Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) janeszgol


janeszgol
félisten

Egy jós van közöttünk. :) [link]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#2) janeszgol


janeszgol
félisten

Ez a HMD totál hülye. 1/2"-es kameraérzékelő, meg SD695 (ami nem tud 4K-t felvenni, ez amúgy hibásan szerepel a cikkben) 250k. Grat!

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#3) prolad


prolad
őstag

Hogy lehet A12-vel kiadni egy új telefont, amikor már A14 jön. Az én 3 éves mobilom is megkapta már decemberben a 13-at, mit csinál a Nokia? Nem úgy volt eddig, hogy figyelnek a támogatásra?

(#4) doooo


doooo
veterán

Hulladék.

(#5) joey04


joey04
titán

kuka

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#6) Insanati


Insanati
lelkes újonc

Nehéz eldönteni, hogy a Motorola Defy 2(más néven CAT S75) vagy ez a pocsékabb telefon ennyiért, de valószínűleg ez, mert ott legalább a vízállóság 5m-ig garantált, nem csak 1,5m-ig, illetve a műholdas segélyhívással könnyebb megindokolni a készülék durván elszállt árát. Az pedig már vicc kategória, hogy pont a sokáig támogatott stock felülettel, meg az Android One-nal pózoló Nokia még Android 12-nél ragadt le, ami még a Redmi telefonoknál is gúny tárgya, pedig ők sosem büszkélkednek azzal, hogy naprakész szoftvert kínálnak hosszú támogatással.

(#7) CapriBoy

Nem ezzel fog újra befutni a Nokia....

(#8) joelke HU válasza prolad (#3) üzenetére


joelke HU
senior tag

Így kapásból egy főverzióval kevesebbet kell majd később rápakolni. Pofátlan ügyeskedés. Bár amit művelnek pár év aztán vége a cégnek.

Motorola G51

(#9) murrayd


murrayd
csendes tag

A kollégák alig várták, hogy megszabaduljanak az XR20-tól, nagyon rossz véleménnyel voltak róla. Ez alapján bottal se fogjuk piszkálni a strapa-Nokiákat.

[ Szerkesztve ]

(#10) jUUh


jUUh
addikt

Megéri piacra dobni... :N

Samsung Galaxy S23+

(#11) #77167872


#77167872
törölt tag

250 :C

(#12) Fancy-boy


Fancy-boy
addikt

A Német Nokia shopban már kapható 599€ + ajándék füles hozzá: [link]

(#13) Valaki87


Valaki87
senior tag

Kíváncsi leszek a kamerára. :)

(#14) doooo válasza Valaki87 (#13) üzenetére


doooo
veterán

Hát... ne fűzz hozzá sok reményt. Az összes Nokia rossz ebben az elmúlt években...

(#15) Gainka válasza doooo (#14) üzenetére


Gainka
őstag

Még is szebb képeket lövök bármelyik samus stb ismerősömnél, lehet a szem es fotos tudás miatt van.

A cikkhez, ez az uj strapa, ez most nekem sem jön be.

(#16) doooo válasza Gainka (#15) üzenetére


doooo
veterán

" lehet a szem es fotos tudás miatt van"

Hát max. amiatt lehet, mert a szóban forgó mobilok önmagukban garantáltan nem képesek ilyesfajta "előnyszerzésekre".

(#17) Valaki87 válasza doooo (#14) üzenetére


Valaki87
senior tag

pedig anno a carl zeiss volt az übercsászár.. :((

(#18) Fancy-boy válasza Valaki87 (#17) üzenetére


Fancy-boy
addikt

Igen, amikor még a Nokiával álltak kapcsolatban.
Utána a HMD-vel kötött megállapodás nem nevezhető éppen sikertörténetnek.
Már körülbelül 1 éve pedig különváltak egymástól.

(#19) Valaki87 válasza Fancy-boy (#18) üzenetére


Valaki87
senior tag

:(( szomorú.

Mindegy én azért megvagyok elégedve ezzel az Xr20-al is... :))

(#20) HummeRC


HummeRC
senior tag

Remélem tesztelitek majd. Ha normális képeket csinálna, én venném. Nem játszom telefonon, nincs különösebb teljesítmény igényem. Nagyon jó lenne, ha ezen is lenne nyakbakasztó hurok, mint az XR20-on. Nagyon hiányzik nekem a mostani telefonokból. Igazából teljesítményre a meglévő Nokia 8 is elég lenne nekem, ha nem kezdene dögleni az akkuja és nem kezdett volna púposodni a készülék és emiatt teljesen homály képeket csinálni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.