Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-16 19:31:31

LOGOUT.hu

World of Tanks OFF topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25851) jano_77 válasza #21346560 (#25840) üzenetére


jano_77
nagyúr

Én sírhattam volna, mert napok óta ultra szar csapatokat kapok, de a tegnapi nap vége végül sikerült 50% fölé tornászni a WR, így nem sírok. ;] Viszont tényleg viszonylag régóta brutál 0 csapatokat kapok. Általában ha nálunk zöldek vannak és sárgák, akkor ez ellenfélnél sötét kék és lila playerek. Viszont már lassan kezdek oda jutni, hogy ezeket a színeket sem nézem, mert az egyik ilyen leosztású csatát simán nyertük - nem is értettem, hogyan, percekig ezen csodálkoztam a csata után. :D
Viszont amíg a WN8-am elfogadható, addig kezdem letojni az ilyen agyhalott csapatokat.

Jaaaa.....és pár napja chat-bant kaptam, tehát most nem tudok még anyázni sem, pedig lenne rá ok és lenn kit elküldeni. :U :W

(#25842) galervin93: nekem tegnap voltak olyan lepattanóim, hogy majdnem lefejeltem a monitort! Kis szutyok FV207 - van ilyen? - artyról pattantam le vagy pont a CDC-el vagy STA-1-el. Egy szaros artyról ráadásul 2x egymás után! HOGYAN?!? Esküszöm a MINIMAP is a legtöbb RHCP-nek ki van kapcsolva, mert hogy használni nem tudják az bizonyos. Nem veszik észre, hogy a bázis a másik oldalról már elbukóban, csak tolják előre a másik oldalon azt a 3-4 tankot, ami ott maradt őket feltartani. Persze nem tudják 8-10 sem legyűrni azt a 3-4 tankot.....szánalmas. És ezek élvezik!? Te jó ég. :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#25852) Szepi1979 válasza SoulReaver (#25848) üzenetére


Szepi1979
senior tag

Az ötlet nem rossz csak sajnos a multkor vagy 15 percet vártunk ellenfélre, majd feladtuk.

“ nem kell mindig nyerni “

(#25853) SoulReaver válasza Szepi1979 (#25852) üzenetére


SoulReaver
veterán

EU1-en?

(#25854) fradi81


fradi81
veterán

halott a század

Mondjuk ha ph-ról belép egy csapatnyi ember, lesz egy ellenfél :)

Szerintem lenne értelme, ha a botok oda mennének játszani random helyett.

[ Szerkesztve ]

moto g72, Ninebot d28e

(#25855) galervin93 válasza jano_77 (#25851) üzenetére


galervin93
őstag

Igen, a páncél nélküli tankok trollkodása (pattint, robbanót elnyel) vicces. Mondjuk oda-vissza megvan ez, ette már meg a CDC-m lánca T-32 lövését... :-))) Azért ilyenkor is tudok nézni. Meg FV304 arty pattan a lövegpajzsról... :-D De amikor az én lövésemet eszi meg valamelyik 13-xx light lánca... Annak nem örülök. :-)

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#25856) Bingisz válasza fradi81 (#25854) üzenetére


Bingisz
addikt

Nincs értelme a Stronkhold mellett.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#25857) virkir válasza Bingisz (#25856) üzenetére


virkir
veterán

Ja csak klántalan cseszheti a csudajó stronkot.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#25858) Bingisz válasza virkir (#25857) üzenetére


Bingisz
addikt

Nope. Sima skirmishben lehet a csapatban akár 3 vagy 4 klán nélküli játékos is.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#25859) Szepi1979 válasza SoulReaver (#25853) üzenetére


Szepi1979
senior tag

Mindkettő serveren próbáltuk...

“ nem kell mindig nyerni “

(#25860) jano_77


jano_77
nagyúr

hűen tükrözi az elmúlt napjaim leosztásait......szinte kivétel nélkül mindig ilyet kapok.....kezd unalmassá válni már. :W Még jó, hogy "korrekt" az MM és jól működik, nincs vele semmi baj. :(

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#25861) jr1994


jr1994
addikt

57Heavy op nerf pls...

Drága kör volt, nagy javító, tűzoltó és pótkaja :W

[ Szerkesztve ]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#25862) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

A T28 HC T14 es sebbez 40%-ot küldit erre a körre megadta :) Összesen sebeztünk hárman 850-et és megadta a T28HC TD14 küldetést ( sebbez 40%-át a csapatnak ) . Ez mekkora mák. Elsőre :C

[ Szerkesztve ]

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#25863) Szepi1979


Szepi1979
senior tag

Na kivel hozott össze a sors?

Gyorsan meghalt és onnantól kezdve a saját artykat ( tehát engem is :) ) szidta a meccs végéig.

“ nem kell mindig nyerni “

(#25864) Bingisz válasza Szepi1979 (#25863) üzenetére


Bingisz
addikt

OMG magyar???

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#25865) emre válasza jozefgucci1 (#25862) üzenetére


emre
veterán

Az arty és light küldik már megvannak?

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#25866) jozefgucci1 válasza emre (#25865) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Áh dehogy az arty nincs meg még sajna azzal nem haladok.

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#25867) Szepi1979 válasza Bingisz (#25864) üzenetére


Szepi1979
senior tag

Ezt nem értettem én sem, engem angolul szidott.

“ nem kell mindig nyerni “

(#25868) rlazol válasza Szepi1979 (#25863) üzenetére


rlazol
addikt

kit kell nézni? :F

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#25869) galervin93 válasza rlazol (#25868) üzenetére


galervin93
őstag

Szerintem a 140k-s játékost.
A minap én is összefutottam vele, akkor nem volt semmi inzultus.

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#25870) galervin93


galervin93
őstag

Huh... Ez a CDC valami eszméletlen jó cucc. Mivel az egyetlen nyolcas tankom, így nem tudom hasonlítani a többihez, de hogy nekem, mint nem túl jó játékosan ennyire kézre áll... Szerintem nagyon durva lehetőségek vannak benne, pedig én (remélem csak) még nem tudom kihasználni... De így is nagyon durva. T8-ban egyértelműen, főleg ha dombos a pálya. T9-ben is elmegy szerintem, ott is összelőhető a megfelelő sebzés, T10-ben már nehezebb, ott még nem futottam nagyon jó kört.
Az meg hogy egy nagyon jó pénznyomda... Nem szó rá.
Remélem mihamarabb meglesz a második jel is rá, 70%-on vagyok, nagyon pöpec, imádni való cucc. Ajánlom mindenkinek, akinek bejön a kicsit snipeolós, de mégis mobil stíltus.

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#25871) galervin93 válasza galervin93 (#25870) üzenetére


galervin93
őstag

...bár winrate-et javítani nem ez a tank lesz a legmegfelelőbb: [link] :D

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#25872) csapee válasza galervin93 (#25870) üzenetére


csapee
senior tag

Akkor most pörgesd meg, mert nem csodálkoznék ha 1-2 patch mulva hogy-hogy nem nerfelnék (akár fü alatt).

Csapee

(#25873) Tomi0703 válasza jano_77 (#25860) üzenetére


Tomi0703
őstag

Hat szerintem ez full normal, meg a szinek alapjan is. Mas kerdes, hogy ez nem tudom milyen szinezes, de nalam a Hellcat lenne zold, a tobbi nalad zold nalam sarga. A sotetkekek meg nalam a kekek, szoval kaptal ellenfelnek 3 keket. Nem ertem a problemat.

[ Szerkesztve ]

(#25874) Szepi1979 válasza rlazol (#25868) üzenetére


Szepi1979
senior tag

EvilJoe egy legenda, a legtöbb csatát lejátszott játékos. Ami meglepő az a magyar lokalizáció.

“ nem kell mindig nyerni “

(#25875) lacibacsi válasza Szepi1979 (#25874) üzenetére


lacibacsi
addikt

Ha ekkora legenda, akkor miért zuhannak a mutatói az elmúlt egy évben? Nem lehet, hogy gazdát váltott az acc?

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#25876) Szepi1979 válasza lacibacsi (#25875) üzenetére


Szepi1979
senior tag

Nem azért legenda mert jó játékos, szimplán csak az miatt mert mindenkinél több időt pazarol el erre a játékra. Valaki írta hogy vagy hárman használják ezt a fiókot.

“ nem kell mindig nyerni “

(#25877) emre


emre
veterán

Kell vennem egy új fülest. Azt az oltást amit tegnap kaptam......állítólag push to talk üzemmódban elhalkult a hangom annak ellenére hogy folyamatosan nyomva tartottam a billentyűt.

Szóval érdekelne hogy a fenti problémára a vásárláson kívül tud-e valaki bármi okosságot mondani. Illetve érdekelne hogy 10k alatt (igazából 5-6 a max, a 10 a lélektani felső határ) ki milyen headset-et ajánl.

Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#25878) szbalogh válasza emre (#25877) üzenetére


szbalogh
őstag

A WoT szuper hangeffektusai miatt 2000-nél többet nem éri meg fülesre költeni. A madzag meg úgy is elszakad... nálunk főleg, hogy a gyerek mindig lerántja az asztalról.

Jozef: Az szép meccs volt a 40%-ért :D
Nekem artyval ma reggel lett meg a sebezz 1500-at nehéztankba S-51-el. Ebből 1400 egy lövéssel egy 50 100 volt :D Utána AP egy fél hp-s T34-be aki le akart vadászni, így a másodlagos is sikerült.

Nick: HE_Storm

(#25879) h1mpi válasza emre (#25877) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Nézz itt szét: [link]

Ezek a 20-30K-s "gamer" headsetek minőségét hozzák. Hozzá ajánlom a Zalman Mic-1-et és is ilyet használok, teljesen rendbe van és nem drága.

A Takstar HD2000 az sok mindenkinek bevált és 10K alatt van mikrofonnal. Vagy a Superlux HD681x variánsok is nagyon jók.

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 9999 Ft

(#25880) lacibacsi válasza Szepi1979 (#25876) üzenetére


lacibacsi
addikt

Így már értem.

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#25881) Szepi1979 válasza emre (#25877) üzenetére


Szepi1979
senior tag

Creative tactic 3d alpha. Maximálisan elégedett vagyok vele, 10000 alatt volt az ára.

“ nem kell mindig nyerni “

(#25882) SoulReaver válasza emre (#25877) üzenetére


SoulReaver
veterán

Én 3k-ért vettem egy ATD nevű fülest, mikrofonnal, teljesen tökéletes... van rajta hangerő állító poti is :D SŐT, szövetes a vezetéke :DDD

(#25883) csapee


csapee
senior tag

Nekem vmi olcsó Ozone headset van, tökéletes.

Csapee

(#25884) jozefgucci1 válasza Szepi1979 (#25881) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Nekem is van és valóban szépen szél ,de
1, rövid a vezték 1,5m
2, úgy két óra játék után kezd kényelmetlen lenni.
A mikrofon állítható-tekergethető és kényelmes + van rajta hangerőszabályzó.

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#25885) Dr_Syrex válasza csapee (#25883) üzenetére


Dr_Syrex
senior tag

Nekem is Ozone Onda ST-m van már több, mint 2 éve. Kb 7K volt anno, de már szinte sehol nam lehet kapni.
Én kényelmesnek találtam. Hosszú kábel, kihúzható mikrofon, korrekt hangminőség :)

Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! *** WoT: Blitzking 43M TURAN - Hungarian Armored Brigade

(#25886) Szepi1979 válasza jozefgucci1 (#25884) üzenetére


Szepi1979
senior tag

Ez mind igaz, illetve a mikrofon cserélhető, kivehető. Van egy 5 éves fiam, amit attól eddig kapott... a többi füles egy évet nem bírt ki.

“ nem kell mindig nyerni “

(#25887) csapee válasza Dr_Syrex (#25885) üzenetére


csapee
senior tag

Tied is Usb-s, és világit a mikrofon ha aktiv? Mert ha igen akkor valoszinüleg az a tipus lesz. Olyan 8 ora után kezd kellemetlen lenni, de addig észre se veszem hogy a fejemen van.

[ Szerkesztve ]

Csapee

(#25888) Tomi0703 válasza emre (#25877) üzenetére


Tomi0703
őstag

Maxell Retro DJ + olcso mikrofon 6-7 k korul kijossz belole. Mikrofonos fejest nem vennek mert azok borzasztoak.

(#25889) #21346560 válasza Tomi0703 (#25888) üzenetére


#21346560
törölt tag

Én is a külön miki híve vagyok. 600 ft a miki, és teljesen jól hallanak, a fejes meg akármilyen lehet.

(#25890) h1mpi válasza Tomi0703 (#25888) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ez is jó csak az állítólag hosszú távon kényelmetlen. Egy félig nyitott teljes fület körbe ölelő jobb megoldás.

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 9999 Ft

(#25891) Dr_Syrex válasza csapee (#25887) üzenetére


Dr_Syrex
senior tag

Sima jack dugós, led nélküli: égi PH-s karácsonyi ajánlóban volt még anno

(#25888) Tomi0703
Azért nem olyan borzasztóak azok, bár én csak magamból indulok ki. Játék közben legtöbbször mondjuk csak a mikorfon részét használom, miküzben a fejes ott van a nyakamban vagy előttem az asztalon. Ha csendes üzemmódra kell kapcsolnom, akkor persze felteszem a fülemre :)

WoT közben TS3-at használva így bőven kényelmes nekem és senki nem panaszkodik rám, hogy baj lenne a hangminőséggel. Néhány klántársnál ezzel szemben néha vannak gondok a gyengébb mikorofonokkal

Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! *** WoT: Blitzking 43M TURAN - Hungarian Armored Brigade

(#25892) emre


emre
veterán

Köszönöm mindenkinek! :R

(#25878) szbalogh

Az effektekre magasról teszek, nekem most az is elég lenne ha folyamatosan hallanák amit mondok. De elképzelhető hogy szoftveres problémám volt. Most tesztelgettem kicsit és eddig normálisnak tűnik. Jelenleg is egy MODE COM Logic LH-30.at használok, és nem is szívesen térnék el ettől az árkategóriától.

(#25879) h1mpi
A külön miki lehetősége eddig meg sem fordult a fejemben, és pillanatnyilag elképzelhetetlennek találom hogy ilyent használjak.

(#25881) Szepi1979
Köszi, de 3D nem érdekel, meg olcsóbbat is szeretnék.

(#25883) csapee
Egy olcsó Ozone engem is érdekelne, tetszik a kivehető miki lehetősége. A rage ST 9k az iponban. Szóval inkább az aprón fogok körülnézni, most is van egy Ozone, meg egy Creative Fatality HS-800 ami érdekes lehet.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#25893) Tomi0703 válasza h1mpi (#25890) üzenetére


Tomi0703
őstag

2-3 óra után kezdi el kicsit fájni a fülem. Azért az ilyen headseteknek nem túl acélos a hangminőségük. Én zenét hallgatni meg filmezni is ezen szoktam, PH-n ajánlották ezt mint az első ajánlható fejes a legolcsóbbak közt. Taszkóba vettem valami 5k-ért azt hiszem, teljesen korrekt cucc. A mikrofonomat meg havertól kértem, valami 500 ft-os csoda lehet. TS-en nagyon jól hallanak vele.

(#25891) Dr_Syrex: Persze, van ami abból sem borzasztó, de az nem hinném, hogy 10k körül kezdődik. Persze én botfülű vagyok, vszínű, hogy valakinek ez a Retro DJ is egy kalap sz@r lenne.

(#25894) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Kis segítség kellene urak!

LT-15: 5000 spot -hoz kellene 2 db 10-es arty, hogy ne agyhalottaknak spotoljak akik nem lövik...

Kérem szépen! :B

(#25895) h1mpi válasza Tomi0703 (#25893) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Azt a fejest szokták ajánlani a topikjában is, minőségi cucc az árához képest.

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 9999 Ft

(#25896) emre


emre
veterán

Heavy pattintós küldetéshez VKB ajánló kép.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#25897) myckey válasza #21346560 (#25889) üzenetére


myckey
veterán

örömteli, hogy a hívem vagy, de hassszázé bezony meg nem kapsz :N

:DDD

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#25898) KaLeun


KaLeun
senior tag

Volt valami említésre méltó az elmúlt hónapban itt vagy az on-ban?

Cila

(#25899) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Vegre meglett, 2 hete szenvedtem vele. :))

(#25900) rlazol válasza KaLeun (#25898) üzenetére


rlazol
addikt

ha ez annak számít...

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.