Hirdetés

Keresés

Aktív témák

  • Oldjammer

    csendes tag

    Sziasztok!
    Lenne egy igen fontos kérdésem...előre leszögezem eléggé lammer vagyok:)
    Win XP sp3, 2g ram,asrock alaplap 3g intel proci,egy cd,egy dvd olvasó/író,egy 80 és egy 160g winnyó...tökéletesen futó,stabil,"gyors"kis gép volt....
    újra kellett raknom a rendszert bizonyos okoknál fogva,azóta egy elég furcsa dolgot művel...
    a slave winyó(160G) megnyitásakor legalább 1 percig tart amíg beolvassa az adatokat (illetve a saját gépből pillanatok alatt hagyja hogy belépjek a meghajtóra,de ott már látszik,hogy a mappákra a képeket nem rakja ki,csak egy perc késéssel...amíg ez a belassulás tart,természetesen nem enged mást sem csinálni....utána mintha mi sem történt volna, ugrálhatok ide oda a mappákban,minden ok....illetve néha minden előzetes nélkül felpörög a meghajtó és ugyan ez az egy perces belassulás érzékelhető)
    Naplófile-ban ilyen hibaüzeneteket találtam:
    Rendszer Hiba Nincs 2008-11-12 13:24:15 atapi 5: Paritási hiba van a következőn: \Device\Ide\IdePort0.
    Rendszer Hiba Nincs 2008-11-12 13:24:15 Disk 11: Az illesztőprogram vezérlési hibát talált a következőn: \Device\Harddisk0\D.
    (ezt úgy tűnik IDEkábel cserével orvosoltam,de az alapprobléma továbbra is fenn áll)
    virnya és féregírtás megvolt,bad sector nincs sehol,már nincs tippem....
    visszaraktam az sp2-t Net ketet 2.0-át ezzel sem értem el semmit....
    nincsen tippetek mi lehet?

    Várom válaszotokat!
    Üdv:Jammer :R

    Jammer

Aktív témák

Hirdetés