére


juliabrilke
addikt

Sokáig kajáltam, utána meg a nagy gépből lett kivéve a táp, amivel a szervert teszteltem. Egy kicsit elhúzódott. :W

Ma viszont fényesítem a kályhacsövet! Bevetésre készen vagyok. :K

(#8716) Undoroid válasza juliabrilke (#8715) üzenetére


Undoroid
őstag

Szia!

Nem fogyózol az biztos! :DDD

Ó,az a mágikus kályhacső... Gyakorlásra jelentkezem Én is!

Várjuk meg Gefffry-kollégát,hogy lesz-e este szerver! :U

Üdv: Undoroid

https://logout.hu/bejegyzes/ngabor2/nyugodj_bekeben_bordoi.html _ https://robo-venture.com -> Az ökotudatos, digitális közösségi alkotóműhely <-

(#8717) gefffry válasza Undoroid (#8716) üzenetére


gefffry
tag

Jelentem, nagy valószínűséggel lesz szerver, legalább kipróbálom az új 2000 dpi-s lézeres egeremet is. ;]

Egyébként az új alaplaom egy J&W IP43-S.

Juliabrilke: egyébként gondolkodtál a "dologról", amiről tegnap este bveszéltünk? :U

[ Szerkesztve ]

(#8718) juliabrilke


juliabrilke
addikt

Muhaha! Életre kelt! (villámlás) :DDD

Működik a szerver. Csak be kell konfigolni és van egy jó kis cod szerver. :d Gondolkoztam rajta. Meg is csinálhatjuk valamikor. De nem ma. ;] Lusta vagyok, asszony bulizik, tehát codozni akarok. :D

(#8719) gefffry válasza juliabrilke (#8718) üzenetére


gefffry
tag

Ahogy gondolod, bár sztem kb. 5 perces "meló" az egész... :P

(#8720) Devid_81 válasza Undoroid (#8714) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Jó estét az uraknak!

Jelentem uram a plocesszoj ma átvehetővé vált! :DDD :C :R
Itten van az asztalomon, de ma már annyi gépet szereltem, hogy az enyémhez nem lesz kedvem....nem is tudom kell ma estére a plusz kraft a gépbe :DDD
Valahogy kihúzom még szombatig, akkor leszek szabin.... :B

...

(#8721) juliabrilke válasza gefffry (#8719) üzenetére


juliabrilke
addikt

Milyen net és egyéb paraméterek kellene egy nagyobb szerverhez?

(#8722) gefffry válasza juliabrilke (#8721) üzenetére


gefffry
tag

Attól függ, mit jelent a nagyobb szerver.
nekem itthon 4M/256k-s netem van, erről játszottunk "gond nélkül" 4-en COD4-et.

(#8723) juliabrilke


juliabrilke
addikt

Hát de ba@*-úĐ síp, fütty, síp,síp. :DDD

A gép a pci-os videókártyáktól fagyott . AGP-vel minden rendben van. :W

(#8724) juliabrilke válasza gefffry (#8722) üzenetére


juliabrilke
addikt

Szuper. Akkor elég lesz. Este mikortól van dirr-durr?

(#8725) juliabrilke


juliabrilke
addikt

Volt már olyan nektek, hogy minden ok jól ment a géppel és 1x csak fagyott, restart után meg semmi. Olyan, mintha bemelegedne egy 30 perc után és nem akarna képet adni. :W

(#8726) Devid_81 válasza juliabrilke (#8725) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Milyen gép is ez pontosan?
Amúgy szerintem a chipseted izzik...

Vegyetek LOMOT!
Brutális cucc!
A leírásából idézve:
"Különösen hosszú repülőutak monoton motorzajában üldögélve jöhet jól"

Bakter, egy repülőjegy ára kijönne a füles árából..
Nem az enyém, még mielőtt megkérdeznétek, Dávid csóró gyerek, neki ilyenre soha nem telne :DDD

...

(#8727) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Most vagy a szerver túlterhelt, vagy csak egyszerűen szar a PH közel 7 éves foltozott motorja....
Hihetetlen mekkora pingeket produkál.... :W :W :W
Mármint amikor megy egyáltalán :U :U

...

(#8728) Devid_81 válasza Devid_81 (#8726) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Sajna frankón rossz linket dobtam be az aprómba ezért újra kellett kreálni az egészet! :U
Szóval vegyetek vacak füllhalgatót, vagy mi is ez? :DDD

...

(#8729) Dr. Romano válasza Devid_81 (#8727) üzenetére


Dr. Romano
veterán

A PH totál sz@r kb. már két hete és általában mindig ilyentájt. Van úgy hogy hsz írás közben hal le az egész.
Nemrég értem én is haza, nézném a priviket, de qrva lassan jöttek csak be. Ez az oldal is már olyan lesz mint a GTA 4, senkinél sem fut jól :DDD

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#8730) Devid_81 válasza Dr. Romano (#8729) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Ha ez így megy tovább veszek egy 4Gb-nyi edo ramos VGA karit, sztem egy 9300GT lesz a kiszemelt!
Hiszen azon a GTA IV parasztvakító grafika beállítás is jobban fog menni!
Farmer dazzle mod: Enabled :C :C :C :C
Lehet nyelvtanilag nem helyes, de szerintem erre az angoloknak nem igazán van kifejezésük.
Bár a vakítás, a szótár szerint lehet : Chicken Shit is....nah azért a csirkefos sem mindennapi vakítás :D

...

(#8731) juliabrilke válasza Devid_81 (#8726) üzenetére


juliabrilke
addikt

Nem is tudom. A lap ilyen lenne: link

A chipsethűtő felé fújja a levegőt az 5000 fordulatos hangos venti. A procik meg max. 36°-osak, tehát még csak nem is hideg levegőt kap.

(#8732) juliabrilke válasza Devid_81 (#8726) üzenetére


juliabrilke
addikt

2x ment el. :B

[ Szerkesztve ]

(#8733) Undoroid válasza gefffry (#8717) üzenetére


Undoroid
őstag

Szia Gefffry!

Remek! :C :R

Privi ment! :K

************************************************************************************************************

Devid_81!

Uram!Nem hiszem,hogy ki fogod bírni,hogy nem pakolod át az új szerzeményed! :DDD Gratula az új (ex)CPU-hoz! :))

:Y :Y :Y Brutál füles az már biztos! :Y :Y :Y

Foglalták a vasat azért van jegelve?

************************************************************************************************************

szerk: Tényleg pocsékul megy ma (is) a PH!-oldal... :W

Üdv: Undoroid

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/bejegyzes/ngabor2/nyugodj_bekeben_bordoi.html _ https://robo-venture.com -> Az ökotudatos, digitális közösségi alkotóműhely <-

(#8734) Devid_81 válasza Undoroid (#8733) üzenetére


Devid_81
nagyúr

"Foglalták a vasat azért van jegelve?"

Magát érdekli, vagy nem? :DD

...

(#8735) Dr. Romano válasza Devid_81 (#8730) üzenetére


Dr. Romano
veterán

:DD :C

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#8736) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Jó reggelt!

juliabrilke: huhh, hallod már megijdtem, hogy a Giga lapod kezdett el szarakodni. :U
De amúgy ez máá megint milyen lap?Neked mindig van valami finomságod :DDD
Szólj rám esti órákban kérlek, elfelejtettem a ramot megkérdezni neked :W

Szerk: kolléga is bedurvult úgy látom! :D
Van pár szörnyűség, ami már engem is kiakaszt itt a PH-n :U :K

[ Szerkesztve ]

...

(#8737) juliabrilke válasza Devid_81 (#8736) üzenetére


juliabrilke
addikt

Reggelt! BOLDOG PÉNTEKET MINDENKINEK!

Kolléga megint durvul. :D Ezt a lapot, procit, hűtőket olcsón szereztem és a a ramokat el tudom adni az egész értékben. Mondtam az eladónak, hogy hülyéskedik és mondta is, hogy simán visszaveszi. Egyébként 2x2,2Ghz xeon HT-vel van benne.

(#8738) DLDKox válasza juliabrilke (#8737) üzenetére


DLDKox
aktív tag

Viszont boldog Pénteket mindenkinek. Én már lassan végzek is a melóval mára, és végre itt a hétvége.

(#8740) littlelion21


littlelion21
addikt

Blokkolok már én is...

(#8741) littlelion21


littlelion21
addikt

(#8742) juliabrilke válasza littlelion21 (#8741) üzenetére


juliabrilke
addikt

Mekkora poén! :DDD :C

Kollégák is értékelték! :DDD

(#8743) littlelion21 válasza juliabrilke (#8742) üzenetére


littlelion21
addikt

Akkor jó! :)

másik kedvenc: [link]

(#8744) Dani_kp


Dani_kp
őstag

Jóóóóó estét mindenkinek!

Tegnap újradobtam az xp-t mert egy hulladék volt, betöltés közbe lefagyott :D majd 5 reset után is ugyan ezt csinálta :D na ott felb*szta az agyam és újraraktam!

Illetve mos már tudok codozni is, mivel vírus és rootkit mentes a gépem :C :DD .

https://ingatlan.com/33821564

(#8745) ati012


ati012
senior tag

Up!

[Bazárom lenni olcso!]

Ezen kívül: Vadi új (2x használt, rám kicsi) 42-es merevített orrú bakancs. 6 soros. Koncertre is ideális, van egy ugyan ilyen bakancsom 45-ösbe, az bírta a koncerteket.

Szép állapotú Babetta 207.

(#8746) juliabrilke


juliabrilke
addikt

Azért ez nagyon durva! Everest testet futattam egy dual xeonos gépen és baromira lassú. Beelőzte számolási teljesítményben a 2x1266Mhz-es tualatin p3-s. :Y
Mondjuk a lap azóta se megy. Kell valakinek egy lap 2 procival játszadozni? :F

(#8747) gefffry válasza juliabrilke (#8746) üzenetére


gefffry
tag

Mik is a paraméterei a cuccnak? Ára?
Esetleg az alaplapról egy linket tudnál adni? :U

[ Szerkesztve ]

(#8748) juliabrilke válasza gefffry (#8747) üzenetére


juliabrilke
addikt

2x2,2Ghz. link

A tulajjal egyeztetek, hogy visszaveszi, de a ramokat jó áron el tudom adni belőle.De ha nagyon nem megy, akkor valami szimbólikus dologért vihető a 2proci + lap.

(#8749) gefffry válasza juliabrilke (#8748) üzenetére


gefffry
tag

Ha aktuális lesz az elpasszolása, jelezd és egyezkedünk, bár ramok nélkül nem sokra fogok menni.. :K

Egyébként szerintem a ramok beállítása körül van a gond, nagyon be tudja lassítani a gépet.

(#8750) Dani_kp


Dani_kp
őstag

Undoroid kolléga kedvéért csináltam egy 3dmark06-at tesztet.....bár ne tettem volna, azt hittem sírva fakadok mikor megláttam a végeredményt :( ...

https://ingatlan.com/33821564

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.