Hirdetés

2024. május 18., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Xbox tulajok OFF topicja

Hozzászólások

(#37051) bLaCkDoGoNe válasza l.skywalker (#37049) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Haha, nosztalgiavonat. :)
Nekem még a Windows98-as időkben volt startup sound-nak beállítva a Phantom Menace soundtrack-ről a "Qui-Gon's Noble End" első tizenpár másodperce (a Darth Maul téma rézfúvósokkal).
Mit össze tweakeltem akkoriban a Win95-öt meg a Win98-at (főleg az utóbbit)... Mai szemmel biztosan iszonyatosra sikerült a végeredmény (mindenféle színű ablakfejlécek mindenféle szedett-vedett betűtípusokkal, össze-vissza hangok, ikonok buherálása, stbstb.) :D

(#37050) csuvicsuva: És pontosan így volt! Néhány hónap (vagy esetleg néhány hét) után inkább nem kapcsoltam be a hangfalakat, amíg nem indult el a Windows... :K

[ Szerkesztve ]

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#37052) l.skywalker válasza csuvicsuva (#37050) üzenetére


l.skywalker
félisten

Áh, azóta született 4 gyerekem, sóhajtani is csak csendben lehetett évekig. Már csak rezgésen vagyok mindig :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#37053) csuvicsuva válasza bLaCkDoGoNe (#37051) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Most jutott eszembe még egy: a Terminátor 3-ból, amikor Claire Danes pofán lövi Arnie-t, ő meg kiköpi a golyót és benyögi, hogy "Don't do that!", na az is sokáig futott.

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#37054) philoxenia válasza l.skywalker (#37052) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

A rezgés is okozhat örömöt, ha a jelzőeszközt jól helyezed el.... ;]

9:30-tól...

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#37055) Wesder


Wesder
félisten

Ide gondolom beférne egy 3070-es nem? Az ott egy 1650-es kàrtya jelenleg. 600-as a tàp a gépben, gondolom kellene egy nagyobb.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#37056) Maxxy10 válasza Wesder (#37055) üzenetére


Maxxy10
addikt

Simán, a Zotac-nak van ilyen "low" profile kártyája. Két ventis, az jó oda.

[ Szerkesztve ]

(#37057) Wesder válasza Maxxy10 (#37056) üzenetére


Wesder
félisten

Jó, majd ha jön a 3070-esből, akkor lehet beszerzek oda egyet. Köszi.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#37058) Maxxy10 válasza Wesder (#37057) üzenetére


Maxxy10
addikt

Már van is : [link]

(#37059) Wesder válasza Maxxy10 (#37058) üzenetére


Wesder
félisten

Hú, hàt ez kicsit több, mint 500$.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#37060) HunChris válasza Wesder (#37055) üzenetére


HunChris
senior tag

Nem kell nagyobb táp, ha minőségi.

(#37061) Wesder válasza HunChris (#37060) üzenetére


Wesder
félisten

Előre összerakott brand gép, szóval biztos nem az.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#37062) Micsurin válasza Wesder (#37059) üzenetére


Micsurin
nagyúr

500dodo, álmodunk? Jó reggelt akkor! :D
Tudod, memória árak meg bartelezés khmm khm... :W

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#37063) Wesder válasza Micsurin (#37062) üzenetére


Wesder
félisten

Mindenhonnan csak az folyik hogy szarazikszboksz, mert öccà a 3070-es.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#37064) Micsurin válasza Wesder (#37063) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Kint annyi lesz (azért megnézném melyik disztribúciója nagyon nem mindegy, hogy MSI vagy Giga...) de itthon fixen nem fogsz SS árban de még talán SX árban sem kapni épkézláb gyári hűtéssel.

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#37065) l.skywalker válasza Wesder (#37055) üzenetére


l.skywalker
félisten

Majd lesz 3060 néccáért :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#37066) Wesder válasza l.skywalker (#37065) üzenetére


Wesder
félisten

Megvàrom a 3650-est akkor, màr mindegy.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#37067) Beniii06 válasza Wesder (#37055) üzenetére


Beniii06
őstag

Fizikailag? Igen úgy néz ki, ha van 3 slot szabad helyed + hosszban legalább 32 cm, de amit sürgősen cserélnék az a táp. Az ilyen előre összeállított gépeknél azon spórolnak a legtöbbet, aztán, ha van egy kis áram ingadozás viszi magával a fél gépet vagy akár az egészet is. :(((

Ha nem hiszed el, néz be a heti ajánlók alá a komment szekcióba, ahol van pre build pc.

"Got any other secret weapons?"

(#37068) #81556480


#81556480
törölt tag

hiányoztam drágáim ?

(#37069) oriic válasza #81556480 (#37068) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Miert elmentel?;] Vagy ahogy az elit kerdezne:

"El voltal menve?" :DDD

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#37070) Micsurin válasza oriic (#37069) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Remélem akkor viselt* maszkot! ;] :DDD :DDD

*mielőtt nyelvtan macskák támadnának. :P

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#37071) #81556480 válasza oriic (#37069) üzenetére


#81556480
törölt tag

el voltam menesztve

(#37072) l.skywalker válasza #81556480 (#37071) üzenetére


l.skywalker
félisten

a szádon űztek?

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#37073) Micsurin válasza #81556480 (#37071) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Akkor javaslom a menesztőgumik mihamarabbi cseréjét! ;] :P

alt="" title=""

---

Ma vált aktuálissá a NextGen projekt gyorsan... :O OE is online tervezi ezt is és a következő félévet is. És még az Altered Carbont is elkaszálták... :O Lócitromot sem fognak érni ezek a diplomák... :W

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#37074) l.skywalker válasza Micsurin (#37073) üzenetére


l.skywalker
félisten

Dehogynem. Ha a végzés évében lesz 3 évnyi releváns munkatapasztalatod :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#37075) Madoc válasza l.skywalker (#37074) üzenetére


Madoc
veterán

Gyakorlat eszi a mestert.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#37076) Micsurin válasza l.skywalker (#37074) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Néztél te már IT-s állást mostanában(sőt lassan bármilyent)? Junior Dev-et keresnek 2-3 év tapasztalattal... :DDD

Arról ne beszéljünk per pill minden cégünk lapít mint hal a kádban karácsonykor, nem vesznek fel gyakornokokat két haverom fixen emiatt fog konkrétan csúszni egyik 25 céggel egyeztetett július óta ebből 5 volt hajlandó egy bocs de nem veszünk fel gyakornokokat a covid miatt válasszal elzavarni. (interjún persze minden szép és jó volt, próba feladat sosem volt még csak ujjgyakorlatnál sem nehezebb számára...)

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#37077) l.skywalker válasza Micsurin (#37076) üzenetére


l.skywalker
félisten

Nem, nem néztem - habár tény, hogy 13 éve benne vagyok :D

Nálunk változatlanul vannak gyakornokok, habár nem tudom, hogy vesznek is fel őket a vírus óta vagy sem. De mi nem is fejlesztői, hanem főleg szolgáltatói vonalon vagyunk.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#37078) Micsurin válasza l.skywalker (#37077) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Így sanszos nem érintenek olyan problémák mint nálunk a haveri kör döntő többségét jelenleg és a jövőben. :D

Nekem úgy rémlett újságírással foglalkozol, vagy az csak a múltban volt?

A megkezdett tanulmányi gyakokat elvileg ha szerződtetek az intézménnyel is nem lehet csak úgy felbontani, legalábbis a TO-sok ezzel kábítanak minket... :U :DDD Itt az újak felvétele a nagyobb gond; ebben a félévben nem de tavasszal már nekem is időszerű lesz nézelődni legkésőbb ősszel meg kéne kezdeni, hogy szakszigo után kapásból lehessen leigazolni...

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#37079) l.skywalker válasza Micsurin (#37078) üzenetére


l.skywalker
félisten

Nem, nem írok én újságot :D

Service Delivery Management-el foglalkozok

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#37080) csuvicsuva


csuvicsuva
őstag

Na ez aztán végképp nem ideillő, de használ valamelyikőtök BlueStacks android emulátort? Ha igen, mennyire megbízható? Rendesen szinkronizál a telefonnal?

Micsurin: Köszi. Sok mindennel nem játszom, mondjuk a MyNBA2K az pont online farmolós, de ott orrba-szájba csalnak és a kutyát nem érdekli. Kártyás játék és néha az 5 colos képernyőn alig látom a játékosok értékeit. Közelre még nagyon jól látok, ez az amin nem szeretnék változtatni. Elég a szemüveg távolra. A többi meg ilyen puzzle szerű biszbasz offline játék.

[ Szerkesztve ]

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#37081) Micsurin válasza csuvicsuva (#37080) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Többnyire igen, de vigyázz vannak játékok amik büntetik instant. (COD, PUBG)

l.skywalker hmm akkor miért vagy honnan maradt meg az újság? Régebben sem volt közöd hozzá? Mintha pedig egyszer említettél volna valamit ezzel kapcsolatban. :D

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#37082) l.skywalker válasza csuvicsuva (#37080) üzenetére


l.skywalker
félisten

Én egy időben használtam. Farmoltam vele valami mobiljátékban. Teljesen jól megy.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#37083) l.skywalker válasza Micsurin (#37081) üzenetére


l.skywalker
félisten

Soha

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#37084) csuvicsuva válasza Micsurin (#37081) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Én korábban dolgoztam újságnál, de nem hiszem, hogy itt említettem volna. Most sem.

l.skywalker: köszi neked is.

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#37085) MunezXBK válasza csuvicsuva (#37080) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Assetomazmiaz. 🤷

(#37086) l.skywalker válasza MunezXBK (#37085) üzenetére


l.skywalker
félisten

PC-re telepíthető Android emulátor. Kvázi kapsz egy androidos felülete egy PC programba.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#37087) Carlos Padre válasza Micsurin (#37062) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Tudod mi az a barterezés?

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#37088) Micsurin válasza Carlos Padre (#37087) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Cartelezés akart volna lenni :R

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#37089) Beniii06 válasza Micsurin (#37073) üzenetére


Beniii06
őstag

"OE is online tervezi ezt is és a következő félévet is."

Már eldöntötték, hogy májusig kizárólag távoktatás lesz? Az szép. A TV ezzel szemben a személyes oktatást mondja csak.

"Got any other secret weapons?"

(#37090) l.skywalker válasza Beniii06 (#37089) üzenetére


l.skywalker
félisten

Csak a kiskorú iskolásoknál, mert az gazdasági befolyásoló dolog. Ha a szülőnek otthon kell maradni a kiskorú diákkal, nem tud dolgozni menni és akkor minden egymásra omlik.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#37091) Micsurin válasza Beniii06 (#37089) üzenetére


Micsurin
nagyúr

A hivatalos az, hogy amíg a vírushelyzet indokolja addig folyamatosan felül vizsgálják és amint lehet fizikai oktatás lesz, de jelenleg a felvett tárgyaim 75+%-nál moodlen már ott van, hogy online elmélet és gyak/labor.

Ez az arány úgy néz ki minden NiK-es tárgyam online lesz a töltelék tárgyaim (Makroökonómia, Vállalkozás gazdaságtan) amik KGK-sak (kereskedelmi karunk) azokról nem tudni semmit, szokásos nyominger stílusukban* képtelenek egyeztetni a többi karral.

*Fogadóóra, ~30 hallgató a folyóson (nem nem azért mert ennyire jó arc a tanár)majd kedvenc előadónk meg sem jelenik, telefont nem veszi fel emailt nem olvassa el előadáson meg közli nem küldünk neki soha emailt így nem is tud velünk mit kezdeni. :D Kommunikáció at it best... )

mod.: Amúgy most beszéltem ViK-es haverommal náluk sem hivatalosan megerősített még de sorra jelennek meg moodlen az online tájékoztatók, Neptunban szintén jönnek sorra. ELTE ugye tudjuk, másról nincs tudomásom. De ha visszakeresel az OE már nyár elején közepén előre jelezte legjobb esetben is: Gyakorlat irl, előadás online de jobban szorgalmaznák ha a tanárok videó-tananyagot gyártanának nyáron.

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#37092) bLaCkDoGoNe válasza Micsurin (#37091) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Mint volt KGK-s, sérti a fülemet ez a hitetlen beszéd! :D

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#37093) Micsurin válasza bLaCkDoGoNe (#37092) üzenetére


Micsurin
nagyúr

És Kiss nem sérti a füled? Aka rutinos mikrofon köpködő mesteretek? :DDD

Nem akartam senkit sérteni de igenis mindig a KGK-s tárgyakkal szívunk Kandó és Neumann karok teljesen jól összedolgoznak telephely távtól függetlenül, 2020-ban 15km telephely különbség nem kéne gondot okozzon. :)

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#37094) bLaCkDoGoNe válasza Micsurin (#37093) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Csak viccöltem ám, baromira nem zavar a véleményed.
Assetom amúgy, hogy kiről beszélsz, én már le sem merem írni, hogy mikor voltam ott "hallgató". :) (Hint: még vastagon nem OE néven futott az intézmény... :B )

[ Szerkesztve ]

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#37095) Micsurin válasza bLaCkDoGoNe (#37094) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Még BGF - BMF éra? Rég volt az már, én még matchboxoztam meg bakuganoztam PS2-ön.. :D

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#37096) bLaCkDoGoNe válasza Micsurin (#37095) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

:K Régen bizony, hogy a fene vinné el...

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#37097) l.skywalker válasza Micsurin (#37091) üzenetére


l.skywalker
félisten

Öcsém SOTE-s, náluk volt a tárgyfelvételin már külön fizikai/online óra.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#37098) bulikavagyok


bulikavagyok
nagyúr

Az apró helyesírási hibától tekintsetek el, pls! :D

[ Szerkesztve ]

(#37099) bLaCkDoGoNe válasza bulikavagyok (#37098) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Dél-Koreában az FC Seoul focicsapat még egy lépéssel tovább ment kreativitásban, és szexbabákat öltöztettek szurkolóknak. :D

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#37100) bulikavagyok válasza bLaCkDoGoNe (#37099) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Rákerestem, nagyon komoly! :D


Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Xbox tulajok OFF topicja
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.