Hirdetés

2024. június 14., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:52:24

LOGOUT.hu

The Xbox 360 Store Will Close July 2024,
But You Can Keep Playing Your Favorite Games
2024. július 29-én bezár az Xbox 360 Store (marketplace.xbox.com)
A már megvásárolt tartalmak természetesen utána is elérhetőek lesznek a konzolokon

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7751) raziel01 válasza Buster17 (#7750) üzenetére


raziel01
veterán

Működik és elérhető minden.

(#7752) Buster17 válasza raziel01 (#7751) üzenetére


Buster17
addikt

Játékot szerettem volna venni, de ha a továbbra megyek akkor ezt írja. Az lehet a baj, hogy magyarba meg külföldön is be vagyok jelentkezve egyidejűleg?

szerk.: hiába léptem ki, otthon ugyan ezt dobja ki.
még szerk: most is kidobja pedig be se vagyok jelentkezve. Na akkor most mi van?

[ Szerkesztve ]

(#7753) MasterMark válasza Buster17 (#7752) üzenetére


MasterMark
titán

Először nekem is Ajjaj volt, most bejön. :U

Switch Tax

(#7754) Buster17 válasza MasterMark (#7753) üzenetére


Buster17
addikt

Akkor az MS-nél van a gond. Majd később megpróbálom.

Más: Ha jól látom csak a Just Cause 2 a 990ft?

[ Szerkesztve ]

(#7755) raziel01 válasza Buster17 (#7754) üzenetére


raziel01
veterán

Van más is 990 Ft.
Midnight Club is annyi. Ja és benne van az összes DLC szóval megéri.

Játékvásárlásnál nekem is ezt dobja most:
Ajjaj... Ennek bizony nem lett volna szabad megtörténnie.
Úgy látszik, valami bökkenőre bukkant a rendszerben

Magyar acc, Magyarország.

[ Szerkesztve ]

(#7756) negyven2


negyven2
veterán

Ha live-on keresztül töltöm le a játékot akkor az normális, hogy 80%-nál már kiírta, hogy kész?
Működik meg minden (M.C.:LA), csak érdekel, hogy akkor ez csak becslés és nem a valós százalékos érték?

Nekem 3 órával ezelőtt gond nélkül sikerült megvenni a MC:LA-t. (csak a kártyat kellett boxon keresztül megetteni vele, mert böngészőből nem akarta.

[ Szerkesztve ]

“I mean it’s one banana, Michael, what could it cost, 10 dollars?”

(#7757) Buster17 válasza raziel01 (#7755) üzenetére


Buster17
addikt

JS2 jobban tetszik. Emlékszem mennyit ökörködtem vele régen :C

(#7758) raziel01 válasza Buster17 (#7757) üzenetére


raziel01
veterán

PC-n nekem is benne van már 70 óra biztos.
De nem veszem meg boxra is, mert már nem valószínű, hogy játszanék vele.
Nem rossz játék amúgy, persze vannak hibái. (idióta boss harcok pl.)

(#7759) pzstm


pzstm
titán

Paul Thurrott ‏@thurrott 9m
That April Xbox announce? Pushed back a month.

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#7760) Buster17 válasza raziel01 (#7758) üzenetére


Buster17
addikt

PC-n már nincs meg és nem is lesz nekem. A küldik azok nagyon elcseszettek a bázis foglalásnál mindig ugyan az a szitu meg a küldetések is.
De a minden felrobbantás az nagyon menő :DDD

[ Szerkesztve ]

(#7761) pecel23


pecel23
csendes tag

Tudtok mondani játékot amit ketten (párommal) tudnánk játszani (két kontrollerel) egymással egymás ellen és persze a lényeg hogy egy nő is élvezze ne csak agyatlan kaszabolás legyen!! Amúgy bocs 2000 ért nem adom egy "kicsit" többért! :)

(#7762) pecel23 válasza Ronam (#7741) üzenetére


pecel23
csendes tag

Köszi a tippet!

(#7763) tDr1v3r válasza pzstm (#7759) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Valahogy sejtettem hogy nem bírnak várni...

BetaTeam-mel mi lett? Lassan egy hete, hogy nincs új cikk...

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#7764) pzstm válasza tDr1v3r (#7763) üzenetére


pzstm
titán

azt sem tudom, hogy fiú vagyok-e vagy lány...jelentős magánéleti változások vannak kilátásban, és semmilyen segítségem nincs :O

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#7765) gyjani22


gyjani22
csendes tag

Hello! Szerintetek egy régi, fehér jasper lapos, hűtésmódosított (12v, kikapcsolás után is hűt) "okosított" (nemtudom megszabad-e egyáltalán itt ezt említeni:S) xbox-ot körülbelül mennyiért tudnám eladni? garancia már nincs rá, sose volt vele semmi féle gondom, mindent hamar olvas. Talán 3 éve vettem, de nagyon keveset használtam.

[ Szerkesztve ]

(#7766) MasterMark válasza gyjani22 (#7765) üzenetére


MasterMark
titán

30 talán.

BTW: [link]

#7759 pzstm: Most mi?

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#7767) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#7768) Vekko válasza oriic (#7767) üzenetére


Vekko
aktív tag

Sziasztok,

Volt nálam egy 2 napos gold redeem code, el is használtam mivel épp lejárt az 1 hónap. Először csináltam ilyet, ki is írta, hogy sikeres. Viszont semmi nem történt, ugyanúgy free member vagyok. Kell még valamit csinálnom?
Szerk.: mellesleg pc-én adtam hozzá böngészőben.

[ Szerkesztve ]

(#7769) MasterMark válasza Vekko (#7768) üzenetére


MasterMark
titán

Igen, ilyennél úgy marad, de a multi megy.

oric: Tiger Man. :DDD

Switch Tax

(#7770) Vekko válasza MasterMark (#7769) üzenetére


Vekko
aktív tag

Gyönyörű. :D Más: milyen könnyen tudom magam váltani en-gb-ről hu-ra? Mert egyre jobban tetszenek ezek a 999 Ft-os ajánlatok..

(#7771) MasterMark válasza Vekko (#7770) üzenetére


MasterMark
titán

Van migrálási lehetőség. Itt. Olvasd el figyelmesen ezt is.

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#7772) kenny123


kenny123
addikt

Sziasztok!

A call of duty utóbbi pár részében volt online passos?

yo

(#7773) Goldwin válasza kenny123 (#7772) üzenetére


Goldwin
aktív tag

(#7774) tybsen válasza Goldwin (#7773) üzenetére


tybsen
addikt

Ezt én is köszönöm!

(#7775) WhiteWalker válasza Vekko (#7770) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Nem kell régiót váltanod ahhoz hogy letölthesd ezeket magyar liveról.

(#7776) bobooo válasza kenny123 (#7772) üzenetére


bobooo
addikt

Nem

(#7777) mephi666 válasza woodbear (#7717) üzenetére


mephi666
nagyúr

toy soldiers-t leszedtem, k*rvajó kis játék, bírom a tower defense-t :DDD reggel majdnem el is késtem miatta melóból :B ...elég szarul indul ez a nap, szerintem felpakolok hazafelé sörből és nyomatom, majd azt a maw-t is kipróbálom :DDD

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#7778) oriic válasza mephi666 (#7777) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nekem a Maw kicsit uncsi. :(

Live-Die-Respawn

(#7779) Blaise válasza Goldwin (#7773) üzenetére


Blaise
veterán

Ez szerintem mehetne első hsz-be, bár akinek érdekes lenne, az úgysem fogja elolvasni ;]

(#7780) Buster17 válasza WhiteWalker (#7775) üzenetére


Buster17
addikt

Hát pedig nekem nem tölti le...

(#7781) Vekko válasza WhiteWalker (#7775) üzenetére


Vekko
aktív tag

Akkor hogyan töltsem le? Ha bejelentkezek, akkor nekem a magyar ajánlat nem elérhető, csak is fontban vehetem meg és ott nincs ilyen akció, drágább.

(#7782) woodbear válasza WhiteWalker (#7775) üzenetére


woodbear
addikt

Vannak régiózáras játékok, amiket nem fogsz letölteni még UK profillal sem, ha a boxod IP-je magyar régiós :P

Oldalam: www.swsfoto.de

(#7783) WhiteWalker válasza Vekko (#7781) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Ha kreálsz magyar profilt is akkor letudod tölteni...vagy félre értés van : netán Angliában használod a géped , mert ha igen , akkor az ip cím miatt nem fogsz tudni néhány játékot letölteni , ahogy woodbear is írta...

(#7784) woodbear válasza WhiteWalker (#7783) üzenetére


woodbear
addikt

Megoldható amúgy az is:)
1/ create new account (austria)
2/ create VPN with Hideway VPN trial (free 48 hours or 1 G (www.hideway.at), use Notebook with Wi-Fi conection
3/ run VPN and check IP at KATT! (must show austria IP)
4/ connect x360 to NB using CROSS-OVER LAN cable*
5/ connect x360 to Xbox Live
6/ if xbox sign to xbox live, buy some EU MicroSoft points prepaid card

7/ and buy region locked content - dont worry every1 can play all downloaded content in 1st console**

*If u have conection problems go to "Configure Network / Basic Settings" setting and define following:

IP settings: Automatic
DNS settings: Manual - fill both DNS servers (Use NB menu START, run..., command.com, type "ipconfig/all", check your VPN DNS servers [usually at the bottom of table] a fill them to xbox)

Oldalam: www.swsfoto.de

(#7785) WhiteWalker válasza woodbear (#7784) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Tudom , használtam is a VPN-t , előfizettem egy amcsi oldalra , le is töltöttem a Black-t,de mivel a gép EU régiós, a játék pedig amcsi volt, igy el sem indult.... és nem az NTSC miatt, hanem a konzol maga régió záras... ;)
Viszont US accal tudok játszani akár magyar live-ról letöltött gammával... pl a Metal Gear Solid,Splinter Cell stb (most voltak akciósak) ...ezek gondolom regio free-k :U

Ebből kiindulva , gondolom lehet játszani UK reggel nem regio free-s játékkal EU régió záras géppel... :U , elvileg....le kellene szedni olyan játékot , ami csak UK live-n van és megnézni , hogy elindul e magyar account alatt... :U

[ Szerkesztve ]

(#7786) Vekko válasza WhiteWalker (#7783) üzenetére


Vekko
aktív tag

Nyilván a saját profilomon szeretnék játszani, ahol aktiválva van a goldom stb.. Gondolom nem játszhatok az anglia accomon, magyar accról letöltött játékkal.

(#7787) Rx


Rx
aktív tag

Sziasztok!

Korábban már volt láma kérdésem live-al kapcsolatban, most is lenne.. :)
A LIVE-ra való regisztráláskor melyik érdemes a magyar reg. vagy a uk? Illetve ha megtörtént a regisztráció a gépet vihetem bárhova ahol van net elérhetőség és tudok játszani?

Lehet, hogy ezek a kérdések már sok embernél alap dolgok, de én nem foglalkoztam ezzel a témával...csak játék offline/split screen haverokkal.
Előre is köszönöm a segítőkész válaszokat! :)

keep it simple! "Régi rendszer: Rx felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!"

(#7788) WhiteWalker válasza Vekko (#7786) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

De igen játszhatsz vele...én USA profillal játszom magyar live-ról letöltött játékokkal.

(#7789) kenny123 válasza Goldwin (#7773) üzenetére


kenny123
addikt

:R

yo

(#7790) Vekko válasza WhiteWalker (#7788) üzenetére


Vekko
aktív tag

Mindkét accodhoz ugyanaz a számla van társítva?

(#7791) gegg


gegg
tag

Sziasztok !
Ma vettem egy 250 gb s xbox ot és ha telepítek rá játékot nem a merevlemezről kéne lejátszania ? Régebben is volt boxom és úgy emlékszem hogy akkor nem pörgött a lemez ami nekem azért lenne jó mert állva tartom és az nem jó a fejnek állítólag :F

(#7792) oriic válasza gegg (#7791) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Attól még pörgetheti a lemezt akár 10 percig is, vagy tovább is. Ezzel ellenőrzi hogy eredeti e a játék.

Live-Die-Respawn

(#7793) woodbear válasza WhiteWalker (#7785) üzenetére


woodbear
addikt

Case Zero-t akarom megvenni. Az régió záras és uk és us profillal vehető meg. azzal kipróbálom.

Oldalam: www.swsfoto.de

(#7794) kenny123


kenny123
addikt

Ah, bocs, előző hsz-t félkómásan írtam..

Azt valaki megtudná mondani, hogy az előző codok (pl mw2, bo1) még látogatottak rendszeresen?
Nem hivatalosan játszottam a bo2-t, csak rohadtul uncsi már ugyanazon a pályán, ugyanazon a játékmódon hetek óta, meg amúgysem jön nagyon be ez a jövőbeli szarság, és érdekelne hogy ha megveszem az említett játékok egyikét, tudok-e még érdemben multizni :F

Köszi.

yo

(#7795) Tuto


Tuto
tag

Sziasztok!
Karácsonyra vettem egy XBOX 360 winyos gépet üzletből 8tehát minden mókolás mentes).
Azt szeretném megtudni, hogyan tudom hálózati multiédia lejátszóként is használni?
(PC mentes az otthonom, NAS, és MédiaPlayer van csak állandó üzemben)
Minden hasznos ötletet köszönök !
Üdv.
ui nem vagyok hard xbox felhasználó, így ha lehet egyszerű konyhai nyelven írjatok :)

(#7796) woodbear válasza WhiteWalker (#7785) üzenetére


woodbear
addikt

VPN-es művelet jó lehet úgy, hogy a PC-m et varázsolom át angol régiósra és úgy veszem meg xbox.com-ról? Akkor nem kéne a boxot rákötni meg szarakodni.

Oldalam: www.swsfoto.de

(#7797) woodbear


woodbear
addikt

25font tomb raider

Oldalam: www.swsfoto.de

(#7798) mephi666 válasza woodbear (#7797) üzenetére


mephi666
nagyúr

lesz ez 15 is :DDD (ilyen gyenge forint mellett 25font=9000huf... elég húzós)

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#7799) woodbear válasza mephi666 (#7798) üzenetére


woodbear
addikt

Majd biztos. De addigra már rég túl adok rajta :D

Oldalam: www.swsfoto.de

(#7800) WhiteWalker válasza Vekko (#7790) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Milyen számla? A live előfizetésre gondolsz?
Mert az az USA profilomhoz van...a magyar accountot csak kreáltam,hogy letölthessem a fentebb említett játékokat és társait,ahhoz nincs live előfizetésem :N

woodbear a Case Zerora kiváncsi lennék...de szerintem nem fog menni :( , csak ha UK-val veszed meg és HUN profillal játszol vele...azért mert a konzol EU régiózáras..., bár ha mindkét live-n fent van, akkor talán...de a konzolzár miatt nem hinném hogy elindulna... :U

"VPN-es művelet jó lehet úgy, hogy a PC-m et varázsolom át angol régiósra és úgy veszem meg xbox.com-ról? Akkor nem kéne a boxot rákötni meg szarakodni."

én annó rákötötte a boxot a PC-re, még otthonról cipeltem be a melóhelyre, ott "hekkeltük meg" :D ,szerintem kell hozzá a számítógép ,mert hiába veszed meg az UK ip címről, ha le akarod tölteni később a boxon,akkor már nem fogja engedni,mert magyar címed lesz..mi a boxot rákötöttük a VPN-s pc-re és a konzolon fizettem ki és vettem meg, majd töltöttem le a Blacket USA live-ról...persze aztán nem indult el az EU régió zár miatt:(
, azóta UK live-n nem néztem, hogy fent van e, de ha igen, akkor lehet megnézem ma este és megírom mi történt :K

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.