Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) _Yvorl_


_Yvorl_
tag

Sziasztok!

Kérdésem a következő lenne. A héten Ausztriába mennék pár napra. A szállásom KB Bécs és Graz között van féluton, tehát ez az a régió amit szeretnék megnézni. Így ebben szeretném a kedves fórumozók segítségét kérni, hogy ezen a területen mit is érdemes megnézni. Sielni nem tudok, tehát Ausztria ezen varázsa sajnos számomra nem érdekes, de mint látvány esetleg érdekel, valami jó kis havas hegyvidék forralt borozóval a hegy lábában.. :DDD

Illetve bármi érdekel ami szép, ami látványos ezen terület 50-100 kilométeres körzetében.
Nem feltétlenül múzeumokra gondolok, annyi időm és pénzem most sajnos nincs. most elsődleges a táj a városok a látvány.

Segítségeteket előre is köszönöm!

You can't teach new tricks to an old GOD!

(#2) Josh válasza _Yvorl_ (#1) üzenetére


Josh
tag

Támogatoma topicot, én is kimennék oda, csak úgy szétnézni, mert egyszer láttam a tévében svájcról egy ilyen kis műsort, és az ottani kis hegyi tavak, hmmm....... Azóta akarok kijutni oda. Vannak ilyenek ausztriában is?

Az én generációm már nem drogozik. Direktbe stimulálják az agyhullámokat.

(#3) Lord Zero válasza _Yvorl_ (#1) üzenetére


Lord Zero
addikt

szerintem mindenképpen nézd meg...





...azt, h mennyibe kerülnek odakinn a 7900as vga kártyák

:DDD

nem, mindegy

(#4) Gabás válasza Lord Zero (#3) üzenetére


Gabás
addikt

ez jó volt, pont ettem, és félrenyeltem a befejezéstől :D

(#5) _Yvorl_ válasza Gabás (#4) üzenetére


_Yvorl_
tag

HA HA HA
de en most komolyan kérdeztem, mert holnap indulnék.

You can't teach new tricks to an old GOD!

(#6) corlagon válasza _Yvorl_ (#5) üzenetére


corlagon
senior tag

Graz az mar Steiermark, szep es valahogy emberkozeli hegyvidek, kevesebb siturista mint Tirol pl.
Tipp: raboksz egy kisvarosra/hegyi falura, es nem fogsz csalodni.

(#7) (ÉN)közPONT


(ÉN)közPONT
senior tag

Bécsben a DÓM,a Práter, Kertner srasse(az ottani váci u chanel,stb) , Mariahilfer Str :DDD :D ,és az Aldihoz is nézz be ha már ott vagy :DD

Rocker ... Gibson Les Paul Classic Custom 2008 Black

(#8) _Yvorl_ válasza (ÉN)közPONT (#7) üzenetére


_Yvorl_
tag

Ki az az ALDI?
Bécset nagyjából ismerem. Ott én is ezekr ea helyekre gondolok. CSak gondoltam vana közelébe valami kastély vagy egyéb.

You can't teach new tricks to an old GOD!

(#9) _Yvorl_ válasza corlagon (#6) üzenetére


_Yvorl_
tag

Köszi valami iylesmire gondolok én is. Ha nem jön össze valami konkrét ajánlat még a mai nap

You can't teach new tricks to an old GOD!

(#10) (ÉN)közPONT válasza _Yvorl_ (#8) üzenetére


(ÉN)közPONT
senior tag

eheheheh az egy szutyok bevásárló központ lánc [link]...........poén volt csak.

Rocker ... Gibson Les Paul Classic Custom 2008 Black

(#11) blacky36 válasza _Yvorl_ (#8) üzenetére


blacky36
tag

Az aldi a legolcsóbb áruház. Bécsben van nagy kastély anno még a Habsburgoké volt.

(#12) _Yvorl_ válasza (ÉN)közPONT (#10) üzenetére


_Yvorl_
tag

Ja ilyenbe voltam már olyan mint itthon a lidl csak kicsit minőségibbek a kajáji.

You can't teach new tricks to an old GOD!

(#13) Goose-T válasza _Yvorl_ (#1) üzenetére


Goose-T
veterán

Ha szereted a sört, semmiképpen ne felejts el venni pár üveggel. Nagyon finom sörök vannak Ausztriában, amelyek egy részét bár Magyarországon is gyártják, az eredeti osztrák nagyságrendekkel jobb! Márkák: Gösser, Kaiser, Steffl, Puntigamer, Hirter, Ottakringer. A Hirter 1270er sör a legjobb sör, amit valaha ittam. :D

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#14) _Yvorl_ válasza blacky36 (#11) üzenetére


_Yvorl_
tag

A shönbrunnira gondolsz? ''elnézést ha nem jól irtam a nevét''

You can't teach new tricks to an old GOD!

(#15) _Yvorl_ válasza Goose-T (#13) üzenetére


_Yvorl_
tag

Igen azt tapasztaltam már, hogy valamiért a kint előálitott dolgok jobb izüek mint azon márkatársaik amiket itt álitanak elő. (pudding, sör, römmelquelle, milka ...)

You can't teach new tricks to an old GOD!

(#16) czappa


czappa
aktív tag

Sziasztok! Egy kis segítség kéne, tesóm és barátja szeretne majd hazajönni Murauból, Bécs érintésével Bp.-re vonattal.
Na a gond az, hogy egy elég érdekes árat hallottunk, amit nem nagyon akarunk elhinni, szal a kérdés, hogy hol lehet megtudni, hogy mennyi lenne a vonatjegy ára?
A máv oldaláról ide jutottam el tVOZ9:earl49NNRb8GZdNNNP5M/p/view/index.shtml" target="_blank">[link], de (lehet csak én vagyok vak) nem találok árat.
Ha vki tud kérem segítsen, ill. aki jött már nem túl régen haza vonattal Ausztriából az megírhatná menyibe került a jegy.
Előre is köszi.

(#17) viharhozo válasza czappa (#16) üzenetére


viharhozo
addikt

[link]

Murau-Becs kedvezmeny nelkul 40 euro, onnantol mar valszeg a Mav is kiszamolja, mennyi az annyi.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#18) lajo


lajo
senior tag

A Wörthi tavat esetleg érdemes megnézni....(Vágom hogy nem most nyílt a topik csak hátha most van valakinek szügsége tanácsra)

[Szerkesztve]

(#19) czappa válasza czappa (#16) üzenetére


czappa
aktív tag

up

mod.: hupsz, közben kaptam választ.
Viharhozó köszi!

[Szerkesztve]

(#20) student


student
őstag

Be tudok lépni ausztriába 1hétre turistaként útlevél nélkül :F

(#21) joe69 válasza student (#20) üzenetére


joe69
senior tag

persze, magyar szemelyivel

(#22) student válasza joe69 (#21) üzenetére


student
őstag

ok thx

(#23) #00809728


#00809728
törölt tag

Szasztok!

Szeretnék egy Panasonic FZ-50 digifényképezőt venni.Hol érdemes Ausztriába körülnéznem?

Köcce

(#24) 7600 GS


7600 GS
addikt

Auszrtiában már tájtól is elájulsz,olyan szép.A hegyek,az erdők,a legelők....isteni.Felnőtt koromban szívesen kiköltöznék oda.Ausztriában síkság nincs,csak dombság és hegység.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.