Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  A64-esek klubja Archívum III. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Bash


Bash
őstag

A nagysikerű topic harmadik fejezete.
A64 tulajdonosok megoszthatják tapasztalatikat, tanácsokat adhatnak egymásnak, illetve az A64-t még távolról figyelő usereknek.

Korábbi topic-ok:
A64-esek klubja Archívum II.: Bővebben: link
A64-esek klubja Archívum I.: Bővebben: link

http://bashtravel.com/

(#2) Janesz


Janesz
őstag

első vagyok...!!! szerk:vagyis második:DDD

7000cu a procihűtőm de én ha most vennék tuti nem vennék cu-t...az alcu és e között én semmi de tényleg semmi különbséget nem észleltem....sőt a réz még lassabban is hül ki....ha mindenképp zalmant akarsz venni alcu-t vegyél...
így nézett ki sötétben...bár itt még másik lappal nyomtam nem az msi-vel...


[Szerkesztve]

(#3) Janesz


Janesz
őstag

amúgy ez a kégli baromi drága...47k+fa.....de én 40-ért vettem....(azt is mintha a fogamat húzták volna de nem bántam meg....)full aluminium ,pleci nyomott oldallap,gyárilag potméterek a ház elejében és benne 7db 21db venti....ha ezeket összeadod kijön ez az árkülönbözet amennyivel több volt nekem mint egy sima casetek ház aminek ráadásul nem is full alu az előlapja!!


[Szerkesztve]

(#4) Nyuf válasza Janesz (#3) üzenetére


Nyuf
senior tag

Egyik szobatársamnak s Xaser III van, irigykedek is rá, de nekem nem érne ennyit.

szerk:amugy én eleve alcu-ban gondolkodom de még annak is huzos az ára ha jol emlékszem 6xxx +áfa

[Szerkesztve]

Debian amd64 sarge

(#5) Janesz válasza Nyuf (#4) üzenetére


Janesz
őstag

én hamarosan ha rászánom magam a vízre eladom 7k-ért a cu-t....

(#6) Nyuf válasza Janesz (#5) üzenetére


Nyuf
senior tag

Mennyi idös?

Debian amd64 sarge

(#7) _Volkovy_


_Volkovy_
nagyúr

Szerintetek az A64 hogy reagál a minuszban való üzemeltetésre?
Itt kompresszoros hűtésre gondolok..

(#8) Janesz válasza Nyuf (#6) üzenetére


Janesz
őstag

nyári de mistralban lett véve és ott csk 3 nap garit adnak rá.....

(#9) Janesz válasza _Volkovy_ (#7) üzenetére


Janesz
őstag

keresd meg templomegerét...ő biztos tud mondani ezt azt róla...:DDD

(#10) _Volkovy_ válasza Janesz (#9) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

Hwsw-n nem vagyok honos,a PH-n meg gondolom ő nincs jelen..:)

(#11) kefehu válasza _Volkovy_ (#7) üzenetére


kefehu
tag

Templomegere a S754 3000+-t 2900 MHz fölé vitte kompival. A S939 3500+--t meg 2700 MHz fölé valamennyivel.
De, ha kérdezni akarsz tőle valamit, írdd le ide, és átadom neki.

Acer Aspire 5920G laptopom eladó!

(#12) _Volkovy_ válasza kefehu (#11) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

Köszi!
Egy emailcímet tudnál adni?:)
Több kérdésem is lenne..

(#13) Alvin_ti4200 válasza kefehu (#11) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Az egy 3200+ volt, nem 3000+.

(#14) Bandee1983


Bandee1983
aktív tag

Ronaldo

''ez a sfíx táp... ez kérlek 12k... még a 650-es kútek is drágább(16)''

ezt mire írtad? :)

[Szerkesztve]

Éld életed minden napját úgy, mintha az utolsó lenne, mert az egyik tényleg az lesz.

(#15) ronaldo válasza Bandee1983 (#14) üzenetére


ronaldo
őstag

arra hogy azt írtad, brutális táp, brutális összegért. lehet hogy nem pontosan így, de a lényege ez volt, és próbáltam elmondani, hogy ez egy fos táp, még szarabb mint a kútek :)

(#16) kefehu válasza Alvin_ti4200 (#13) üzenetére


kefehu
tag

Ja, tényleg! Giga K8N Pro lappal. De annak is 2000 MHz volt az alapórajele.

Acer Aspire 5920G laptopom eladó!

(#17) dDiego


dDiego
aktív tag

:)

báránybőr = juhhéj

(#18) Petie


Petie
veterán

mi a szösz? v3.0? :C:C:C grat arcok :DD

Janesz: én is vizezni akarok, össze is számoltam 100k-ra jönne ki :DD ami kcsiti sok :( de van benne minden, cpu, chipset, hddhütö, pumpa, stb stb vga-hütőt nem számoltam bele. azt vszinü megoldom vhogy...jobb lenne a viz rá de így is drága. de majd meglássuk mi lesz

[Szerkesztve]

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#19) ABnormal válasza Petie (#18) üzenetére


ABnormal
őstag

ki lehet azt hozni sokkal olcsóbban is...szerintem.

(#20) HERR Z


HERR Z
veterán

31 rugóból szerintem én egész jó rendszert vettem amit ehez még hozzá lehetne adni az egy 1000l/h-s Hydor pumpa /11 talán/ még egy radi és 4 92mm-res venti -amúgy nekem nemsokára jönnek a papst ventik a radira:D
Ehez maxx egy wincsihűtőt kell hozzávenni ami 5-6 körül van...és megvagy kemény40-45 rugóból...nem 100ból:Y

(#21) Janesz válasza HERR Z (#20) üzenetére


Janesz
őstag

100k kicsit dúrva tényleg...ha a te rendszeredet eheim pumpával és 25k-s radival számoljuk akkor sem több még 65k-nál sem és mindent hűt mint az állat!!

(#22) ABnormal


ABnormal
őstag

nekem zalman cpu blokk 8K ,zalman vga+chip set blokk 4K, eheim 1048 13K,feltöltőt csináltam 200 forintból, a radi volt 500 forint a bontóban,na jó számoljuk 1K-nak - kellett hozzá vizkőoldó is,3m szilikonos benzincső 150ft/m,2 db silentblade venti 1K/db a bolháról :D kihagytam valamit?

(#23) HERR Z válasza Janesz (#21) üzenetére


HERR Z
veterán

eheim pumpa szerintem felesleges márcsak azért is mert a hydornak sincs hangja vagy ha van akkor
a:levegős brutálisan a rendszer
b: bontós radi nincs kimosva...
Ugyanígy a klíma és hasonló radit is feleslegesnek érzem...Lada power mindenre elég, ha meg nem akkor venti ha még úgyse akkor több radi...azért komolytalan hogy 5 felventizett lada radit kapok egy márkás radi áráért...

Ha meg valaki idegenkedik a bontós raditól 8-9ért megveheti újonnan is a lada radit

[Szerkesztve]

(#24) Petie


Petie
veterán

no hát én vizhutes.comrol válogattam össze a föbb dolgokat és ennyire jött ki :D

[Szerkesztve]

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#25) Janesz válasza HERR Z (#23) üzenetére


Janesz
őstag

ja csak hydor pumpáról olvastam már pár helyen,hogy elkezd zörögni....az eheim meg nem...(mondom személyes tapasztalataim nincsennek csak azt mondom amit olvastam...tapasztalataid még neked sem lehetnek hisz nincs meg rég neked sem....de ez a lada radi gyárilag (mármint az új normálisan néz ki vagy már akkor is leharcolt állapotúnak néz ki??

(#26) Pete!


Pete!
csendes tag

Windows xp x64 edition-ről vmi hir tapasztalat?:))

(#27) Petie válasza Pete! (#26) üzenetére


Petie
veterán

van külön topikja, keress rá.:)

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#28) twike


twike
csendes tag

Az Abit nf7-s2 szerintetek milyen alaplap?

(#29) Pete! válasza Petie (#27) üzenetére


Pete!
csendes tag

köszi megkeresem;)

(#30) Pete! válasza Pete! (#29) üzenetére


Pete!
csendes tag

pff:S..Esetleg egy link?^^

(#31) Petie válasza Pete! (#30) üzenetére


Petie
veterán

csak egy szot irtam be:) Bővebben: link

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#32) Pete!


Pete!
csendes tag

oHH..THX!;)

(#33) kribe válasza Petie (#31) üzenetére


kribe
őstag

:DD

My soul was removed, to make room for all this sarcasm.

(#34) HERR Z válasza Janesz (#25) üzenetére


HERR Z
veterán

Nekem Hydor pumpa beépítés előtt is ment vagy 15 napot nonstop és akkor se volt hangja, most sincs hangja....ha meg lesz akkor tudom hogy csak ki kell pucolnom.
Lada radi bontósként néz csak így ki -mármint ahogy a fényképemen láttad- újonnan még szépnek is lehet nevezni a tiszta réz léte miatt...

(#35) Petie válasza HERR Z (#34) üzenetére


Petie
veterán

meg van már a vized?mit produkál tuningban???
kép linket pls dobjál:) modemmel nem akarok visszaolvasgatni:)
thx

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#36) Phil Collins


Phil Collins
tag

Hamarosan szeretnék vennei egy MSI k8N Neo2 (s939) alaplapot.
A kérdésem az lenne, hogy egyetlen memóriamodullal (single channel) müködőképes lenne e az alaplap?
Anyagi okok miatt egyszerre csak 1 memóriamodult tudnék megvenni (mondjuk az 1 Gb-os lenne), majd később, néhány hónap mulva vennék egy mégegyet,
Tudom, hogy 4 memória modult is lehet beletenni és most is beletehetnék 2x512Mb ramot,
de akkor csak ddr333-ban menne végül a 4 memóriamodul (3 memóriamodullal nem megy az alaplap). Mivel én 2 Gb ramot szeretnék belepakolni, vagy 2x1Gb DDR400, vagy 4x512Mb DDR333. Nekem a DDR400 a vonzóbb lehetőség.
A másik kérdésem az lenne, hogy 1 vagy 4 memória modullal menne e a cnq ebben az alaplapban?

(#37) HERR Z válasza Petie (#35) üzenetére


HERR Z
veterán

ftp.atw.hu
felhnév:router1
jelszó:valami

Itt vannak képek fent, totalcommanderrel be tudsz lépni.
Most 9x291-en megy, feljebb már nyöszög, de majd vizsga után próbálkozok vele...

(#38) Petie válasza HERR Z (#37) üzenetére


Petie
veterán

ok nézem :)
sok sikert majd :C

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#39) Petie válasza Petie (#38) üzenetére


Petie
veterán

hmm kcsit nagy.majd este leszedem:)

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#40) Feeling válasza Phil Collins (#36) üzenetére


Feeling
tag

Vegyél kétoldalas 1GBosat. De vigyázz és pontosan nézd meg az AMD/alaplap honlapon h melyikekkel kompatibilis. Ha nem tévedek kétoldalassal dual channelben megy, de kérném más fúrumosok visszajelzését e kérdésben

-; Life is a game in sudden death mode ;-

(#41) AMD Power


AMD Power
titán

Nemsokára én is tudok csatlakozni a A64-s Klubhoz!:) Sajnos a várnom kell az nForce4-re!:(

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#42) kefehu válasza HERR Z (#37) üzenetére


kefehu
tag

Hali HERR Z!

Bátorkodtam megnézni a képeket. A Lada radi nálad vízköves? Mert az enyémen nincs fehér akármi, pedig ugyanonnan vettük.

Az L20-as meg szerintem nem hangtalan, pedig már mosogatószivacsot is tettem alá.

Mikor jössz fel megnézni a gépem? Én szinte minden nap itthon vagyok mostanában. Meg a radim még mindig csepeg. De a képeken úgy látom, h a szűkítést úgy oldottátok meg, hogy beledugtatok 1 másik fémet.

Acer Aspire 5920G laptopom eladó!

(#43) Nyuf


Nyuf
senior tag

10k-ra van limitálva car atw? hihetetlen..

Debian amd64 sarge

(#44) Zoz


Zoz
őstag

Nem rég volt kérdés, hogy mit mond az AMD maximum megengedhető feszültségnek:
Ebben a pdf-ben (AMD Functional Data Sheet, 939-Pin Package Bővebben: link) írja, hogy 1.65V. 754-esre szintén: Bővebben: link

(#45) HERR Z válasza kefehu (#42) üzenetére


HERR Z
veterán

A lada radit kívülről e sósav kicsit megkapta azért néz ki úgy:D...a belseje viszont csumatiszta
A gépedet úgy kb 3-4én tudom megnézni ha minden jólmegy s neked is megfelel, majd addig keresleg telefonon.
A szűkítés tényleg úgy van megoldva hogy kisebb csöveket tettünk bele, nekem ez így most megfelel

(#46) HERR Z válasza Nyuf (#43) üzenetére


HERR Z
veterán

jah feltölteni gyorsabban lehet:(

(#47) ABnormal


ABnormal
őstag

megnéztem én is a képeket -gondolom azért raktad publicba,hogy mindenki megnézhesse- gratulálok :D ,és mennyi + is hozott ez most neked?

(#48) realist


realist
őstag

MSI K8N Neo2 Platinum alaplapon használja valaki a következő hűtök közül valamelyiket(?):
- zalman cnps7000B
- zalman cnps7700B

A 7700-as felmegy az alaplapra?
Max terhelés mellett mennyivel jobb a hűtés teljesítményük mint a gyári hűtő?

(#49) doeme_A64


doeme_A64
csendes tag

A kérdésem az lenne, hogy gigabyte k8ns lappal amd gyári hűtővel lehet e a venti fordulatszámát szabályozni, mert nekem 3100 alá nem akar menni, pedig ha megy a C'n'Q, akkor lehetne kevesebb is szerintem. Eddig speedfannal próbálkoztam, de nem akar összejönni.
thanx

(#50) HERR Z válasza ABnormal (#47) üzenetére


HERR Z
veterán

eddig 10*252-n volt betonstabil most 9x291-en az.8.3*305 még ment feljebb azzal a szorzóval nem néztem, de ráállok a projectre a ram miatt.
Vga core meg 350-ről 420-ig sikerült feltolni ami nem rossz:D...2600-as 3dm05 score már 9800P szinten van majdnem

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  A64-esek klubja Archívum III. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.