Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  1700 xp+ thougbred (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Ridick


Ridick
tag

mi a gyári ''volt'' értéke??

CSAK MÉG 5 PREC...///... ha nem sikerül valami elsőre nevezd el 1.0-ás verzionak

(#2) MaUser válasza Ridick (#1) üzenetére


MaUser
addikt

Nálam a B-nek 1,6V, (1800+) de van amelyiknek kevesebb kicsivel. Valahol van egy táblázat, amit hobizoli linkelt ide, de nem találom.

''A file-cserélés öli meg a filmipart? Inkább a filmipar öli meg a file-cserélést. 2 hónapja nincsen semmi értelmes film, amit érdemes lenne letölteni...''

(#3) Ridick


Ridick
tag

most nekem is annyin van mert kicsit feljebb raktam mert nem megy a soltek alaplapom 133fsb csak 120-on és nem tudom miért

CSAK MÉG 5 PREC...///... ha nem sikerül valami elsőre nevezd el 1.0-ás verzionak

(#4) SYZYGY válasza Ridick (#3) üzenetére


SYZYGY
tag

Nem ''alul'' vagy tuningolva? Én is 120FSB-n hajtom.Ha meg mégis kell a zerő akkor mehet felljebb.Egyébként 133 az az alap FSB-je. Annyin 1.5V al is el kell, hogy mennyen! Sztem vmi más gáz lehet! (Jol nyomja MaUser 1.6V a gyári beállitás)

''A hullák olyanok, mint Te vagy én, csak halottak.''

(#5) Ridick


Ridick
tag

mondom nem megy 133 fsb-n ez a szar jelenleg 120 fsb 12,5 szorzó valós órajel 1500mhz ez a max amit ki tudtam szedni eddig az alaplap+ prociból
és tényleg fogalmamsincs miért nem akarja az igazat az alaplap mert tutko azzal van gáz soltek sl-75drv4 kt266A

CSAK MÉG 5 PREC...///... ha nem sikerül valami elsőre nevezd el 1.0-ás verzionak

(#6) Ridick


Ridick
tag

ja és 38 fokos az szerintem elég jo nem?

CSAK MÉG 5 PREC...///... ha nem sikerül valami elsőre nevezd el 1.0-ás verzionak

(#7) SYZYGY válasza Ridick (#5) üzenetére


SYZYGY
tag

TbredB a proci?De ha Palo lenne is tudnia kellene 150-et legalább.Hááát.....vazze nem tom sztem az alaplappal nemstimmel vmi

''A hullák olyanok, mint Te vagy én, csak halottak.''

(#8) Ridick


Ridick
tag

thougbred A a proci tuti hogy alaplappal van vmi csak nem tom mi bioszt frissítettem meg minden s tényleg nem tom alaplap elvileg 150 fsb ig van kiirva de a 133 nál már kihal 140 nél már a monitorom nem kapcsol be...

CSAK MÉG 5 PREC...///... ha nem sikerül valami elsőre nevezd el 1.0-ás verzionak

(#9) Ridick


Ridick
tag

helyesbítek Thoroughbred A

CSAK MÉG 5 PREC...///... ha nem sikerül valami elsőre nevezd el 1.0-ás verzionak

(#10) SYZYGY válasza Ridick (#9) üzenetére


SYZYGY
tag

Mi volt benne eddig? Táp?

''A hullák olyanok, mint Te vagy én, csak halottak.''

(#11) LukE válasza Ridick (#9) üzenetére


LukE
veterán

előtte mi volt benne? met ha valami 100-as fsbjű proci, akkor nem maradt az fsb:pci osztó valahol 3:1 körül?

''Firefoxot hasznaljanak csak a gyavak. Az Explorer az igazi ferfiak bongeszoje! Veszely, kaland, nyitottsag!'' ιQι

(#12) Ridick


Ridick
tag

volt benne 1800xp palomino ugyan ezt csinálta
750 duron az meg persze csak 100mhz fsb-n megy azt nem is húztam..


ezzel is csak annyi sikerült hogy 1500mhz a valós órajel
120 fsb 12,5 szorzó az fsb miatt 38 fok

CSAK MÉG 5 PREC...///... ha nem sikerül valami elsőre nevezd el 1.0-ás verzionak

(#13) Ridick


Ridick
tag

mármint 38-os és az fsb miatt nem tudom jobban húzni olyat csinál hogy elindul minden indul az winxp betölt és utnáa 5-10 másodperc múlva újraindul magátol v. kék halál

CSAK MÉG 5 PREC...///... ha nem sikerül valami elsőre nevezd el 1.0-ás verzionak

(#14) klampfer


klampfer
tag

Na akkor el kell hogy keseritselek.
Gyanitom 2000+-os XP-d van, talan RIRGA steppinggel, 12,5*133-at kene tudnia.
Mert nekem ez van/volt, es a proci a szar. En is alaplapra gyanakodtam, vettem is masikat, elvittem haverhoz, es van 2 jo alaplapom, es egy szar procim.
Szoval a Proci nem jo. Sajna nekem is csak 1500-on mukodik, de ez csak a latszat. Prime95 teszt kidobja, hogy szamolasi hibakat csinal. Amikor viszavettem 1000-re, ott is hibakat csinalt (1666-on kene mennie!!!!) szoval szopas, holnap kapom meg az uj 1700+-os JIUHB-ot, aztan elvalik. (amugy eloszor egy ECS266 lapom volt, utanna /persze akkor meg azt hittem hogy a lap szar/ gondoltam veszek valami faszat, igy most ABIT NF7-S-ben tesztelem/tem. ES A PROCI SZAR!!! Ha van szamlad rola (ami nekem nincs) vidd vissza.

Udv, G.

(#15) Ridick


Ridick
tag

a proci jo mert az 1800xp palomino is csak 100mhz fsb-n ment és átraktuk egy msi kt 4 vagy mi a mano ba és abba simán megy 133 fsb-n csak azt nem tudom mit lehetne csinálni a lappal...de mind1 nem lényeg az 1,7xp gyári órajelét kihoztam belőle ami a max mert nem megy 133fsb-n

CSAK MÉG 5 PREC...///... ha nem sikerül valami elsőre nevezd el 1.0-ás verzionak

(#16) SYZYGY válasza Ridick (#15) üzenetére


SYZYGY
tag

Már gondolom!!! Szal nekem is van 266-os lapom, amin jumperrel kell átállitani 100v133 FSB-t.Szerintem a 100 FSB-t tudod 120-ig huzni a lapodban, akkorra a pci/agp freki eléri a ''határt''. Viszont ha átállítod 133-ra, visszaáll alapra.(keresgélj sztem jumpert. egy 266-os deszkának vinni kell 2000-es XP-t)Ne add fell menni kell annak :DD

''A hullák olyanok, mint Te vagy én, csak halottak.''

(#17) Ridick


Ridick
tag

Soltek alapllapon kis kapcsolók vannak amin lehet állítani az fsb-t és kurvára nem akar menini 133-on...de most már belenygottam hogy nem tud többet az alaplap...veszek majd másikat..
mit érdemes venni?

CSAK MÉG 5 PREC...///... ha nem sikerül valami elsőre nevezd el 1.0-ás verzionak

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  1700 xp+ thougbred (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.