Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  Asus tuv4x celeron 1400-assal megy? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) btx


btx
csendes tag

Egyik ismerősömnek Asus Tuv4x-es alaplapja van. Az érdekelne, hogy az 1.4-es Celeron belemegy -e, vagy csak az 1.2-es? És ehhez kell -e BIOS frissítés (elméletileg igen). Köszi

(#2) btx


btx
csendes tag

Mivel látom, nagy az érdeklődés, megosztom veletek kuatásom eredméynét, amit közben megtaláltam. Megy, de 1003-as BIOS kell hozzá legalább, de állítólag hogy ne legyen nagyon meleg, az 1005-ös a jó. Asus honlapról letölthető:)

(#3) btx


btx
csendes tag

Mivel látom, nagy az érdeklődés, megosztom veletek kutatásom eredméynét, amit közben megtaláltam. Megy, de 1003-as BIOS kell hozzá legalább, de állítólag hogy ne legyen nagyon meleg, az 1005-ös a jó. Asus honlapról letölthető:)

(#4) btx


btx
csendes tag

Mivel látom, nagy az érdeklődés, megosztom veletek kutatásom eredményét, amit közben megtaláltam. Megy, de 1003-as BIOS kell hozzá legalább, de állítólag hogy ne legyen nagyon meleg, az 1005-ös a jó. Asus honlapról letölthető:)

(#5) Niquis


Niquis
aktív tag

Már hozzá akartam szólni kb 1 órája is de hirtelen nem elérhető lett a szerver. Naszóval szerintem akkor éri meg ismerősödnek ilyen cerkát beletenni, ha nem kell sokat ráfizetnie, max néhány rugót. Gyorsulni fog minden természetesen, érezhetően, de ez a platform igencsak a végső határáig ki van már járatva így. Ráadásul a cerka nem egy sebességbajnok...ezért jó ha miné magasabb úrajelű hogy kompenzálva legyen a dolog. Szerintem érdemes lenne majd egy alacsony órajelű xp-t beszereznie ismerősödnek, sokkal stabilabb teljesítményű mint bármely cerka. Az, hogy csak valamelyik bios verziótól megy a tualatin támogatás, az meglepő, mert az alaplap Via694T chipsettel van szerelve ami támogat Tualatint.

"És ha helyzet van, akkor mindig lépni kell. Ha olyan a helyzet."

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  Asus tuv4x celeron 1400-assal megy? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.