Hirdetés

2024. június 14., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:52:24

LOGOUT.hu

The Xbox 360 Store Will Close July 2024,
But You Can Keep Playing Your Favorite Games
2024. július 29-én bezár az Xbox 360 Store (marketplace.xbox.com)
A már megvásárolt tartalmak természetesen utána is elérhetőek lesznek a konzolokon

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7051) Csöbronit válasza bLaCkDoGoNe (#7049) üzenetére


Csöbronit
tag

Én pont azért szerettem mert nem 5 perc volt,hát kinek mi :) Jó ez a semi-auto csipa,lőttem is vele 15 hedit egy körben.

FaZe Clan Member - MLG player

(#7052) Glitcher válasza Zjunior (#7046) üzenetére


Glitcher
csendes tag

Helyesbítek 3.(összesen tehát 4)

Az 576kb van a korzóban, PlayBox a galéria üzletházban,BestKonzol az Univerzum oldalában szemben,meg a plázában a Camelot.

Azért akad üzlet Nyíregyházán,ami konzollal foglalkozik!

[ Szerkesztve ]

(#7053) Zjunior válasza Glitcher (#7052) üzenetére


Zjunior
veterán

Igaz:)

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#7054) WhiteWalker válasza Mister_X (#7050) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Én teljesen másképp,más felállásban tudnék elképzelni egy konzol boltot, ilyennel még nem találkoztam sehol,amit én ötlöttem ki...Van róla elképzelésem,de hát anyegin nélkül ez kivitelezhetetlen...

(#7055) Mister_X válasza WhiteWalker (#7054) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Ne is mondd... gyorsan elkezdtem összeírni a tételeket és, hát nem éppen olcsó mulatság ez sem... 25%-os árréssel számolva is kellene mennie rendesen a boltnak, még ha csak én lennék bent, mert ugye magamnak is kell fizetés. És még azt figyelembe sem vettem, hogy minden sarkon konkurencia van és azok is megélnek.

Öt millióból ezt is megnyitnám, de a fejlesztő céghez nagyobb reményeket fűznék.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#7056) Xirtam válasza Zjunior (#7046) üzenetére


Xirtam
veterán

Ezzel csak egy baj van, jelenleg Magyarország már teljesen le van fedve. . . 576,KonzolVilág,Gameshop,Konzolokszervize ezek magyarországon jelenleg a legnagyobb konzol üzletek. Azért ha valakinek rálátása van a dolgokra az szerintem épp én vagyok. . . akinek saját üzlete is volt. És jelenleg is az egyik olyan cégnél vagyok ami Magyarország közel 70%-át lefedi.

Aztán ott vannak a nagykerek? Kitől veszel a fent említett boltok foglalkoznak nagykereskedéssel is. Viszont arra még saját hasznot teszel már is sokkal drágább vagy mint a 10 évvel rendelkező konkurencia. Hivatalos disztribútorok SONY,MS,EA nem vesz már fel partnert idehaza. Szóval azért nem olyan egyszerű ez a dolog.

Én jelenleg 15 milliós alaptőke nélkül biztos nem nyitnék semmit. Egyrészt úgy kalkulálnék, hogy minimum 2 évig tudjam finanszírozni az üresjáratot. Aztán a weboldalra gyúrnék rá a legjobban ami egy igazán jó webshop simán van másfél millió, úgy, hogy az folyamatosan frissítve sehova legyen és a Google ne a 3.000 oldalként hozza ki . . .

Meg amíg a BRAND befut . . . az a rengeteg idő amíg tényleg az emberek megbíznak a brandben . . .

[ Szerkesztve ]

(#7057) banánocska


banánocska
aktív tag

Sziasztok! Szeretnék Xboxot venni de semmilyen formában nem értek hozzá. Melyik lenne ideális? Sok fajtát láttam (Slim, Elite, Sima). Érdemes HDD-vel venni? Amikor megveszem mire figyeljek? Általáno hibái vannak? Köszönöm előre is:)

(#7058) Xirtam válasza banánocska (#7057) üzenetére


Xirtam
veterán

Szia,

Én egyértelműen csak az új gépeket javaslom, szóval használtat ne vegyél. Már csak a SLIM kiadások léteznek (ezek a vékonyított, átszabott hűtéssel rendelkező példányok)! Mindenféleképpen a HDD-s kiadást javaslom az ár miatt is, plusz a letölthető tartalmak és a játékok feltelepítése miatt. ;)

(#7059) MasterMark válasza banánocska (#7057) üzenetére


MasterMark
titán

Slim 250 GB-osat érdemes venni, újonnan.

Összefoglaló megvolt?

Switch Tax

(#7060) Zjunior válasza Xirtam (#7056) üzenetére


Zjunior
veterán

Értem!!
Köszziii!:)

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#7061) raziel01 válasza banánocska (#7057) üzenetére


raziel01
veterán

Gyakorlatilag így, hogy 52k körül kap az ember újat így nem éri meg spórolni 10 ezret azért, hogy vegyél egy használtat.

(#7062) Xirtam válasza raziel01 (#7061) üzenetére


Xirtam
veterán

Hát használtat semmiféleképpen nem érdemes. Főleg amilyen emberek vannak. . . .

(#7063) pzstm


pzstm
titán

tegnap este fél óra jutott a Tomb Raiderre sajnos csak, viszont valami zseniális volt a hangulata a barlangból menekülésnek a legelején :C

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#7064) WhiteWalker válasza Xirtam (#7062) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Mint shoppostól kérdezem,hogy megrendeltem a Geow új részét előrendelésbe még 03.07-én , akkor steelbookos kiadás volt,ma jött egy visszaigazoló email,de ott "normál" kiadásként szerepel,ami jelenleg is megtalálható az oldalon..melyiket kapom kézbe? :F

(#7065) Xirtam válasza WhiteWalker (#7064) üzenetére


Xirtam
veterán

Ha PÜ-ben írsz egy nevet, etc akkor ránézek. ;)

Én ma Walking Dead-et viszem haza. Nagyjából hozza a sorozat hangulatát. :K

[ Szerkesztve ]

(#7066) Blacki válasza WhiteWalker (#7064) üzenetére


Blacki
tag

Én is ezen lepődtem meg , x-nap után nincs steelbook.
Az is érdekes hogy ahány bolt annyiféle karakter jár a dlc ben.
-Dom
-Alex Brand
-Marcus

Xbox360 gamertag: TrinityBlood05

(#7067) WhiteWalker válasza Xirtam (#7065) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

ment a pü :R

Blacki: a steelbook azért kellene ha már előrendelem, a többi annyira nem érdekel , hogy mi jár mellé :D

[ Szerkesztve ]

(#7068) Remi1234


Remi1234
aktív tag

Na basszus... Bebuktam az F1 2011-et.. delelott meg occso volt, most akartam megvenni, es mar nem az.. :O :O

PSN ID: RemiFungus

(#7069) mephi666 válasza Remi1234 (#7068) üzenetére


mephi666
nagyúr

zavvi-n azonnal le kell csapni, ha valami olcsó :K nem egy dolgot vettem így 10font környékén, amikor csak rövid ideig volt akciós (meg vannak néha érdekességek: amikor az 5lemezes blu ray válogatás fele annyiba kerül, mint a 3lemezes... vagy játékból goty olcsóbb, mint a classic, stb)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#7070) raziel01 válasza Remi1234 (#7068) üzenetére


raziel01
veterán

Én tegnap megvettem szerencsére. :D
Egyébként meg tényleg érdemes akár 2 naponta is venni valamit ha olcsó, mert postaköltség úgy sincs. :)
Amúgy pénzt mikor vonják le?

(#7071) MasterMark válasza raziel01 (#7070) üzenetére


MasterMark
titán

Amikor feladják a postán.

Switch Tax

(#7072) bLaCkDoGoNe válasza WhiteWalker (#7067) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Weblapon ez van:
"Azon előrendelőink, akik 03.17 előtt rendelték meg a játékot, természetesen megkapják az ajándék Steelbook-ot!"

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#7073) WhiteWalker válasza bLaCkDoGoNe (#7072) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Nem nézegettem már a weboldalt utána... :D

[ Szerkesztve ]

(#7074) biznisz_man


biznisz_man
tag

Sziasztok!
Azt szeretném kérdezni, hogy a hdd-re mentett játékoknak internet nélkül is rakható be borító? (mert jelenleg csak a nevüket írja ki)

(#7075) MasterMark válasza biznisz_man (#7074) üzenetére


MasterMark
titán

Frissíts Live-ról.

Switch Tax

(#7076) biznisz_man válasza MasterMark (#7075) üzenetére


biznisz_man
tag

Köszi, azt hittem vmelyik mappába kell rakni :)

(#7077) raziel01 válasza MasterMark (#7071) üzenetére


raziel01
veterán

Levonták a pénzt.
Viszont egy kérdés, hogy ugyan úgy hagy értesítést a postás ugye ha nem vagyok otthon? Szóval nem küldik rögtön vissza?

(#7078) MasterMark válasza raziel01 (#7077) üzenetére


MasterMark
titán

Begyömöszölik a postaládába.

Switch Tax

(#7079) Algotis válasza MasterMark (#7078) üzenetére


Algotis
addikt

Már ha van ;] :DDD

Androidos Outlookból küldve

(#7080) raziel01 válasza MasterMark (#7078) üzenetére


raziel01
veterán

Magyar csomagnál szokott hagyni értesítést. Gondolom azért nem kezelik másként a külföldi csomagot se. Csak nem küldik azt rögtön vissza.

(#7081) MasterMark válasza raziel01 (#7080) üzenetére


MasterMark
titán

Nem csomag, hanem levélként megy, és mondom beteszik a postaládába, ha otthon vagy, hanem. :)

Switch Tax

(#7082) bLaCkDoGoNe válasza MasterMark (#7081) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Nem minden esetben, ha valamiért nem tudja biztonsággal belerakni, akkor hagyhat értesítést. Postása válogatja, én több helyre rendeltem már, van ahol belegyömték a ládába, van ahol hagytak értesítést.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#7083) MasterMark válasza bLaCkDoGoNe (#7082) üzenetére


MasterMark
titán

Nekem, ami a game.co.uk-ról jött két lemezes borítékot is belegyömöszölték, és el is tört a tok. :(

Switch Tax

(#7084) oriic válasza bLaCkDoGoNe (#7082) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Igazság szerint ha ajánlottan kéri a címzett akkor nem teheti bele. Ha sima levélként akkor minden zokszó nélkül. Mondjuk nálam volt már olyan, hogy az ajánlottat beletuszkolta a baromállatja... :U

Live-Die-Respawn

(#7085) MasterMark válasza oriic (#7084) üzenetére


MasterMark
titán

Sima elsőbbségi levélként jön. Nem hiszem, hogy ajánlott.

Switch Tax

(#7086) raziel01 válasza oriic (#7084) üzenetére


raziel01
veterán

Ajánlottat is beleteheti. Ajánlott az azt jelenti, hogy visszakövethető a levél.
Tértivevényt nem teheti bele. Vagy ha a feladó kér LNK-t +10 Ft-ért akkor sem rakhatja bele. De ez most külföld. Mindegy remélem azért ideér épségben az első külföldi rendelésem. :D

(#7087) biznisz_man


biznisz_man
tag

Ilyen külföldi rendelésnél egyet értek bLaCkDoGoNe-val, mert tényleg a postás válogatja. Ha rendes, ismer vagy vmi és érzi a levél tartalmán, hogy milyen csomagolás akkor hagy Neked értesítőt, de sokan nem fáradoznak azzal, hogy vissza vigyék és papir munkájuk legyen vele! (főleg, mert nem ajánlott)

(#7088) dilipok válasza raziel01 (#7086) üzenetére


dilipok
veterán

de ha visszakovetheto, akkor hogy bizonyitja, hogy o bedobta? :F

Igazad van! Elolvastam mit irnak, es tenyleg igy van. En azt hittem ez is alairos

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#7089) raziel01 válasza dilipok (#7088) üzenetére


raziel01
veterán

Nem kell bizonyítania. A visszakövetés annyit jelent, hogy ha érdeklődsz akkor annyit mondanak, hogy megérkezett a helyi postára és kivitte a postás. Azt nem tudják, hogy beledobta vagy lenyúlta. Nem is érdekli őket.

(#7090) bLaCkDoGoNe válasza oriic (#7084) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Én úgy tudom, hogy az ajánlott levelet is be lehet tenni a postaládába, ha a kézbesítő úgy ítéli meg, hogy a postaládában/levélszekrényben a küldemény biztonsággal elhelyezhető.

"Ha a kézbesítés sikertelen, a küldemény levélszekrénybe helyezhető, így a címzett hamarabb juthat hozzá a levélhez. Ennek feltétele, hogy a küldemény a levélszekrényben sérülésmentesen elhelyezhető legyen, valamint illetéktelen személy ne férhessen hozzá. Ebben az esetben a kézbesítés tényének igazolása nem az átvevő aláírásán, hanem a Posta saját okiratain alapul." (Forrás: Magyar Posta)

Ha mindenképpen kézbe akarod kapni a küldeményt, akkor LNK (levélszekrény útján nem kézbesíthető) szolgáltatással kell küldeni az ajánlott levelet is.

Szerk.: Látom már (#7086) raziel01 is leírta előttem.

[ Szerkesztve ]

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#7091) oriic válasza bLaCkDoGoNe (#7090) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Na akkor velem eddig mindig különlegesen viselkedtek, mert soha nem tett be semmit a postás, hanem értesítőt hagyott. Mondjuk azt is el tudom képzelni hogy alapból nála se volt a csomag, hanem bennhagyta a postán. :U

Live-Die-Respawn

(#7092) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

Halkan megsúgom hogy a bnőm faterja postás,szóval van némi rálátásom a témára, nem mindig a postás a hülye...mondaná hogy nagy az isten állatkertje...

(#7093) oriic válasza WhiteWalker (#7092) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Én pedig a postán dolgozom.

Live-Die-Respawn

(#7094) bLaCkDoGoNe válasza oriic (#7093) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Az én apukám meg erősebb mindenkinél. :D

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#7095) woodbear válasza mephi666 (#7069) üzenetére


woodbear
addikt

Én linkeltem be a F1 2011-et, erre beszoptam :D Ma akartam megrendelni de már 22Font. Na majd hátha jövő hétfőn.
Gow3 insane 4fős coopra jönne valaki a közeljövőben?

Oldalam: www.swsfoto.de

(#7096) oriic válasza bLaCkDoGoNe (#7094) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Az lehet, de én nem vicceltem. Tényleg postai alkalmazott vagyok. Ok nem postás, hanem ellenőr. :DDD
(#7097) woodbear

Becseszne. :DDD Postai ellenőr. :)

Na off vége Uraim! ;]

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#7097) woodbear válasza oriic (#7096) üzenetére


woodbear
addikt

jegyeket bélyegeket! :DDD

Oldalam: www.swsfoto.de

(#7098) rbence


rbence
senior tag

Sziasztok!
Olyan problémám akadt az xbox-szal,hogy hozatva lett usaból egy AC/DC Live Rock Band Track Tack,mert sehol nem találtam itthon,se használtan,se újonnan,neten (szigorúan kíváncsiságból,mivel moddolás mentes a konzolom) rákeresve még warez formájában se találtam meg,ami elég fura...A lényeg,hogy a hozatott játék NTSC-s,ugye indításnál jön a régiókódos hibaüzenet,erre van valami gyógyír vagy törődjek bele,hogy sose fogok vele játszani? :U

"...Life is too short to remove USB safely..."

(#7099) oriic válasza rbence (#7098) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hát, régiózár hivatalosan nem kijátszható tudtommal. :(

Live-Die-Respawn

(#7100) kbmn


kbmn
csendes tag

Ha alakit érdekel an egy március 21 éjfélig érvényes zavvi kódom! Akinek kell PÜ.

Jayne: Részesedésem van ebből a melóból. A semmi tíz százaléka... Hadd számoljam ki. Semmi meg semmi...

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.