Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  A 64 -re pénz nincs, marad az xp... (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) barbikenje


barbikenje
aktív tag

Van egy kis gondom... Az ember ugye igyekszik mindent kihozni a gépéből, és akkor elégedett, ha ezt már megtette:
amivel jelenleg birkózom az egy AMd 2500+ barcsa, lockos, mert alulhajtani nem tudom, hozzá két darab 256-os memória, (400 és 333 Mhz-esek, cl 2-es időzítéssel) alaplap pedig AN-7-es... És ez a szar nem képes sehogy sem 3200+ ra kihajtani a procit, ghiába a sok bios állítgatás, se szinkronba', se aszinkronba' nem megy a kütyü a kívánt sebességen. Az XP fel is épül, de egy kicsit memóriaigényesebb alkalmazás esetén akkorát fagy, mint a szél. A memókat hajtottam már 200/166/133 Mhz-en 166 Mhz-en memtest86 5-6 cikluson keresztül hibátlanulé futott, de mihelyst feltolom az órajeleket, omlik a rendszer. Mivel nem vagyok túl nagy tuning guru (leginkább semennyire se...), ezért kérném a segítségeteket, mégha nagyon távgyógyászkodásnak is tűnik a dolog. Ha kapnék egy-két ötletet, azt nagyon megköszönném.
Üdv: Barbikenje

Azt hiszem kicsit meghíztam... A múltkor a Balcsin a japán túristák ölre mentek miattam a green peace-esekkel... Az egyik csoport meg akart szigonyozni... a másik meg visszatuszkolni a vízbe...

(#2) aXXon válasza barbikenje (#1) üzenetére


aXXon
senior tag

nem minden procit lehet tunningolni, de ez szvsz siman befert volna ide Bővebben: link

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  A 64 -re pénz nincs, marad az xp... (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.