Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  3DMark Vantage eredmények (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-08-20 15:22:51

LOGOUT.hu

Ez a 3DMark verzió legacy státuszban van, így a következő linken ingyenes kulcsot találsz hozzá:
Legacy 3DMark benchmarks


A 3DMark Vantage listára kerülés feltételei

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10451) helkis válasza Cybertrone (#10450) üzenetére


helkis
addikt

ez erre felé teljesen átlagos.. :DDD

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#10452) Cybertrone válasza helkis (#10451) üzenetére


Cybertrone
veterán

Ezt mond pszichiáternek, aki nem átalott megkérdezni honnan a brantból került elő a kolléga :DDD :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#10453) subaruwrc válasza cyberkind (#10448) üzenetére


subaruwrc
félisten

(#10454) cyberkind válasza subaruwrc (#10453) üzenetére


cyberkind
félisten

Ebből nekem az jön le, aki nem milliomos, veled nemhogy versenyezni nem tud, még a rajtvonalra sem tud felállni ! :DDD
Ja, meg ez :

Paranormal Cocktivity

(#10455) subaruwrc válasza cyberkind (#10454) üzenetére


subaruwrc
félisten

:R

(#10456) Cybertrone válasza cyberkind (#10454) üzenetére


Cybertrone
veterán

Csak ért hozzá a faszi, és szívesen hülyére húzza a cuccokat... mindennapos :DDD :DDD :DDD (No meg megsértődni subaru!) :K

[ Szerkesztve ]

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#10457) subaruwrc válasza Cybertrone (#10456) üzenetére


subaruwrc
félisten

:))
hihetetlen élvezetet nyújt, elsőnek lenni a listán :D
amikor a végén megjelenik az eredmény, marhajó :D
a vantaget bírom a legjobban az összes közül, rájöttem. bár nitro alatt a 06 egyszerűbb :))

(#10458) Cybertrone válasza subaruwrc (#10457) üzenetére


Cybertrone
veterán

Akkor hajrá... jones felállította mércét szépen :DDD
Mellesleg még mindíg így élj át adrenalinlöketet mint egy motoron 300fölött... sztán 1 kavics és R.I.P... :( :K :R
(Ebbe még nem halt bele senki! :K)

[ Szerkesztve ]

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#10459) cyberkind válasza Cybertrone (#10458) üzenetére


cyberkind
félisten


:O :O :O

Nem feltétlenül kell 300-al menni, elég aránylag kisebb sebesség is, és máris megvan a baj !

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#10460) Cybertrone válasza cyberkind (#10459) üzenetére


Cybertrone
veterán

Hát ez még remélem odébb van... elég dúrva példát hoztam fel... de példának példa :DDD :R

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#10461) Wukiwo


Wukiwo
senior tag

Jó dolog ez a lista bár számomra az első helyek elérhetetlenek viszont u.olyan élményt nyújt a saját eredményem javítása :)
A legjobb az lenne ha lennének azonos konfigok az enyémmel és ott látni ,hogy kinek mire képes

(#10462) ExperTom


ExperTom
csendes tag

Kicsit még húztam a videókártyán, de a gyári hűtés már nem sokáig lesz hatékony.

Bár ezen a képen nem látszik a mérés alatti GPU hőmérséklet, de 78C körül volt. Ez már egy kicsit sok, nem?

(#10463) 04ahgy


04ahgy
nagyúr

Ne subaru kolléga sírját ássátok, hanem ezt az eredményt skubizzátok:
4-es kategória. A VGA egy Zotac AMP! voltmoddal, vízhűtéssel. P14590.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#10464) subaruwrc válasza 04ahgy (#10463) üzenetére


subaruwrc
félisten

akinek halálhírét keltik, az sokáig fog élni :D

gratulálok sporttárs ! :C

(#10465) Cybertrone válasza subaruwrc (#10464) üzenetére


Cybertrone
veterán

Isten ments hogy valakinek a halálhírét keltsem(sük) éljé bameg sokáig... :DDD

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#10466) 04ahgy válasza Cybertrone (#10465) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Öööööö... Pont akkor fog sokáig élni, ha halálhírét kelted. :DDD

HGyu

[ Szerkesztve ]

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#10467) Cybertrone válasza 04ahgy (#10466) üzenetére


Cybertrone
veterán

:DDD Most ha beírom neki dögölj meg akkor sok ember szemében *eci leszek, mert nem vágják ezt a mondást... Maradjunk annyiban hogy éljen viruljon mindenki! :K

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#10468) joshua7 válasza 04ahgy (#10463) üzenetére


joshua7
veterán

Nagyon szép eredmény! Most ezt is megvetted, vagy csak leemelted az Ipon polcáról? :)
HD6870-et nem akarsz tesztelni? Kíváncsi lennék, mit tud egy olyan. Ide idáig csak subaruwrc dobott be egyetlen árva eredményt.

Semper Fi

(#10469) Alastair' válasza 04ahgy (#10463) üzenetére


Alastair'
nagyúr

Elolvastad amit a 450 topikban írtam, vagy csak véletlen a Zotac AMP?

[ Szerkesztve ]

Alister from Hell

(#10470) jones965 válasza 04ahgy (#10463) üzenetére


jones965
Modder

Gratula! :C

Nagyon egysíkúra akarod a haal of fame táblázatot. :D

Akkor előveszem a 8600 GTS karimat is, hogy a 7. kategóriát is megcélozzam. Van itthon egy HK X2 blokk, igaz 8800 GTX kariról maradt meg, de lehet ráaplikálom, és úgy küldöm meg. ;]

(#10471) radi8tor válasza jones965 (#10470) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Egy kis 4 way SLi GTX580 videó: [link]

Vantage: 75892

Van még hova fejlődni :))

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#10472) 04ahgy válasza joshua7 (#10468) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Nagykerből van, gariban kaptam más helyett, majd eladom, de előtte leteszteltem... Ne dobálózz állandóan az iponnal. HD6870-em is van természetesen. Lesz eredmény.

Lord Vader: a Samsung HC04 RAM-ok miatt lett Zotac AMP!... Nem olvastam a GTS450 topikot.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#10473) Alastair' válasza 04ahgy (#10472) üzenetére


Alastair'
nagyúr

Ott írtam pont ezt a Zotac-ról. :D

Alister from Hell

(#10474) jones965 válasza radi8tor (#10471) üzenetére


jones965
Modder

Megérteném a célzást, ha ezt az eredményt Te érted volna el.
Viszont arra a hsz-omra, amire ezt írtad, igazából nem látom az összefüggést.

Nem beszélve arról, hogy én nem is LN2-vel hűtöm a hardvereket, tehát semmiképpen nincs viszonyítási alap az összehasonlításhoz.

(#10475) 04ahgy


04ahgy
nagyúr

Nagykerből van, gariban kaptam más helyett, majd eladom, de előtte leteszteltem... Ne dobálózz állandóan az iponnal. HD6870-em is van természetesen. Lesz eredmény.

Lord Vader: a Samsung HC04 RAM-ok miatt lett Zotac AMP!... Nem olvastam a GTS450 topikot.

Már nagyon kezdem megunni, hogy állandóan az iponnal jöttök. Az egy munkahely, és nem hozom haza a munkámat. Biztos a 8600GTS, 2900XT, 2900Pro, 8800GTS 320MB, meg az összes régi szutyok foskártya amit tesztelek, biztos mind onnan van. Rég nem lehet ezeket sehol sem kapni, de már a gariidejük is rég lejárt. Erre Laraxior is beszól olyasmit, hogy saját hardverre vigyáz az ember, meg visszatartó erő.
Megsúgom, NINCS visszatartó erő... 1,575V-tal küldöm a garitlan Gulftown-t. Saját tulajdonú példány, és KP-ra vettem, még a legelső időkben, az utolsó forintig kicsengettem. Nem volt olcsó.

Tegyétek tehát félre az ipont meg a személyeskedést, mert moderátori segítséghez fogok folyamodni legközelebb. Remélem ezúttal világos és egyértelmű voltam.

Mind meg fogom tuningolni. Keményen. Kettő van iPonból. A HD6950@HD6970 (saját tulajdonom) és a GTX295 (HaZsolt tulajdona, és használtan vette az aprón).

Le lehet rólam szállni, és keresni más embereket, akik nem saját cuccal tolnak eredményt. Pl. Achilleus, Overlocker, Subaruwrc, Zé Mester. Jah, hogy szponzor adja? Ohhh, elnézést. :U

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#10476) cyberkind válasza 04ahgy (#10475) üzenetére


cyberkind
félisten

A linkre !
Lehajólós smilye lenne csak nem mozog nem tudom miért ! :B

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#10477) Cybertrone válasza 04ahgy (#10475) üzenetére


Cybertrone
veterán

:DDD Barátom ez szép gyűjtemény... Őszintén gratulálok hozzá.... :R

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#10478) joshua7 válasza 04ahgy (#10472) üzenetére


joshua7
veterán

Nyugalom van, elég ha megválaszolod a kérdést, meg csak kíváncsiság volt, nem kell fölkapni a vizet. :)) A többi embernél egyértelmű, h nagyobb részt kölcsöncuccok vannak, te szoktad hangoztatni, h ez ilyen, meg olyan, azért kérdeztem. :K

Semper Fi

(#10479) helkis


helkis
addikt

szvsz abban sincs semmi rossz ha nem a sajátja valakinek a cucc, eredmény az eredmény, ha már a kártya=kártya legyen 1-2gpu-s cucc, stb.. valakinek ez a hobbija, valakinek munkája :D a listákat meglesve tökéletesen ki lehet találni, milyen vga+cpu+hűtés kombóval lehet űberelni a jelenlegi rekordot, innentől az jön a tudás/szerencse/vakmerőség a képbe, ami mindenkinél másképp oszlik el, pont ez a jó benne, hogy "egygyűrű" sosem lesz senkinél sem, vannak olyanok akik felborítják a sakktáblát ha nem nyerhetnek, és vannak akiket motivál ha van jobb náluk.. nyilván nem túl jó érzés ha pár ponttal levernek a első helyről, de aki nem tudja ezt kezelni, az keresse fel kezelőorvosát, gyógyszerészét.. ;]

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#10480) 04ahgy válasza joshua7 (#10478) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Mindennel egyetértek, de mit szoktam hangoztatni? Ennél a kijelentésnél nem értem, mire gondolsz épp: "te szoktad hangoztatni, h ez ilyen, meg olyan, azért kérdeztem."

Jöhet link is.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#10481) 04ahgy válasza 04ahgy (#10480) üzenetére


04ahgy
nagyúr

A GTS450-ből egyébként review lesz Logoutra, úgyis régen írtam már. ASUS, GIGABYTE, MSI és Zotac versenyzik egymással. A Vantage eredményből (mármint csak egyet publikáltam, nem véletlenül) látható, ki áll nyerésre.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#10482) subaruwrc válasza helkis (#10479) üzenetére


subaruwrc
félisten

ezt a hozzáállás támogatom.
mindenképp kifizette valaki, és a kölcsön cuccra pont , hogy jobban kell vigyázni mint a sajátra ...

(#10483) gombcomp válasza subaruwrc (#10482) üzenetére


gombcomp
senior tag

:K :K :K

"Ha őseink is elszaladtak volna, valahányszor nehéz idők jöttek, ma üres lenne ez az ország." - Wass Albert

(#10484) Wukiwo


Wukiwo
senior tag

Szeretném listába a javított eredményem .
Köszönöm :U

[ Szerkesztve ]

(#10485) pszichiater válasza Wukiwo (#10484) üzenetére


pszichiater
senior tag

Nem ártana maga az eredmény ;)

közben megérkezett

[ Szerkesztve ]

"Idegeskedni annyit jelent, mint mások hülyeségét saját magunkon megtorolni....."

(#10486) jones965 válasza jones965 (#10470) üzenetére


jones965
Modder

Ennyire sikeredett a 8600GTS tuningja. Most néztem, hogy a lista elején ezek a karik mind 256 Megás kártyák, míg az enyém 512-es. Nem tudom ez mennyire befolyásolja az eredményt, de a saját hűtésével ennyit tudtam kicsikarni belőle.

Bocs a méretért, de a tárhely jelenleg másra kell, ezért kicsinyítettem le, listára meg amúgy sem szeretném.
Később ha lesz időm, vízzel is kipróbálom.

[ Szerkesztve ]

(#10487) Alastair' válasza jones965 (#10486) üzenetére


Alastair'
nagyúr

Nem látni szinte semmit a képből.

Alister from Hell

(#10488) Whit3Rav3n


Whit3Rav3n
senior tag

[link]

[ Szerkesztve ]

(#10489) Whit3Rav3n válasza Whit3Rav3n (#10488) üzenetére


Whit3Rav3n
senior tag

Na csak azért is legyen meg az a 40k. :D

[link]

[ Szerkesztve ]

(#10490) TeeBee73


TeeBee73
addikt

Sziasztok!

Neveznék én is:

A proci 4250MHz-en ment, csak elfelejtettem az energiagazdálkodást kikapcsolni. :(((
Így még érvényes, vagy fussak neki újra?

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#10491) radi8tor válasza jones965 (#10474) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

A "Válasz" gomb nyomása egy téves interakció volt részemről. "Új"-ra kellett volna kattintanom. :R

⭐ Stella

(#10492) SirKero


SirKero
őstag

Hali.
Hogy tudom ki kapcsolni a PhysX-et?

Most olvastam a rendőrségi hírekben hogy rasszista támadót keresnek, felhívtam őket, erre kiderült hogy nem állásajánlat.....

(#10493) 04ahgy válasza SirKero (#10492) üzenetére


04ahgy
nagyúr

266.58 driverrel együtt feltelepített, angol nyelvű nVidia Control Panel esetén:
Set PhysX configuration ---> Select a PhysX processor ---> legördülő menüből "CPU" értéket kiválaszt ---> Apply.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#10494) SirKero válasza 04ahgy (#10493) üzenetére


SirKero
őstag

Köszi a segítséget.
Javítva itt egy Gigabyte GV-N560OC-1GI - GTX560 Ti 1GB eredmény.

[ Szerkesztve ]

Most olvastam a rendőrségi hírekben hogy rasszista támadót keresnek, felhívtam őket, erre kiderült hogy nem állásajánlat.....

(#10495) Erdei88


Erdei88
veterán

24/7es beállítás. A proci 4,7Ghz-n ment

(#10496) helkis válasza SirKero (#10492) üzenetére


helkis
addikt

:könnyezőssmile: nem hittem volna hogy megélem mikor egy ember először kérdez és utána mér, postol!
maximum rispekt! :R

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#10497) joshua7 válasza helkis (#10496) üzenetére


joshua7
veterán

Ezért kap is egy 5000 pontos bónuszt. :D

TeeBee73: nem kell újra mérned, így is föl tudom tenni.

Semper Fi

(#10498) SirKero válasza helkis (#10496) üzenetére


SirKero
őstag

Most akkor mi is van :U

Most olvastam a rendőrségi hírekben hogy rasszista támadót keresnek, felhívtam őket, erre kiderült hogy nem állásajánlat.....

(#10499) miresz


miresz
veterán

Még egy kis javítás. :D Kérném korrigálni a listán. Előre is köszi.

(#10500) natë


natë
nagyúr

Ez normális eredmény alapórajelen használt 2500k és HD6850 kombóval?

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  3DMark Vantage eredmények (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.