Hirdetés

2024. május 25., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-16 19:31:31

LOGOUT.hu

World of Tanks OFF topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24351) Chris0321


Chris0321
addikt

Ha nézek egy replayt, két fps értéket ír ki. Valaki meg tudná mondani melyik az enyém és melyik az eredeti?

(#24352) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Ma 3 menet heavyvel 3 arty puszi az életem 70%-ra... nem változott semmi péntek óta... továbbra is élvezetes maradt a játék...

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 8999 Ft

(#24353) jozefgucci1 válasza h1mpi (#24352) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Tegnap vagy harminc csatát mentem a Buldoggal és alig volt arty aztán mikor meglett nyagy nehezen a stug küldi és átváltottam havy-re ( E100 ) akkor öt jött oldalanként . Jah és természetesen városi mapok tömkelege a bulldognak aztán ki a nyílt terepre az E100-al :DDD Az utolsó LT15 stug küldi kettes szakaszban lett meg malinovkán éjszaka 5700 spotra . Megkönnyebbültem rendesen.

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#24354) Tomi0703 válasza jozefgucci1 (#24353) üzenetére


Tomi0703
őstag

Én tegnap szinte csak light-tal mentem (ELC, 5-ös Leo) és volt minden. Még a Wégé is "kedvezett" nekem, mert volt olyan, hogy egymás után rakta be Malinovkát, meg Prokhorovkát. Kár, hogy hiába világított a fél map, nem nagyon lődöztek a csapattársaim. A legtöbb spot ami összejött 2,5k körül volt, pedig 4 kellene...

(#24355) h1mpi válasza jozefgucci1 (#24353) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Nekem ma a kedvencem az volt ,hogy 2 vs 3 arty ott mind a három 2000+-os nálunk tomato...

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 8999 Ft

(#24356) rlazol válasza h1mpi (#24355) üzenetére


rlazol
addikt

talán artyban számít ez a legkevésbé.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#24357) jozefgucci1 válasza Tomi0703 (#24354) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Igen nem árt vinni pár embert erre a küldire aki lövi is amit spotolsz . Na és persze a megfelelő map is kell hozzá szóval ez nem egyszerű . Végre ma nekiállhatok a T28 küldiknek . Jó , mert itt már nem kel sorba menni lehet azt csinálni amihez van kedv és tank éppen :DDD

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#24358) h1mpi


h1mpi
nagyúr

536 ram dmg :DDD

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 8999 Ft

(#24359) Pete55555 válasza h1mpi (#24358) üzenetére


Pete55555
addikt

Én aufPantherrel vmi 750-et rammeltem bele egy WZ-131-be :D

...Szeretem leracsniztatni...

(#24360) Pete55555


Pete55555
addikt

Életérzés:

Nem tudom kinek mondta, és miért, kb az első fél percben meghalt szegény :)

...Szeretem leracsniztatni...

(#24361) SoulReaver válasza Pete55555 (#24360) üzenetére


SoulReaver
veterán

Tegnap én is kilőttem az ellenség artyát, mert éppen fel spotolták, utána kaptam hideget-meleget, mert ő pont küldetést csinált és pont meg lett volna neki, hogy 3 tankba lő egyszerre és mérges lett XD

(#24362) jr1994 válasza jozefgucci1 (#24357) üzenetére


jr1994
addikt

Célszerű szerintem először a szivatósakat letudni pl gyújtogatós, kiválasztod aztán valamikor meglesz.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#24363) zozyk válasza SoulReaver (#24361) üzenetére


zozyk
addikt

Feketeöves szájkarate mester volt... :-D

(#24364) SoulReaver válasza zozyk (#24363) üzenetére


SoulReaver
veterán

Csak sajnos alul maradt :D

(#24365) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Ma megvan dicsérve a WG és balage8x is, jó volt szakaszban, mint mindig :)

Mondjuk az vicces, hogy az Aufk. Pantherrerl több az átlagsebzésem, mint a Tigris II-vel, de tudjuk be annak, hogy stock :B

(#24366) rlazol: köszi, de egy valamit utálok: AZ ARTYKAT!!! :DD

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 8999 Ft

(#24366) rlazol válasza h1mpi (#24365) üzenetére


rlazol
addikt

szerintem ezért Te is megérdemelsz egy dícséretet. :R

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#24367) zozyk


zozyk
addikt

G.W. Tiger ász,szegény Leo.. :D
replay

[ Szerkesztve ]

(#24368) h1mpi válasza zozyk (#24367) üzenetére


h1mpi
nagyúr

:C :C :C Akkor megvan a Stug IV?

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 8999 Ft

(#24369) csapee


csapee
senior tag

Este vki szakasz? Van meg vagy 3 kuldetesem a stugbol, termeszetesen arty is lenne benne. ;]

Csapee

(#24370) zozyk válasza h1mpi (#24368) üzenetére


zozyk
addikt

Negatív,még kell a TD-14,15 és az LT-15...
MT-15,HT-15 és az SPG-15 fullos,szóval az egyik is elég lenne,de a csajok miatt meg akarom mindet csinálni. :D

[ Szerkesztve ]

(#24371) myckey válasza Stigma.HC (#24349) üzenetére


myckey
veterán

én megvettem az excelsiort valami 700 vagy menyi aranyért, de már bánom rendesen , még a matilda embereket is beleképeztem 100 arany oda is elment.

és nem is játszok vele, mer nagyon nem buli :W

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#24372) h1mpi válasza zozyk (#24370) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Akkor már látótávban van. Ma a TD-15-öt majdnem újra megcsináltam Jpanther II-vel :D Egyszer összejött majdnem 4K.

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 8999 Ft

(#24373) emre válasza Dobi 562 (#24350) üzenetére


emre
veterán

Célzásgyorsító, töltésgyorsító. A harmadikon még gondolkodok hogy valamelyik távcsővet, vagy álcát tegyem rá. De még az is lehet hogy a töltésgyorsítót feláldozom a camo és a látótáv kedvéért. Mondjuk ennek alapból sem rossz a látótávja, csak a végsebességét keveslem. A tegnapi körömnél is a pálya feléig nem értem el, már kellett visszamennem resetelni a foglalást.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#24374) joergie válasza h1mpi (#24372) üzenetére


joergie
őstag

Tegnap ISU152 trollgunnal egy lövéssel kilőttem 2 tier8 heavyt :DDD

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#24375) Enzolord


Enzolord
addikt

Nem tud valaki olyan modot, amivel úgy rendezném, olyan sorrendben a garázsban a tankjaim, ahogy csak akarom? Mert agybránert kapok az alap rendezéstől...

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#24376) Plasticbomb válasza myckey (#24371) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Nem rossz, nekem is megvan, de hónapok alatt alig vertem bele 43 csatát. Néha megyek vele egy egy kört. Nagyon gyenge rajta az ágyú, inkább kicsit med stílusban kell vele játszani, oldalról megrakni az ellent vele, de ehhez meg nem igazán gyors, vannak jobb medek abban a tierben erre a feladatra. Mozgékony, és gyorsan tölt, képes pattintani is, sőt, egészen jól pattint, ahhoz képest, hogy mozgékony, de nem elég pontos, és kevés az átütés ahhoz, hogy igazán élvezhető legyen.

Mondjuk ebben nekem az is benne van, hogy inkább magasabb tierben játszom (8+) szívesen, kisebb tierben nem élvezem annyira a gépeket. Visszavettem már párat, párszor, de akármilyen jó is játszani velük, rendre eladtam őket. (KV-3 SU-152, Tigris I, T29, ISU-152)

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#24377) Tomi0703 válasza emre (#24373) üzenetére


Tomi0703
őstag

Pedig papíron gyorsan szűkülőnek tűnik. Ráadásul nem is valami gyors, hogy nagyon szétessen a kereszt.
Most de. én is megvettem, viszont menni még nem mentem vele. Felszereléseket még nekem is meg kell rá álmodnom.

(#24378) mtade válasza Enzolord (#24375) üzenetére


mtade
aktív tag

A kedvencnek nyilvánítás nem megoldás? Azzal előre tudsz párat rakni...

Thinking is the hardest work there is, which is probably the reason why so few engage in it. // Henry Ford

(#24379) Enzolord válasza mtade (#24378) üzenetére


Enzolord
addikt

nem, mert tier szerint akarom, nem nemzet szerint.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#24380) emre válasza Chris0321 (#24351) üzenetére


emre
veterán

Zárójelben van a tied. Amelyik nincs az a replay eredetije.
De ha megnézed egy saját replayed ez elég könnyen kiderül. :DDD

(#24379) Enzolord

Arra meg ott a tier szűrő. :D
Milyen felbontásban játszol hogy ez problémát okoz?

(#24377) Tomi0703

0,41-es pontosságú löveggel kell is hogy így szűköljön. Mégis néha az az érzésem hogy gyorsabban betölt mint ahogy beszűkül.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#24381) zozyk válasza h1mpi (#24372) üzenetére


zozyk
addikt

Jaja,TD-14 meg is lett,hála Mottie és Bobyjack szakasznak. :R

(#24382) Enzolord válasza emre (#24380) üzenetére


Enzolord
addikt

Full Hd, csak rohadtul idegesít, hogy nemzet majd típus szerint csoportosít a hüle játék... :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#24383) h1mpi válasza zozyk (#24381) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Az szép, a TD-15 az meg már örömfalat :D Lebetonozod magad a T95-el valahova aztán hadd szóljon :))

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 8999 Ft

(#24384) Chris0321 válasza emre (#24380) üzenetére


Chris0321
addikt

Kösz. Nem szoktam megnézni a replayeimet, csak az utolsót rögzítem hátha kell.

(#24385) Dobi 562 válasza emre (#24373) üzenetére


Dobi 562
addikt

En ventit, celzasgyorsitot es tavcsovet tettem ra. A T-54 4 skilles legenyeivel eleg jol ment a jargany. En a ventiben nem voltam biztos, lehet majd kiprobalom toltesgyorsitoval. Na igen, eleg lassucska szegeny, ez hiaba kozebes tank, a manoverezokepessege eleg gyenge.

(#24386) zozyk válasza h1mpi (#24383) üzenetére


zozyk
addikt

T110E4 behozta a kötelezőt... :)
Előtte volt T95 csatám 3919 dmg.. :D

Végre tolhatom a T28 HTC küldiket,úgyis kell a kredit. :)

Bár ha lesz arty-s szakasztárs,a 4k spotra még rágyúrok...

(#24387) h1mpi válasza zozyk (#24386) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Gratulálok! Meglátod micsoda kredit eső van a T28 HTC küldik alatt. A TD-vel már ott is a vége felé járok. Majd a szakasz 40%-ra kellene rágyúrni...

Akinek ilyen minőségi tankállománya van, kötelező eljutni a 3. tankig legalább ;] :P

A 4K spotot, ha én megtudtam csinálni, bárki megtudja. :K Ki kell várni türelmesen, majd beadja. Előtte 2 héttel még balage-től tanultam, hogy kell menni a lightal :D

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 8999 Ft

(#24388) [HUN]Dani


[HUN]Dani
őstag

Oké.. ezzel szívtam nagyon sokat..

Most majd a 3k sebzés + 30 pont foglalás + foglalással nyerés nehéz tankkal amivel sz*phatok. :DDD

magyarsrac

(#24389) h1mpi válasza [HUN]Dani (#24388) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Mit sikerült elégetned? ;)

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 8999 Ft

(#24390) [HUN]Dani válasza h1mpi (#24389) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

KV-1 és Type58. Amilyen egyszerűnek tűnik annyira nehéz. :DDD

magyarsrac

(#24391) h1mpi válasza [HUN]Dani (#24390) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Nem tűnik könnyűnek :D Főleg, hogy randomra gyullad ki minden tank...

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 8999 Ft

(#24392) galervin93


galervin93
őstag

Napi fail, avagy amikor nem érdemes tankot váltani:

KV-3 - Prokhorovka: 15-2 oda
T-34-85 - Erlenberg, védekezés: a dombos oldalon senki, mire körbeértünk a pályán, a másik oldalról befoglaltak
G.W. Panther - Pearl River: felrohanó Type-62 ammorack-elt

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#24393) Enzolord válasza galervin93 (#24392) üzenetére


Enzolord
addikt

Goldnoob... :DD :DD

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#24394) galervin93 válasza Enzolord (#24393) üzenetére


galervin93
őstag

:))
Nem tagadom, 10 be van töltve. Kell a csúnyán OP Matilda ellen. :-D (Saját tierben csak ellenük töltök, meg esetleg ha Hetzer jön szembe és nem tudok az oldalába kerülni)

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#24395) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Hehe. :DDD

(#24396) emre válasza Dobi 562 (#24395) üzenetére


emre
veterán

hehe

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#24397) mtade válasza Enzolord (#24379) üzenetére


mtade
aktív tag

... mégse ...

[ Szerkesztve ]

Thinking is the hardest work there is, which is probably the reason why so few engage in it. // Henry Ford

(#24398) h1mpi válasza Dobi 562 (#24395) üzenetére


h1mpi
nagyúr

https://www.youtube.com/watch?v=ggyGY9EQCf8

:DDD

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 8999 Ft

(#24399) grizlisandor


grizlisandor
addikt

Meglett a IS-3-ra a BL-9, mérföldekkel jobb, mint az IS TOP ágyúja. Kezdem egyre inkább megkedvelni a tankot, azért a sidecrape használatával jól lehet aprítani vele. A töltési ideje nem tetszik, de ha fel lesz szerelve rendesen javul az, meg a frontomat boldog boldogtalan átlövi...

WoTinfo-s tankelemzésnél/játékbeli tapasztalatok alapján(sokszor kilőtt:O) megtetszett az ISU-152 troll ágyúval, mondom elkezdem húzni az ágat. T-34-re kellett még 15k XP az SU-85-höz, kiszenvedtem az XP-t, mert sose tetszett/ment a játék vele, ellenben a T-34-85 az egyik kedvencem. Megvettem az SU-85-töt, hát ez valami borzasztó, a jó td helyekre beálltak a medek folyamatosan, én meg nagyon nem találtam a helyem. 3 csata után eladás lett a sorsa...

Ferdiig ki van húzva az egyik német TD ág, de valahogy nem érzek erőt magamban, hogy visszavegyem, az SU-85 után történtekkel főleg. Csak med és heavy tankjaim vannak jelenleg.

(#24400) h1mpi válasza grizlisandor (#24399) üzenetére


h1mpi
nagyúr

A SU-85 most kapott óriási látótáv nerfet. Sajnos minden vonalon vannak ilyen hulladék tankok, de túl kell lenni rajta. Mondom én, aki eladta a KV4-et :DDD

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 8999 Ft

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.