Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 1942

Hozzászólások

(#1) ödönke


ödönke
aktív tag

hol lehet olcsón kapni a topicban leírt játékot? mert ugye a biztonsági másolatnál csak nowon-os szerverre enged fel, azt meg az eye-al csak ritkán találtam ilet, szóval mindenképpen eredetian akarom megvenni, másik kérdés, hogy elég lenne csak megvennem a road to rome-ot az ahoz adott cdkey jó lenne az eredetihez is ? (lsd halflife-->cs), vagy ha megvan az eredeti battlefield, akkor kell hozzá eredetiben a road to rome? nagyon bonyolult lett??

én nézegettem árlistákat és elég drágácska 12990 :(((

(#2) aDamker


aDamker
aktív tag

http://www.swgy.hu/bfforum/viewtopic.php?t=184
az egyik
http://www.swgy.hu/bfforum/viewtopic.php?t=201
a masik, sok sikert

(#3) Mazlee


Mazlee
aktív tag

nem akarok hazudni, de mintha a Media Markt-ban olcsóbb lenne.

Rájöttem úgy lehetek leggyorsabban Jedi ha először lopok magamnak egy fénykardot

(#4) ödönke


ödönke
aktív tag

egyébként a játék igazi felüdülés volt a cs agyonjáratott pályái után, teljesen kaotikus háborús érzés, nagyon zsiráf, igazából csak az aljnövényzet hiányzik, pl magasabb fű stb... :), de így is állat néha teljesen elfog a csatatéri érzés, főleg jó sok játékosnál

(#5) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

hmmmmmmmmmmmmmmm...............................................
A Battlefield tényleg fasza gém,de nincs az eredetire annyi lém:((
Nincs valakinek 1 eredeti cd-kulcs?:DD

(#6) FaBatka válasza ödönke (#4) üzenetére


FaBatka
aktív tag

Próbáltál már tankkal lőni benne?

Mindegy mit csinálsz a Windowsban, a Nagy Kék Halál úgyis ítélkezik feletted...

(#7) ödönke válasza FaBatka (#6) üzenetére


ödönke
aktív tag

naná elsőre jó béna is voltam benne 3 lövésből mind mellément aztán szépen kinyírtak, de utánna belejöttem :DDD, azért még van mit fejlődni főleg a repülővővel... Csak nézem, hogy milyen jó kis pilóták vannak, szinte centi pontosságal szórják a bombát :((( volt olyan hogy 5 respawn-ból 5x kinyírtak az első 5 máodpercben, ráadásul nem is 1 helyen és nem is ugyanúgy

(#8) FaBatka válasza ödönke (#7) üzenetére


FaBatka
aktív tag

Hát nemtom. Én letettem a fegyvert egyből mikor megláttam, hogy hogy is lő az én csodás Tigrisem:)). A másik meg, hogy kigránátozzák alólam. Na itt eldobtam magam. Realitás az nem sok van benne, viszont lehet, hogy nem is erre épült...

Mindegy mit csinálsz a Windowsban, a Nagy Kék Halál úgyis ítélkezik feletted...

(#9) Sanyi.bácsi válasza ödönke (#1) üzenetére


Sanyi.bácsi
tag

Van már crack, hogy a tört gaméval minden szerverre felmehecc, ha jól emlékszem, ugyanis elég régen nyomattam a gamét, még az 1.3-nál leragadtam. Nekem is bejön a game, inkább árkádos, az igaz, de nagyon jókat csatáztunk és a csapat, aki összejött inkább jó arcok, mint nagyképűek. Omaha bícsen a német oldalon a bal oldali feljáróhoz szoktam beállni a panzer IV-el, hát ott nem nagyon jön fel senki, főleg, ha mérnök vagyok és folyamatosan hegesztem a vasat. A Sherman, mire észrevesz már kapott kettőt az oldalába és az elég szokott lenni, hogy vihessék a MÉH-be. Ha a másik oldalra beáll a Tigris akkor az amik ott maradnak a parton az hótziher.
Nézz körül itt:

http://www.swgy.hu/bfforum/viewtopic.php?t=184
és itt:
http://www.supergamez.hu/listazas.php3?id=1015499714

Head and shoulders 2in1, Nivea haircare, Dove creamshoower, Blend-a-med Complet 4@7, 16 db. Nivea for men ohne alk; noname kád, vízcsap, fürdőszoba+200 nöl

(#10) Sanyi.bácsi válasza Sanyi.bácsi (#9) üzenetére


Sanyi.bácsi
tag

Berlinben is van taktikám, az elég nehéz a német oldalon, mert a ruszkik két T-34-el kezdenek, ráadásul az egyik 34/85 és elég, ha egy zászlót elfoglalnak máris bukásra állsz. Szal az egyetlen Panzerrel nem a főutcán kell szemből megtámadni a ruszki tankokat, hanem oldalról kell benézni a főutcára a respawnjukhoz legközelebb. Mire odaérsz addig általában a gyalogság végzett az egyik T-34-el, a másikat meg pont seggbe tudod lőni és innentől nyert ügyetek van, hiszen beállsz félig a kereszteződésbe és osztod a respawnjukat ezerrel, az új T-ket meg vagy szétlövöd még üresen, vagy elhozzák a többiek és csatlakoznak hozzád aprítani. Nagy a hent ilyenkor az tuti. :)
Ha érdekel még taktika akkor írhatok. :)

Head and shoulders 2in1, Nivea haircare, Dove creamshoower, Blend-a-med Complet 4@7, 16 db. Nivea for men ohne alk; noname kád, vízcsap, fürdőszoba+200 nöl

(#11) Gaskin


Gaskin
aktív tag

A topic induló kérdésére megjegyezném, hogy másolt 1942, + gyári road to rome-al nem tudtam a szerverek re belépni. Egyébként én eleinte a battle of bulge-ba őrültem bele. Nagyon szép a havas textura, meg tetszik, hogy több különálló hadszintér is van. A szélmalmos dombról lefutkorászó német csapatokat tankal telibe találni, meg kész gyönyörüség. Csak úgy repkednek! Egyébként azóta hidalok le a grafikától, amióta antialiasing-al, meg vertical syinc beállitással játszom.

(#12) Dirtyz


Dirtyz
őstag

OFF
Én már két Bf1942 LAN-partin voltam, nagyon ott volt mind a kettő!:DD
Gép ellen én voltam a király, azután csúfos vereség játélosok ellen.:O
Próbáljátok ki, hozzatok össze egy partit!
ON

Védd a fákat, egyél hódot!

(#13) Sanyi.bácsi válasza Gaskin (#11) üzenetére


Sanyi.bácsi
tag

Jaja Bulge pálya nekem is a kedvencem. Tele páncélossal, király. Én mindig a tankoknál respannolok, bele a gépbe oszt padló. Elmegyek a szélmalom mellett ezerrel a második hídig, ott elfoglalom a zászlót, át a hídon a város mellett és a dombot hátulról megkerülve hátba támadom az ami főbázist, ahol a tankjaikat kapják, elfoglalom a bázist és a javítórámpán állva tartom azt. Addig a többiek elintézik a többi zászlót és megvan a csata.
Harkov is jó. Ott is megkerülős taktikám van. Amíg a ruszkik hatalmas véráldozat árán a félszigeti magaslatért csatáznak addig egy tankkal hátulról elfoglalom a hozzájuk közelebb eső zászlót. Mire észbe kapnak úgy lemegy a pontjuk, hogy sosem állnak fel.
Az arheim-i híd viszont para, ha jó ami csapat az ellenfél: aláaknázzák a hidakat és hiába vagyunk tele páncélossal egymás után repülnek a levegőbe, vagy kénytelenek megállni, akkor meg a házakból baazokázzák szét őket. Egy sansz van, hogy ilyenkor hagyni kell a tankokat a fenébe és gyalogosan kell támadni, de persze, ha sok a láma a csapatodban azok úgy is versenyt futnak a tankokért. Sokszor csúnyán kikaptunk emiatt én meg hiába csetelek nekik, csak erőltetik a tankosdit.

Head and shoulders 2in1, Nivea haircare, Dove creamshoower, Blend-a-med Complet 4@7, 16 db. Nivea for men ohne alk; noname kád, vízcsap, fürdőszoba+200 nöl

(#14) divot


divot
veterán

És hol lehet olyan szervert találni, amely nem feltétlenül ragaszkodik a valid cd key-hez? Nem, mintha ez engem érintene, csak kíváncsi vagyok, hogyan is néz ki egy ilyen szerver. :)

(#15) hahaha


hahaha
tag


Udv!

Nekem most nyiffant ki a vinyom, persze a cd image-ekkel egyutt. :O
Ha lenne vkinek linkje, ahol olcsoert beszerezheto, az dobjon meg lsz egy emaillel! ;)


hahaha

''Dehát kezetfogtunk!!!''

(#16) hahaha


hahaha
tag



Bocs, mar latom.
Csak forditott sorrendben listaztam.:(

Megyek a fodraszhoz szokiteni :P

''Dehát kezetfogtunk!!!''

(#17) divot


divot
veterán

Na srácok! Kipróbáltam a Desert Combatot, és mondhatom, úgy éreztem magamat, mint az iraki Köztársasági Gárda tollashátú újonca! Profi, BF1942-n szocializálódott ifjoncok repkedtek a fejem felett full hi-tech helikopterekkel, és ha csak kidugtam a fejemet a házból, máris rakétazáport küldtek rám. Egy kicsit (NAGYON) idegesítő volt. Több szerveren is próbálkoztam, is mindenütt ez a helikoptercsataüzemmód a módi. Kár érte... :(

(#18) Gaskin válasza divot (#17) üzenetére


Gaskin
aktív tag

Hali! Ezt a pályát honnan lehet letölteni? Illetve más ujabbakat????

(#19) divot válasza Gaskin (#18) üzenetére


divot
veterán

Például az FPS centralból

(#20) Gaskin válasza divot (#19) üzenetére


Gaskin
aktív tag

Letöltöttem a Desert MOD-ot. Frankó, de a helikoptereket szerintem képtelenség irányítani. Beszarás.... Nektek megy??? (Pedig már a repülőgépekkel már nagyjából elboldogulok...)

(#21) Gaskin


Gaskin
aktív tag

Nem tudja valaki, hogy az 1.4-es új patch-hez honnan lehetne letölteni no cd crack-et?

(#22) Alvin_ti4200 válasza Gaskin (#21) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

3,90 mega betömörítve, megpróbáljam elküldeni e-mailben?

(#23) Gaskin válasza Alvin_ti4200 (#22) üzenetére


Gaskin
aktív tag

Öszintén szólva gőzöm sincs, hogy a freemail le tudja e kezelni az ekkora leveleket. Ha esetleg van egy link-ed rá, az lenne a legjobb... Ha nincs, akkor légyszi próbáld elküldeni nekem. Köszönöm...

(#24) _Volkovy_


_Volkovy_
nagyúr

daraboljátok fel,a freemail visszalöki az 1megásnál nagyobb file-okat

(#25) Ahhoj válasza Gaskin (#21) üzenetére


Ahhoj
aktív tag

http://www.swgy.hu/bfforum/viewtopic.php?t=263

Innen le tudod tölteni a crack-et, találsz hozzá helpet, meg mindent, ami kellhet...

(#26) Ronin


Ronin
aktív tag

Nekem az lenne a problémám, hogy másolt verzióm van.
Na ugyebár arra nem engedi feltenni az 1.31-es patchet. Ez lehetetlen vagy van rá valami módszer esetleg. help plz!

(#27) PB 22 válasza Dirtyz (#12) üzenetére


PB 22
tag

Egész nap aztat szoktuk tolni hálókon!
Nagyon király, pár sör és cigi, meg rövidebb jellegű
piákkal megspékelt hangulatban szoktunk egymáson
röhögni, mikor szembenézünk a bazookával, meg a tank
csövével, és a gránát bekapásánál szokásos eljárást
alkalmazzuk éppen...:C

Azt mondta jó! Nem. Az mondtam jónak tűnik...

(#28) Gaskin válasza Ahhoj (#25) üzenetére


Gaskin
aktív tag

Áldott legyen a neved!

(#29) JulWCZar


JulWCZar
senior tag

Nehéz a desert combatban az AH-54es irányítása, viszont a Mi-28as eszméletlen künnyű.... olyan mint egy repülő tank, amikor belekezdesz a rakétaesőbe az pusztít. Nameg jó kis légishowt lehet tolni az F-16ossal, átrepülés hidak alatt, iylesmi :)

(#30) JulWCZar válasza JulWCZar (#29) üzenetére


JulWCZar
senior tag

64, nem ötvennégy :)

(#31) Gaskin válasza PB 22 (#27) üzenetére


Gaskin
aktív tag

Mi eddig az Alien Vs Predator2-t nyomtuk (3-5 emberrel) bent a cégnél. Az sem volt rossz, csak kicsit kvék-es volt már helyenként. Most kezdtük el nyomni az 1942-t. Persz mindenki beleőrült azonnal. Volt olyan aki azzal álmodott. Rajzoltam én is 3d-ben tankokat, még tankszimulátort is fejlesztgettem, így talán jobban látom mi meló, meg érzék van mögötte. Mindenesetre: ez a Game; Felülmúlhatatlan....

(#32) Ronin válasza Gaskin (#31) üzenetére


Ronin
aktív tag

Na, sikerült feltenni az 1.4-es patchet, de amikor elindítom a játékot, a logók után, ahol ki kell választani a nevet mindig kidob a játék. Mi lehet a hiba?
Ha tudtok lécci segítsetek!

(#33) -=V3rthil=-


-=V3rthil=-
őstag

Hi! Csak egy kérdésem lenne: milyen gép kell ehhez? Nekem egy Gf3 Ti200-am van 220/470re hajtva, 512mb DDR 300-on, 1800+ AthlonXP-m, és pl a Bulge-n nagyon szaggat. Szvsz nem vidkari, talán proci lehet? Mondjuk az is igaz, hogy 400%-on vannak az ellenfelek, de azért ez nekem kicsit sok... Amúgy nekem a MOHAA sokkal inkább bejött, bár azért más a 2. Ezzel nem sokat játszottam, azt végignyomtam, és szerintem jobb. Ismétlem, mielőtt valaki lelőne : SZERINTEM:))

hey-ho-let's-go

(#34) Gaskin válasza -=V3rthil=- (#33) üzenetére


Gaskin
aktív tag

Szaggat? Akkor a Number of Boots-ot vegyed le kb 100-ra, az ai-t meg tóljad fel vagy 20-ra. Hidd el lesz ellenfél! A video setting-et meg medium-ra, majd a látótávolságot 75%-ra. Ha 128Mb-os a VGA memória, akkor még fel lehet húzni a textúra minőséget 100%-ra. Nekem így 1600xp-n, 128-as ti4200-vel, vertical sync-el (ezt nagyon érdemes alkalmazni), még bírja a 2*-es élelmosást is. Igen ritkán szaggat..., és gyönyörű...!!!!

(#35) Gaskin válasza Ronin (#32) üzenetére


Gaskin
aktív tag

Mi a gond? Hát az, amivel én tegnap újraélesztettem ezt a Topic-ot. A patch lecseréli az exe-t, egy újra. Ahhoz meg eredeti indító lemez kellene, vagy kell az általam is keresett no cd crack, az adott patch-hez. Már kaptam rá linket itt a topicban. Nézd meg te is...

(#36) Gaskin válasza JulWCZar (#29) üzenetére


Gaskin
aktív tag

Meg inkább 24, nem 28...

(#37) DrSoul


DrSoul
őstag

Sziasztok!
Engem is néha kidob a játék Windowsba...Csak úgy, meccs közben...
Mi lehet?
Amúgy én a Catalyst 3.5 használom, és még így is vannak gondok a texture-ral...

Mindig az X jelöli a pontot...

(#38) Mazlee válasza -=V3rthil=- (#33) üzenetére


Mazlee
aktív tag

Vedd le a hangminőséget a legrosszabbra. nem sok változás lesz a fülnek, de baromira lefogja a játékot. igy viszont hasitania kell

Rájöttem úgy lehetek leggyorsabban Jedi ha először lopok magamnak egy fénykardot

(#39) DrSoul


DrSoul
őstag

Én csak most kezdtem el játszani vele... Miket lehet letölteni hozzá? Annyi mindent, mint a Jedi Knight 2-höz?
Modok?Mappák?
Amúgy hol lehet a játékban tengeralattjárot használni?
A Guadalupa-s (vagy mi) pályat nekem nem tudja betölteni... Valószinüleg write error, nem?Mert lefagy, a betöltés végénél...
Segítsetek! Vagy hol van egy normál verzió:?

Mindig az X jelöli a pontot...

(#40) Ronin válasza DrSoul (#39) üzenetére


Ronin
aktív tag

Tengeralattjáró a Guadalcanal és Midway pályákon van, viszont csak multiplayben érhető el.
Innen nagyon sok minden letölthető (modok, pályák):
http://www.swgy.hu/bfforum

(#41) DrSoul válasza Ronin (#40) üzenetére


DrSoul
őstag

Mármint csak multiplayerként lehet használni? És lehet játszani egyedül multipl-ben? Tehát csak botokkal (pl. Co-Op)...
Amúgy mi multkor próbáltunk játszani 3 géppel,de csak 2 látta magát. Ugyanazok a protokollok, LAn kapcsolat (Hub-ba), mind1iken Win98SE, internetmegosztás is volt... az 1. gépről ment az internet, na az nem látott minket, ill. amikor ő volt a server, mi nem láttuk őt...

Mindig az X jelöli a pontot...

(#42) Ronin válasza DrSoul (#41) üzenetére


Ronin
aktív tag

Persze, hogy lehet egyedül játszani: Multiplay/Internet, és itt csatlakozol egy szerverre
Én csak interneten szoktam játszani, magyar szervereken, mert ezeken lehet a tört verzióval.
A magyar szerverek: HBA, Dragon, .:BfBt:., G, a jelszó:bf42hu. Na, itt aztán lehet nyomulni, de azért olvasd el a bfforumot, nagyon sok hasznos információt tartalmaz.
Főleg a HBA-ra menjél, mert ott vagyunk sokan, ha a jelszó nem jó, akkor gyakorlás van és várni kell.

(#43) Dirtyz válasza Ronin (#42) üzenetére


Dirtyz
őstag

Hogyan lehet a fent említett szerverekhez catlakozni?

Védd a fákat, egyél hódot!

(#44) Ronin válasza Dirtyz (#43) üzenetére


Ronin
aktív tag

Multyplay->Internet
A keresőbe (Filter) pedig beírod a szerver nevét.
Most jöttem a HBA-ról, jó kis csata megy.
Általában csak a HBA-n vannak, a többi üres szokott lenni, de nem mindig.
Ha jelszót kér akkor add meg: bf42hu
Ezekre csak az 1.4-es patch-csel lehet csatlakozni, innen le tudod tölteni azt, ami a tört verzióhoz szükséges: http://www.swgy.hu/bfforum

(#45) Gaskin


Gaskin
aktív tag

Télleg! Nem tud valaki egy jó kis warez linket a Secret Weapons of WW2 letöltéséhez??

(#46) sequator


sequator
senior tag

otthon öcsémékkel nyomnánk LANban, ha menne:(
mikor joinolok, elkezd tölteni, de rögtön utánna kidob
Data differs from server

tud valaki segíteni??

Sautia

sequator

(#47) Ödönke2 válasza sequator (#46) üzenetére


Ödönke2
csendes tag

tippelni tudok csak ugyanazzal a cd-keyel tettétek fel a két gépre a játékot, vagy esetleg az egyiken egy korábbi patch van a másikon meg újabb

(#48) Surda


Surda
tag

Szevasztok!

Miért csinálja azt a BF 1942, hogy amikor az adott pálya végén az értékelőképernyőnek kellene jönnie, akkor nem jön? Mutatja a szép tájat, szellő lengedez, fújja a pálmafákat, a tenger moraja, nagyon jó, frankón megnyugszom tőle, de aztán többé semmit sem csinál. Nagyon idegesítő, az esetek kb. 25%-ában ez van. A pálya megnyerését sem ismeri el, újra le kell játszani, hogy továbbmehessek. Ilyenkor azt csinálom, hogy újra elindítom a játékot, cheatelek, örökélettel gyorsan végignyomom a küldetést, de ez meg tiszta időpocsékolás. Mi a baja?

A garancia meg... ha a címke meg...

(#49) Allien


Allien
veterán

Az új ára a gamenak 3999 HUF!!! Csak sajna a kiegészitők még drágák. :C

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#50) ranger


ranger
csendes tag

Nekem is az a bajom mint Sequator-nak! Nem tudunk ketten játszani, pedig ugyan az a verzió (1.5) és még se megy (Datta differs hiba)! Tud valaki segíteni.


[Szerkesztve]

Jövök, megyek, intézkedek. Aláírok, pecsételek.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 1942
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.