Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:52:24

LOGOUT.hu

The Xbox 360 Store Will Close July 2024,
But You Can Keep Playing Your Favorite Games
2024. július 29-én bezár az Xbox 360 Store (marketplace.xbox.com)
A már megvásárolt tartalmak természetesen utána is elérhetőek lesznek a konzolokon

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8951) Csöbronit válasza Tigi (#8944) üzenetére


Csöbronit
tag

Ha lehet máskor ilyet legalább ide ne írj be mikor semmi köze a topiknak az F1-hez. Egész nap kerültem,nehogy megtudjam mi a vége,erre hol szaladok bele,hát nem itt? :W :W :W

Töröltem.
Sajnos későn vettem észre ahhoz, hogy elkerüld a spoiler-t...

Tigi: Ilyen hsz-ek az OFF topikba menjenek legközelebb, légy szíves!

[ Módosította: Prof01 ]

FaZe Clan Member - MLG player

(#8952) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

Tegnap miután rádugtam az utp kábelt a routerre , azóta folyamatos és stabil a live kapcsolat...részemről a wifi felejtős lett...aki tudja az próbálja meg madzaggal a boxot a netre kötni...

[ Szerkesztve ]

(#8953) MasterMark válasza Mister_X (#8949) üzenetére


MasterMark
titán

A legvége de. De elötte végig szivatnak a hídon...

Switch Tax

(#8954) Xirtam


Xirtam
veterán

Skacok amúgy, én eddig megmondom őszintén sose értettem, hogy a HALO-n mit lehet szeretni. A HALO REACH és a HALO 3 után nem mondanám, hogy NA EZ IGEN! De a HALO 4 óta olyan rajongás van bennem. Hogy az iszonyat.

(#8955) Tigi válasza Csöbronit (#8951) üzenetére


Tigi
őstag

Elnézést kérek mindenkitől az OFF és a spoiler miatt, többet nem fordul elő, csak hát azt hittem, hogy aki F1 fan az már megnézte élőben. :U

Még egyszer elnézést. :R

Azt mondtam, hogy ne fütyülj!!!

(#8956) raziel01 válasza Xirtam (#8954) üzenetére


raziel01
veterán

Pont a Halo 4 lett az egyik legrosszabb rész a fos ellenség miatt. Bár azt elismerem,hogy a sok fajta jármű vezethetőség jó volt.

Tigi: nem mindenkinek van ideje élőben nézni.

[ Szerkesztve ]

(#8957) Xirtam válasza raziel01 (#8956) üzenetére


Xirtam
veterán

Szerintem pont a legjobb. Saját véleményem az, hogy jót tett a Halo sorozatnak a fejlesztő váltás. :U :K HALO 3-ba például sose tudtuk merre kell menni, mert baszott az új checpoint irányát időben belőni. :W

(#8958) MasterMark válasza Xirtam (#8957) üzenetére


MasterMark
titán

Halo 3-ban eltévedni? :D Na jó, azért volt pár olyan, hogy nem egyértelmű.

Switch Tax

(#8959) Xirtam válasza MasterMark (#8958) üzenetére


Xirtam
veterán

Na ugye! Sokszor nem volt egyértelmű! És emiatt sokszor fel is dühített. Bár technológiailag a mai szemmel már eléggé elavult. De akkor is Master Chief az ász! :D

(#8960) Mister_X válasza Xirtam (#8959) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Nem, a madár az ász! :P

De nem értem, miért lett hirtelen ennyire elavult egy Halo 3? :F Én egyszer sem tévedtem el benne és a multi is nagyon jó volt.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#8961) Xirtam válasza Mister_X (#8960) üzenetére


Xirtam
veterán

Hát a HALO 4 után technológiailag azért érződik, hogy 2007-es játékról beszélünk.

(#8962) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Nehéz sorrendet állítani a Halo-k között, nekem nagyjából egy szinten van az összes. A Wars, meg az ODST van kicsit hátrébb, DE azok is rohadt jók voltak. Kell a Halo 5. Lehet csak azért veszek majd új gépet. Egyszer.

Live-Die-Respawn

(#8963) Xirtam válasza oriic (#8962) üzenetére


Xirtam
veterán

Már értem a rajongásodat. A multis tartalma a 4-nek valami fenomenális. Arról nem is beszélve, hogy vissza tudod nézni az utolsó meccseket. Nem is tudtam. De szerintem nem sok játék tudja ezt. Óriási ötlet!

(#8964) MasterMark válasza oriic (#8962) üzenetére


MasterMark
titán

Nálam az ODST van picit előrébb. :)

Switch Tax

(#8965) oriic válasza Xirtam (#8963) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ez mondjuk a Halo egyik legjobb ficsőrje. :D Plusz ugye bármelyik meccsedet nem csak visszanézheted, hanem el is mentheted, és feltolhatod netre, hogy a többi halo-s ismerősöd megnézhesse. Ez sincs sok játékban. Aztán meg a FORGE. Hány konzol exkluzív címet tudtok mondani, ahol egy zseniális beépített pályaszerkesztő is van. Én most perpill egyet sem tudok.

Mark:

Az is jó cucc, nem mondtam hogy nem. Király hangulata van.

Live-Die-Respawn

(#8966) Xirtam válasza oriic (#8965) üzenetére


Xirtam
veterán

Ja, hogy ez a HALO 4-el jött be?! Nem tudtam. Bár amúgy sose HALO-ztam, idióta pulyka, csirke keverékeknek gondoltam a Grunt-okat! :D

(#8967) oriic válasza Xirtam (#8966) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A FORGE az nem újdonság. Ahogy a visszajátszás sem, Reach-ben is volt, meg talán Halo 3-ban is.

Live-Die-Respawn

(#8968) WhiteWalker válasza MasterMark (#8964) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Nálam pedig a Reach :D

(#8969) Xirtam válasza oriic (#8967) üzenetére


Xirtam
veterán

:R

(#8970) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

Egy ZAVVI kódot küldene valaki , akinek van feleslegbe....köszi

(#8971) Remi1234 válasza WhiteWalker (#8970) üzenetére


Remi1234
aktív tag

Ha valakinek sikerul zavvi kodot szerezni ertesitsen, beszallnek en is a rendelesbe.

PSN ID: RemiFungus

(#8972) eastone1


eastone1
senior tag

hali.
lenne egy kis problémám, amire remélhetőleg tud valaki mondani egy-két tippet.
Letöltöttem a Crysis 2. Játék közben el kezd szaggatni a hang és a kép is, a katonák meg brékelnek. :F

Töröltem, majd újra letöltöttem, de minden maradt ugyan úgy. Más játékoknál nem csinálta.
Ezért sebtiben szétkaptam, hogy kitakarítom, de tiszta volt egy pici port leszámítva.

(#8973) MasterMark válasza eastone1 (#8972) üzenetére


MasterMark
titán

Cache törlés.

Switch Tax

(#8974) eastone1 válasza MasterMark (#8973) üzenetére


eastone1
senior tag

köszi, tudatlanságomnak hála kedvesen elmeséltem az xbox Mo. segítőkész kollégájának is, hogy a túlmelegedés nem lehet gond mivel szétkaptam és megsasoltam az állapotát. :W
Én eddig úgy tudtam csak a garanciát bukja az ember ha hozzányúl. Erre közölte, hogy már ezt a telefonos segítségnyújtást is be kellene fejeznie amiért szétkaptam a gépet. Majd megemlítette, hogy nem csak a hátralévő fél év garit ( egy kicsit elnéztem a dátumot :DDD ) de a támogatást is buktam.
Na mondom ez fasza. Kifizettem már egy rahedli pénzt (nekem már a kevés is sok) 2 év LIVE, gyerkőcöknek kinect, hozzá játékok kb 100000 Ft.
Erre megszűnik a támogatás amiről igazából azt sem tudom micsoda, még az a szerencse, hogy nem bannolnak. Nem tudom másnak ilyenkor mi juthat az eszébe? PSX?

(#8975) raziel01 válasza eastone1 (#8974) üzenetére


raziel01
veterán

Nem értem én az embereket. Ha valami gond van akkor az az első, hogy darabjaira bontom az egész cuccot?
Talán kérdezni kéne, azért van a fórum.
Amúgy meg nem tudom mit vártál de nyilván nem fog mást mondani a Microsoft telefonon miután mondtad, hogy szétbarmoltad a gépet.

(#8976) Athos.187


Athos.187
csendes tag

Múlt hónapban előfizettem 1 hónap Gold-ra. Ebben a hónapban sajnos nem igazán lesz időm játszani. A kérdésem az lenne, hogy ilyenkor automatikusan leveszi a kártyámról majd a pénzt? Ha igen, ezt ki lehet kapcsolni valahol?

(#8977) MasterMark válasza Athos.187 (#8976) üzenetére


MasterMark
titán

Igen, ki lehet kapcsolni, az xbox.com-on keresgélj a Saját fiók résznél. (Nekem most nincs Gold-om nem tudom linkelni.)

Switch Tax

(#8978) oriic válasza Athos.187 (#8976) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Persze, webes oldalon az xbox.com-on a profilod beállításánál ki lehet kapcsolni az autómatikus megújítást.

Live-Die-Respawn

(#8979) WhiteWalker válasza eastone1 (#8974) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

orichalcos: hey boss, check this ?

[ Szerkesztve ]

(#8980) Athos.187


Athos.187
csendes tag

Meg is találtam, köszi a helpet!

(#8981) eastone1 válasza raziel01 (#8975) üzenetére


eastone1
senior tag

Teljesen szakszerűen jártam el attól az egytől eltekintve, hogy nem vagyok MS szerviz technikus. Sehol egy karc. :)

(#8982) oriic válasza WhiteWalker (#8979) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Láttam köszi, írok is. :)

Live-Die-Respawn

(#8992) Prof01


Prof01
veterán

Kitakarítottam a topikot. Kéretik az OFF-ot és a kulturálatlan hangnemet mellőzni!

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#8993) Mirman


Mirman
őstag

Sziasztok mennyit érhet egy kB 2-3 éves 250GB-os Slim konzol?
Az alábbi játékok vannak hozzá:
letoltott : Crysis 2, The Witcher 2, Skyrim, AC Brotherhood, AC Revelations, Fall out new Vegas

Lemezes : COD MW 3, Far Cry 3, Dishonored, bad company 2

(#8994) kisza25 válasza Mirman (#8993) üzenetére


kisza25
félisten

kb ennyit

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#8995) Xirtam


Xirtam
veterán

Skacok, az alábbi játékokból melyiket várjátok? Vagy melyiknek a megvásárlásán gondolkodtok?

Április 19 - Május 31

Injustice: Gods Among Us
Dragon's Dogma: Dark Arisen Action
Dead Island: Riptide
Crash Time 5: Undercover
Star Trek Action
The Dark Eye: Demonicon
Worms: The Revolution Collection
Rambo: The Video Game
The Walking Dead: A Telltale Games Series
Persona 4: Arena
Metro: Last Light
Resident Evil: Revelations
Fast & Furious: Showdown
Arcania: The Complete Tale
Fuse
Painkiller: Hell & Damnation
GRID 2

(#8996) mobal


mobal
MODERÁTOR

Egy kérdés: mi a különbség a Halo 3 és a Halo 3: ODST között?

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#8997) dilipok válasza Xirtam (#8995) üzenetére


dilipok
veterán

az elso harom a listarol mozgatja meg a fantaziamat.

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#8998) woodbear válasza mobal (#8996) üzenetére


woodbear
addikt

4 betű :DDD amúgy nem tudom, de sok itt a halo-s gémer úgyhogy tuti hamar megtudod.

Xirtam:
A rambora meg a halálos iramra kíváncsi vagyok, de a grid2 ami tuti vétel.
Milyen felmérés ez amúgy? :)

Oldalam: www.swsfoto.de

(#8999) mephi666 válasza dilipok (#8997) üzenetére


mephi666
nagyúr

nekem leginkább a dead island :K ...de ebből is szerintem majd akciós zavvi-s vásárlás lesz, ha a dlc-s árát lenyomják, mint az első résznél... szerencsére arra nem kellett túl sokat várni

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#9000) Gombinyó válasza mephi666 (#8999) üzenetére


Gombinyó
őstag

Fél év múlva kb. tuti vétel lesz. :)

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.