Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Xbox tulajok OFF topicja

Hozzászólások

(#36501) Carlos Padre


Carlos Padre
veterán

Oké gyerekek, ez az ultimate Halo gyalázás, le lehet zárni a témát. :R [link]

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#36502) twi452 válasza Micsurin (#36462) üzenetére


twi452
senior tag

Nálam is oneplus 5 van megjelenés óta és nem nagyon tudok belekötni. Most kapta pár hete a hivatalos 10-es droidot.
Az aksi már nem olyan acélos mint új korában de ez természetes és azért nyúzom rendesen napközben.
Reggel szoktam munka előtt kb fél órát tölteni és délután mikor haza érek is lóg a kábelen kb 1 órát és ennyi a kényelmetlenség vele.

Ha egyszer ez bemondja az unalmast én nord-ot fogok venni de egyelőre úgy néz ki, hogy még bőven van benne élet 😄

(#36503) #81556480


#81556480
törölt tag

Már megint megváltozott ez a rákos ph mobil nézet? Persze nem változott semmit az ami eddig se volt jó

(#36504) Beniii06 válasza #81556480 (#36503) üzenetére


Beniii06
őstag

Ezért jó a ph app, az csak pozitív irányba változik.

"Got any other secret weapons?"

(#36505) mike1334 válasza #81556480 (#36503) üzenetére


mike1334
veterán

Legalább van benne értelmes magyar nyelv ;]

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#36506) #81556480


#81556480
törölt tag

Na mindegy, ahány ház annyi baj legyen.

(#36507) mike1334


mike1334
veterán

Hétfőtől Lidl:
(Mondjuk ezt nem ismerem, én a Ladda-ra esküszöm)

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#36508) Bep válasza mike1334 (#36507) üzenetére


Bep
senior tag

Jók. Én 2 és fél éve használom ugyan azt a 2 párost felváltva a kontiban általában fülessel. Még mindig bírják, pedig van használva :DDD . Meg az összes zenélő, forgó, morgó, hahotázó gyerek játékban ezek vannak itthon.

(#36509) Micsurin válasza mike1334 (#36507) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Na erre ránezek, kíváncsi leszek. :D

Def26 nézz majd meg pár másik Zoly-s Otherworld vidit és megérted az ekét. Túloz megint túlzott érezhetően. Néha olyan érzésem van játék tesztek alatt is mintha csak azért fikázna mert, hogy ő a kritikus.

Ettől nem is lehet szebb kijelentés mint anno a Fallout 4 vagy 76 teszt alatt mikor is kijelentette aki a PS2-vel szállt be a gamer világba az ugyan ne akarja már megmondani nekik a tuti... :DDD

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#36510) #81556480


#81556480
törölt tag

jön egy új rdr update kiegészítővel, tartalommal, vagy egy gta online dlc:

gameopod, oric:

EGY ÚJ ZENE A HALOBA:

[ Szerkesztve ]

(#36511) Micsurin válasza #81556480 (#36510) üzenetére


Micsurin
nagyúr

:DDD :DDD :DDD

Én a magyarítás javítgatását írtam volna a másodikhoz. :D

Ezt a vadászos szart elég nehéz egyébként DLC-nek nevezni. 3 ember nem túl megerőltető 3 napos munkája. RDO-ra még mindig mint a mostoha gyerekre tekintenek.

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#36512) #81556480 válasza Micsurin (#36511) üzenetére


#81556480
törölt tag

nem írtam hogy az dlc lenne

(#36513) mike1334 válasza #81556480 (#36510) üzenetére


mike1334
veterán

Xbox topikban PS? ;]

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#36514) #81556480 válasza mike1334 (#36513) üzenetére


#81556480
törölt tag

elnézést, miva ? ;]

(#36515) mike1334 válasza #81556480 (#36514) üzenetére


mike1334
veterán

Photoshop :DDD

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#36516) Def26 válasza #81556480 (#36514) üzenetére


Def26
félisten

jóhírekkk jönnek

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#36518) bLaCkDoGoNe válasza Def26 (#36517) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Kezd déjà vum lenni... Ezek tényleg megint arra gyúrnak, hogy saját erőből úgy elbénázzanak egy launch-ot, mint az XONE-nál az össze-vissza kommunikációval?

"Most viszont elértünk oda a technológiával, hogy a csapatok által elképzelt történetek és karakterek simán eljuthatnak a képernyőkig."

Ezt láttuk a Halo Infinite bemutatójánál... :DDD

[ Szerkesztve ]

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#36519) Carlos Padre válasza bLaCkDoGoNe (#36518) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Az a szomorú, hogy én már egy fél évvel ezelőtt írtam, hogy kurva nagy szar van a Microsoftnál. Nincs semmi koncepció, megpróbálták valami versengésbe bevonni a Sony-t, de az le se szarja őket, erre kapkodnak ide oda, össze vissza nyilatkoznak, FUD-olják a PS5-öt stb... Annyi ostoba hibát követtek el eddig, hogy ők maguk bizonytalanítják el a saját játékos bazisukat. Hihetetlen amit művelnek, komolyan.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#36520) Wesder


Wesder
félisten

Dobjunk össze egy ilyenre Oriicnak Harácsonyra. :DDD

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#36521) #81556480 válasza Wesder (#36520) üzenetére


#81556480
törölt tag

rendben

(#36522) icemad


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Haver most küldte. Kettőt is vett...

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#36523) oriic válasza Wesder (#36520) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Pont a minap nezegettem oket :D

Live-Die-Respawn

(#36524) Wesder válasza icemad (#36522) üzenetére


Wesder
félisten

Lol ez ingyen van.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#36525) oriic válasza icemad (#36522) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hollandoknal ha jol latom. Kb ingyen van ez igy.

Live-Die-Respawn

(#36526) icemad válasza oriic (#36525) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Hollandia Doetinchem. A srác már el is adta a fél éves One s AD gépét, 110 euróért. Szóval ja, majdnem ingyen volt. :)

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#36527) #81556480 válasza oriic (#36523) üzenetére


#81556480
törölt tag

Megveszem neked karácsonyra

(#36528) mike1334 válasza #81556480 (#36527) üzenetére


mike1334
veterán

Nem úgy van....várd meg a nap végét, lehet más is szeretné, aki nem ér rá egész nap itt lógni, aztán megharagudna, hogy nem neki ajánlottad fel....apropó hol van? Ki lett dobva a topikból?

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#36529) mike1334


mike1334
veterán

Halo leaked footage.
A végén bemutatják MC új fegyverét is.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#36530) Madoc


Madoc
veterán

Ez baszott jó lett! Top 5-be nekem benne van.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#36531) Beniii06 válasza Madoc (#36530) üzenetére


Beniii06
őstag

#nincsjatekboxra #rossztopik #magyarnyelv

:DDD

"Got any other secret weapons?"

(#36532) Wesder válasza Madoc (#36530) üzenetére


Wesder
félisten

Gratula.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#36533) l.skywalker válasza Madoc (#36530) üzenetére


l.skywalker
félisten

Alig várom, hogy játszhassak vele... :O

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#36534) Carlos Padre válasza Madoc (#36530) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Mennyit játszottál vele naponta? Én meg csak most pucoltam ki a z első szigetet.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#36535) Madoc válasza Carlos Padre (#36534) üzenetére


Madoc
veterán

60 órám lett benne. Kb napi 5 óra, reggel 2 és este 3. Közvetítettem mindent 5 óra kivételével.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#36536) Def26 válasza Madoc (#36530) üzenetére


Def26
félisten

Nekem most nincs ps -em, de ezen játék miatt megint nagyon erősen elgondolkodtam a vételen. Baszottul tetszik ez a játék. :))

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#36537) frankdelgado válasza Madoc (#36535) üzenetére


frankdelgado
őstag

Nnnnna, akkor megveszem bagóèrt, ha kipörgetted :DDD .

Èn pont el akarom pattintani a ps-t mert kifogytak az exek (amik èrdekelnek) ezen vacillàlok, h nekiessek, vagy majd 5ön.....

(#36538) RudY válasza frankdelgado (#36537) üzenetére


RudY
addikt

Ess neki. :K

(#36539) mike1334


mike1334
veterán

Mikor lesz a következő nagy show? Bármelyik gyártó/kiadó/bármi, de azért lehetőleg konzolhoz köze legyen :P

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#36540) Beniii06 válasza mike1334 (#36539) üzenetére


Beniii06
őstag

Elvileg 4-9 napon belül lesz ps5-ről egy show és 2-3 héten belül a boxos megfelelője, ahol már lehet számítani ár/előrendelés tényleges bejelentésére. Eddig a PS5 digital mindenképpen vezet nálam, mint jobb "next gen" konzol.

"Got any other secret weapons?"

(#36541) Carlos Padre válasza Beniii06 (#36540) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Mire fel az idézőjel?

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#36542) mike1334 válasza Beniii06 (#36540) üzenetére


mike1334
veterán

Na fasza, ideje lenne már :)
Köszi!

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#36543) frankdelgado válasza mike1334 (#36542) üzenetére


frankdelgado
őstag

Úgyis megint csak 2-3 èv mulva megjelenő jàtèkok lesznek, pedig a rajtra kèszülhettek volna erőteljesebben. Ps5 ön ez a fèl blm pokember, xsx en meg a halo egy kicsit halovàny. Àrat úgy sem fogunk làtni...az ms ugy àraz ahogy akar, a sonynak meg a zabszem se fèr be sztem...

[ Szerkesztve ]

(#36544) Beniii06 válasza Carlos Padre (#36541) üzenetére


Beniii06
őstag

[frankdelgado] egész jól összefoglalta, 95%-ban One-os, 360 és classic játékok lesznek rá és a smart deliverynek köszönhetően még egy jó darabig nem is éri hátrány az embert(Valhalla), hogy kétszer fizeted ki a játék árát stb. Az, hogy majd valamikor 21-ben majd lesz rá játék, nem indok day one vételre nálam. Halo pedig jön PC-re is, ezért írtam, hogy mondjuk egy PS5-nek jobban látom értelmét day one venni, mint hogy játszod a One/360/classic-os játékaidat egy új gépen.

"Got any other secret weapons?"

(#36545) frankdelgado válasza Beniii06 (#36544) üzenetére


frankdelgado
őstag

első napos vétel nem hiszem, h lesz nálam a ps5, már csak azon praktikus - és többször emlegetett - okból, hogy januártól már 2 év garit kapunk rá mindenhol. Esetleg, ha az alzánál venném...bár arra is gondoltam, hogy nem tolom ki a csucsimát és akkor lesz mivel játszanom ps5-ön......bár ott van még a HZd is, az meg kaphatna felhúzott grafikát....akkor már sanszos lenne a dolog...

(#36546) Carlos Padre válasza frankdelgado (#36545) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Én bízok benne, hogy a ps5 megkapja a pécére feltupírozott HZD-t a második rész előtt.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#36547) Wesder válasza Carlos Padre (#36546) üzenetére


Wesder
félisten

Megkapja.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#36548) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Kíváncsi leszek a WD Legionre remélem Uplay pass szerűségébe bekerül ha az is ilyen yoyos hipster hülyegyerek a fegyveresek ellen akkor nálam kuka végleg a Watch Dogs mint széria...

Harmadik alkalommal kezdem el újra játszani hátha címszó alatt a 2-öt de ez valamj förtelmes. :D :W

Yakuzak milyenek? Ha a Sleeping Dogs tetszett megérnek egy próbát?

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#36549) bLaCkDoGoNe válasza Micsurin (#36548) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

A Yakuza szerintem rétegjáték.

Nem igazán tudod a Sleeping Dogs-hoz hasonlítani (én is pont így próbáltam egyszer tanácsot kérni róla). A SD egy pörgős hongkongi akciófilm leginkább, a Yakuzákat nem is tudom igazán behatárolni, hogy micsoda, annyi minden keveredik benne.

Nekem nagyon tetszenek amúgy (a Y0 és a Y1 az, amik most folyamatban vannak), így, hogy Game Pass-ben benne van, szerintem mindenképpen próbáld ki magad, hogy bejön-e, max. a letöltésre fordított időd és adatforgalmad megy kárba.

Az alábbiakra készülj:
- Baromi sok szöveg és cutscene van benne, ha ezek bármelyike zavar, akkor ez nem a te játékod
- A harcrendszer viszonylag egysíkú
- Rettenetesen sok tartalom van benne → teljesen agybeteg dolgok keverednek minijátékokként meg business-ként: például játszhatsz a játéktermekben régi Sega árkád játékokat meg bénázhatsz azzal a karmos plüssjátékot kihalászós géppel, ingatlanbefektető lehetsz, irányíthatod a saját "kabarédat" (ahol csinos lányokat kell felvenned, öltöztetned és a vendégekből minél több pénzt kifacsarnod), játszhatsz bikinis női birkózást (kő-papír-ollóval irányítva az eseményeket), karaokézhatsz, nyomhatsz dance battle-öket, ehetsz-ihatsz ezer féle helyen ezer féle kaját, unlockolhatsz és nézhetsz erotikus videókat lenge öltözetű lányokról (mármint igazi videókat, igazi lányokról, nem poligonseggeket :D), stb.
- Baromi vicces és néha egészen bizarr mellékküldetések

Ha nyitott vagy az európai vonaltól eltérő játékokra, akkor tegyél vele egy próbát mindenképpen. Kíváncsi vagyok, hogy mi lesz a véleményed. :DDD

[ Szerkesztve ]

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#36550) akooos válasza Micsurin (#36548) üzenetére


akooos
veterán

A Watch Dogsot egy másik stúdiónak kéne átvenni szerintem, mert amennyire vártam mindkét részét, annyira csalódás volt :U
Ilyen amikor egy baromi jó koncepciót nem bírnak megvalósítani :(

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Xbox tulajok OFF topicja
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.