Hirdetés

2024. június 9., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Xbox tulajok OFF topicja

Hozzászólások

(#36951) mike1334


mike1334
veterán

Az M3 autópályán most előztünk le egy Trabantot...a Forzában meg bezzeg nincs... :(

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#36952) icemad válasza mike1334 (#36951) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

A kék színű , törött szélvédőst?
:)

link

[ Szerkesztve ]

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#36953) bulikavagyok


bulikavagyok
nagyúr

Az előbb küldte a Netflix a telómra:

Trailer alapján érdekesnek tűnik. High Score.

(#36954) mike1334 válasza icemad (#36952) üzenetére


mike1334
veterán

Nem, ez egy szép krémszínű volt :D

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#36955) #81556480 válasza icemad (#36952) üzenetére


#81556480
törölt tag

ez majdnem üti a gokartost az m nullán ;] [link]

(#36956) F_Peter válasza bulikavagyok (#36953) üzenetére


F_Peter
őstag

Láttam és rájöttem hogy milyen öreg gamer vagyok. 😀
Amiket bemutattak mint történelem azokkal mind játszottam, sőt kiderült hogy a világ első " konzolja" is meg van nekem. 🙂

(#36957) bulikavagyok válasza F_Peter (#36956) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Te már le is daráltad az egészet? :) Akkor nem lehet olyan rossz, felveszem én is a saját listámra. Csak baromi hosszú ez a lista, és alig haladok vele. A Last Dance-t kb két hete kezdtem el, de csak a negyedik résznél járok.
Amúgy ja, én is öreg vagyok már. Első "konzolom" egy Commodore volt! :D Legalábbis Moby szerint (LOL). Valójában egy Playstation.

[ Szerkesztve ]

(#36958) F_Peter válasza bulikavagyok (#36957) üzenetére


F_Peter
őstag

Last Dance kosárlabda rajongóként nem tartott sokáig. 🙂
Ez 5 rész ha jól emlékszem, szóval nem hosszú.
Én a k"onzol" alatt a Space Invaderst értettem, az eredeti gép lent van a telken a sufniban, azzal kezdtem én is, meg ez a film is. 🙂

[ Szerkesztve ]

(#36959) mike1334


mike1334
veterán

Készülnek az xCloud éles indítására :D

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#36960) Carlos Padre


Carlos Padre
veterán

Hír: A halo infinite nem jelenik meg xbox onera és átcsúszik 2022re.
Reakció:

:C

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#36961) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Ez az Avengers minden negatív gondolatom legyűrte, a CP2077-el bevárom inkább lehet a nextgent és erre szavazok összel. :DD

Franc se gondolta, hogy ez ennyire szórakoztató lesz. Kezd egyre jobban hiányozni a Marvel Heroes... :(((

Azt se bánom már, hogy nem egy openworld valamit kreáltak kezd sok lenni lassan az üres de legalább hatalmas terekből.

IronMan mondjuk kimondottan zavart nagyon papír kutya érzés volt, ellenben Thorral ott az eldobos majd visszatérős ranged támadás viszi az egészet a hátán. :C

A storyra kíváncsi leszek mint bontják ki, az S erősen küszködik vele egyébként, hogy tartsa a 30 fpst. A Hulk küldetés végén a boss fight előtt mikor tele a terem be be is szaggatott pl.

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#36962) Wesder válasza Carlos Padre (#36960) üzenetére


Wesder
félisten

Na, mostmàr hivatalos?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#36963) eL Geri válasza Micsurin (#36961) üzenetére


eL Geri
őstag

Én is kipróbáltam az Avengers bétát. Sajnos engem nem fogott meg. Épp azt érzem, hogy tucat coop küldetések végtelen sora fog majd várni... és ennyi. Nekem az agyon script-elt bevezető tetszett, az ilyeneket szeretem :) de az utána való hosszú rész már nagyon nem.

(#36964) l.skywalker


l.skywalker
félisten

COD BLOPS Cold War fizikai kiadás :D
Image

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#36965) Micsurin válasza l.skywalker (#36964) üzenetére


Micsurin
nagyúr

De a Day1 patch után újabb külön external drive még ajánlott! :DDD

eL Geri a WarZoneok persze, hogy repetitívek lesznek de igazából ezt hozza magával a műfaj, a Destiny 2 is ilyen csak ott maga a világ a hub. :) Nekem a hősök voltak kicsit túl gyengék a sztori módban, nem bánnám ha nagyobbat ütnének az ellenfelek majd cserében Hulk-kal nem kéne minden n+1 gruntot 2-3x megütni főleg miután láttuk Lokival is mit művelt. :D

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#36966) Def26 válasza l.skywalker (#36964) üzenetére


Def26
félisten

SEMMI

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#36967) bulikavagyok válasza l.skywalker (#36964) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Ez k**va jó! :DDD

(#36968) #81556480 válasza Def26 (#36966) üzenetére


#81556480
törölt tag

[link]

NA MI VAN?
SEMMI ?

SZÓVAL A SEMMI VAN?
HÁT A SEMMI AZ NEM VAN HANEM NINCS

HOGY HA A SEMMI VAN
AZ PONT HOGY NINCS SEMMI

HA MEG A SEMMI NINCS AZ MÁR VALAMI

AZ MEG MÁR NEM SEMMI

(#36969) Wesder válasza #81556480 (#36968) üzenetére


Wesder
félisten

Ha akàrki lehet bàrki, akkor bàrki akàrki kérem.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#36970) #81556480 válasza Wesder (#36969) üzenetére


#81556480
törölt tag

nÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓrmális ? ? ? ?

(#36971) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Apple vs. Epic csata:

Judge rules Apple can’t block access to Epic’s Unreal Engine

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#36972) l.skywalker


l.skywalker
félisten

World of Warcraft: Shadowlands animated series will premiere during Gamescom Opening Night Live :C

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#36973) Def26 válasza l.skywalker (#36971) üzenetére


Def26
félisten

dehogynem. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#36974) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Kis érdekesség:

az összes Xbox One gamerpics nagyobb felbontásban: [link]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#36975) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Ha valakinek van felesleges 5 perce megtenné, hogy reggel ide és nyom egy szavazatot a linken? Utána törölheti is akár a regjét! Nagyon megköszönném! :R
Sima egyszerű művészeti nyereményjáték, ez speciel egy késsel festett olajfestmény anyum meg nagyon szeretne rajzkészletet nyerni másért nem csak, hogy az alkotásával elérhessen valamit. :) ...nem is értem miért azzal a technikával tett fel festmény amivel életében elöszőr dolgozott. :D
[link]

Ha nem fér meg majd a jedink kidobja a hsz-t! :R

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#36976) l.skywalker válasza Def26 (#36973) üzenetére


l.skywalker
félisten

A Fortnite-ot igen, de az Unreal developer cuccokat nem.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#36977) Def26 válasza Micsurin (#36975) üzenetére


Def26
félisten

ez Van Gogh -os lett. :D Nem akarja eladni?

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#36978) Micsurin válasza l.skywalker (#36976) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Ami valahol jogos is mert 3rd fejlesztők szívnak/nának csak ezzel elsősorban még ha főként az Epicet is akarnák büntetni.*

*ideje lenne már, hogy egy áthatolhatatlan falba szépen beleütközzenek, egy Google - Apple duó ha összefognak lehet ilyet. :DD

Def26 Hatvani bankfiókjukban kiállították már a képeket egyszer, ott is pont ezt akarták megvenni holott ez az egy amit nem akarna eladni mert a szívéhez nőtt. :)
Mindig mondjuk neki apummal tegye már fel őket valahova mert egyre több a kép falakon itthon. :D

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#36979) Micsurin válasza Micsurin (#36978) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Mondom gyűlnek és van még az állvány mellett is. :D

Én tuti ezt töltöttem volna fel, kisebb de szerintem kicsit hangulatosabb, jobboldali
[kép]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#36980) Def26 válasza Micsurin (#36979) üzenetére


Def26
félisten

nem semmi. :Y

Sztem jó a napraforgós váza.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#36981) Micsurin válasza Def26 (#36980) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Az, ilyenkor jövök rá ha a következő barátnőm csak fele olyan aktív lesz mint anyám hosszúak lesznek az ünnepek...*
Festészet, ékszerkő foglalás ha ehhez még egy művész nőszemélyt is hazahozok nekem végem. :D

*Kapott egy ékszer és műkörmös fúrót szóval most faterral próbáljuk megtanítani fúrni, na de ha valakinek nincs hozzá türelme mert ő már most azonnal inkább dolgozna a kővel hát lesznek a folyamatban fennakadások. :DD

mod.: de mi sem vagyunk normálisak apummal miután kitaláltuk kéne a garázsba egy külön légelszívós festő kamra. Olcsóbbra kijönnének utána a barkács projektjeink. :D

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#36982) Def26 válasza Micsurin (#36981) üzenetére


Def26
félisten

én csak olyan művészt ismerek aki iszik mint az állat. Szóval óvatosan az ilyen csajokkal. :D

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#36983) Micsurin válasza Def26 (#36982) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Olyan barátosné jöhetne, ha a haveri összejöveteleken én pianóban iszok legalább valaki mentené a mundér becsületét. Csak ne az a klasszikus szereti a bort és szeret utazni szempilla legyen... :DDD

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#36984) l.skywalker válasza Micsurin (#36981) üzenetére


l.skywalker
félisten

Az én feleségem is ilyen. Minden szegletében a háznak van valami hobbi eszköz én a szaros kis gaming világommal elbújhatok.

Varrás, ékszer, festés, famunka minden van itthon. Most mondjuk épp programozni kezdett el :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#36985) Micsurin válasza l.skywalker (#36984) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Ezektől a nőktől a hideg kiráz ugyanakkor exemmel pont az volt a baj nem tudta elviselni, hogy néha csinálnék valamit hét közben ha hazaértem (motor emelő, motor felújítás, új polc a pc és box játékoknak, egyedi gépház, hifi -> hangszóró/állvány építés) és semmi dolgom nincs már, hétvégén meg tessen békén hagyni had kockuljak. Heti hét napból 4-et vagyok, 3-at felejtsen el. :DDD

Konklúzió önállóbb függetlenebb barátnőt kell találni, vele több lesz a vita és hiszti de legalább lesz magánéletem is. De valahogy ilyen a huszonévesek közt konkrétan nincs. :D

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#36986) Def26 válasza Micsurin (#36983) üzenetére


Def26
félisten

ez igen. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#36987) csuvicsuva válasza Micsurin (#36979) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Anyád! De szépen fest. :DDD

Szokásos kérdés: két jobb oldali festmény alatt az micsoda? Az is az?

Rám számíthatsz, reggel majd regelek (sorry, magas labda volt) és szavazok. :K

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#36988) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Egy jó kis írás a Control-ról és a Remedy-ről:

Control: Building Remedy's Shared World

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#36989) Micsurin válasza csuvicsuva (#36987) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Az a maradék ami nincs fent a falon, van még a két állványon, a hálószobában és még elcsomagolva is. :D Hosszú volt a karantén HO-ban volt ideje festeni is.

Köszi szépen! :R

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#36990) Bep


Bep
senior tag

Lodzsitek g30000 :DDD
[link]

(#36991) bLaCkDoGoNe válasza Micsurin (#36975) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Done. :)

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#36992) Def26


Def26
félisten

Épp egy ritka assignmentet varázsoltam Battlefield 5 -ben, amihez még 2 kill kellett (meghalni nem lehet közben)és mit ad isten, fekete képernyő, és jelzi a gép, hogy frissítés érkezett. Tudom az én hibám, mert én állítottam be, de olyat kúrtam a gépre, hogy letört a monitor állványa. :D
Egyébként minden működik megfelelően, szépen bírja a kiképzést a gép, jól összerakták.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#36993) bLaCkDoGoNe válasza Def26 (#36992) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Wut? Belekontárkodik a játékba a frissítés, mint Windows-on? Ilyet még nem is láttam.
Szerintem nálam is repült volna a kontroller, ha játszanék online. :)

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#36994) philoxenia válasza Def26 (#36992) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Erre találták ki a ketrecet a harcosoknak, nem ? ;]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#36995) l.skywalker válasza bLaCkDoGoNe (#36993) üzenetére


l.skywalker
félisten

Dettó. Egészségem és az állapot megőrzése érdekében inkább Instant ON-ban hagyom, frissüljön magának éjjel :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#36996) bLaCkDoGoNe válasza l.skywalker (#36995) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Igen, nekem is instant on-ban van jellemzően. Mondjuk olyan történt már, hogy a pár napja be nem kapcsolt (de instant on-ban hagyott) konzol azzal fogadott, hogy 3 játék vár frissítésre (mit ad Isten, pont az a 3 játék, amivel játszottam volna [az első nem indulásakori B és C terveket is ideértve]), akkor egy picit morcos lettem; de ez ritkán fordul elő szerencsére.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#36997) oriic válasza bLaCkDoGoNe (#36993) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

O ez ezer eves dolog. Anno Destiny 2 multibol vagott le h jott insider update. :D

Live-Die-Respawn

(#36998) l.skywalker válasza oriic (#36997) üzenetére


l.skywalker
félisten

Hajnal kettőkor engem is :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#36999) Carlos Padre válasza Def26 (#36992) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Nincs kép nem hisszük el ;]

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#37000) H1F0N1CS válasza Def26 (#36992) üzenetére


H1F0N1CS
tag

:DDD

Nagy Imréné Marika Xbox gt: StealthXBeat

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Xbox tulajok OFF topicja
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.