Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  Arckép request Archívum III. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Bash


Bash
őstag

A topic jelenleg szünetel, majd kitalálunk egy működőképesebb rendszert, addig senki ne is kérjen semmit, ötleteket várunk!

Kedves felhasználók!

Ebben a topic-ban lehet egyéni arcképet kérni, és a feltételek teljesítése esetén kapni. Elbírálásuk és menedzselésük Bash hatáskörébe tartozik, Parci-t ne zaklassátok ilyen kérésekkel.

Szükséges feltételek:
- PH! addikt rang;
- a PH! arculatába illő avatar készítése (technikai részletekről bővebben később).
Elégséges feltételek:
- Bash szubjektív véleménye a fórumozóról, mely szerint megérdemli az egyéni arcképet (régi motorosok, a fórum különösen hasznos tagjai előnyben).

A képekkel szemben támasztott technikai követelmények:
- illeszkedniük kell a PH! arculatába;
- nem lehet fénykép vagy logó-jellegű nonfiguratív ábra, céges ill. védjeggyel ellátott logó tilos!, legyen ''arcuk'' az arcképeknek;
- rajzos-mesés képek kellenek átlátszó háttérrel, stílusban leginkább az ICQ-s avatarokhoz közelítsünk (adatoknál az alsó harmad);
- preferált méret: 40x50 pixel ill. 16x20 pixel (a topic-listában megjelenő kicsi verzió), ezektől kis mértékben el lehet térni, nincsenek szigorúan meghúzott határok, szemre jó legyen és figyeljünk oda az arányokra.

Aki úgy gondolja, hogy megérdemli és megfelel a követelményeknek, az töltse fel a képe(ke)t valahová, illessze be itt egy hozzászólásba, és kérje meg Bash-t a cserére. Legyetek türelmesek, rendszeresen figyelemmel kísérem a topic-ot, idővel válaszolni fogok.
Ha valaki nem boldogul a képszerkesztéssel, az is nyugodtan linkelje be a kívánt képet, vannak vállalkozó szellemű user-ek, akik szívesen segítenek.

Fontos tudnivalók, jótanácsok, kéréseim:
- mielőtt bárki kérésre szánja el magát, keressen egy megfelelő képet (ajánlom a Google Image Search szolgáltatását: Bővebben: link), és lehetőleg ne gondolja meg magát egy hét múlva;
- mindenkitől elvárom, hogy képes legyen feltölteni egy képet, és beilleszteni azt egy hozzászólásba (vannak ingyenes tárhelyek, képtárak, a legegyszerűbb az ImageShack szolgáltatása: Bővebben: link);
- az egyéni arckép PH! addikt rang felett sem automatikus, ez nem egy szolgáltatás, ami jár, csupán a régi tagoknak szeretnénk ezzel kedveskedni;
- ne legyen vita arról, hogy xy miért kapta meg, pedig még csak őstag, senior tag... tessék elfogadni, és arra törekedni, hogy értelmes, konstruktív hozzászólásokkal váljunk hasznos tagjaivá a fórumnak;
- aki egyszer már kért arcképet, és azt mondtam, hogy nem, az ne jöjjön egy hét múlva megint, mert nem veszem jó néven;
- nem vagyok híve a ''lefoglalósdi''-nak, egyrészt nagyon gyerekesnek tartom, másrészt mire oda kerül a sor, addigra lehet, hogy 10-szer is megváltozik az ember véleménye.

A korábbi Arckép request topic-ok lelőhelye:
Arckép request Archívum II.: Bővebben: link
Arckép request Archívum I.: Bővebben: link

http://bashtravel.com/

(#2) Loretto


Loretto
veterán

Velős, őszinte érthető. :C

Soirée...

(#3) Biaggio válasza Loretto (#2) üzenetére


Biaggio
őstag

Ne aggódj, sokan vannak write-only üzemmódban és meg fogják még páran kérdezni, hogy hogy is lehet, milyen méretben és mikor kapják már meg ;]

(#4) Magnat


Magnat
veterán

Hello,

ha én akarok képet rakatni, mit kell csinálnom? Ha küldök magamról egy képet (1600x1200), lekicsinyítenétek?

Csak vicc volt ... :C

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#5) Bencom


Bencom
senior tag

Friss topic???
JEEEEEEEEEEEEEEE!

nincs MSN-em már ez is baj:(((

(#6) Bencom válasza Bencom (#5) üzenetére


Bencom
senior tag

És üres topic...:(

Minygyá nyomok pár linket, amik az előző topicból megmaradtak...

nincs MSN-em már ez is baj:(((

(#7) Bencom


Bencom
senior tag

Cirmos
nagy
kicsi:

Killermann (régi)
nagy:
kicsi:

V-ki

Nagy:
kicsi:

Asszem ennyi a Bencom™ made...

nincs MSN-em már ez is baj:(((

(#8) Gambit


Gambit
őstag

Csak hogy itt is meglegyek... ;)





[Szerkesztve]

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#9) nofene


nofene
aktív tag

Csakúgy mint gambit én is szeretném ha ebben a topikban is meglenne a kívánt avatarom.


(#10) Bencom válasza nofene (#9) üzenetére


Bencom
senior tag

:DDD Hehehe... még ráértetek volna berakni ;]
Na jó, nem bántásként, de még egy fél év van, míg te és Gambit megkaphatja, és ha kiteszed, akkor (a megállapodás értelmében) bárki, aki közelebb áll ahhoz, hogy saját avatara legyen, azt mondhatja, hogy neki ez kell, ti meg csináljatok másikat.

Bár ez az enyémekre is vonatkozik...:U

nincs MSN-em már ez is baj:(((

(#11) V.ki válasza Bencom (#7) üzenetére


V.ki
aktív tag

Hát,nekem már nem lesz arcképem,de azért kössz! :C
Ezt megkaphatnám:? :DDD

(#12) Winner_hun válasza V.ki (#11) üzenetére


Winner_hun
félisten

Hogyne! Alul kiválasztod, hogy adataim és ott kijelölöd ezt az arcképet :D

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#13) V.ki válasza Winner_hun (#12) üzenetére


V.ki
aktív tag

He-he-he :U :D
Tudom :U Azért van utána: '':DDD''

[Szerkesztve]

(#14) Winner_hun válasza V.ki (#13) üzenetére


Winner_hun
félisten

hülye :P :(((:(((:(((

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#15) nofene válasza Bencom (#10) üzenetére


nofene
aktív tag

és ha kiteszed, akkor (a megállapodás értelmében) bárki, aki közelebb áll ahhoz, hogy saját avatara legyen, azt mondhatja, hogy neki ez kell, ti meg csináljatok másikat. Milyen megállapodás? Linket. Mellesleg elég féregnek kell ahhoz lenni, hogy valaki azt a képet kérje amit én kerestem és Yaye segítségével hoztunk össze, ilyen embereket (főleg PH! addiktokat) meg nem ismerek itt....

(#16) Gh0sT válasza nofene (#15) üzenetére


Gh0sT
addikt

Ha elérem az addikt rangot, akkor egy olyan vikinges képet szeretnék majd, mint amit belinkeltél. :DD De pontosan olyant!!! :DD

Vagy egy férget kérjek inkább? :DD

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#17) nofene válasza Gh0sT (#16) üzenetére


nofene
aktív tag

:DD Jóvanna túlreagáltam, vagy nem :D

(#18) Shim


Shim
őstag

Mennyit kell várni amíg lecseréled az avatart miután megbeszéltük, Bash? Pár hónap, fél év? Mert akkor maradok továbbra is türelmes :) Tudom, h szabadidőben csinálod mindezt, csak érdekelne egy ilyen helyzet kvázi ''átfutási ideje''

Religion – causing genocides over differing imaginary friends

(#19) Bencom válasza nofene (#17) üzenetére


Bencom
senior tag

Az eloőző archívumban van benne, csak úgy mellékesen írta be valaki, mert két embernek ugyanaz kellett, s az egyik (aki távolabb volt a rangtól) rakta be, s egy másik (rangos) akarta magának, és erre válaszolva volt a megállapodás, ami (bár senkinem nem jó) a rangos jóváhagyás miatt van életben.

(tudtonnal...)

nincs MSN-em már ez is baj:(((

(#20) Loretto válasza Shim (#18) üzenetére


Loretto
veterán

nekem amint meglett az addiktság már ki is cserélte.ha ez segít.

Soirée...

(#21) L_ajos válasza Bash (#1) üzenetére


L_ajos
őstag

Szió!

A Arckép request Archívum II.-ban az (#1005) hozzáűszólásban lévő képet ha szabadna kérni! :D

Lécci-lécci :U:)


Köszönöm

PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

(#22) Fairplay


Fairplay
csendes tag

Húú, az az addiktság még jó messze van.. És Bash-nek se érdemes küldeni egy karton sört, olyan messze lakik.. :)

Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit - mert a másik hat nap mindenre elegendő..

(#23) MarKoo válasza Bencom (#7) üzenetére


MarKoo
őstag

Köszi, de az enyém megváltozott, és még nem értem el a rangom. Majd ha PH!addikt leszek belinkelem.

(#24) Xelo


Xelo
addikt

Végre egy új tiszta topic. Én is várom a sorom, engem nem zavar ha később kapom meg!:) Majd ha Bash szerint kiérdemeltem!:) Legalább akkor nemcsak új lesz az avatárom hanem büszke is leszek magamra!:DD

(#25) Shim válasza Xelo (#24) üzenetére


Shim
őstag

öröm látni micsoda önbizalomdús emberek járnak ide

Religion – causing genocides over differing imaginary friends

(#26) Loretto válasza Shim (#25) üzenetére


Loretto
veterán

;] nincs ezzel semmi baj.

Soirée...

(#27) dj.saabe


dj.saabe
aktív tag

hú énis messze vagyok még pedg már lenne egy jó kis kép. de Majd Bash eldönti ki mikor kap biztos volt már kivétel hogy valaki eőbb megkapta.

Djsaabe The Only One !! | Légszives senki se kössön belém nemvagyok valami nagy önuralmú !! (remélem aláirásnakl jólesz.)

(#28) Bencom válasza dj.saabe (#27) üzenetére


Bencom
senior tag

Mindenki akkor kapta meg, amikor addikt lett, csak éppen a ''rendszerváltás'' után sokan visszaléptek pár rangot, de az avatar megmaradt.

De, mint már mondtam, te még akkor sem kapnál saját avatart, ha többet nem BAN-olnának. ;]

nincs MSN-em már ez is baj:(((

(#29) Gambit válasza Bencom (#28) üzenetére


Gambit
őstag

Mondjuk inkább úgy, hogy az addiktság egy szükséges, de nem elégséges feltétel. ;)

Amúgy nem hinném, hogy bárki lenyúlná az avatáromat, amit Cathfaern szerzett nekem, és Bash hozta végső formába. Mellesleg (mint már mondtam) nekem ez az avatárom egy másik fórumon is. Harmadszor pedig ez az avatár az én nickemhez tartozik, mivel a képen látható fickó is Gambit.

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#30) Bencom válasza Gambit (#29) üzenetére


Bencom
senior tag

Jó, jó tudom, csak figyelmeztettelek.

Ha már itt vagyok: nem lehetne ez az én avatarom:
Persze nem muszály, hogy mozogjon, de ez most hirtelen megteccett.

,jé, ha a jébetű elé teszek egy vesszőt, igen érdekes kinézete lesz...(javítva)

[Szerkesztve]

nincs MSN-em már ez is baj:(((

(#31) Gambit válasza Bencom (#30) üzenetére


Gambit
őstag

Hát, ha gonoszkodni akarnék, azt mondanám, passzol hozzád... ;]

Ja, és a muszáj az pontos j. Ez is fontos tudnivaló egy írónak. ;)

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#32) MUŁĐER


MUŁĐER
addikt

esetleg ezt a képet megkaphatnám?



itt az eredeti:
Bővebben: link

[Szerkesztve]

Robotika törvényei: 3. A robot megvédi magát halálos fegyverzettel, mert egy robot rohadt drága.

(#33) Shim válasza MUŁĐER (#32) üzenetére


Shim
őstag

''szerintem'' csirke, lol ;]

Religion – causing genocides over differing imaginary friends

(#34) V.ki válasza dj.saabe (#27) üzenetére


V.ki
aktív tag

Visszakaptad a neved(az eredetit)?! :Y
Én is kérem vissza! ;] :D

(#35) Cathfaern válasza V.ki (#34) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Emlékeim szerint az eredeti az dj.sabee volt.

(#36) V.ki válasza Cathfaern (#35) üzenetére


V.ki
aktív tag

:(
Én se kapom vissza többet...


[Szerkesztve]

(#37) Gambit válasza Cathfaern (#35) üzenetére


Gambit
őstag

Azelőtt meg djsabee... :D

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#38) Yaye válasza MUŁĐER (#32) üzenetére


Yaye
őstag

A zügynök fej nem jött be? Vagy 1000 éve csináltam abból amit linkeltél, de nem reagáltad le. ()

[Szerkesztve]

(#39) Bencom válasza Gambit (#31) üzenetére


Bencom
senior tag

Tom... Éppen azér kellett volna...

De Muszály vótt vajami hejesirássi hibbát csinánom:DDD
Ja és LOL

nincs MSN-em már ez is baj:(((

(#40) Gambit válasza Bencom (#39) üzenetére


Gambit
őstag

Pedig tudhatnád, hogy a helyesírás a vesszőparipám! :D

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#41) MUŁĐER válasza Yaye (#38) üzenetére


MUŁĐER
addikt

ja,tényleg,el is felejettem..

az ügynökfej jó,de a gumicsirke poénabb szerintem:)

de kösz a munkát,tetszik a tied is.

Robotika törvényei: 3. A robot megvédi magát halálos fegyverzettel, mert egy robot rohadt drága.

(#42) Yaye válasza MUŁĐER (#41) üzenetére


Yaye
őstag

Oké, te tudod, ha úgy érzed hogy egy döglött kakasfej illik hozzád.. :DDD (Szvsz ma még poén a gumicsirkefej, de pár hónap múlva senki nem fog emlékezni rá hogy miért is poén. Egyéni avatart meg nem csereberélhetsz kedved szerint. Én nem hegyezném ki a fejem egy ideig-óráig divatos dologra.)

(#43) Bencom válasza Gambit (#40) üzenetére


Bencom
senior tag

Jól van na :DDD Igérem jó leszek...

nincs MSN-em már ez is baj:(((

(#44) L_ajos


L_ajos
őstag

Bővebben: link

:D :U:U

Az #1005-ös a lényeg! :D :U

Köszi

[Szerkesztve]

PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

(#45) L_ajos


L_ajos
őstag

Segítek hátha megszántok egy új arccal:D




Bővebben: link
Bővebben: link

Nagyon szépen köszönöm előre is! :C

PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

(#46) Bencom válasza L_ajos (#45) üzenetére


Bencom
senior tag

Hát, rád férne ;]

nincs MSN-em már ez is baj:(((

(#47) V.ki


V.ki
aktív tag

Őőőőőőőő...
Bocsi Bash,de ezt megkaphatnám:

Amúgy már leszedtem a képeket saját fórumról! :)
MOD:Cserébe megígérem,h naaaagyon nagyon jó leszek! :)

[Szerkesztve]

(#48) V.ki válasza V.ki (#47) üzenetére


V.ki
aktív tag

1. jótettként megszabadítom a PH-t RGB-től! ;]
Na jó,inkább csak itt viselkedek jól,semmi kedvem elrontani a saját fórumomat ilyesmivel ;] :(

[Szerkesztve]

(#49) L_ajos válasza Bencom (#46) üzenetére


L_ajos
őstag

Kösz;] :U

PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

(#50) Gambit válasza V.ki (#47) üzenetére


Gambit
őstag

Hát ez még viccnek is gyenge sajnos. Ha attól el is tekintene Bash, hogy egyáltalán nem felelsz meg a feltételeknek, még mindig ott a viselkedésed, mint kizáró tényező. Szerintem.

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  Arckép request Archívum III. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.