Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#25) ML320


ML320
aktív tag

Én elvégeztem az Agykontroll tanfolyamot (2x2 nap), meg néha-néha visszajárok. Ismétlőknek olcsóbb, és hasznos tud lenni, de csak az alap gyakorlatokat ülöm át mindig.

Nos, sok mindenre használható. Legjobb az, hogy meg tud változni a világnézeted. A tecnikákat könyvből, leírásból nem lehet megtanulni. Anno 18 évesen próbáltam, aztán félretettem. Kudarc volt. Nekem Domján Gábor volt a "tanárom" az első alkalommal. Ő is elmondta, hogy könyvből nem a legszerencsésebb. A hétvégi program 8-tól 8-ig tartott, de érdekes módon nem fáradtam el, inkább még nyugisabb lettem, és kipihentebb. Technikákat tanulunk, amit bárhol tudunk alkalmazni. Nem csodaszer, néhány dologban kicsit szkeptikus is vagyok, de jó. Deja vu, megérzés, stb... Mindenkinek volt már ilyen. Én komolyan mondom, érdemes elvégezni. Drága? Lehet. De van olyan, amire később azt mondjuk, mindent megért. Nyugodtabb vagyok, kontroll alatt tartom a beszédemet, és bejön. Pozitívabban állok mindenhez, és bejön. Ez magabiztosabbá tesz, jobban érzem magam. Megtanultam ellazulni, nyugodtabban tudok aludni, és még folytathatnám. Részemről még annyi: Vegyük komolyan!

Ember tervez, Isten perverz...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.