Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:52:24

LOGOUT.hu

The Xbox 360 Store Will Close July 2024,
But You Can Keep Playing Your Favorite Games
2024. július 29-én bezár az Xbox 360 Store (marketplace.xbox.com)
A már megvásárolt tartalmak természetesen utána is elérhetőek lesznek a konzolokon

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7251) N0R6I


N0R6I
csendes tag

Regisztrálnék Zavvi-n, de valami "Referrer Code"-ot kér, ezt valahonnan kell szereznem, vagy ide meg kell, hogy hívjanak ?

"Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember." - William Shakespeare -=/\=- No pain, no gain ! -=/\=- N0R6I felhasználónak 3 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! - =/\=- CUCCOK.: http://hardverapro.hu/aprok/keres.php?suser=N0R6I&sival=&sctyid=&scmpid=&ssell=

(#7252) MasterMark válasza N0R6I (#7251) üzenetére


MasterMark
titán

Az nem kötelező kitölteni.

szerk.: Írd be ezt: ZV10496728 Kösz. :D

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#7253) N0R6I válasza MasterMark (#7252) üzenetére


N0R6I
csendes tag

Valóban :B :DDD Köszönöm :)

"Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember." - William Shakespeare -=/\=- No pain, no gain ! -=/\=- N0R6I felhasználónak 3 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! - =/\=- CUCCOK.: http://hardverapro.hu/aprok/keres.php?suser=N0R6I&sival=&sctyid=&scmpid=&ssell=

(#7254) N0R6I válasza MasterMark (#7252) üzenetére


N0R6I
csendes tag

Mert mi lesz ha beírom ? :D

"Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember." - William Shakespeare -=/\=- No pain, no gain ! -=/\=- N0R6I felhasználónak 3 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! - =/\=- CUCCOK.: http://hardverapro.hu/aprok/keres.php?suser=N0R6I&sival=&sctyid=&scmpid=&ssell=

(#7255) MasterMark válasza N0R6I (#7254) üzenetére


MasterMark
titán

Gondolom pontot kapok érte, amit a rewardz-ban fel lehet használni. :))

5 perc-en belül használd a Szerkesztést.

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#7256) Def26


Def26
félisten

Remélhetőleg nem szívjuk meg úgy mint a psn -t a ps3 -as felhasználók.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#7257) N0R6I válasza MasterMark (#7255) üzenetére


N0R6I
csendes tag

Hát sajna, lekéstél róla, visszamentem, de akk már aktív volt acc-om, beállításoknál meg nem találom sehol... :S Ha segítesz megkeresni szívesen beírom...

Rendben !

[ Szerkesztve ]

"Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember." - William Shakespeare -=/\=- No pain, no gain ! -=/\=- N0R6I felhasználónak 3 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! - =/\=- CUCCOK.: http://hardverapro.hu/aprok/keres.php?suser=N0R6I&sival=&sctyid=&scmpid=&ssell=

(#7258) MasterMark válasza N0R6I (#7257) üzenetére


MasterMark
titán

Csak regisztrálásnál lehet megadni, ez a lényege. :D

Switch Tax

(#7259) N0R6I válasza MasterMark (#7258) üzenetére


N0R6I
csendes tag

Hát akkor bocsesz, amikor írtad, hogy nem kötelező, már léptettem is tovább... :DDD

"Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember." - William Shakespeare -=/\=- No pain, no gain ! -=/\=- N0R6I felhasználónak 3 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! - =/\=- CUCCOK.: http://hardverapro.hu/aprok/keres.php?suser=N0R6I&sival=&sctyid=&scmpid=&ssell=

(#7260) WhiteWalker válasza N0R6I (#7257) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Kreálj egy újat és adok egy új kódot ;]

(#7261) N0R6I


N0R6I
csendes tag

Ezeket az icon-okat honnan szedtétek ? minél magasabb szinted van, annál több egyéni lesz, vagy, hogy van ez ?

Giinos.: :) Ezzel ilyen sok kedvezményt kapnátok, ez ilyen értékes dolog Zavvin, vagy azért úgy gyűjtögettek, hogy majd jó lesz valamire !?

[ Szerkesztve ]

"Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember." - William Shakespeare -=/\=- No pain, no gain ! -=/\=- N0R6I felhasználónak 3 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! - =/\=- CUCCOK.: http://hardverapro.hu/aprok/keres.php?suser=N0R6I&sival=&sctyid=&scmpid=&ssell=

(#7262) Blaise válasza N0R6I (#7261) üzenetére


Blaise
veterán

Bizonyos feltételek teljesülése esetén lehet egyéni arcképet igényelni

[ Szerkesztve ]

(#7263) N0R6I válasza Blaise (#7262) üzenetére


N0R6I
csendes tag

Köszi ! :)

"Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember." - William Shakespeare -=/\=- No pain, no gain ! -=/\=- N0R6I felhasználónak 3 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! - =/\=- CUCCOK.: http://hardverapro.hu/aprok/keres.php?suser=N0R6I&sival=&sctyid=&scmpid=&ssell=

(#7264) WhiteWalker válasza N0R6I (#7261) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

arckép :innen

Amúgy zavvin 50% kedvezményt adnak minden egyes regisztrált tag után,aki meghívás által regisztrál :DDD

(#7265) woodbear válasza WhiteWalker (#7264) üzenetére


woodbear
addikt

Szép is lenne :D Mennyi kamu regem lenne :D

Oldalam: www.swsfoto.de

(#7266) N0R6I válasza WhiteWalker (#7264) üzenetére


N0R6I
csendes tag

Köszönöm !

De gondolom adott termékek közül lehet választani... nem azt amit akarsz, és az 50% - off ban !?

woodbear.: Jah, akkor ezt jól bekajáltam :B :DDD

[ Szerkesztve ]

"Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember." - William Shakespeare -=/\=- No pain, no gain ! -=/\=- N0R6I felhasználónak 3 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! - =/\=- CUCCOK.: http://hardverapro.hu/aprok/keres.php?suser=N0R6I&sival=&sctyid=&scmpid=&ssell=

(#7267) MasterMark válasza N0R6I (#7266) üzenetére


MasterMark
titán

Kapsz értük ilyen Rewardz pontokat, egy pont egy cent. Kábe mint a SuperShop, vagy a mekis Smart kártya izé.

Minden vásárlásért is lehet kapni, plusz gondolom ha ezt a kódot valaki regisztrációnál beírja azért is kapni valamennyit.

szerk.: Itt van pontosan: [link]
Olyasmi van, ha valaki be írja ezt a kódot, akkor akié a kód az is kap pontot egy bizonyos összeget ha elkölt aki beírta, meg ilyesmi. (Jézus, ez de értelmetlen mondat lett. :DDD)

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#7268) N0R6I válasza MasterMark (#7267) üzenetére


N0R6I
csendes tag

Értem ! Köszi !

szerk.: ilyenkor ha szerkesztem a hsz-t, mindig kell ha 5 p - n belül vagyok, vagy ha egy emberrel beszélgetek, és nem legyen annyi hozzászólás ? (Gondolom a 2. opció, de inkább megkérdezem...)

[ Szerkesztve ]

"Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember." - William Shakespeare -=/\=- No pain, no gain ! -=/\=- N0R6I felhasználónak 3 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! - =/\=- CUCCOK.: http://hardverapro.hu/aprok/keres.php?suser=N0R6I&sival=&sctyid=&scmpid=&ssell=

(#7269) MasterMark válasza N0R6I (#7268) üzenetére


MasterMark
titán

Adott helyzettől függ. :)
Ahogy érzed, a lényeg, hogy egymásután ne legyen sokszor csak a te hsz.-eid. (Úgylátszik ma nyelvtanilag a toppon vagyok. :DDD )

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#7270) N0R6I


N0R6I
csendes tag

Nah már vágom akkor ! Utolsó hsz-emben túlcsúsztam 5 p - n, és nem engedte már szerkeszteni...

Köszönöm mindenkinek a segítséget !

"Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember." - William Shakespeare -=/\=- No pain, no gain ! -=/\=- N0R6I felhasználónak 3 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! - =/\=- CUCCOK.: http://hardverapro.hu/aprok/keres.php?suser=N0R6I&sival=&sctyid=&scmpid=&ssell=

(#7271) Buster17


Buster17
addikt

Hülye kérdés, de külföldről felhívhatom a magyar supportot külföldi számmal? :U
szerk.: Mármint csak vissza hívást kérek.

[ Szerkesztve ]

(#7272) Trak válasza MasterMark (#7267) üzenetére


Trak
addikt

Túl sokat beszélgettél Micsurin-nal :D ;]

''Mielőtt megszólalsz, gondold végig, szebb-e, mint a csend, amit megtörsz vele...''

(#7273) Xirtam


Xirtam
veterán

Hát eddig bírtam. Viszek ma egy Tritton Warhead-et. Még van belőle pár darab, és ahogy mondtam nektke iszonyatosan le van árazva. Közel fele annyiba kerül most mint amennyibe szokott.

WARHEAD™ 7.1 WIRELESS SURROUND HEADSET

(#7274) Trak válasza Xirtam (#7273) üzenetére


Trak
addikt

Hol van leárazva? Mennyi most?

''Mielőtt megszólalsz, gondold végig, szebb-e, mint a csend, amit megtörsz vele...''

(#7275) Xirtam válasza Trak (#7274) üzenetére


Xirtam
veterán

[link] Nem reklám, csak már többször volt róla szó. Mivel több HALO 4 skinnel ellátott nem lesz, utána megint 2x ennyibe fog kerülni.

(#7276) MasterMark válasza Xirtam (#7273) üzenetére


MasterMark
titán

Egyszer meghallgatnék egy ilyen x.1-es fejhallgatót. Valahogy nem érzem, hogy sok értelme lenne. A keverés úgy is szoftveres.
Valahogy inkább a sztereóban bízok.

szerk.: Bár ha jól látom ez is sztereó. Legalábbis 50 mm-es hangszóróból nem férne el egynél több egy oldalon.

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#7277) raziel01 válasza Xirtam (#7275) üzenetére


raziel01
veterán

Tiszta vicc. Ez eléggé népbutítás lehet.
Jó 10 ezres fejhallgató kell aztán kész.

(#7278) Algotis válasza raziel01 (#7277) üzenetére


Algotis
addikt

Szerintem is. Tökre elég az mindenre.
Nemhogy 47 ezerért füles... Tiszta faszság...

Androidos Outlookból küldve

(#7279) redXIII


redXIII
senior tag

Nekem egy Tritton Pro+ van, mondjuk az igazi 5.1-es nem virtuális. De sok játéknál elég sokat tud dobni az élményen.

Elszámoltam a végtelenig. Kétszer.

(#7280) Algotis válasza redXIII (#7279) üzenetére


Algotis
addikt

Nekem házimozi. Fuck yeah :DDD

Androidos Outlookból küldve

(#7281) WhiteWalker válasza raziel01 (#7277) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Nem is hallottad milyen a hangzása , akkor honnan tudod? :U
"Jó 10 ezres fejhallgató kell aztán kész" , ez meg a hozzáértésed tükrözi.... :W

[ Szerkesztve ]

(#7282) Ragnar95 válasza Algotis (#7280) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Én se értem a dolgot, hogy ki ad ki 50k-t egy fejhallgatóért, miközben annyiért már házimozit kapsz... :U :DDD

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#7283) biznisz_man válasza Algotis (#7280) üzenetére


biznisz_man
tag

Nekem is :)
Headset max télen jöhetne jól, ha fázik a fülem :D
Bár ennyiért biztos tudhat vmit, azért kipróbálnám, lehet bejönne a dolog :)

[ Szerkesztve ]

(#7284) redXIII válasza Algotis (#7280) üzenetére


redXIII
senior tag

Hát, nálam nem örülnének a szomszédok,ha éjfélkor azon nyomatnám a BF3 multit :D

Elszámoltam a végtelenig. Kétszer.

(#7285) MasterMark válasza Ragnar95 (#7282) üzenetére


MasterMark
titán

Házimozi 300-tól kezdődik.
Az ilyen bögreszetteknél biztosan jobb ez a headset, hangminőségben.

Switch Tax

(#7286) raziel01 válasza WhiteWalker (#7281) üzenetére


raziel01
veterán

Na vajon milyen hangzása lehet? Játékra marhára nem kell 50 ezres fejes. Zenére vájtfülűeknek esetleg, de azok meg nem ilyen gagyit vesznek.
Személyeskedést meg ne kezd, mert már lett szólva miatta.

(#7287) Algotis válasza redXIII (#7284) üzenetére


Algotis
addikt

Én konkrétan lesz@rom mit gondolnak a szomszédok, mert egyik szomszéd most költözött el, a másikék meg mindig Szarvason vannak, szóval nem igazán vannak körülöttünk most. De amúgy meg nem bömböltetem, és kész. :)

Androidos Outlookból küldve

(#7288) Gombinyó válasza Ragnar95 (#7282) üzenetére


Gombinyó
őstag

Tescoba lehet, de az elég messze van egy 50k-s hifis fejhallgatótól :)

(#7289) MasterMark válasza redXIII (#7284) üzenetére


MasterMark
titán

Jó rendszer halkan is szépen szól.

Switch Tax

(#7290) woodbear


woodbear
addikt

Én a maxell retro dj-vel teljesen megvagyok elégedve, amit itt is ajánlottak anno, meg a tesztekben is azt írták veri a tizenezres fejhallgatókat. Tényleg szépen szól.

Oldalam: www.swsfoto.de

(#7291) Ragnar95 válasza MasterMark (#7285) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Múltkor láttam LG BluRay házimozi rendszert 5.1-eset 55-ért... :U :)
Persze,ha nagyon minőségit akarsz, vehetsz fél millióért is, de szerintem tök fölösleges, annyival nem szól jobban, de hát mindenki maga dönti el,h mire költi a pénzét :K :))
Amúgy meg nem hiszem,h egy fejhallgató jobb térhangzást nyújtana, mint egy olcsó, de normális házomozi, ahol konkrétan minden oldalról jön a hang jóval nagyobb hangszórókkal...Oké, hogy a fejhallgató direktbe a füledbe nyomja a hangot, de akkor is jóval kisebb a felülete...

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#7292) Xirtam válasza redXIII (#7279) üzenetére


Xirtam
veterán

Én is sokáig azon agyaltam. De a Warhead vezeték nélküli főleg a LIVE része.

(#7293) Jegesmaci81 válasza Ragnar95 (#7291) üzenetére


Jegesmaci81
aktív tag

"Persze,ha nagyon minőségit akarsz, vehetsz fél millióért is, de szerintem tök fölösleges, annyival nem szól jobban, de hát mindenki maga dönti el,h mire költi a pénzét"

Egy 55 ezres meg egy fél millás házimozi hangjában az a közös hogy mindkettő hangot ad ki magából! Kb olyan összehasonlítani őket mint egy 70ezres 42" LCD Tv-t egy fél millás 42"-os TV-vel.

(#7294) Ragnar95 válasza Jegesmaci81 (#7293) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Biztos velem van a baj, de én pl az 50ezres, meg a 10ezres fejhallgató között se hallok akkora különbséget,h akár csak el is gondolkozzak a megvásárlásán... :))

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#7295) tDr1v3r válasza Ragnar95 (#7291) üzenetére


tDr1v3r
veterán

>minden oldalról jön a hang jóval nagyobb hangszórókkal
>jóval kisebb a felülete...

...wat? Attól hogy valami nagy hangszórókat tartalmaz, még nem lesz jobb a hangja.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#7296) raziel01 válasza Ragnar95 (#7294) üzenetére


raziel01
veterán

Badarság is azt gondolni, hogy ha valami 5-ször annyi akkor 5-ször jobban szól.
Egyébként meg olvassátok el ezt: [link]
és vegyetek 1 millió 300 ezerért kábelt: [link] Na ez a parasztvakítás. :D Ehhez képest a fejhallgató olcsó.

(#7297) MasterMark válasza Ragnar95 (#7291) üzenetére


MasterMark
titán

Félreértettél. Én nem a térhatásról beszélek, hanem a hang minőségről.

btw: A bögreszettek még mindig nem házimozik, még ha az is a nevük.
A 300 az a legolcsóbban összehozható valódi házimozi. (újonnan természetesen)

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#7298) biznisz_man válasza raziel01 (#7296) üzenetére


biznisz_man
tag

Az a baj, hogy nekem min. 2x3m kellene, de az már 2,3 millió... pedig ha az is 1,5 millió alatt lenne :D
Én is az élményre megyek, nem arra, hogy hangos legyen! Minél jobban bele tudd magad élni a játékba, adott filmbe!

[ Szerkesztve ]

(#7299) MasterMark válasza raziel01 (#7296) üzenetére


MasterMark
titán

Ezeknek is van értelme, de nem a Logitech kis hangkeltőkhöz...

Switch Tax

(#7300) tDr1v3r válasza raziel01 (#7296) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Na, ez meg a másik véglet... jó, nyílván van külömbség a kábeleknél is, de az olyan szőrszálnyi külömbség van az ilyen milliósok kábelnél hogy kb. értelme sincs beszélni róla. Szerintem.

(#7297) MasterMark: Plusz mellé a projektor, külön szivacsozott és projektor számára festett szoba, meg a székek és az elmaradhatatlan popcorngép. :P

[ Szerkesztve ]

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.