Hirdetés

2024. június 9., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Xbox tulajok OFF topicja

Hozzászólások

(#36701) mike1334 válasza Wesder (#36700) üzenetére


mike1334
veterán

Az a baj, hogy az ámerikai cégeknél 70€=70$

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#36702) Wesder válasza mike1334 (#36701) üzenetére


Wesder
félisten

De US Store-ban dollàrral fizetsz.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#36703) mike1334 válasza Wesder (#36702) üzenetére


mike1334
veterán

Jaaa....igaz, én már fejben a konzol árát számolgattam valamiért :D

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#36704) icemad válasza Wesder (#36698) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Utóbbi 3 vásárlásnál nálam nyert a dollár. Forintba átszámolva sokkal olcsóbb volt. Kb 10-20%-al.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#36705) Wesder válasza icemad (#36704) üzenetére


Wesder
félisten

60$ most 17600ft miközben a jàték nàlunk 21k huf. Persze ha adómentes àllamban "laksz".

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#36706) icemad válasza Wesder (#36705) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Nyilván Alaszkában van nyaralóm. Sokan mondták, hogy szép ilyenkor. :)

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#36707) mike1334


mike1334
veterán

Befejeztem a Touryst-ot game passban, faja játék ajánlom :)
Switch topikban kicsit hosszabban írtam róla.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#36708) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Foxpostnál kötőjellel vagy nélkül kell megadni a bankszámlaszámot?
Ez mindig megkavar; régi fiókot meg bebuktam a régi mail címemmel együtt. :D

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#36709) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Leszedtem végre mindkét a Yakuzát, a Kiwami vagy a 0 van előbb vagy nem függenek össze?
Erősen kíváncsi leszek bejönnek e. :DD

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#36710) mike1334 válasza Micsurin (#36709) üzenetére


mike1334
veterán

Három van már a gp-ben: 0, Kiwami, Kiwami 2 a sorrend :)
Én nagyon ajánlom őket, az első kettőt imádtam, a harmadikat vmikor ebben a hónapban kezdem.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#36711) Maxxy10


Maxxy10
addikt

Tudom OFF de ez a legbarátságosabb topik ahol szabadon kérdezhetek.
Szóval amíg nincs SX addig ugye PC-n tolom a játékokat. Van itt esetleg olyan topik ahol kifejezetten a hőmérséklettel kapcsolatban lehet kérdezni? Videokártya,CPU stb stb. Milyen venti ajánlott ilyesmi.

(#36712) MasterMark válasza Maxxy10 (#36711) üzenetére


MasterMark
titán

85,70,Noctua.

Switch Tax

(#36713) Beniii06 válasza Maxxy10 (#36711) üzenetére


Beniii06
őstag

"Videokártya": legalább két ventis, de ha három az jobb, a founder editiont kerülni és a vega 56/64 kártyákat. Álrtalában minimális felár van a több ventis hűtéssel szerelt között, de az megéri max ~15-20k különbözetig.

"CPU" Ez már másik kategória, a mostani ryzenek gyári hűtők egész jók, ha nem akarsz overclockolni, csak gyárilag hajtani szigorúan. Ettől feljebb már 15-20k-ba is kerül egy jó hűtés, noctua, artic freezer léghűtésesnél, AIO-nál CM 240L bőven elég szerintem(Az utóbbi kettővel jó tapasztalataim vannak, a noctua-nál már a márkát is meg kell fizetni, azért nem azt választottam + adták ingyen alaplap mellé az alza-nál :) ).

Amire még oda kell figyelni, a helyes házhűtés, ezt sokan kifelejtik, pedig fontos egy megfelelő szélcsatorna kialakítása. Előre minimum egy 12-es ami befelé fúj, hátulra egy 12-es ami kifelé fúj és ha alsó tápos a ház, akkor felülre is minimum egy, kivétel az aio hűtés esetén, mert akkor az megy felülre, ami szintén kifelé fújja a meleget. Ezekhez kell egy megfelelő ház is.

[ Szerkesztve ]

"Got any other secret weapons?"

(#36714) Maxxy10


Maxxy10
addikt

Köszi mindenkinek :R

A ház egy Meshify C
Proci ryzen 5 3600
Videokártya: 2060s Zotac mini

Belépő szintű gép, nem akartam nagyon sokat költeni rá...
A CPU hőmérséklet az kb 80° most.. NZXT aio hutesen gondolkodtam de nem tudom, hogy elfér a házban a radiátor, jó e vagy megéri egyáltalán egy olyan.

(#36715) Beniii06 válasza Maxxy10 (#36714) üzenetére


Beniii06
őstag

Jó "kis" szellőzős ház, ahogy látom a gyártói oldalon " Top fan 2x 120/140 mm " szóval el kell férjen, de az elején is ott a hely, ha hármas aio hűtést választanál, csak nem jeavaslom az elejére rakni, inkább a tetejére és a fent leírt CM ML240L az pont odaférne. Az NZXT-s nem ismerem, a CM-nek van néha egy kis "kertyegős" hangja, de hamar elmúlik, teszi a dolgát már egy ideje nálam és jól is hűt, minimális - automata OC mellett 70 fok fölé nem nagyon megy 100% terheltség mellett is(2600X + CM ML240L.

A 80 fokot sokallom egy kicsit, hosszabb távon semmiképpen nem jó. A videokártya szerintem jó(bár egy nem mini nagyobb bordával jobb lenne), ha nem lesz 'coil whine'-os, bár az elmúlik egy idő után.

Szerintem a hűtésen nem éri meg spórolni, mert az összességében visszaveszi a teljesítményt, léghűtésesből olcsóbbat is találni, ezt neked kell eldönteni, mindkettő mellett van érv és ellenérv is. Nálam is csak azért lett aio mert alaplap melléd adták, de visszagondolva már nem cserélném le léghűtésesre.

[ Szerkesztve ]

"Got any other secret weapons?"

(#36716) Wesder


Wesder
félisten

Grounded közben kellett ráébrednem hogy a Death Stranding az én jàtékom.

Nem csinàlok màst, csak bàzisokat építek és közéjük meg hidakat a közlekedés miatt.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#36717) Moby válasza Maxxy10 (#36714) üzenetére


Moby
addikt

Nem éri meg. Játékvizeket felejtsd el, leginkább csak a baj van velük(számtalan saját tapasztalat). Az a proci nem igényel különösebben durva hűtést. Tegyél rá egy normális léghűtőt, meg szellőztesd meg a házat, és jónapot.

(#36718) #81556480


#81556480
törölt tag

(#36719) RudY válasza Wesder (#36716) üzenetére


RudY
addikt

Bő 200 órám belecsusszant ps-en a megjelenés óta. Nem erőltettem egyhuzamban a sztori miatt, inkább rendszeresen visszatérek "csak úgy" kikapcsolódni...szerintem még ps5-ön is fogok bóklászni, de az nálam csak 21 végén lesz kb. :DDD

(#36720) Wesder válasza RudY (#36719) üzenetére


Wesder
félisten

Nem gondoltam volna hogy ennyi időt lehet beleölni a kb semmibe és még szórakoztat is.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#36721) F_Peter válasza RudY (#36719) üzenetére


F_Peter
őstag

Én is így vagyok vele, hogy vissza vissza térek. Day1 vettem, már 5 órám van benne. :)

(#36722) Wesder válasza F_Peter (#36721) üzenetére


Wesder
félisten

"Màr 5 órám van benne."

Szakadok.:DDD

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#36723) oriic válasza F_Peter (#36721) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Lemaradt egy szam?

Live-Die-Respawn

(#36724) F_Peter válasza oriic (#36723) üzenetére


F_Peter
őstag

Nem, sajnos nem szippantott be, de még akarok adni neki esélyt.
Az is közben játszik, hogy egy hónapja született a fiam, és asszonyt (aki szokta nézni ahogy játszok) bazira idegesítette benne a baby felhasználása. 🙂

(#36725) oriic válasza F_Peter (#36724) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Utolag is gratulalok. :C

Live-Die-Respawn

(#36726) l.skywalker válasza F_Peter (#36724) üzenetére


l.skywalker
félisten

Érthető. Gratulálunk!

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#36727) F_Peter


F_Peter
őstag

Köszönjük! 🙂

(#36728) Wesder


Wesder
félisten

Twitteren most ünnepel a Sony oldal hogy nincs Halo indulàskor.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#36729) Wesder válasza F_Peter (#36724) üzenetére


Wesder
félisten

Gratula.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#36730) Carlos Padre válasza Wesder (#36728) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Vicces de pont így képzeltelek el a kommentjeid alapján :D

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#36731) kisengi1


kisengi1
tag

Sziasztok. Majd fifa 21-et szeretnék venni, nézegetem az xbox-store-checker.com-on és ott az mtcgame.com-on a legolcsóbb. Mennyire megbízható ez az oldal, valaki vásárolt már ott játékot? [link] és ilyen egyszerűen lehet aktiválni a kódot amit adnak?

Somos Reyes de Europa

(#36732) Beniii06 válasza kisengi1 (#36731) üzenetére


Beniii06
őstag

Nem az a kérdés, hogy megbízható, mert szürkebolt, de ha már vpn is kell a kulcshoz, inkább hagynám az egészet a helyedben.

Inkább CDkeys, ha már szeretsz szerencse játékozni. :U

"Got any other secret weapons?"

(#36733) RudY válasza kisengi1 (#36731) üzenetére


RudY
addikt

Abszolút megbízható, kb. mindig itt vettem a külföldi vásárlásokhoz a gift cardokat, soha nem volt probléma, a vpn beváltás pedig pofonegyszerű.

(#36734) DaveHutt válasza Wesder (#36728) üzenetére


DaveHutt
őstag

Azért valljuk be, ez hatalmas nagy blama az Xbox részéről. Legalább ne kezdődött volna a júliusi Showcase ezzel a játékkal. Cyberpunk partnerségről pedig semmi hír. Csalódott a nép, jogosan.
A 343 meg hozza a formáját, látszik, hogy évekbe telik nekik egy játék helyrepofozása. Kemény menedzsment gondok lehetnek náluk.

(#36735) Wesder válasza DaveHutt (#36734) üzenetére


Wesder
félisten

Persze hogy az.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#36736) Def26 válasza Wesder (#36728) üzenetére


Def26
félisten

hát, amit művel az ms, :( nem értem. Megint a 2013 -hoz hasonló nagy arcoskodás miatt basszák őket.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#36737) Wesder válasza Def26 (#36736) üzenetére


Wesder
félisten

Hàt ja elég szar lesz nekik így a rajt, de màr megszoktàk hogy piaci helyzetük lassan jelentéktelen.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#36738) Def26 válasza Wesder (#36737) üzenetére


Def26
félisten

jelentéktelen? :F Azért azt nem mondanám.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#36739) MasterMark


MasterMark
titán

Jelentéktelen az xbox. :DDD

Switch Tax

(#36740) Wesder válasza Def26 (#36738) üzenetére


Wesder
félisten

Mondom lassan, mert még 1-2 ilyen wait and see generàció és az lesz. Szóval olyan 15-20 év balfaszkodàs utàn esetleg.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#36741) mike1334 válasza Def26 (#36736) üzenetére


mike1334
veterán

Én nem bánom a bénázást, csúszást (bocs Oric :B ), mert ezek miatt van olcsó konzol és game pass....ha menne a szekér, meg minden flottul működne, akkor nem kellene ennyit "kedveskednie" a felhasználók felé.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#36742) Def26 válasza mike1334 (#36741) üzenetére


Def26
félisten

sztem ennek nem sok alapja van. Ha nincs vetélytárs, akkor sem mehetnek az árak magasra.

Amúgy meg mivel vagyunk elkényeztetve? max. a gamepass, mert goldon még emelt is az MS. Játékok meg multiplatform, az "mindenhol" adott. Konzol akciók meg amúgy is vannak.

A 360 korszak elején, amikor igazán ment az MS -nek (és nem igazán volt mérvadó a ps3), akkor is remek árak voltak, 2-3 évente lecseréltük a konzolt. (sima 360, prémium 60GB, Elite, slim, ezeket simán megvettük)

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#36743) Carlos Padre válasza Def26 (#36736) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Csak nem? Ilyet tenne? :U

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#36744) Wesder


Wesder
félisten

Újabb bukta.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#36745) Carlos Padre válasza Wesder (#36744) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Tekintve, hogy ezt meg az első ájfon bemutatása után mutatták be így sanszos.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#36746) Wesder válasza Carlos Padre (#36745) üzenetére


Wesder
félisten

Ok boy.

Hogy a zistenfaxàba tudtad idekeverni az iPhone-t?

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#36747) mike1334 válasza Def26 (#36742) üzenetére


mike1334
veterán

A Gp baromira sokat spórolt nekem, és a konzol ára is sokkal kedvezőbb, mint a másik oldalon.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#36748) Carlos Padre válasza Wesder (#36746) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Úgy, hogy annak a bemutatása után mutatták be ezt a koncepciót, ahogy ezt írtam.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#36749) Wesder válasza Carlos Padre (#36748) üzenetére


Wesder
félisten

És?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#36750) Carlos Padre válasza Wesder (#36749) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Utalás arra, hogy milyen régen kínálódnak már vele.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Xbox tulajok OFF topicja
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.