Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) nonoyoyo


nonoyoyo
csendes tag

Sziasztok!

Gondom a következő: jelentéktelen dolgot állítottam a BIOS-ban, majd a ''Don''t power off while saving BIOS settings'' üzenet alatt kikapcsoltam a gépet. Azóta nem indul (se csippanás, se monitor bekapcs, semmi), még akkor sem ha CMOS törlést csinálok. Ezek szerint alaplap csere? Ja egy 3 hónapos ABIt NF-7-ről van szó.

Mindenkinek minden jót!

(#2) antikomcsi válasza nonoyoyo (#1) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Hello!
Miért kapcsoltad ki, amikor megkért, hogy ne tedd??? Véletlen?
Nem kell új alaplap, a bioschipet vágtad haza. Ha szerencséd van abból sem kell új, csak újra kell bele írni a biost!
Kell egy jó bioschip amivel elindítod a lapod, vagy egy másik jó lap, ha felállt a rendszer kicseréled a chipet és flash menüvel frissíted, vagy ha kislemezről indítasz akkor onnan! Ha szerencséd van frissítés után jó lesz. Ha nem nagyon vagy otthon a témában inkább bízd másra pár száz forintért megcsinálják, vagy szerezz egy új bioschipet.

(#3) Gh0sT válasza nonoyoyo (#1) üzenetére


Gh0sT
addikt

Gratulálok, nekem is sikerült! :))) Én is ma este fogom flashelni a Biosom... Remélem menni fog. :)

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#4) bibimad válasza nonoyoyo (#1) üzenetére


bibimad
aktív tag

Ha Győrben laknál megcsinálnám neked.

Einstein mondta''Két dolog végtelen:az emberi butaság és a vilagegyetem,bár az utóbbiban nem vagyok biztos''

(#5) Aloki válasza nonoyoyo (#1) üzenetére


Aloki
tag

Hi!

Szerintem, ha visszaviszed kicserélik, vagy megcsinálják garanciában, ha nem akkor szerez egy másik NF-7 BIOS-t, rakd be a lapba, és amikor elindult cseréld ki a rosszal és flashelj bele egy új BIOS-t.

(#6) nonoyoyo válasza Aloki (#5) üzenetére


nonoyoyo
csendes tag


Köszönöm mindenkinek a segítséget, így hogy tudom mit kell tenni, szóltam egy ismerősnek és megoldjuk a problémát.
Állítólag ez az alaplap nagyon nem bírja a kikapcsolást beállítás mentés közben, remélem mindenki odafigyel, igaz én sem szándékosan csináltam.

Köszi mégegyszer!

(#7) nonoyoyo válasza bibimad (#4) üzenetére


nonoyoyo
csendes tag

kösz, de sajna az ország másik végében vagyok...:)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.