Hirdetés

2024. június 4., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-16 19:31:31

LOGOUT.hu

World of Tanks OFF topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24601) h1mpi


h1mpi
nagyúr

IS3 ellen elég érdekes a f2f Tigris II-vel. Úgy megy át rajtam, mint a forró kés a vajon... Ez a Tigris II is olyan tank, ha én vagyok vele semmit nem pattint, ha ellenem van, akkor meg igen...

[ Szerkesztve ]

(#24602) diegho válasza h1mpi (#24601) üzenetére


diegho
nagyúr

Menj neki szemből, onnantól nyertél.

(#24603) h1mpi válasza diegho (#24602) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Próbáltam simán belő a 225-ös pennel, igaz, hogy nekem még csak a 200/320-as ágyú van fent, de a belövésével nem volt, gondom, egyszerűen többet sebez.

[ Szerkesztve ]

(#24604) #21346560 válasza h1mpi (#24600) üzenetére


#21346560
törölt tag

Hát nem tudom honnét szedted, hogy pontosabb lett a többi, de "assszt montták" -ra nem adok.
Saját tapasztalat, nem lett pontosabb...

(#24605) zozyk


zozyk
addikt

Ti mikor szoktátok megunni a vereségsorozatot? :))
Mai mérleg : 25 meccs,36.0% WR. Az utolsó 9 zsinórban bukó...

(#24606) Departed válasza zozyk (#24605) üzenetére


Departed
őstag

Én zsinórban 4 vereségig szoktam elmenni - szerencsére ez egyre ritkább - 4edik után pihi. :K

(#24607) jozefgucci1 válasza zozyk (#24605) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Az attól is függ , hogy milyen köröket bukok el ? Ha én hozom a szintem és még kill is volt akkor azért elmegyek 15 ig is :DDD A csúcsom eddig 21 volt ,de ez szerencsére csak egyszer volt .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#24608) h1mpi válasza zozyk (#24605) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Az engem nem nagyon izgat, max, ha ez miatt nincs dmg vagy kill. Engem sokkal jobban bánt a mai lámaságom :))

(#24609) emre válasza zozyk (#24605) üzenetére


emre
veterán

Ugyan, ezt nem lehet megunni.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#24610) rlazol válasza h1mpi (#24600) üzenetére


rlazol
addikt

"Az összes arty pontosabb lett" - mond, te miről beszélsz? Az én artym hol lett pontosabb? megint a levegőbe a nagy szavak meg a rinya bármiféle konkrétum nélkül. :(((

vereségsorozat: én akkor szállok, ha nem játszom jól. Ha befeszültem, és görcsölök, h most muszáj különben leesik a napi WN8/WR vagy nem lesz meg a küldetés/XP. Ilyenkor az amúgyis gyenge játékom a bot szintjére esik, akkor hagyom abba.

[ Szerkesztve ]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#24611) h1mpi válasza rlazol (#24610) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Sokan panaszkodnak, hogy pontosabbak lettek az artyk. Nem légből kapott dolog, ahogy az se, hogy az enyém pontatlanabb lett. Sajnos ez tapasztalat.

De biztos lett még más arty is pontatlanabb, de a jellemző a sokkal több találat.

[ Szerkesztve ]

(#24612) rlazol válasza h1mpi (#24611) üzenetére


rlazol
addikt

ugyanezt mondtátok azt artyk számának a növekedésére, aztán a számok pont nem azt mutatták. :U
a tapasztalat nem objektív tényező. szeretném látni az artyk hitlogját a patch előtt és után, minimum 500-500 csatára vonatkoztatva. Annak hiszek. Szubjektív tapasztalásnak nem, mert a megítélést alapból módosítja a tudat, h belenyúltak a pontosságba.
Én nem érzem az artym pontosabbnak, és a találati arányom jottányit se változott az elmúlt hetekben.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#24613) Kean_Sorbo válasza rlazol (#24612) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Majd én megnézem nektek. Megvannak a 9.5-ös replay-ek. Megyek a 9.6-tal száz csatát aztán levonom a következtetéseket. A WN-em is 52% felett van, így talán a jobb artisták közé tartozok, akinek valamennyire lehet adni a véleményére. ;]

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#24614) h1mpi válasza rlazol (#24612) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Én nem vagyok a statisztika híve, sokkal inkább azt írom le, amit érzek. Ezt érzem és nem tudom bizonyítani.

(#24615) rlazol válasza h1mpi (#24614) üzenetére


rlazol
addikt

h1mpi: Értem én, h ezt vagy azt érzed, de akkor ne tényként tálald. Mert - hacsak nem az első gyermekkori szerelmed vetted el - pontosan tudod, hogy az érzések csalókák.

Szerk.: "nem vagyok a statisztika híve" - írod: akkor miért foglalkozol annyit a WN8addal, a WR-reddel, és az átlagsebzéseddel? :F

Kean_Sorbo - :R kiváncsian várom! Milyen artyval mész?

[ Szerkesztve ]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#24616) csapee válasza h1mpi (#24603) üzenetére


csapee
senior tag

Szerintem arra gondolt hogy ha leutkozod az Is3 elejet a hasad rejtve marad a kupakod meg tul magasan lesz. :U A geppuskafeszket pontosan nem tudom, ha meg weakspot akkor "riszalom ugyis - risza-risza".

[ Szerkesztve ]

Csapee

(#24617) Kean_Sorbo válasza rlazol (#24615) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

GW Tiger (P). Full extrás (célzás-, töltésgyorsító, álca, BIA, csoki, stb).

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#24618) jozefgucci1 válasza Kean_Sorbo (#24617) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Ezt a pótellátmány dolgot én is szoktam alkalmazni komolyabb küldiknél és érzésre mintha tényleg gyorsabban szűkülne tőle ( OB261) . Persze lehet én is csak rosszul érzem mint a Floodkirályunk H1mpi . Bocs ezt a mai nap után és az 1.HSz kombóval nem lehetett nem kihagyni .... :DDD

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#24619) h1mpi válasza rlazol (#24615) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Mert az más statisztika :) az érdekel ;)

csapee: lehet, de sajnos egy sarok vagy valami távolság mindig volt. Nem tudtam lerusholni. De ezt kipróbálom, ha adja a szitu.

jozefgucci1: Jah túl sokat pofázok tényleg :))

[ Szerkesztve ]

(#24620) emre


emre
veterán

Ez egy ilyen nap. :W

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#24621) h1mpi válasza emre (#24620) üzenetére


h1mpi
nagyúr

A felfogott lövést mivel iratod ki?

(#24622) jozefgucci1 válasza emre (#24620) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Ezen kár már kiakadni . Az utóbbi időben majd minden csatában ilyen "képességű játékos sajnos . Azt nem értem miért szakszban vagy egy másik unicum játékossal úgy lehet többre jutnál a retardáltak között ?

Zozyk .: Este leszek ha gondolod !

[ Szerkesztve ]

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#24623) zozyk válasza emre (#24620) üzenetére


zozyk
addikt

Detto
Jgt 8.8-al voltam csatában,egy 50 120 végig a bázison kempelt,zárta a meccset ~700 dmg/2 kill-el...
Gondolom egy tárat nem lőtt el.

Mára hagyom,mert már kezd zavarni,30 meccs/11 győzelem.
Folyamatosan kapom a "csoda"csapatokat... :(

(#24624) emre válasza h1mpi (#24621) üzenetére


emre
veterán

Páncél által felfogott lehetséges sebzés 0.9.6

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#24625) rlazol válasza Kean_Sorbo (#24617) üzenetére


rlazol
addikt

Kean_Sorbo - nem változott semmi, a felszerlésben/legénységben a patch óta ugye? neked kitermeli a csokit? :Y egy ideig én is etettem őket, de nem volt gazdaságos. :( Mennyi vele az átlagsebzésed?

h1mpi: értem. :K Tehát az a stat, amivel alkalmas e-pénisz méregetésre, az érdekel, ami bebizonyítja, hogy a tied a Te hibádból kisebb/kicsi/nem nő, az nem. ;]

[ Szerkesztve ]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#24626) h1mpi válasza rlazol (#24625) üzenetére


h1mpi
nagyúr

nem stat csak most is így firssen 2 heavy kör/2000 arty dmg... hátul fogok maradni basecampelni, mert így értelmetlen heavyvel menni...

[ Szerkesztve ]

(#24627) rlazol válasza h1mpi (#24626) üzenetére


rlazol
addikt

és?
és tegnap 67 kört mentem, talán ha 2szer csapott meg arty, heavyvel egyszer sem. Jelent bármit is?

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#24628) h1mpi válasza rlazol (#24627) üzenetére


h1mpi
nagyúr

igen hogy mákos vagy :P

(#24629) csapee válasza rlazol (#24627) üzenetére


csapee
senior tag

Tegnap egesz sokat mentem az e5-el, minden korben ha volt arty minimum 1000 sebzest kaptam toluk. De ez is csak veletlen lehet:U

Csapee

(#24630) rlazol válasza h1mpi (#24628) üzenetére


rlazol
addikt

pontosítok: :)
Egyrészt nyilván most mákom volt. :K
Másrészt, amikor belém csap az a köcsög arty (amelyik belém csap, az KÖCSÖG! :B ) az esetek nagy részében tudom, h veszélyeztetett helyre tolom a gépet (mert láttam korábbi odalövést vagy csak tudom a térképre nézve, h én oda céloznék). Máshogy fogalmazva: tudatosan kerülöm az olyan helyeket, amit előszeretettel céloznak. Ha látok egy becsapódást tőlük, ránézek az órára, tudom, mikorra kell visszabújnom fedezékbe. Ilyenkor ha várok + 20-30 mpet, és nézem, hol van csábító célpont és a "fakezű" jó eséllyel elfordul.

És harmadrészt, és szerintem ez a legfontosabb: lehet, h nem 3x talált el, hanem 25x. Csak nem marad meg jobban, mint ha más lőne ki. Nem arra figyelek, h a ****** arty mif****rt lő engem, hanem arra, h mit hibáztam, h engem lőtt vagy egyáltalán, a meccs alatt mit kellett volna jobban csinálni. És mivel nem arra koncentrálok, nem is érzem kirívó gondnak. Olyan ez, mint a gyengébb fájdalom. Ha ráfókuszálsz, felerősíti a tudatod és megmaradni se tudsz tőle, de ha eltereled a figyelmed, akkor észrevétlenné válik.

csapee: lásd feljebb. és nem, nem csak a véletlen. A tiéd is. Igen az E5 artymágnes, ha jó a statod pláne. 1000 az E5-be? Sok az? Majdnem annyit egy jobb TD vagy E100 is beléd küld, csak rövidebb töltésidővel.

[ Szerkesztve ]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#24631) emre


emre
veterán

Kezdek kiakadni. Ölj meg két nálad magasabb szintű heavy tankot meddel. Beletárazok lorrival a E5-be, erre az utolsó lövés benne hagy 3 hp-t, 243-at sebezve.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#24632) rlazol válasza emre (#24631) üzenetére


rlazol
addikt

vááááááá
én a két TD-t meddel szívok. Hasonlóan jártam, többször is. Ez van, ha az ember vmire rágörcsöl. :O

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#24633) sith7 válasza emre (#24631) üzenetére


sith7
nagyúr

üdv a klubban :W
2 hete , tier 5 - től tier 9 - ig megyek minden nap, szinte mindegyik med tankommal ... eredmény semmi

vagy nincs 2 ht, és ez a leggyakoribb, vagy nem arra jönnek, amerre én megyek, és mire odaérek kilövik őket, illetve, és ez is elég gyakori ... Top - os vagyok ... volt, hogy 4-5 kör alatt egyfolytában

(#24634) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Nekem a T28 HTC heavy rammolást ma megoldotta egy M103. A Tigris II-nek 45 HP-val nekiszáguldott :DDD
Írtam is neki, hogy THX a missziót :P

(#24635) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Akik szidjak az arty-kat, azok nyilvan meg nem jatszottak a War Thunderrel. Ott a beteglelkuek tankcsataban repulore valthatnak es lelkiismeretfurdalas nelkul radzuhanthatnak (esetleg lebombazhatnak, de a razuhanas hatasosabb), az kivedhetetlen es azonalli halal. En a kis War Thunderes kiruccanasom ota mar nem tudok haragudni a WoT arty-jaira. :)

Most komolyan ki az aki tankcsataban repulozni akar?! Mifele torz jellemu emberek lehetnek!? ;]

(#24636) h1mpi válasza Dobi 562 (#24635) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ilyenről hallani se szeretnék :DDD

Amúgy mióta a 3. sorban megyek a heavy tankkal azóta nem lő az arty ;]

(#24624) emre: köszönöm ez hasznos!

(#24630) rlazol: amióta a "normál" (nem csak a sajátom :DDD ) xvm szerint is zöld lettem, azóta még többet kapok, mert sokszor előfordul, hogy a csapatban én vagyok a legmagasabb wn8-as player, pedig ez még se nem kék se nem lila... ez nagyon halvány zöld, de mégis elég az áldáshoz :P

[ Szerkesztve ]

(#24637) Tomi0703 válasza emre (#24631) üzenetére


Tomi0703
őstag

Nekem csak egyet kell kilonom, de az sem sikerul mar 4-5. napja. T-44-gyel probalgatom, de ez a szemet MM nem nagyon akar magas tierbe rakni. Csataim nagy resze 8-as. Egyesek szerint a kuldi vegett szivat a rendszer. ;] Szoval ezt a kuldit nem is tervezem teljesiteni, hadd szivasson tovabb az MM, Serb, Wege... :DDD ;]

[ Szerkesztve ]

(#24638) rlazol válasza h1mpi (#24636) üzenetére


rlazol
addikt

ez most panaszkodás volt vagy dicsekvés? :DDD
így jár, aki fejlődik :DDD . magadra vess. :P

[ Szerkesztve ]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#24639) h1mpi válasza rlazol (#24638) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Panaszkodás, mert az 1250-es WN8 az nem ad okot a dicsekvésre :B Majd, ha eléri (ha eléri) az 1800 körülit, annak már örülni fogok. Most a cél az 1500.

Az E-50, hogy tetszik?

[ Szerkesztve ]

(#24640) rlazol válasza h1mpi (#24639) üzenetére


rlazol
addikt

hát, én inkább nem mondok semmit- szép dolog, h 8 hónap és 5k meccs alatt 650-vel nőtt a WN8-om az 5xösére, de még mindig nincs 800. :O

E50 baromi jó! csak nem tudok vele játszani. :DDD még mindig jutott el az agyamig, h a csudás tank nem egyenlő a páncéloztottsággal...

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#24641) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Egy könnyedén vett arty-s meccs után meglett a Stug IV :C
[5 meccs kellett a tank ászhoz] :C

A KV-1-re azért el kellett puffogtatnom a 10 prémlőszert, mert a sima csak csiklandozta :B

[ Szerkesztve ]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#24642) h1mpi válasza rlazol (#24640) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Elképesztő milyen nehéz az E50 és az E50M ellen is játszani, nagyon jó tankok szerintem.
Én viszonylag hamar, 1-2 héttel a játék kezdete óta itt vagyok a fórumon és azért így könnyebb volt gyorsan megtanulni a játékot. Persze az elején azt hittem, jobban tudom a játékot, mint a többiek, de bebizonyosodott, hogy nem. Akkor tájt indult a "barátságunk" is, amit azóta rendbe tettünk :DDD

(#24641) mcwolf79: 2300 dmg te jó ég :Y :Y :Y

[ Szerkesztve ]

(#24643) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Valentine mokazas. :))

(#24644) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Titeket nem ér mostanában több atrocitás ? Gondolok itt arra mikor kilő a csapattárs vagy csak szimplán feltartanak .Az utóbbi hetekben velem már párszor előfordult , hogy kilőttek minden ok nélkül csak úgy . Az utolsó három ilyen esetnél simán rámordult az ellen és kivégzett és nem írt semmit . Tegnap pedig egy OB140 belement a lövésembe ( Buldog ) ,de nem sérült , mert pattantam a tornyáról és kapásból belém lőtt 330-at. Aztán szépen ki is lőtt és hirtelen bekékült és vagy kifagyott vagy banolták ,de úgy maradt ! Mindez persze akkor mikor 25 csata után betesz Proharovkára minket és csinálnánk spotolós küldit. Szerencsére Baret kolega ott volt a toppon és egymaga spotolt annyit mint ami a küldihez kellett . :DDD

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#24645) fradi81 válasza jozefgucci1 (#24644) üzenetére


fradi81
veterán

De, ahogy változik a siemka/nem siemka arány, egyre több ilyen lesz :)

moto g72, Ninebot d28e

(#24646) h1mpi válasza jozefgucci1 (#24644) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Na látod az még nem ért el, de kitudja csak idő kérdése :DDD Mondjuk én csak chatben küldöm el melegebb éghajlatra a siemkákat, de belelőni nem szoktam, de kilőni már lőttek ki, ment is bannra a siemka :P

[ Szerkesztve ]

(#24647) Dobi 562 válasza jozefgucci1 (#24644) üzenetére


Dobi 562
addikt

Tegnap nekem kellett kilonom egy csapattarsat, aki ki akart tolni a fedezekbol. Tegnap elott egy masik idiota nem hagyott loni, csak lokdosott, igy a problema leggyorsabb megoldasa itt is a kilovese volt. A kozos chat-et mar napokkal ezelott kikapcsoltam, nem vagyok kivancsi arra, hogy csaloznak, nooboznak meg az anyamat szidjak. Azota nyugodtabban jatszok.

[ Szerkesztve ]

(#24648) diegho válasza jozefgucci1 (#24644) üzenetére


diegho
nagyúr

Engem sand riveren egy E100 társ lőtt ki, rám fordult és megölt 11hp-m volt. Nem tudom mit akart mert chat off, biztos nem értette miért állok mögötte és nem spotolok. Ez a 3. percben történt. A csata végén 5500 spotom volt, ugyanis ami előtte állt, azt mindent én láttam, hiszen nekem maximum látótávom volt, de biztos igaza volt és én voltam a barom.
Tegnap egy IS8 állt előttem keresztben, amikor T30-al próbáltam faragni az ellenfelet kimentem lőni, ha pedig kimegyek lőni lövök, bármi van, az IS8 kitolatott elém, a tornyát hátulról szépen leküldtem a tankról, tudtam, hogy meglövöm, de ha kimegyek lőni lövök...
Ugyanúgy tegnap egy O140 platoon elkezdett lőni rám, mert megöltem az ellenfél IS-7-et, amit ők is lőttek...
Szóval előfordul elég gyakran, de nem igazán érdekelnek, aki bejön elém simán lövöm, ha eredetileg is lőni akartam.

(#24649) sith7 válasza diegho (#24648) üzenetére


sith7
nagyúr

Ugyanúgy tegnap egy O140 platoon elkezdett lőni rám, mert megöltem az ellenfél IS-7-et, amit ők is lőttek...

mission mindenek felett

[ Szerkesztve ]

(#24650) Chris0321 válasza jozefgucci1 (#24644) üzenetére


Chris0321
addikt

JT-vel voltam és engem tisztelt meg azzal, hogy belém lőtt. Zöld játékos volt, az első lövés után azt hittem az ellenfél lőtt meg valahogy még csodálkoztam is hogyan sikerült neki. Városi pályán voltunk, vele szemben IS4 én nem tudtam rejteni a JT alját ezért nem arra mentem gondolom ez nem tetszett neki. Leidiótáztam majd reportoltam.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.