Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #71316224


#71316224
törölt tag

Helyes

(#2) AxBattler


AxBattler
félisten

Jó, hogy Ők is beszálltak, de szvsz az Xbox megoldása jobb lehet... ill. jobban tetszik.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#3) kapal


kapal
tag

Jár a nagy piros pont ezért a Sony-nak! Követendő hozzáállás.

(#4) Liquido


Liquido
csendes tag

Na akkor egy komment lavina indulhat. Olyan magas labda ez, nem tudom nem leütni. :))
Szóval tök rendesek, mert aki PS-t vesz annak szüksége is van rá..... :DD

Számítógép? Azt eszik vagy isszák?

(#5) Narxis válasza Liquido (#4) üzenetére


Narxis
nagyúr

Ejnye... :)

Thanos was right.

(#6) Croissant válasza Liquido (#4) üzenetére


Croissant
aktív tag

Pedig most akartam írni, hogy furcsa lépés ez a Sonytól, mert ezek szerint kompatibilis lesz az xboxokkal is....

(#7) alratar válasza Liquido (#4) üzenetére


alratar
addikt

Tényleg. Miért is lenne szűksége rá?
Hmm... nem is tudom. Talán mert fogyatékkal él???

Tudom, hogy valószínűleg a te világodban mindenki egészséges és aki nem, annak semmihez sincs joga.
De tudod mit, képzeld, aki kerekes székben van, vagy nehézkes a mozgása, az is ember, mint - kapaszkodj meg - te. Ugyanúgy él, ugyanegy levegőt vesz és igen, ugyanúgy játszik.!

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#8) Petya XT válasza Liquido (#4) üzenetére


Petya XT
aktív tag

Szóval tök rendesek, mert aki PS-t vesz annak szüksége is van rá..... :DD

Szerintem teljesen rendben van, éppen ideje figyelni a korlátokkal, fogyatékkal élőkre is. Nekem sem jó a látásom, sem a kezeim, nem is tudok gyors játékokkal játszani, csak lassabb tudom követni, hogy mi történik, én hasznosnak találom.
Én inkább meggondolatlannak érzem a fenti hozzászólásodat. És pont a kéz problémák miatt játszok kontrollerrel, egérrel és billentyűvel képtelen vagyok.

(#9) Aprósólyom válasza alratar (#7) üzenetére


Aprósólyom
addikt

Valami nagyon félrement... Ő a szellemi fogyatékosságra gondolhatott, hátha rákap valaki az XBOX vs PS vitatáborból.... :B

ON: Amúgy tök jó, hogy nem csak tervezik, hanem meg is csinálják.
PUBG training mapokon találkoztam már én olyan playerekkel, akikkel kapcsolatban arra jutottam visszanézve a recorded gamet, hogy 99.99%- hogy siket, sőt, lehet olyannal is találkoztam már, akinek valamilyen mozgásszervi hátránya van, mert egyes playerek nagyon-nagyon lassan reagálnak.
Egyszer már akartam írni a PUBG-nek, hogy lehet monitoroznia kellene a community-t, mert ha számottevő a létszámuk, akkor korrekt lenne, ha fejlesztetnének nekik valamilyen vizuális segítséget a hangokra vagy akár lehetne saját Matchmaking-jük.
Ez ugye mindig utólag derül ki, ha visszanézem a recorded game-t és ilyenkor még én éreztem magam kényelmetlenül, hogy az így nagyon nem volt korrekt én vs. ő.

De ha ökoszisztéma szintjén figyelne majd erre a Sony, az tényleg igazán komoly lenne. Biztos nem robbantanak vele bankot. Viszont korrekt nagyon a részükről.

Jevons paradox

(#10) Malfroy


Malfroy
aktív tag

Ez a PlayStation 5 Access Controller működhet windowss 11 pc-vel is?

(#11) errorcode06 válasza Malfroy (#10) üzenetére


errorcode06
őstag

Oda inkább az xbox adaptive controllert javaslom.

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#12) Malfroy


Malfroy
aktív tag

PlayStation 5 Access Controller mivel csatlakozik ps5-hez? USB-C kimenetével? Azaz USB-C - USB A kábellel? Ez a PlayStation 5 Access Controller működhet windowss 11 pc-vel is?

(#13) Malfroy válasza errorcode06 (#11) üzenetére


Malfroy
aktív tag

Az nem vmi kézreálló.

(#14) xrvman válasza Aprósólyom (#9) üzenetére


xrvman
őstag

Nem lehetséges, hogy csak szimplán idősebb korosztály? (ok, írtad nagyon lassan reagálnak, rendi.)
Amúgy tényleg jó lenne valami szerint szortírozni.
Pl. aki kissé rosszabbul hal, mint jómagam, lehetne valami olyan szoba ahol csak ők vannak. Viszont akkor meg a teljesen siketekkel vannak előnyben. Nehéz mezsgye ez.

#2 AxBattler Xbox megoldása mi is? Nem tudok róla, lemaradtam, mivel nincs xboxom se.

(#15) AxBattler válasza xrvman (#14) üzenetére


AxBattler
félisten

Xbox Adaptive Controller, amit idestova 5 éve mutatott be az MS. ;)

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#16) xrvman válasza xrvman (#14) üzenetére


xrvman
őstag

ok, nem verte ki a sztemem, adaptive contoller.
Köszi.

[ Szerkesztve ]

(#17) Aprósólyom válasza xrvman (#14) üzenetére


Aprósólyom
addikt

A nagyon lassúak közül lehet van idős, azt nem tudhatom.
De előfordulnak olyan játékosok, akik konkrétan a mellette ~4 karakternyi távolságban settenkedő ellenfélre sem fordulnak oda, pedig olyan nincs hogy nem lehet hallani, csak ha siket vagy ha hang nélkül játszik.

Jevons paradox

(#18) kromatika


kromatika
veterán

Le a kalappal. Jó ötlet. :K

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.