Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Guruka


Guruka
senior tag

Lehet, hogy rosszul kerestem, de nem találtam ilyen totyikot. :) Ha átsiklottam felette, akkor sorry és ezt töröljétek.

Ilyen lapot készülök venni, szal érdekelnének a vélemények és tapasztalatok. :)

(#2) prmcsk


prmcsk
addikt

Hogy tudjuk is miről van szó !

Bővebben: link

"Azé lesz egy ország, aki teleszüli". Kezdek aggódni magamon. Ha a katicabogarat hasznosabbnak tartom, mint a krumplibogarat, már rasszista vagyok ?

(#3) KrAt


KrAt
veterán

Nekem ugyanilyen csipszetes az alaplapom, és nekem nagyon jó. Tuning lsd. a konfigomnál, atomstabilan...

(#4) Guruka válasza KrAt (#3) üzenetére


Guruka
senior tag

Remélem, hogy nekem is befog válni tuning terén. :)

(#5) Guruka válasza prmcsk (#2) üzenetére


Guruka
senior tag

Köszönöm!

(#6) Guruka


Guruka
senior tag

Eszembe jutott egy kérdés.
A PCIe és az AGP hogy fér meg egy lapon? :)

(#7) Guruka


Guruka
senior tag

Az alaplap: Bővebben: link

(#8) Guruka


Guruka
senior tag

Fel.

(#9) Guruka


Guruka
senior tag

Fel!

(#10) Guruka


Guruka
senior tag

Fel! :)

(#11) Guruka


Guruka
senior tag

Találtam egy olyan infót róla, hogy a PCIExpress csatija csak 4x-es, ha jól tudom ez 4x-es AGP-nek felel meg.
Mennyire befolyásolja ez a mostani kártyákat? :)

(#12) Guruka


Guruka
senior tag

Senki nem akar ilyen jó alaplapot?;)

(#13) muxi-muxi


muxi-muxi
senior tag

Holnap beszerzem a Socket 478-as változatát, és kimerítő tesztet nyomok. Az eredményeket publikálom. A két lap közt nem lehet egetverő különbség.

Mindegy, milyen gép, csak fagyjon...

(#14) Guruka válasza muxi-muxi (#13) üzenetére


Guruka
senior tag

Várom az eredményeket, úgynéz ki, hogy csak én. :)
Azon is van PCIExpress?

(#15) muxi-muxi


muxi-muxi
senior tag

Nna. Nem sikerült felkajtatnom egy példányt sem. Kinéztem egy boltot a kiskerárak.hu-n ahol azzal fogadtak hogy ilyen nem létezhet!!!Ránézettem a hivatalos lapra, de fazon nagyon értetlen és szkeptikus volt vettem egy P4V88+ ot, amit hazavittem, de nem sikerült életem lehelni bele több cserealkatrésszel sem (Coolink AP-400x táp OCZ ramok, Hynix D43, Inno 6600 GT,stb) :( Ma kicseréltettem a micro-ATX-es testvérére, de még nem raktam össze.Holnapra talán jelentkezem, de már én is szkeptikus vagyok...

Mindegy, milyen gép, csak fagyjon...

(#16) Guruka válasza muxi-muxi (#15) üzenetére


Guruka
senior tag

:(

Várom a tapasztalataidat. :)

(#17) BlueAthlon


BlueAthlon
senior tag

p4v88+ al nekem az esetek 90% ában jó tapasztalataim vannak.

Jó sokat eladunk belőle, hibaaránya 100 ból 2 idáig.
Asus-X es szemetek helyett ez a nyerő.

olcsó és sokat tud, 1-2 hibája van: tunning az nyet. via pt880 nem ismeri a fix pci/agp-t.mondjuk 9 ezer forintért nem IC7 et kell várni. meg szokásos via chipset betegség: ha rv350/360 at rakunk bele, azaz 9550-9600XT ig, ajánlottt a biosban 4x AGP-t állítani, 8x on nem stabil, dehát ezt már megszokhattuk a via kt600 tól felfele is. Ez nem az Asrock hiája hanem a VIA-é.

mi főleg celeron-D alá szoktuk rakni. meg 256 vagy 512 ramot.

Múltkor kicsesztem vele, raktam bele egy 3400-es NW-ot meg 2*1024MB ramot, 6800GT-t meg 2 satás vinyót raidbe. és még a 12 centis primecooler rózsa hűtő is elfér rajta! És passzoltak is egymáshoz színben.
Ez se indult be elsőre utána beledugtam egy 256os DDR-t, azzal zokszó nélkül elindult, utána visszadugtam a 2*1 gigát és azzal is ment utána.

úgyhogy Asrock forever!

Annak a statisztikának hiszek, amelyet én hamisítottam -Winston Churchill

(#18) Johnny


Johnny
senior tag

Volt pár Asrock lappal dolgom, elég vegyesek a tapasztalataim. Ami közös jellemző: tuningolni egyáltalán nem lehet bennük, minimálisan sem.
Ismerősöknek raktam össze ilyenekkel gépeket, főleg az ára miatt. Régebbiek elég jók voltak, de manapság már nem éri meg vele foglalkozni, annyi gond jött elő a legtöbbnél.
Most éppen egy K8S8X lappal szerelt gép előtt ülök, ebben 3 hónap alatt lehalt a lanchip, plusz a lap akksicsere után se képes megjegyezni a beállításokat. Hangkodecje meg olyan mértékben torzít, hogy az elképzelhetetlen (mintha egy fémvödröt raknál a hangszórókra és azt rugdosnád használat közben).
Ebben az árban szvsz egy olcsó Abit vagy ECS lap után nézelődj.

(#19) Guruka


Guruka
senior tag

Nekem amikor megfordult a fejemben, akkor azért, mert DDR1-2, AGP-PCIEx. van rajta. :)
Egyébként már megoldódott a problémám, csak kíváncsi voltam, hogy mik a tapasztalatok. :)

(#20) muxi-muxi


muxi-muxi
senior tag

Kicseréltem a lapot, ez sem nyekken meg :( Lassan ég a fejem, ha bemegyek a ''Víz''-be , azzal fognak fogadni hogy lamer vagyok. Nem tom hol lehet a hiba. Ami alkatrészt beletettem eddig, mind működik máshol (máshol: lásd a konfigomnál.), csak ezekben a lapokban nem. Sem pucéron (értsd: az asztalon, ház nélkül) sem házban nem lehet őket szóra bírni Még videókártyát sem raktam bele az új p4vm8-ba mert van rajta egy integrált, és ha ezzel is baj van, akkor az már elszomorító. Csak ram, proci, monitor meg táp ment rá és így is csak a ventik pörögnek fel...Ebbe lassan beleőrülök.

Mindegy, milyen gép, csak fagyjon...

(#21) Guruka válasza muxi-muxi (#20) üzenetére


Guruka
senior tag

Az üzletben mit mondtak?

(#22) muxi-muxi válasza Guruka (#21) üzenetére


muxi-muxi
senior tag

Az első alaplapot zoxó nélkül kicserélték, a másikat még nem volt időm bevinni. Tartok tőle itt már nem lesz olyan könnyű dolgom...

Mindegy, milyen gép, csak fagyjon...

(#23) Johnny


Johnny
senior tag

http://www.hwt.hu/cindex.php?page=cikkek&id=177

(#24) hazsoo


hazsoo
csendes tag

hali. Nekem is van 1 ilyen lapom.
Van abból hátrányom hogy a pci e x4 be megy az msi 6600gt?

Cuccok :D tollpárnám van +1gyerek +1asszony

(#25) Az-X


Az-X
őstag

Huhh látom jó rég volt itt hozzászólás :P

Picit felráznám a témát ha lehet. Én 2 napja vettem egy ilyen lapot egy 331-es CeleronD-vel (2666-os, 64bites). Emellé van benne 2*512Mb 667-es DDRII, a többi talán nem lényeges.

Korábban említették, hogy ezek a lapok nem tudnak fix PCI/AGP-t. Nos igenis tudnak. Legalábbis egy külföldi oldal tesztje szerint: [link] Egészen konkrétan itt látható a lényeg: http://www.ocworkbench.com/2005/asrock/reviews/775Dual-880Pro/Picture%204131%20copy.jpg

Megpróbáltam utánanézni, hogy ezt hogyan sikerült előcsalniuk, a fórumban találtam is valami idevágó témát, de szerény angoltudásom miatt nem jutottam annál többre, hogy létezik valami BIOS amiben benne vannak ezek a beállítások... Hátha valaki többet tud kezdeni vele: [link]

És akkor mondanám én a megfigeléseimet.
-Az első kellemetlen meglepetés akkor ért mikor megpróbáltam belépni a BIOS-ba. Ugyanis baromi lassú volt. Én még ilyet sosem láttam, valahogy sávonként kezdte el kirajzolni, meg minden lépéskor 3-4 mp-et kellett várakozni. Ez üzemszerű, vagy vigyem vissza? :)
-A második kellemetlen dolog, hogy a memória olvasás (~3500MB/s) és a mem. írás (~1500MB/s) véleményem szerint jóval elmarad a tőle elvárhatótól. Főleg, hogy Dual channelben hajtott 667-es ramok.
-A 3. dolog amit nem tudok mire vélni... ha nem használom a hangkártyát akkor kb 1-2 óra után égtelen zúgásba kezd. De a fura az az egészben, hogy ma délután 5-6 órát játszottam egyfolytában és így teljesen jól működött. Ráadásul ha hangerőszabályzóval lehalkítható a zúgás :))

Ennyi első körben, amúgy az alapján a teszt alapján nagyon kis szimpi lap és tényleg egy csomó minden van rajta. Reméljük ezek a problémák megoldódnak később valami normálisabb BIOS segítségével.

:)

(#26) Az-X


Az-X
őstag

upp 2szer ment el véletlen

[Szerkesztve]

:)

(#27) Az-X


Az-X
őstag

A gondjaim megoldódtak... a hangkarit leszámítva :))
Jó kis lap ez :)

:)

(#28) Guruka válasza Az-X (#27) üzenetére


Guruka
senior tag

Hogy oldottad meg?

(#29) Az-X válasza Guruka (#28) üzenetére


Az-X
őstag

[link]

:)

(#30) BlueAthlon válasza Az-X (#25) üzenetére


BlueAthlon
senior tag

lassú memóriaolvasás sebesség:

Celeron -D t használsz, aminek 533 as az FSB je. asszem max 4233 MB/sec
Dual Channel 667-DDR2 meg ha minden igaz 10 ezer felett van némileg.
proci oldalról szűk vagy. 1066 os FSB jű procival is csak a dual 533 van szinkronban.

lassú bios : nekem főleg ASUS lapok művelték korábban egyes VGAk esetén. minden máshol tökéletes volt csak boot és bios volt tetűlassú.

FIX PCI/AGP: az összes PRO jelű VIA chipset tudja (pt880pro,p4m800pro,k8t800pro....)

asrock p4v88+ még nem mert az csak pt880as
asrock p4dual-88pro már igen: pt880pro

Annak a statisztikának hiszek, amelyet én hamisítottam -Winston Churchill

(#31) Guruka válasza BlueAthlon (#30) üzenetére


Guruka
senior tag

Érdekes, hogy az alap BIOS-al nem volt aktív ez a fix AGP/PCI lehetőség. :)

(#32) Guruka


Guruka
senior tag

Úgy veszem észre, hogy winyókezelésben sem jeleskedik ez az alaplap. :(

25-30MB/s között volt a másolási sebességem az előző Intel 865PE csippes lapommal, ezzel meg csak 6-7 MB/s. :(

(#33) Guruka válasza Guruka (#32) üzenetére


Guruka
senior tag

Akkor jön elő a jelenség, ha egyszerre két felé másolok. ;) Különben kijön a 25-30MB.

(#34) 3shae válasza Guruka (#33) üzenetére


3shae
aktív tag

Nekem is ilyen lapom van, szerintem elég jó. 1.30 bios van fent, de agp/pci frekit nem lehet így sem fixálni. P4 630-s procival, 1Gb samsung ddr2 533 memoriával... Szedi a lábát :) Sandra szerinti fájl benchmark: 50mb/s. Az alaplapi hangkártyát letiltottam,mert recsegett,és gyorsan vettem egy sb live-24bit 7.1 hangkártyát. Az Everest eredményei alapján simán ott van a 925,915,945 -ös chipsetek mellett.Szerintem korrekt.Persze igaz, hogy jó teljesítményhez bika proci kell.Egy kérdés azért maradt. Nincs az alaplapon ''presler'' matrica. Tehát támogatja-e a presler procikat az 1.30-as biossal,vagy kell hozzá a matrica is :D [link]

Bármi kérdésed van a meghirdetett termékeimmel kapcsolatban, nyugodtan írj PÜ-t vagy hívj! Mi legyen a nicked? 2shae! Az már foglalt.. akkor legyen 3!

(#35) Guruka válasza 3shae (#34) üzenetére


Guruka
senior tag

Szerintem minden gond nélkül támogatja, bár ki kellene próbálni. ;)

Ha gondolod átküldöm a hackelt bios-t és akkor aktívvá válik a fix AGP/PCI opció. Tuningnál jól jön, bár nekem csak 240-es FSB-vel megy a procim alapfeszen, de így is elég gyors. :)
Ha minden jól megy, akkor a jövő hónapok egyikében kerül bele egy 820-as proci. ;)

(#36) 3shae válasza Guruka (#35) üzenetére


3shae
aktív tag

Köszi, elfogadom! :R

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

Bármi kérdésed van a meghirdetett termékeimmel kapcsolatban, nyugodtan írj PÜ-t vagy hívj! Mi legyen a nicked? 2shae! Az már foglalt.. akkor legyen 3!

(#37) 3shae


3shae
aktív tag

240 fsb alapfeszen nem semmi...Milyen proci? Egyébként azért is jó lenne ez a BIOS,mert ha aktiválom a speedstep-et akkor a szorzót visszaveszi 14x-re, az fsb-t pedig feltornázza 214 Mhz-re. Az elején ezzel nagyon sokat bosszankodtam,nem tudtam hogy miért fagyogat a rendszer. Aztán ráengedtem az Ewerest-et, és akkor láttam, hogy 214Mhz a front side bus.Amikor a BIOS-ból letiltottam a speedstep-et,megoldódott a problémám.Azóta BETON. :DDD A memoria, illetve a proc. bírná a tuningot. Egyébként a jövőben én is szeretnék egy 820-as procit ;) ( azért vettem olyan lapot,ami képes a D.C. fogadására)

[Szerkesztve]

Bármi kérdésed van a meghirdetett termékeimmel kapcsolatban, nyugodtan írj PÜ-t vagy hívj! Mi legyen a nicked? 2shae! Az már foglalt.. akkor legyen 3!

(#38) Guruka válasza 3shae (#37) üzenetére


Guruka
senior tag

Elment a bios mailban.

Egy sima 530J-s P4, feszemeléssel 4.2GHz-n rohangál, de ez a lap nem tudja kihajtani, mert nincs benne sajnos feszültség emelés. :(

(#39) 3shae válasza Guruka (#38) üzenetére


3shae
aktív tag

Köszi!
Nem kell bánni,hogy nincs feszemelés! Egészséges tuning az a 200@240 ! Így legalább tudja az ember, hogy csak annyival hajtja túl a procit, amennyi ésszerű, és nem káros.

Bármi kérdésed van a meghirdetett termékeimmel kapcsolatban, nyugodtan írj PÜ-t vagy hívj! Mi legyen a nicked? 2shae! Az már foglalt.. akkor legyen 3!

(#40) Guruka válasza 3shae (#39) üzenetére


Guruka
senior tag

Igaz, de 600MHz az 600MHz! ;)

(#41) karantÉN


karantÉN
aktív tag

hali!
gondoltam rá hogy veszek 1 ilyen lapot csak az a kérdés hogy pci-e 16x es e vagy csak 4x es :DD

6543210

(#42) Guruka válasza karantÉN (#41) üzenetére


Guruka
senior tag

Csak 4x-es szerintem, a honlapon is olvastam azthiszem valahol. :)

(#43) omlás.com válasza Guruka (#42) üzenetére


omlás.com
csendes tag

Igen a PCI-Express csak 4x.
De nem igazi PCI-Express hanem AGI Express a dolog. Csak videókártya megy bele.

Feladat: Építs egy időgépet.... Beadási határidő: tegnapelőtt

(#44) ColemanV válasza muxi-muxi (#20) üzenetére


ColemanV
csendes tag

Jobb napot mindenki!

Pont egy ilyen problémám van nekem is. Tegnap megjött az Asrock 775 dual 880 pro típusú alaplapom egy Intel P4 3,06Ghz-es procival és egy AeroCool - AeroEngine II típusú házzal együtt. Eredetileg úgy volt hogy az alaplapot beteszik a gépbe mire érte megyek, de akivel ezt megbeszéltem vagy lebetegedett vagy csak elfelejtette, én marha meg elhoztam külön őket, mondván, hogy majd ''jóól'' összerakom, hiszen nyilván nem olyan bonyolult az...

Pedig DE!
Szóval én is összeraktam az egészet de bekapcsoláskor csak a ventillátorok pörögnek fel, meg hallom a vinyót is ahogy beindul, de semmi nincs a monitoron, még a NO SIGNAL felirat sem, a speaker meg kussol.. Most emlékeim szerint valami beep..beep hangot kéne adnia, de nem teszi...
Az már igazán apró probléma, hogy a ház kábelei, amiket az alaplapon a megfelelő tűkre kellene dugiszálni nem férnek el a tűkön. Pl. a Power Led feliratú ''dáágaszág'' egy három lyukas dugasz, aminek csak a két szélére van drót bekötve, mikor az alaplap könyve szerint két lyukasnak kellene lennie.. meg ilyen apróságok amiktől kihullik a hajam.

Van valaki akinek sikerült beüzemelnie ezt az alaplapot és korábban ilyen gondjai voltak?
NEED HELP Plíííz! :(

''A jövő az, ahol leéljük még hátralévő életünket...''

(#45) Guruka válasza ColemanV (#44) üzenetére


Guruka
senior tag

Nekem minden gond nélkül ment elsőre.
Ha nem vagy biztos magadban, akkor kérj meg valakit aki gyakorlott az alaplap berakásban, ha ígysem megy, akkor lehet az alkatrészeket próbálgatni. Ha így sem megy, akkor mehetsz vissza a boltba. :)
Vagy mehetsz rögtön a boltba ahhoz a sráchoz ekivel megbeszélted. ;)
Milyen a többi cuccod?

(#46) ColemanV válasza Guruka (#45) üzenetére


ColemanV
csendes tag

Most őszintén, szerinted mit lehet elbökni az alaplap és a táp csatlakoztatásánál? Van összesen két tápcsatoló amit máshová nem lehet bedugni... Meg aztán ha az alaplap nem kapna naftát akkor a rákötött CPU hűtő sem indulhatna el.. :F

Különben az isten háta mögött balra lakom és ha valakinek számítógépes baja van általában engem szoktak riasztani..pff ;)

Meg kezdem magam kicsit felhúzni, mert egy hónapra előre rendeltem meg a házat + procit + alaplapot + hűtést, kimondottan azzal a kéréssel, hogy ezek legyenek összeszerelve mikor érte megyek... Erre megyek pénteken taxival, mert errefelé ''kicsit'' hülyén járnak a buszok, meg szakadt is az eső és a fickó még akkor kezdi keresni az alkatrészeket..

Nah.. szóval a hétvégén már dolgoznom kellett volna a géppel, de helyette majd hétfőn, munkaidő után vihetem be, hogy csinálják meg, ahol gondolom majd ilyen baromságokkal fogják vékonyítani az idegeimet, hogy kb. egy hét múlva értesítenek... :O

Akkor most számlázzam ki a taxi költséget + kiesett munkaidőt + meg egy értéket arra hogy a munkaidőm utáni rohangálással lekésem majd a buszomat és két órát dekkolhatok a városban mire elindulhatok haza?! :(((

''A jövő az, ahol leéljük még hátralévő életünket...''

(#47) Guruka válasza ColemanV (#46) üzenetére


Guruka
senior tag

Pereld be őket elmaradt haszonért. ;)

(#48) ColemanV válasza Guruka (#47) üzenetére


ColemanV
csendes tag

Ma bevittem a gépet.

Az üzletben azonnal bevették a gépemet, meghallgatták a problémámat és minden észrevételemet.

Abban maradtunk, hogy mivel múlt hét péntekre kellett volna meglennie a gépnek, de sajnos csodát tenni két óra alatt ők sem tudnak, ma 5-ig értesítenek, hogy mikorra lesz készen a gép.

...Most 17:30 is elmúlt már de hívás az nem volt... pedig egy pillanatra elhittem...

Ja és kezdenek kiütközni az elvonási tüneteim.

És jövő héten hétfőtől péntekig túlórázhatok, hogy ledolgozzam a mai délutánomat...pff ezt is számlázhatnám... :(((

''A jövő az, ahol leéljük még hátralévő életünket...''

(#49) 3shae


3shae
aktív tag

Helló Guruka!

A szabi alatt sokminden történt a gépem körül! ASRock 775dual-880pro
Először is,a névnapi zsetonokból, meg a 9800pro elpasszolásából összegyűlt pénzmagból ( hirtelen felindulásból) vettem egy Connect 3d X800 GTO videokártyát ( pci-ex,vivo,256 mb,256 bit,).Egyszerűen KIRÁLY! Most jöttem rá, hogy az új játékok alatt fellépő problémák a 9800pro agp miatt voltak!!!
Én nem is hittem volna.. Szóval a helyzet a következő:

-BF 2 : Durva textura hibák, illetve hangok akadozása.
-F.E.A.R. : Mentések után , vagy újabb pálya betöltése után durva szaggatások, beleértve a hangot is!
-Far Cry : Mentések után , vagy újabb pálya betöltése után durva szaggatások, beleértve a hangot is! ( előző gépemen szuperül ment, ati 9600-al)
Prbálkoztam lebuítani a grafikát,de nem jött be.Illetve kipróbáltam nagyon sok beállítást is, pl.: bios agp8X @4X, Fast write enabled/disabled,apertura méret stb...

Először a hangártyára,illetve annak meghajtóprogramjára gyanakodtam,azért is,mert a következő játékokat HIBÁK NÉLKÜL végigjátszottam:

-Postal 2
-Delta force Black Hawk Down
-Comanche 4
-Painkiller ( néha azért belassult,de nem volt vészes )

A következő programok futtatásával sem volt gondom:

-Strike Fighters Gold
-GTA San Andreas
-Doom 3 demo
-GTR racing demo
-Chaser
-3d mark 2001,2003
-F1 99--02
Érted ezt? Vagy X-aktás eset? Nekem egyelőre homály! Ezeken a lapokon pedig egy sima, teljesen szabványos agp8x csatoló van. Az igaz,hogy a kézikönyvben megjelöl egy-két, a lappal kompatibilis agp-s videokártyát, de arra az ASRock site-ján már semmi jel sem utal,hogy speciális agp-s kártya kell bele.Annyi kikötés van,hogy azért illik 8X agp-s ( 1.5 V) kártyát beletenni. Arról hallottam,hogy a 9600pro/xt-vel nem hajlandó működni, de ennyi. Én meg a pci-ex-től féltem,hogy esetleg nehéz lesz olyan kártyát venni,ami a lappal kompatibilis.
A boltban rendik voltak,azt mondták vigyem be a gépet, és azt a kártyát fogják beletenni,amelyik biztosan műxik benne.Egyébként a boltban dolgozó skacok, -mivel ezt az alaplapot árulják már egy ideje- szabadidejükben mindig belepróbálgatták a beérkező vid.karikat,és mindig tesztelgették.A lényeg, hogy most már minden OK! :C :DD :))

A hűtésről...Mint már mondtam, a bekapcsolásnál BIOS-ba való turkálásnál is 60-61fok volt a CPU hőmérséklete!!! Az új hűtővel, ( AC Freezer 7 pro ) ez az érték 38 fok!!
Brutális... 3 óra Far Cry,F.E.A.R. nyüstölése után is max.47-50 fok!! Ami fél perc után leesik 41-43 fokra. Hátul,és elől egy 8 cm-es ventilátor dolgozik. A hátsó az alaplapi csatlakozóra van kötve, az elől dolgozó pedig 5 voltra hogy halkan , de mégis menjen,huzatot csinálva, ezzel frissítve a levegőt.A zajszint a korábbiakhoz képest eltörpül, ugyanis a proci ventije 2500 rpm-nél nem forog többet.Most, hogy mp3-at hallgatok,szöveget szerkesztek így 40-41°C.Persze az is igaz lehet,hogy az Intel hűtő felrakásánál valami nem passzolt. Jó, tudom Neked vízhűtésed van... :)
Nos ennyi lett volna,illetve a Speedstep.. Nos az nem működik..Teljesen véletlenszerűen lefagy a gép.Pedig már sikerült azt is elérnem,hogy ne az fsb-t piszkálja,hanem a szorzót. A boltba megkérdeztem a véleményüket a dologról, és azt mondták,hogy több esetet láttak már,ahol nem nagyon műxik az EIST. Sebaj! Végül is szinte teljesen mindegy, hogy 2800,vagy 3000 MHz-n megy a cpu.....

Nos ennyi... :B

Bármi kérdésed van a meghirdetett termékeimmel kapcsolatban, nyugodtan írj PÜ-t vagy hívj! Mi legyen a nicked? 2shae! Az már foglalt.. akkor legyen 3!

(#50) Charle


Charle
csendes tag

Szerintem jó ez az alaplap!

DE...

...valaki megmondhatná, hogy hogyan lehet beállítani a hangot 7.1 helyett 2.1 -re. Sehogy sem megy! Mi lehet a hiba?

[Szerkesztve]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.