Hirdetés

2024. június 9., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Xbox tulajok OFF topicja

Hozzászólások

(#36351) Def26 válasza bLaCkDoGoNe (#36347) üzenetére


Def26
félisten

nekem csak rossz emlékeim vannak erről az ünnepségről. :D

Bölcsibe minket szülőket se hívtak meg, a korona vírusra hivatkozva. Maguk lerendezték ezt, énekeltek sétáltak meg mulatoztak odabent. Fényképek és tablófotó csak azokról készült akiknek a szülei hozzájárultak ehhez. :D

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#36352) mike1334


mike1334
veterán

Jajj politika meg gyerekek....ha nem nő vagy xbox a téma, akkor inkább el se olvasom ;]

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#36353) l.skywalker válasza MasterMark (#36349) üzenetére


l.skywalker
félisten

Elsőre úgy olvastam, hogy: "pedig az kilencévesen volt" :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#36354) l.skywalker válasza Def26 (#36346) üzenetére


l.skywalker
félisten

Xbox vonatkozása volt a hírnek.. legalábbis én vásárolgatok Argentínában alkalmanként :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#36355) Bogyi007 válasza MasterMark (#36349) üzenetére


Bogyi007
veterán

Micsoda témák! :C
Nekem nem volt ovis ballagásom viszont kisdobos még voltam, úttörő már nem. Már megvolt a piros kendőm hozzá, de éppen abban a tanévben lettem volna az amikorra megszünt. Az egy évvel idősebbek még lehettek azok.

Viszont Örsbe még tartoztam. Jahh és természetesen az én születésnapomat az egész ország ünnepelte egykoron. Április 4. - Felszabadulás Ünnepe. :DDD :DDD

Anyámék meg annak örültek, hogy nem április 1-én születtem. :D :))

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#36356) MunezXBK válasza frankdelgado (#36342) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Nem egészen, olvass tovább.

MM: a kilencvenes években én katona vótam.

(#36357) csuvicsuva válasza Bogyi007 (#36355) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Akkor ha jól számolom, 80-as vagy? Én év-vesztes 79-es, viszont az ovis ballagásra már nem emlékszem, hogy volt-e, vagy sem. Ha a születési évet eltaláltam, akkor te is csak egy évig tanultál oroszt?

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#36358) Lacielvtárs


Lacielvtárs
nagyúr

szép jó napot az Uraknak.
Érdeklődnék hogy a játék konzolok, esetleg írott lemezeket olvasnak e?
nem játékokra gondolok hanem mondjuk egy írott film, vagy gyűjteményt, bármit ami írott és nem gyári lemez?
remélem ezzel a kérdésemmel nem sértek szabályt
előre is köszönöm a választ :R

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#36359) MasterMark válasza Lacielvtárs (#36358) üzenetére


MasterMark
titán

Olvashat, attól függ milyen formátum van rajta.

Switch Tax

(#36360) Lacielvtárs válasza MasterMark (#36359) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

szia Mester :R
film és UHD tartalom, ami menüs film esetleg .
még egy kérdés, a HDR-t viszi vagy a Dolby Vision is működik ezeken a konzolokon?

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#36361) #81556480 válasza Lacielvtárs (#36360) üzenetére


#81556480
törölt tag

Mennymá innen hess

(#36362) Def26 válasza Lacielvtárs (#36360) üzenetére


Def26
félisten

jó ég, mintha visszamentünk volna az időben 6 évet. :D Utoljára akkoriban olvastam ilyeneket.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#36363) Lacielvtárs válasza #81556480 (#36361) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

nézdamán :C ;]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#36364) Lacielvtárs válasza Def26 (#36362) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

bocsánat, de most agyalok azon hogy van sok ilyen lemezem amit már évek óta nem használok, és inkább konzolt vennék mint egy sima BD vagy UHD BD lejátszót

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#36365) Def26 válasza Lacielvtárs (#36364) üzenetére


Def26
félisten

sztem dobd ki a a fenébe. Ez már nem olyan rendszer mint régen volt, semmi sem garantálja, hogy egy frissítéssel nem lövik le.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#36366) Lacielvtárs válasza Def26 (#36365) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

jaa értem, hát egy rakat pénzt raktam anno bele, nem szívesen dobnám ki, de azért köszönöm mindannyiótok válaszát :R

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#36367) MasterMark válasza Lacielvtárs (#36366) üzenetére


MasterMark
titán

Sajna ehhez nem értek már.

Ha jól tudom ezeken már egész komplex másolásvédelem van, ha az nincs kiszedve a lemezről, akkor a szoftver biztosan ki fogja dobni, hogy nem eredeti.

Egyébként szakmai kérdezd meg, itt csak off dolgokról van szó. :D

Switch Tax

(#36368) Lacielvtárs válasza MasterMark (#36367) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

értem, lehet akkor oda is betévedek, csak azért írtam ide mert attól tartottam hogy a szakmai részlegbe ez tiltott téma :R

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#36369) Bogyi007 válasza csuvicsuva (#36357) üzenetére


Bogyi007
veterán

Telitalálat minden válaszod. :U

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#36370) MasterMark válasza Lacielvtárs (#36368) üzenetére


MasterMark
titán

Hát ha ott tiltott, akkor itt is. :D

Switch Tax

(#36371) RudY válasza Lacielvtárs (#36358) üzenetére


RudY
addikt

Kíváncsi voltam, úgyhogy kipróbáltam, találtam még a szekrény mélyén pár írott lemezt. A vegyesen rászórt szutyok divikszkekszeket kiköpi, de a "rendes" biztonsági másolat simán megy, ezzel a progival: Blu-ray Player

Érdemes NASra költöztetni a gyűjteményeket, onnan mindent eszik és kényelmesebb. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#36372) Lacielvtárs válasza RudY (#36371) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

értem, nagyon szépen köszönöm a válaszod és hogy fáradoztál vele a kedvemért :R
van itthon NAS is, és akkor az iso filéket is kezelheti ha jól értem amit mondasz?

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#36373) bLaCkDoGoNe válasza Lacielvtárs (#36364) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Amióta megvan az XONE (ha jól számolom 6. éve), először kb. másfél hónapja használtam bluray lejátszónak. Műsoros DVD-kből anno még egészen komoly gyűjteményt halmoztam fel, de amikor jött a bluray és kukázhattam az egészet, akkor azt mondtam, hogy a "murva anyátokat", és azóta nem vettem műsoros adathordozót, átálltam streamingre, kapják be.

Egyetlen kivételt tettem, viszonylag jó áron sikerült bezsákolnom egy komplett Breaking Bad boxset-et (ez csak full HD bluray), kábé ez az egyetlen cucc, amit offline is szeretnék kéznél tudni. Kipróbáltam a box bluray player-ét, és hát... szerintem egy sapka szart nem ér. Lassú (sokáig tart, amíg betölt a lemez menüje – ez lehet, hogy a lemez hibája, vagy a formátum hibája, nincs összehasonlítási alapom), nehézkesen kezelhető, nem barátságos.

A mondandóm lényege, hogy szerintem kizárólag vagy elsődlegesen bluray lejátszónak nem érdemes konzolt venni.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#36374) Carlos Padre válasza Lacielvtárs (#36372) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Van rajta Kodi.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#36375) #81556480


#81556480
törölt tag

Eladó régimódi elvtárs, szereti a klasszikus dolgokat na

(#36376) RudY válasza Lacielvtárs (#36372) üzenetére


RudY
addikt

ISO éppen egy darab sincs, úgy rémlik viszi, de lekapok valami és tesztelem. ;)

(#36373) bLaCkDoGoNe
Szintén One X, nem használom egyáltalán lemezekkel, de régebben és most is bedobtam pár (gyári) Blu-ray lemezt tesztre (Hero, Doctor Strange, Sziget) és pár másodperc alatt beszippantja, a jelenetválasztás is olyan gyors, mint a rendes lejátszóval. Egy normális távirányítóval azért nyilván kényelmesebb. :K

(#36377) Lacielvtárs


Lacielvtárs
nagyúr

mindannyiótok véleményét és válaszát nagyon köszönöm, :R megrendeltem ...
igaz nem csak playerként akarom használni, ki próbálom hátha bejön valami játék :D
még az is lehet a játék virtuális világában majd összefutunk, főleg DRuszám fog örülni nekem, abban biztos vagyok ;]

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#36378) #81556480 válasza Lacielvtárs (#36377) üzenetére


#81556480
törölt tag

Gtaban megkereslek és megszórlak pénzzel ;]

(#36379) csuvicsuva válasza Bogyi007 (#36369) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Felnőtt gimiben van egy osztálytársam, aki egy évvel felettünk járt valahol vidéken és ő végig úttörő volt, meg végig oroszt tanult. Mondtam neki, na ja, már akkor darabokban volt az ország. :DDD

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#36380) MunezXBK válasza csuvicsuva (#36379) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Én kisdobos is voltam. :B

4 évig tanultam oroszt. Olvasni még tudok, de már nem értem.

(#36381) Micsurin válasza MunezXBK (#36380) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Ezzel a lakosság java így van nyugi, csak az a baj az anyanyelvüket nézve is. :DDD
Mobilarenan hatványozottan látni néha. :D

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#36382) bLaCkDoGoNe válasza Micsurin (#36381) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Ez nagyon ott volt! :C

(#36376) RudY: Lehet hogy ez a konkrét lemez töltöget ilyen sokat, de engem frusztrál. :)

[ Szerkesztve ]

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#36383) RudY válasza bLaCkDoGoNe (#36382) üzenetére


RudY
addikt

Elhiszem, engem már maga a lemezezés is frusztrál, ezért is álltam már le vele egy ideje, bár néha egy-egy db azért beugrik. ;)

(#36384) Beniii06 válasza Micsurin (#36381) üzenetére


Beniii06
őstag

"Milyen anyanyelvet?" topik még nincs :F

Lehet, az a baj. :DDD

"Got any other secret weapons?"

(#36385) csuvicsuva válasza MunezXBK (#36380) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Kisdobos még én is. Akkor te is 40-es korosztály vagy? Úgy emlékeztem, hogy fiatalabb.
Valószinűleg kevertelek wesderrel. Most már értem, hogy miért nem szólt hozzá a témához. ;]

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#36386) philoxenia válasza #81556480 (#36378) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Van már olyan fegyver is benne, ami ötcenteseket lő ki? :F

;]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#36387) philoxenia válasza Bogyi007 (#36355) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Anyámék meg annak örültek, hogy nem április 1-én születtem

...én is letagadnám... ;]

'65-ös vagyok, nekem még általánosból sem volt ballagásom, viszont a fiamnak már bölcsődéből is...

Ellenben '78-ban bérmálkoztam is, nem ütközött a piros nyakkendővel. Tök jó volt, hogy a suliban három nap is szünet volt, Március 15 és 21, valamint április 4. Viszont csak minden második szombat volt szabad, középiskola utolsó évében lett minden szombat az...

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#36388) philoxenia válasza RudY (#36383) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Hát a lemezelés engem is, Májusban rendeltem meg, a múlt héten szóltak, hogy mehetek érte, mondom a jövő héten jó lesz? Persze, volt a válasz. Erre tegnap megyünk és ki van írva, hogy szabadság, nyitás Júli 28.... :(((

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#36389) MunezXBK válasza csuvicsuva (#36385) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

43 múltam.

(#36390) #81556480 válasza philoxenia (#36386) üzenetére


#81556480
törölt tag

Az nincs de lehet benne pénzt szórni

(#36391) #81556480 válasza MunezXBK (#36389) üzenetére


#81556480
törölt tag

Ha hosszú élet titka hogy régen kell születni.

Neked eddig jól megy

(#36392) Lacielvtárs válasza #81556480 (#36378) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

:C :C :C

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#36393) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Every Bit of Evidence That The Mass Effect Trilogy Remaster is in the Works

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#36394) csuvicsuva válasza MunezXBK (#36389) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Látod, ilyen jó a memóriám. ;)

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#36395) #81556480


#81556480
törölt tag

Jó reggelt kívánok mindegy kinek

(#36397) l.skywalker válasza bulikavagyok (#36396) üzenetére


l.skywalker
félisten

Most nem vitaként, de szerintem a legtöbb digitális tartalmat is kínáló cégnek jól jött a járvány. Habár külön ki van emelve, hogy a konzol eladások is nőttek, de hát az emberek otthon ragadtak és kellett valami amivel lekötik magukat. Sőt, USA-ban még jelenleg is tombol a járvány, de a lényeg, hogy az egész gaming piac nagyot robbant a járvány miatt.

[link] Áprilisban volt a rekord, 10,54 milliárd dollár nyereséget termeltek a digitális játékok.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#36398) bulikavagyok válasza l.skywalker (#36397) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Nyilván nem vitatéma, abszolút úgy van, ahogy írod! Mindenesetre nem idén fog csődbe menni a MS. ;] Csak azt sajnálom, h nem vagyok részvényes. Igazság szerint túl beszari voltam ahhoz, h belevegyek az esésbe - illetve egy "kicsit" elszámoltam magam. De szerintem lesznek még jó beszállók az elkövetkezendő szűk egy évben. Most rakok össze egy trader gépet, ősszel indul a kereskedés.

[ Szerkesztve ]

(#36399) Madoc


Madoc
veterán

Most láttam project scorpio gépet 2 játékkal az aprón 120000ért :DDD

[ Szerkesztve ]

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#36400) negyven2


negyven2
veterán

... és még azt merik sokan mondani, hogy Xbox-on nincsenek exkluzív játékok ...

;]

“I mean it’s one banana, Michael, what could it cost, 10 dollars?”

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Xbox tulajok OFF topicja
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.