Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) werther


werther
csendes tag

Azért ennyire nem drasztikus a helyzet :U
Ez lesz az első blogom/naplóm vagy akármim....
Túl gyakran nem fogok írni de megpróbálok.... :P
Ahogy az időmből kitelik...

Egy hazugság már félig körbejárta a világot, miközben az igazság még csak a cipőjét húzza.

(#2) werther


werther
csendes tag

Tanulnom kéne... holnap iskola, ....nem szeretem a német nyelvet....nagyon nem.... :(

Egy hazugság már félig körbejárta a világot, miközben az igazság még csak a cipőjét húzza.

(#3) werther


werther
csendes tag

Remélhetőleg nem leszek a blog végén öngyilkos... csaknem :)

Egy hazugság már félig körbejárta a világot, miközben az igazság még csak a cipőjét húzza.

(#4) werther


werther
csendes tag

If I could speak I could tell you how much I love you.

[Szerkesztve]

Egy hazugság már félig körbejárta a világot, miközben az igazság még csak a cipőjét húzza.

(#5) werther


werther
csendes tag

Kinézek az ablakon és mit látok szakad a hó...
Már egéssz nagy. Nem elég ez a fagy halál, még hó is. Nem szeretem a telet, jobb a jó kis őszi idő.

[Szerkesztve]

Egy hazugság már félig körbejárta a világot, miközben az igazság még csak a cipőjét húzza.

(#6) werther


werther
csendes tag

Holnap hétfő :O :O :O

Egy hazugság már félig körbejárta a világot, miközben az igazság még csak a cipőjét húzza.

(#7) werther


werther
csendes tag

Az igazság és a féligazság között akkora a különbség, mint a villanyégő és a cserebogár között.

Időnként elmegyek orvoshoz, és megvizsgáltatom vele magam, mert az orvos is élni akar. Aztán elmegyek a gyógyszertárba, és kiváltatom az orvosságot, mert a patikus is élni akar. Aztán a gyógyszert a csatornába öntöm - mert én is élni akarok.

Nem mentem el a temetésre, de küldtem egy levelet, hogy jóváhagyom.

Amikor 14 éves voltam, az apám olyan tudatlan volt, hogy alig bírtam elviselni. Aztán amikor 21 lettem, rácsodálkoztam, milyen sokat fejlődött hét év alatt.

Tartsd távol magad azoktól, akik lekicsinylik ambícióidat. Csak a kis emberek teszik ezt, az igazán nagyok hozzásegítenek, hogy úgy érezd, te is naggyá válhatsz.

Nem kellene annyit aggódnunk azon, hogy az ember honnan származik - hogy hová tart, az a szégyen.

Ellenzem a párbajokat. Ha engem hívna ki valaki, akkor kedvesen és megbocsátóan megfognám a kezét, elvinném egy csendes helyre és megölném.

Egyszer egy tucat barátomnak küldtem táviratot ezzel a szöveggel: ''Menekülj - mindent lelepleztek''. Mindannyian azonnal eltűntek.

A macska, ha egyszer ráült a forró kályhalapra, soha többé nem fog forró kályhalapra ülni. De hideg kályhalapra sem.

A ruha teszi az embert. A meztelen emberek kevés vagy semmilyen befolyással nem rendelkeznek a társadalomban.

A német borokat könnyen megkülönböztetheted az ecettől - a címkéjéről.

Az ember nem érezheti jól magát, csak a saját jóváhagyásával.

Folyékony előítélet maga a tinta is, amellyel a történelmet írják.

Légy jó és magányos leszel.

Ha felidézzük, hogy mindnyájan őrültek vagyunk, az összes rejtély eltűnik és az élet dolgai magyarázatot nyernek.

A legnagyobb különbség egy macska és egy hazugság között, hogy a macskának csak kilenc élete van.

Az embert Isten egy heti munka után teremtette, amikor már fáradt volt.

Káromkodjunk, amennyit csak lehet. A Mennyországban úgyse lesz szabad.

Most sem vagyok lustább, mint 40 évvel ezelőtt, mivel már akkor elértem a lustaság maximumát. Nem mehetsz a lehetséges határain túlra.

Párizsban a franciáknak elkerekedik a szemük és csak csodálkoznak, ha a a nyelvükön szólsz hozzájuk. Ezekkel az idiótákkal sose sikerül megértetnünk a saját anyanyelvüket.

Klasszikus: olyan könyv, amit az emberek magasztalnak, de sosem olvasnak.

Óvakodj az orvosi könyvektől, belehalhatsz egy nyomdahibába.

Egy ember olyan bűnök nélkül, mint a hajó rakomány nélkül.

A bankár egy olyan ember, aki kölcsönadja neked az esernyőt, amikor süt a nap, de visszakéri egy perccel azelőtt, hogy eleredne az eső.

A valódi bölcseknek két fajtája van. Az egyik öngyilkos lesz, a másik állandóan itallal bódítja szellemi képességeit.

Ha felismerjük végre, hogy minden ember őrült, meg lesz magyarázva minden rejtély az életben.

A legjobb módszer önmagunk felvidítására, ha felvidítunk valaki mást.

Amíg rendszeresen ittam, mindenre vissza tudtam emlékezni, akár megtörtént, akár nem.

Semmi sem igényli annyira a változtatást, mint mások szokásai.

Az ember sok mindent hajlandó csinálni, hogy szeressék, de bármit hajlandó megtenni, hogy irigyeljék.

Az ember csak a saját jóváhagyásával érezheti jól magát.

Nem érhetjük el a bölcs öregkort - egy másik ember útját járva.

Egy olyan ember, aki nem olvas jó könyveket, semmivel sem különb, mint aki nem tudja elolvasni őket.

Az elveknek csak akkor van ereje, ha tele van a gyomor.

Leszokni a cigarettáról a világ legkönnyebb dolga. Én csak tudom, legalább ezerszer megcsináltam már.

A hazugságnak három fajtája létezik: hazugság, szemérmetlen hazugság és a statisztika.

Először ismerd meg a tényeket. Elferdíteni őket ráérsz később is.

Mark Twain

Egy hazugság már félig körbejárta a világot, miközben az igazság még csak a cipőjét húzza.

(#8) werther


werther
csendes tag

Ez a hétvége is gyorsan eltelt...
... és hát valljuk be nem minden úgy sikerült, ahogy aszt szerettem volna...
Lesz ez még jobb is..... :( :( :(

Egy hazugság már félig körbejárta a világot, miközben az igazság még csak a cipőjét húzza.

(#9) werther


werther
csendes tag

Újjabb nap újjabb hét... 4 óra alvás után egy picit fáradt vagyok.
Szép napnak nézek elébe..
Tiszta hó kint minden.... fáj a szemem nem értem....
Na rohanok a buszra :(

Egy hazugság már félig körbejárta a világot, miközben az igazság még csak a cipőjét húzza.

(#10) werther


werther
csendes tag

Kedves Naplóm! :DD :D :DD :D
Ezis egy unalmas monoton nap volt... a sok közül... semmi különös nem történt velem...
Mégmindig nem jöttek meg a megrendelt könyveim. Epedve várom őket...
Holnap számot adok a tudásomról, nem tudom mi sül ki belőle... :(
Elkeztem töprengeni azon, ... komoly elmélkedést folytattam, hogy mégis mi értelme ennek a webblog izének, ... majd közbe rájövök... egyenlőre még nem élvezem

Egy hazugság már félig körbejárta a világot, miközben az igazság még csak a cipőjét húzza.

(#11) werther


werther
csendes tag

Átértékelem a napom...hú.. félelmetes :U

Egy hazugság már félig körbejárta a világot, miközben az igazság még csak a cipőjét húzza.

(#12) werther


werther
csendes tag

Az idő sebessége: 1 s/s.

A dohányzás a haldoklás művészete.

Azt mondják, egy zseni munkája 1% inspiráció, 99% izzadtság. A buszok ezek szerint tele vannak zsenikkel.

A tudás olyan, mint a körömlakk. Az alkohol lemossa...

Senki sem beszél annyit Istenről, mint aki nem hisz benne.

Az igaz barátok szemből támadnak....

A politikusokat érdeklik az emberek. A bolhákat meg a kutyák.
:))

Egy hazugság már félig körbejárta a világot, miközben az igazság még csak a cipőjét húzza.

(#13) werther


werther
csendes tag

Könyveim megérkeztek, most azokat bújom... :))

Egy hazugság már félig körbejárta a világot, miközben az igazság még csak a cipőjét húzza.

(#14) werther


werther
csendes tag

Rég nem írtam már... :(
Összemosódnak a napok...
Semmi hangulatom.... nem értem...

Egy hazugság már félig körbejárta a világot, miközben az igazság még csak a cipőjét húzza.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.