Hirdetés

2024. május 18., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Xbox tulajok OFF topicja

Hozzászólások

(#37251) MasterMark válasza Micsurin (#37249) üzenetére


MasterMark
titán

Kelleni fog egy HDMI audio extractor, de nekem az se igazán tetszik.

Carlos Padre: Lehet nagyon jó házimozi erősítője, de ha 2006-2008 előtti, akkor nincs rajta HDMI. :U

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#37252) l.skywalker válasza Carlos Padre (#37243) üzenetére


l.skywalker
félisten

Ez komoly, ha ez lesz az Edinburg.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#37253) RudY válasza MasterMark (#37248) üzenetére


RudY
addikt

Külső forrás... ez valahogy mindig kiesik a nyúltagyamból pedig valamelyik logout bejegyzésben még írtam is róla. :U :DDD
Ez így tényleg szopi, mert ugye így már olyan extractor kellene, ami már jócskán és bőven HDMI 2.1 kompostibis, bár nem tudom, hogy ezek zökkenőmentes bírják-e egyáltalán pl. a FreeSync, VRR funkciókat a tv felé.

[ Szerkesztve ]

(#37254) MasterMark válasza RudY (#37253) üzenetére


MasterMark
titán

Mondjuk ez nálam nem lenne gond, mert 1.3 is elég lenne. :DDD

A konzolokhoz van most egy HDMI switchem, azt majd lecserélem egy optikai kimenetesre, és akkor a három 5 méteres optikai kábel csak egyet kell megtartanom. :D

Switch Tax

(#37255) Carlos Padre


Carlos Padre
veterán

XBOX PLAYERS ARE MORE "AGGRESSIVE" & "TOXIC" THAN OTHER GAMERS ACCORDING TO NEW STUDY

Nem tudok vitába szállni vele :U

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#37256) l.skywalker válasza Carlos Padre (#37255) üzenetére


l.skywalker
félisten

Ez nem igaz, te h*lye köcs*g állat :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#37257) HunChris válasza l.skywalker (#37256) üzenetére


HunChris
senior tag

:DDD

(#37258) Madoc válasza l.skywalker (#37256) üzenetére


Madoc
veterán

Hagyd, biztos rengeteggel játszott már és tudja.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#37259) Carlos Padre


Carlos Padre
veterán

Csak a dolgok tisztázása végett
:R

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#37260) l.skywalker válasza Carlos Padre (#37259) üzenetére


l.skywalker
félisten

a Series Y az egy Playstation, Switch, Xbox hybrid konzol lesz, de csak óvodáknak adják el :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#37261) RudY válasza l.skywalker (#37260) üzenetére


RudY
addikt

Na, ha nem lesz benne Stadia, akkor már mosta kuka. ;] :DDD

(#37262) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Ezt ide dobom inkább :D Hatalmas :D
The Japanese Internet Reacts To The Xbox Series X and S

“They’re cheaper than (rare) Famicom games!”
“To be honest, those who have an Xbox are hentai gamers.”
“Well, whaddaya gonna do, Sony?”
“I’d want it if it had Windows in it.”
tbd...

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#37263) bulikavagyok


bulikavagyok
nagyúr

Media Marktos HBO GO promóciós kód (1 hónap) valakinek? Meglévő (élő) előfizetésre is aktiválható! Én idén már ellőttem egyet, szval nem tudom aktiválni. Valószínűleg kapok még egyet a jövő héten is.

1741270654166458

[ Szerkesztve ]

(#37264) Micsurin


Micsurin
nagyúr

TRONIC akkuk:

Túl van mindkettő pár a 2. töltésen úgy néz ki fejhallgatóval stabilan tudnak durván 30-35 órát fejhallgató nélkül rezgéssel ~40-42 körül bírhatják de ez sacc majd kipróbálom/lemérem úgy is natúrban,

1300 Ft/ 4db-ért ez szerintem rettentően jó. :K

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#37265) Benoe77 válasza bulikavagyok (#37263) üzenetére


Benoe77
őstag

Köszi, beváltottam.

(#37266) bulikavagyok válasza Benoe77 (#37265) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Szívesen!

(#37267) F_Peter válasza bulikavagyok (#37266) üzenetére


F_Peter
őstag

Köszönjük a felajánlást.

Az első kód lett volna amit vittem volna, ha gyorsabb vagyok. :D
Megnézném a Farkas Gyermekeit.

(#37268) bulikavagyok válasza F_Peter (#37267) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Kinéztem magamnak egy tévét is a Mediában, úgyhogy lehetséges, h jövő héten lesz még egy kód. :)
Most láttam, h van náluk 7 napos triál is! Annyi idő alatt nem tudod végéinézni a sorozatot?

Szerk.: most néztem rá, 1 évad, 7 rész, részenként kevesebb mint egy óra. Ez semmi! Ha bejön megvan 2-3 nap alatt.

[ Szerkesztve ]

(#37269) l.skywalker válasza bulikavagyok (#37268) üzenetére


l.skywalker
félisten

Eddig 3 rész jött ki belőle :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#37270) bulikavagyok válasza l.skywalker (#37269) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Upsz, tényleg. Még nem is nézhető az összes rész. :B

Szerk.: Amúgy én is bele fogok nézni. Érdekesnek tűnik. Korábban nem is hallottam róla.

[ Szerkesztve ]

(#37271) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Awww... :D
KOTOR's Darth Nihilus Is Getting A Star Wars: The Black Series Figure



Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#37272) F_Peter válasza bulikavagyok (#37268) üzenetére


F_Peter
őstag

Igazából az egy havi sem sok, csak pont ma jutott eszembe hogy kéne csinálni előfizut és megnézni, erre szembe jött a kódod. :)

(#37273) Micsurin válasza l.skywalker (#37271) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Keeeeelll! :DD :C

mod.: azért nem renderekre is kíváncsi leszek. A dobozos túl kicsi, Malgus is sokkal jobban nézett ki képen.

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#37274) bulikavagyok válasza F_Peter (#37272) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Ha holnap regisztrálsz pont kiadja a 7 napos triál! Öt rész van fent jelenleg és 18-ai megjelenést ír az utolsó kettőre. Tehát pont mához egy hétre.
És ki tudja, nem kizárt, h közben megdoblak egy havi kóddal! :D

(#37275) l.skywalker válasza Micsurin (#37273) üzenetére


l.skywalker
félisten

Nem érdekel mekkora. Kell :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#37276) Micsurin válasza l.skywalker (#37275) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Nem a mérettel van bajom egyértelmű az is, hogy ez is megy a hifi vagy a hangfalak tetejére csak félek gyerekesre sikerül mint a Malgus fig is. :D

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#37277) l.skywalker


l.skywalker
félisten

lol, az az osztás :D

Ubisoft Announces ‘Prince of Persia’ Remake in Effort to Rewind Time to Before They Fucked Up

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#37278) Maxxy10 válasza l.skywalker (#37277) üzenetére


Maxxy10
addikt

Honnan vetted az aláírásod? Könyv? Film? :F

(#37279) l.skywalker válasza Maxxy10 (#37278) üzenetére


l.skywalker
félisten

Könyv. Dűne. A Bene Gesserit Félelem elleni litániája. Olvastam az összes könyvet, játszottam minden játékkal, láttam az összes egyébként rossz filmet/sorozatot. Mondhatni, rajongó vagyok :D

Amúgy érdekes, hogy az én kedvencem a Dűne legendái sorozat és nem az eredeti könyv, amit Frank Herbert írt, hanem amit a fia és Anderson.

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#37280) Maxxy10 válasza l.skywalker (#37279) üzenetére


Maxxy10
addikt

Gondolom akkor ez az: [link] Ezzel kell kezdeni a sorozatot?

(#37281) l.skywalker válasza Maxxy10 (#37280) üzenetére


l.skywalker
félisten

Igen. Kronológiailag így vannak sorban és zárójelbem megjelés szerint, a vastagon szedetteket írta Frank Herbert, a többit pedig az ő jegyzetei alapján ill. az örökségét követkve a fia Brian Herbert és Kevin J. Anderson közösen:

A Dűne: Az Atreides-ház (1999)
A Dűne: A Harkonnen-ház (2000)
A Dűne: A Corrino-ház (2001)
A Dűne: A Butleri Dzsihad (2002)
A Dűne: A gépirtó hadjárat (2003)
A Dűne: A corrini csata (2004)
A Dűne (1965)
A Dűne messiása (1969)
A Dűne gyermekei (1976)
A Dűne istencsászára (1981)
A Dűne eretnekei (1984)
A Dűne Káptalanház (1985)
A Dűne vadászai (2006)
A Dűne homokférgei (2007)

Ezek kiegészítő könyvek:

Paul Atreides-ről szóló könyvek:
A Dűne fia, Paul (2008)
A Dűne szelei (2009)

Van még egy Great Schools of Dune, ami a nagyobb szervezetek kialakulását mutatja be (Benne Gesereit, mentátok, navigátorok és a Suk orvosai - ezek mind szerepelnek a 65-ös első részben), de ez magyarul nem jelent meg.

És még van számtalan, az Univerzumhoz kapcsolódó kisregény. Kvázi Tolkien és Herbert nagy haverságban lehettek :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#37282) l.skywalker válasza l.skywalker (#37281) üzenetére


l.skywalker
félisten

De ez a film remélem jó lesz. Ezzel a szereposztással minimum.

Duncan Idaho és Gurney Halleck a két kedvenc karakterem. Jason Momoa és Josh Brolin játszák őket :D Haláli lesz :D
Image

De Dave Bautista játsza majd a Glossu-Rabban Harkonnen-t:
Image

És persze itt lesz Chani... :D
Image

És a homokférgek :C
Image

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#37283) Carlos Padre


Carlos Padre
veterán

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#37284) MasterMark


MasterMark
titán

Vettem egy Kinect v2-őt webkamerának. :Y

Olyanokat tud, sírok. :C

Switch Tax

(#37285) Carlos Padre


Carlos Padre
veterán

Eddig azzal mentegettem az új boxot, hogy biztos jó oka van miért lett ilyen, elvégre ott sem komplett idióták dolgoznak, de beismertem tévedtem.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#37286) MasterMark válasza Carlos Padre (#37285) üzenetére


MasterMark
titán

Komolyan nemértemmiafasz?

El lett mondva, hogy ez nem 4K-ra készült. Miért várta bárki is, hogy 4K patcheket fog futtatni????

Switch Tax

(#37287) Carlos Padre válasza MasterMark (#37286) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Ugye tudod, hogy az X enhanched nem az jelenti, hogy négyká, hanem nagyobb textúrák és részletesség? Ezt nem tudja kezelni az új gép nem a felbontást. Úgy nehéz lesz eladni a jelenlegi xbox tulajoknak, hogy nesze itt egy "nextgen" xbox amin semmivel nem fognak jobban kinézni a játékaid mint a mostanin.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#37288) negyven2 válasza Carlos Padre (#37287) üzenetére


negyven2
veterán

Bár nem teljesen ugyan az a szituáció, de pl. One S-en se néznek ki jobban a 360-as játékok. Maximum egy kicsit jobban futnak rajta. Itt pár dologban azért jobb lesz a helyzet.

"Zombies can’t swim. Famously underutilised anti-zombie measure. Walking Dead would have been over in one series if Rick Grimes had used his brain and gone to the Everglades."

(#37289) l.skywalker válasza Carlos Padre (#37287) üzenetére


l.skywalker
félisten

De csak azt nem tudja. Az X patchek közül minden mást tud.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#37290) Lacielvtárs válasza MasterMark (#37284) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Milyen játékban használod?
En kamerával meg az új mobilos "kamerával" szoktam tolni a lányommal, a just dancet, és én is meglepődok magamon hogy miket tudok :C ;]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#37291) Maxxy10 válasza l.skywalker (#37281) üzenetére


Maxxy10
addikt

Köszi szépen, elkezdem őket.

(#37292) bulikavagyok


bulikavagyok
nagyúr

A gyűlölet a legolcsóbb drog

Szerk.: "A gyűlölet nem­csak vakká és süketté, hanem hihetetlenül ostobává is tesz."

[ Szerkesztve ]

(#37293) RudY


RudY
addikt

Micros levél tárgyától már aggódtam a régiózás miatt:
Important change to your Microsoft order
...de csak a Valhalla dátumváltozásról szól :DDD
Hello there!
Thank you for your pre-order on August 6, 2020. We’re writing to let you know that the availability date for the item has changed.

(#37294) Carlos Padre válasza negyven2 (#37288) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Tényleg nem ugyanaz, mert a 360as játékoknak nincs feljavított változata 360on.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#37295) Carlos Padre válasza l.skywalker (#37289) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Hogy mit????
Az x patchek nagyobb felbontást, texturakat, részletességet és frameratet jelentenek. Ebből az első három kiesik jelenleg. Mi az a "minden más" amit tud?

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#37296) Carlos Padre válasza bulikavagyok (#37292) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Gondolkod el ezen mielőtt máskor lehéterezel valakit amiért kimond egy olyan igazsagot, amit nem akarsz tudomásul venni.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#37297) Moby válasza Carlos Padre (#37295) üzenetére


Moby
addikt

Magasabb AF, a dinamikus felbontásoknál magasabban tudja tartani, HDR konverzió az SDR játékoknál, és magasabb framerate.

/nem mint X enhancement

[ Szerkesztve ]

(#37298) bulikavagyok válasza Carlos Padre (#37296) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Természetesen vannak dolgok amiket nem szeretek, de nem gyűlölök senkit és semmit, hiszen azzal csak saját magamat mérgezném. Erre mondjuk nem kevés idő alatt jöttem rá, de elég jó kihatással volt az életemre ez a felismerés. Minden téren. Benned viszont láthatóan elég sok gyűlölet van a MS iránt. Nekem kicsit fura, ha valaki ilyen erős érzelmeket táplál egy multinacionális cég irányába, de gondolom, h alapos okod lehet rá. Te meg (esetleg) gondolkozz el ezen! :)

[ Szerkesztve ]

(#37299) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Amilyen facányosak az Avengers teszt eredményei szerintetek mikorra esik be az ára 10-15 közé? :DDD

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#37300) F_Peter válasza Micsurin (#37299) üzenetére


F_Peter
őstag

Én remélem hogy november 11-re. :)

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Xbox tulajok OFF topicja
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.