Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:52:24

LOGOUT.hu

The Xbox 360 Store Will Close July 2024,
But You Can Keep Playing Your Favorite Games
2024. július 29-én bezár az Xbox 360 Store (marketplace.xbox.com)
A már megvásárolt tartalmak természetesen utána is elérhetőek lesznek a konzolokon

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7651) tybsen válasza MasterMark (#7650) üzenetére


tybsen
addikt

Koszi a segitseget itt is! :)

Maga a jatek nem erdekel feltetlenul, csak azt neztem, hogy amazonon a sima 250 gb-os verzio 184 EUR, ez a csomag pedig 199 EUR, a ket kontrollerrel, 2 jatekkal meg a headsettel es az egy honapos gold tagsaggal. Tehat igy vegulis orulok az ajandekoknak, ha azt mondjatok, hogy megeri ennyiert - mert akarhogy is megneztem most az arakat, egyebkent nem kovettem az utobbi idoben.

Ahogy az off topikban is irtam, igazabol a kontrollerek sem lennenek annyira fontosak, mert a regi xbox-bol megvannak a kontrollerek (azok feherek) - viszont mivel nagyjabol egy aron van a sima 250 meg ez a csomag, igy erre gondoltam, hogy inkabb igy vennem meg. (Nem muszaj Ausztria, csak itt vagyok es az itteni akciokat neztem, ugyhogy az itteni garancia is jobb ilyen szempontbol.)

[ Szerkesztve ]

(#7652) MasterMark válasza tybsen (#7651) üzenetére


MasterMark
titán

Hát végülis akkor tényleg megéri. (Ha eladod a kontrollereket is pl.) Mondjuk én úgy tudtam a headset az alapból jár.

A garanciát a Microsoft intézi, lényegtelen, hogy hol vetted.

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#7653) tybsen válasza MasterMark (#7652) üzenetére


tybsen
addikt

Nagyszeru, koszi!

Jaja, arra gondoltam, hogy vagy megmaradnak tartalekba, vagy eladom oket. A jatekokhoz: igazabol egy devil may cry-nak jobban orultem volna batman helyett, de ez van :DDD

A headset-rol nem tudok semmit, a regi feher vastag xbox-hoz nem kaptam annak idejen.

[ Szerkesztve ]

(#7654) StLui válasza tybsen (#7651) üzenetére


StLui
veterán

304 az euro, ennyiért eladható, tehát több mint 60eFt-ra jön ki,

1 hónap gold az minden új géphez van, pontosabban a gépen létrehozott profilhoz jár.

[ Szerkesztve ]

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#7655) Prof01


Prof01
veterán

Szép estét mindenkinek!

Próbálta már valaki a Truth or Lies című játékot?

Nekem ma hozta a postás. Egyszerű 1000G szerzési lehetőség (2 óra alatt meglett), viszont bűn rossz játék. :D
1500ft nem volt sok érte, de remélem túl tudok majd adni rajta. :U

[ Szerkesztve ]

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#7656) tybsen válasza StLui (#7654) üzenetére


tybsen
addikt

Koszi - en 294 HUF/EUR arfolyammal szamoltam, azert az eltero HUF osszeg - de ha ennyiert OK, akkor megveszem.A gold tagsaggal kapcsolatban nincs tapasztalatom, csak azert irtam, mert ez volt az ajanlatban, de koszi az infot!

Koszonom szepen a segitsegeteket! :R

[ Szerkesztve ]

(#7657) StLui válasza tybsen (#7656) üzenetére


StLui
veterán

de 60 fölöttért nem jó, nincs 294-ért eur, ha pedig te annyiért vetted, akkor add el 304-ért most, és nézd meg a gameshop kínálatát pl

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#7658) MasterMark válasza StLui (#7657) üzenetére


MasterMark
titán

De neki ausztriai bolt kell. :U Ráadásul ha euróban kapja a fizetését, akkor tökmindegy az árfolyam.

Switch Tax

(#7659) Algotis válasza Prof01 (#7655) üzenetére


Algotis
addikt

Mit kell benne csinálni? :U

Androidos Outlookból küldve

(#7660) bobooo válasza Prof01 (#7655) üzenetére


bobooo
addikt

Ha egyszerű 1000G szerzés akkor lehet megszabadítalak tőle :B

(#7661) StLui válasza MasterMark (#7658) üzenetére


StLui
veterán

Azt írta nem muszáj az ausztriai bolt, és az eur-t el lehet adni, viszont ha ott kp megveszi, akkor lehet nincs értelme postán rendelni plussz pénzért. A lényeg talán, hogy érdekli-e a két játék.

Szerk: Ja látom, ott is él.

[ Szerkesztve ]

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#7662) WhiteWalker válasza Prof01 (#7655) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Ez most wtf? :DDD , frankón csak az 1000G miatt vesztek ilyen szutykokat? ;]

(#7663) MasterMark válasza WhiteWalker (#7662) üzenetére


MasterMark
titán

Hát én ilyet nem akarok a profilomnál látni. :D

Switch Tax

(#7664) Algotis válasza WhiteWalker (#7662) üzenetére


Algotis
addikt

Én a játék miatt veszek valamit és nem a G-k ért...

Androidos Outlookból küldve

(#7665) Mister_X válasza WhiteWalker (#7662) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Hallod, én rá sem merek nézni a Gamertagotokra, mert sírva fakadnék :DDD Nekem anno a 2008-as Prince of Persiába volt azt hiszem, hogy 950G-m, mert egy acsit nem voltam hajlandó már megszerezni (1001, azaz az összes fénylő gömb összegyűjtése), de imádtam a játékot. Viszont ti _betegek_ vagytok, de kompletten :D Sebaj, majd lesz, aki segít kigyűjteni a GeoW3 veteran acsikat.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#7666) Prof01 válasza Algotis (#7659) üzenetére


Prof01
veterán

Hazugságvizsgálós játék. A kérdések nagyon bénák benne, illetve a működése se teljesen világos, mert kedve szerint adogatja az igaz/hamis értékeléseket. Elég megnézni a trailer-ét, az sokat elárul: [link] :D

Giinos: Nem azért. Olcsó volt, és egy próbát akartam vele tenni. De így, hogy könnyen jöttek a GS-ek, legalább a gyűjtögetés részét élveztem a játéknak. :D

BoboDJ: ment pü. :)

[ Szerkesztve ]

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#7667) pzstm válasza Prof01 (#7666) üzenetére


pzstm
titán

adnak hozzá egy rekesz 30 éves Whisky-t is? Józanon ezt tuti nem lehet játszani...vagy valami cuccot is tuti tolni kell hozzá ;] :DDD

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#7668) Prof01 válasza pzstm (#7667) üzenetére


Prof01
veterán

Sajnos nem csomagoltak mellé. Pedig az biztos dobott volna a játékélményen. :D

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#7669) Mister_X válasza Prof01 (#7668) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Te, linkeld már be a Gamertaged, jól akarom indítani a napom :DDD

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#7670) Prof01 válasza Mister_X (#7669) üzenetére


Prof01
veterán

Nem merem. :DDD

(Egyébként a 0. hsz-ben megtalálod. :) )

[ Szerkesztve ]

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#7671) Mister_X válasza Prof01 (#7670) üzenetére


Mister_X
nagyúr

De ez csak piksör :F

Átmentem az OFF topik-ba, ott folytassuk!

[ Módosította: Prof01 ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#7672) tybsen válasza StLui (#7661) üzenetére


tybsen
addikt

Koszi a tippet a gameshop-pal kapcsolatban, jo ez az oldal es itt eleg jol ossze lehet hasonlitani az egyes csomagokat es arakat! Igazabol nekem teljesen mindegy, hol veszem, szemelyes vasarlas is OK Budapesten akar. De igazabol ahogy nezegettem, nem kifejezetten egy akcios ar az, amit neztem, de nem rossz vegulis.

(#7673) woodbear


woodbear
addikt

Toy Soldiers teljes játék letöltő kód:
WCTGQ-RW9WF-TPXGF-MKD6C-3D2GZ

The Maw játék kód
FDVR7-69FM2-G74VV-F3M74-4CXHZ

aki használta legalább jelezzen vissza köszi :)

[ Szerkesztve ]

Oldalam: www.swsfoto.de

(#7674) Def26 válasza woodbear (#7673) üzenetére


Def26
félisten

The maw -ot aktiváltam a sógorom profiljában, neki van 7 -éves kisfia, biztos örülni fog neki szereti az ilyen játékokat. köszi, az Ő nevében is. :)

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#7675) bLaCkDoGoNe válasza woodbear (#7673) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Szép gesztus! :R

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#7676) woodbear


woodbear
addikt

Használjátok egészséggel.
És ha már ilyen jó kedvem van, itt egy 14napos gold kód
:C
TM7QJ-6Y823-XQXP6-F3VF6-KVHVJ

Oldalam: www.swsfoto.de

(#7677) mephi666 válasza woodbear (#7676) üzenetére


mephi666
nagyúr

köszönöm :R erre rá is raboltam :D

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#7678) woodbear válasza mephi666 (#7677) üzenetére


woodbear
addikt

Oké :D

Akkor még egy Toy Soldiers, mára ennyi.
DMRP3-K2MKG-Q7C2J-YH226-HCPCZ

Maw
MPP92-6HKQC-RRWCM-6P623-4JKFZ

[ Szerkesztve ]

Oldalam: www.swsfoto.de

(#7679) NorDezs válasza woodbear (#7678) üzenetére


NorDezs
senior tag

The Maw-ot vittem, köszönöm! :R

(#7680) woodbear


woodbear
addikt

A 14napos kódok elvileg csak új profillal mennek, próbáljátok ki.

Itt van még 2 játék, nem tudok leállni

VP976-T6K9J-7VWRH-HYCJR-JRGRZ

7XTYM-KVY67-J2XRY-Y7KR6-THGTZ

Oldalam: www.swsfoto.de

(#7681) Mister_X válasza woodbear (#7678) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Lehet boxon giftként vásárolni?

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#7682) MasterMark válasza Mister_X (#7681) üzenetére


MasterMark
titán

Nem.

Switch Tax

(#7683) mephi666 válasza woodbear (#7678) üzenetére


mephi666
nagyúr

egyik toy soldiers-t meg maw-ot is vittem (gyerekeknek jók lesznek) :R honnan szedtél ennyi kódot? :DDD

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#7684) Def26 válasza woodbear (#7680) üzenetére


Def26
félisten

Há' mi van veled? :D Múltok kaptam oric -tól egy 14 napos kódot én is. Életmentő volt. :)

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#7685) Micsurin válasza MasterMark (#7682) üzenetére


Micsurin
nagyúr

akkor ez micsoda?

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#7686) MasterMark válasza Micsurin (#7685) üzenetére


MasterMark
titán

Gondolom promóciós kódok.
Vagy találtak egy jól működő kódgenerátort. :DDD

Switch Tax

(#7687) Micsurin válasza MasterMark (#7686) üzenetére


Micsurin
nagyúr

és honnan szerzet ennyit? :Y

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#7688) woodbear válasza mephi666 (#7683) üzenetére


woodbear
addikt

Ajándék lónak..... :DDD

A 14nap gold működik de csak ha silveres a profil jelenleg.

Oldalam: www.swsfoto.de

(#7689) MasterMark válasza Micsurin (#7687) üzenetére


MasterMark
titán

Itt vagy boxon nagy középső gomb és redeem code.

Szerkezd át a kérdést... Amúgy meg ott a válasz.

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#7690) Micsurin válasza MasterMark (#7689) üzenetére


Micsurin
nagyúr

köszi :)) most neten guberálok :DDD

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#7691) WhiteWalker válasza Prof01 (#7666) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

OMG!!! Mint valami langyi parti... :DDD Én akkor sem kellene ha ingyé adnák :DDD

Mister_X: Én a GTA-tól kaptam néha agyfrászt,mikor olyanokért kapsz G-t, hogy "szerezz meg X db galambot" , hát tudod mikor fogok én galamb vadászkodni... :DDD

Azt viszont nem értem , hogy miért nem lehet a listáról acsikat törölni...pl nekem ott a Stranglehold,amit sosem fogok befejezni...simán törölném ;]

(#7692) Mister_X válasza WhiteWalker (#7691) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Jaj, ne is mondd. De ne tudd meg, hogy mit összeszenvedtem az "One Man Army"-hoz :DDD

Gears of War 2 és Halo: Reach multija megy még és sokan is játszák? Livekodok.com-on elég büdzsé az a három kód egyben.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#7693) tybsen


tybsen
addikt

Használt játék vásárlásánál kell valamire figyelni van valamilyen tapasztalatotok ebben? Mert én még sosem vettem használt játékot, persze az egyértelmű hogy ne legyen karcos. Köszi.

(#7694) MasterMark válasza tybsen (#7693) üzenetére


MasterMark
titán

Online pass-osnál figyeld, hogy kell-e, és megvan-e.

Switch Tax

(#7695) tybsen válasza MasterMark (#7694) üzenetére


tybsen
addikt

Köszi! Azt honnan lehet tudni, hogy online pass-os vagy sem? Devil May Cray egyébként.

(#7696) MasterMark válasza tybsen (#7695) üzenetére


MasterMark
titán

Rákeresel a neten.

Switch Tax

(#7697) bLaCkDoGoNe válasza Mister_X (#7692) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Reach-et nem tudom, Gears2-vel néhány hete játszottam, túl sokan nem voltak, de némi várakozás után azért hordázni pl. tudtam. Mást nem próbáltam akkor (meg azóta sem).

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#7698) tybsen válasza MasterMark (#7696) üzenetére


tybsen
addikt

Köszönöm!

(#7699) G@ß! válasza woodbear (#7676) üzenetére


G@ß!
őstag

Vajon ezt felhasználták már? :U :R

(#7700) Remi1234 válasza Mister_X (#7692) üzenetére


Remi1234
aktív tag

GoW2-t en jatszogattam, amig ra nem kaptam a CoD2 veteran kitolasara..

Hat, varni kell, de azert szoktak fent lenni. En csak a Warzonet es a Hordat jatszottam, mondanom sem kell, hogy az elobbiben szinte 0 a sikerelmenyem :(

Viszont, ha van kedvetek coopban kitolni, abban benne vagyok :)

PSN ID: RemiFungus

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.