Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-16 19:31:31

LOGOUT.hu

World of Tanks OFF topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24701) Kean_Sorbo válasza h1mpi (#24698) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Majd megyünk egy pár Balázs - Balázs - Andris E-25 trollszakaszt, aztán megnyugszol. ;]

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#24702) csapee válasza Kean_Sorbo (#24701) üzenetére


csapee
senior tag

Na mar csak ez kellett a renomejahoz.
Prem arty
E25 (Igy nerfelve is op)
Hat lehet ennel lejjebb? ;]

Csapee

(#24703) h1mpi válasza csapee (#24702) üzenetére


h1mpi
nagyúr

az E-25 tényleg op, ha a pálya is olyan. Az artymat meg sajnálom, mert az még az E-25-nél is opabb volt. ;]

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 9999 Ft

(#24704) joergie


joergie
őstag

Nem emlékszem már hol és mikor, egy nagy kaliber ammorackelt egy lowhp light-ot, és a torony akkorát repült, vagy 3 tanknyival odébb ért ELŐSZÖR földet. Brutális volt, én is csak néztem :DDD

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#24705) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Megvan a IX-es ágyú a Tigris II-re (kapott egy kis freet) egész más vele játszani... első körben adta is elég jól.

Nézzétek már meg ezt a videót itt mi lelte a tornyomat?

youtube

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 9999 Ft

(#24706) robogo81 válasza h1mpi (#24705) üzenetére


robogo81
aktív tag

Egy jó kis lagparty,pont előtte bepirosodott a lámpa.

redmi note 8 . psn:robert_warior

(#24707) h1mpi válasza robogo81 (#24706) üzenetére


h1mpi
nagyúr

De ekkorát nem tud fordulni a tornya ennyi idő alatt és nem is éreztem a lagot illetve a tornyot a másik irányba fordítottam :D

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 9999 Ft

(#24708) robogo81 válasza h1mpi (#24707) üzenetére


robogo81
aktív tag

De ez a Wargame,itt bármi lehetséges(de valószínűleg a szerveren már máshol volt a cső,és akkor frissített amikor a bevillant a lámpa). :DDD

redmi note 8 . psn:robert_warior

(#24709) Patrick76496


Patrick76496
őstag

Ha már úgy is off topic:
Nagy nap ez a mai, ma 3 évvel ezelőtt kezdtem el WoT-ozni. :)

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#24710) xAttilax válasza h1mpi (#24700) üzenetére


xAttilax
őstag

neked van olyan tankod amit nem nerfeltek szét?

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#24711) Kean_Sorbo válasza xAttilax (#24710) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Ltraktor. ;]

Csapee de gonosz vagy! :D

[ Szerkesztve ]

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#24712) h1mpi válasza xAttilax (#24710) üzenetére


h1mpi
nagyúr

nincs, de neked se, mert mindegyiket nerfelték ;]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 9999 Ft

(#24713) rlazol válasza h1mpi (#24712) üzenetére


rlazol
addikt

nekem egyiket se nerfelték szét. :DDD :C

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#24714) h1mpi válasza rlazol (#24713) üzenetére


h1mpi
nagyúr

sőt Neked buffolták :DDD

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 9999 Ft

(#24715) xAttilax válasza h1mpi (#24712) üzenetére


xAttilax
őstag

én semmit nem vettem észre ebből a "nagy nerfből" pedig van e-25 és az a csoda artym is.
ja de, mostanában full jókat megyek az FCM-el, akkor azt most buffolták?

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#24716) h1mpi válasza xAttilax (#24715) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Én nem vagyok Te, tehát nem tudom megmondani, ha Te így érzed, akkor örülök neki és boldog vagyok. De ha én úgy érzem, akkor hadd írjam már le, de ha gond, akkor csak tovább kell olvasni és nem fog bántani a dolog :K Ez az OFF topic itt le lehet írni, ha valami zavar vagy szerintem igazságtalan.

Amúgy meg több helyről hallottam, hogy a nagyobb célzás idejű ágyúknak javult a pontossága, mert nem olyan nagy a szórás (ergo nem megy a célzókör szélére), mint korábban.

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 9999 Ft

(#24717) xAttilax válasza h1mpi (#24716) üzenetére


xAttilax
őstag

tőlem azt írsz le amit akarsz, csak éppen ha TE azt érzed, hogy gyengébb lett az nem egyenlő azzal, hogy "amúgy meg szétnerfelték" mert ez egy alaptalan kijelentés. de abban tökéletesen igazad van, hogy az ilyen hozzászólásokat csak tovább kell olvasni.

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#24718) h1mpi válasza xAttilax (#24717) üzenetére


h1mpi
nagyúr

a WG szerint is volt nerf, de nembaj, ha Te buffnak érzed örüljél :C

Amúgy meg, mivel Te nem átlagos player vagy, hanem jobb, így lehet kevésbé érzed ezt, mint egy gyengébb játékos.

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 9999 Ft

(#24719) xAttilax válasza h1mpi (#24718) üzenetére


xAttilax
őstag

nem örülök, csak sírom tele a fórumot ha netán 6 csata nem jól sikerül vele.
mind1, nem problémázok. nem akartalak basztatni, csak nem értem ezt az állandó nerf mániád

[ Szerkesztve ]

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#24720) h1mpi válasza xAttilax (#24719) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Te olyan vagy én ilyen, ha zavar, akkor bocsánatodat kérem. Nekem ez a feszültség levezetése és ez nem tilos az OFF topicban. Tényleg akit zavar az lépje át, ha sírok bármi miatt. :R

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 9999 Ft

(#24721) rlazol válasza h1mpi (#24718) üzenetére


rlazol
addikt

megint ott vagyunk, ahol 2 napja: h általános tényként közölsz valamit, amit te ÉRZEL. A jelek szerint nem csak én ugrom rá. Maximálisan jogod van úgy érezni, de ez nem azonos a tényekkel. A tények szerint MINDEN járművet egyformán ért a nerf. Hogy ennek volt-e érezhető hatása, vagy csak a WG szerinti 2%, az egy másik dolog. Ha te érzed, más nem, megint más még buffnak is érzi, akkor sanszos, h a placebo hatással van dolgunk. Persze szívesen veszem, ha csinálsz részletes statot, de ahogy már megbeszéltük, az ilyen típusú stat téged nem érdekel, mert nem alkalmas közvetlen e-**** méregetésre.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#24722) h1mpi válasza rlazol (#24721) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Pontosan, a statisztika semmire se jó csak arra, hogy emberek fizetést kapjanak érte, hogy tologatják a számokat. Engem nem érdekel a statisztika, ha én nem úgy érzem, akkor az számomra rossz statisztika és messziről hidegen hagy. A statisztikát a világon a legkönnyebb dolog meghamisítani, ezért nem is hiszek benne.... persze valakinek az szent és vakon hisz benne, na az nem én vagyok.

A statisztika addig érdekel, ameddig egy képlet alapján összeadja a tény számokat és átlagolja, mint a noobmeter pl. Csinálhat bárki, olyan statot, hogy az általam szidott tank pontosabb lett, ha én nem úgy érzem, messziről teszek rá ;)

De szerintem a sírásom elemzését itt hagyjuk abba, mert kicsit túl lett pörgetve a dolog. THX ALL :R

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 9999 Ft

(#24723) xAttilax válasza h1mpi (#24722) üzenetére


xAttilax
őstag

"De szerintem a sírásom elemzését itt hagyjuk abba, mert kicsit túl lett pörgetve a dolog. THX ALL "
ez korrekt és tiszteletben is tartom

de többi :Y

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#24724) h1mpi válasza xAttilax (#24723) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ilyen vagyok és kész és mindig vállalom a véleményem és le merem írni, akkor is, ha többség másként gondolkozik. Csak flamet nem szeretnék belőle, ha nem lehet normálisan megbeszélni. Volt már ilyen korábban és semmi értelme nem volt vitatkozni rajta, mert csak sértődés volt, engem meg úgyse tud senki meggyőzni. Én az a saját hibámból tanulós típus vagyok :K

(#24725) rlazol: rendben Tiszteletben tartom a véleményed és elfogadom, mint egy véleményt. Pont Veled (és senkivel) nem akarok flamelni (max vitatkozni kulturáltan) most békültünk ki nem rég :D
Ezentúl úgy fogom kezdeni, hogy a véleményem szerint az én tankomat ..... a többit tudjátok :DDD

A flame az nem az, ha leírom a véleményem, hanem az, ha nem tartják tiszteletben és sértő módon válaszolnak. Akkor persze, hogy ideges leszek.

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 9999 Ft

(#24725) rlazol válasza h1mpi (#24722) üzenetére


rlazol
addikt

pffffff.........
"a statisztika semmire se jó csak arra, hogy emberek fizetést kapjanak érte, hogy tologatják a számokat."
mondod Te, aki majd minden nap behozod ide a WN8ad, a WRed vagy bármi más statot. :U

el kell, h keserítselek, az ÖSSZES statisztika a fenti módon dolgozik. egy képlet alapján összeadja a tényszámokat aztán átlagol vagy %-ra fordít. Az ÖSSZES. :K

a noobmeter összes statadata meg TORZ, ezt még dfsz34 és fsb is elismerte. A WN6-7-8, a WR, az EFF, vmilyen szintű képet ad, de aki csupán egy-két szám alapján ítél, annak fogalma sincs a dolgokról, akár a WoT akár bármi más sokkal komplexebb annál.

Mi sem bizonyítja jobban, minthogy megfelelő tankokkal milyen szépen lehet torzítani a statokat és a valós tudásnál magasabb értékeket generálni. Ilyen pl az E25. ;] ;)

nem az a bajom(unk), hogy teszel vagy sem a statra, amit folyamatosan a zászlódon hordozol, hanem az, h az érzéseid úgy állítod be, mint általános tényt.

Engem nem zavar, h idejössz és panaszkodsz, h a TE E-25öd szétnerfelték. Még sajnállak is. :B De ha azt mondod, h az ÖSSZES E-25-öt, az már zavar, mert én nem ezt ÉRZEM a **** másik végén (nekem nincs E25-öm...).

érzés és érzés között generálsz vitát, ezt pedig FLAME-nek hívják, mert nem vezet sehova. Teccik érteni?

[ Szerkesztve ]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#24726) h1mpi válasza rlazol (#24725) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Mi sem bizonyítja jobban, minthogy megfelelő tankokkal milyen szépen lehet torzítani a statokat és a valós tudásnál magasabb értékeket generálni. Ilyen pl az E25. ;] ;)

Kb az összes unicum playernek megvan ez a típusú tankja, ahogy a statokat néztem...

Amúgy lehet megkérem tiltsanak ki az OFF topicból és akkor nem tudok hol sírni, mert az ON-ban nem lehet (még ha sokan nem is tartják be ezt a szabályt) ;] ;]

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 9999 Ft

(#24727) xAttilax válasza rlazol (#24725) üzenetére


xAttilax
őstag

a jó öreg dfsz34 :) hova lett? nagyon eltünt innen. A sok kempelése miatt voltak vitáink de ennek ellenére nagy forma.

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#24728) grizlisandor


grizlisandor
addikt


Tier8as csata és egy jó sidescrape helyre beállás és megye ez, csak sajna a csapatom agyhalott volt, IS3 al is szerintem meg lehet csinálni a HT-15 küldit. :D

(#24729) h1mpi válasza grizlisandor (#24728) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Én nem "kockáztatok". Már csak 100sokezer xp az E75, majd azzal :DDD
Amúgy sose értem, hogy ilyenkor miért nem mennek oda vagy flankelnek meg?

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 9999 Ft

(#24730) diegho válasza h1mpi (#24726) üzenetére


diegho
nagyúr

Tényleg? Hogy te miket nem tudsz... mondjuk igaz én nem unicum vagyok...

(#24731) jozefgucci1 válasza Patrick76496 (#24709) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Gratula a sikerekhez. Emlékszem mennyit toltuk még a TYp59-el és hogy te az inspiron Dell laposodon játszottál .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#24732) h1mpi válasza diegho (#24730) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ja rád nem érvényes, Te tudsz is játszani... ;] (bár az 554 Hellcat csata az op kicsit)
Amúgy Neked ez az első accod?

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 9999 Ft

(#24733) Dobi 562 válasza Patrick76496 (#24709) üzenetére


Dobi 562
addikt

Boldog evfordulot! :-)

[ Szerkesztve ]

(#24734) rlazol válasza h1mpi (#24726) üzenetére


rlazol
addikt

soknak megvan, soknak nincs. :))
nyilván érezted a tüskét (bocs, nem lehetett kihagyni :DDD ), de alapvetően az olyan játékoskra gondoltam, akiknek T49, Hellcat, Matilda, E25 áll kizárólag a garázsukban. :U

hogy hova írsz/nem írsz a Te dolgod. ;]

Engem nem zavar a sírás, ha a TE E25-ödről szól, mondom, még sajnállak is érte. De annak, akit a minap full camos+full látótávos legényekkel álló M10-ben álcahálóval és periszkótávcsővel úgy tudott szivatni egy E25, h még csak fel se spottolódott, ne magyarázd, hogy az ÖSSZESET és SZÉJJELNERFELTÉK.

Elhiszem, h Te így érzed, de akkor maradj meg annál, hogy a TE tankodról beszélsz. A Te érzéseid ne vetítsd ki mindenkiére, mert a jelek szerint EZ generálja a vitát.

xAttilax - passz, Diarmand is nagyon eltűnt. Kár, mert rohadtul sokat lehetett tanulni tőlük.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#24735) diegho válasza h1mpi (#24732) üzenetére


diegho
nagyúr

Hát igen a Hellcat nagyon lehúzza a WN8 statomat, de ezzel lehetett a legjobban creditet keresni az elején. Az első 6-os tankom volt.

Helyesbítek, a nerf óta már felhúzza. A nerf előtt csak 2600 WN8-at számolt rá...

Az első accom csak 3240 WN8-as volt, de újat kezdtem.

[ Szerkesztve ]

(#24736) h1mpi válasza diegho (#24735) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Mekkora arc vagy atyaég :C

(#24734) rlazol: Ha sebzek vele 3K-t, akkor az enyém sincs nerfelve nem érted? :DDD

Diarmand kényszer pihi

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 9999 Ft

(#24737) Stigma.HC válasza rlazol (#24734) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Diarmand kényszerpihenőn van, pedig már váltanék vele pár szót :DDD

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#24738) Enzolord válasza rlazol (#24734) üzenetére


Enzolord
addikt

És ezekben a topicokban nem is igen találkozol vele, végleges bant kapott a WOTból..

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#24739) h1mpi válasza Enzolord (#24738) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Az OFF-ból elvileg nem, ha jól tudom

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 9999 Ft

(#24740) diegho válasza h1mpi (#24736) üzenetére


diegho
nagyúr

érdemes ránézni a WN8 értékeimre olyan takkokkal vagyok 4k felett, amikkel a játékosok 99%-a szenved, sőt szerintem keveset mondtam a 99%-al.

(#24741) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Ezt a posztom nem címzem senkinek nem célem senkit megbántani.

Nem Diamand miatt ,de valóban az utóbbi egy évben nagyon sok mehatározó személyiség eltönt a fórumról . Direkt nem írok nveket szerintem sokan tudják miről van szó . Akik mégis itt mradtak és építő jellegel sokat posztoltak régen vagy raktak fel vidókat ők is átváltottak passzív módba. Az on topik is már csak árnyéka önmagának sajnos . :O

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#24742) h1mpi válasza diegho (#24740) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Látom és nem hízelgés képen, láthatod nem vagyok az a típus, de TE vagy az egyik legjobb játékos, akit a WoT-ban láttam, eddig. Sokat lehet tanulni a replayekből, amit felteszel (ritkán sajnos). Circ stílusa jön még be mostanában, QB kicsit núb hozzá képest. (ott a műsor a jobb)

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 9999 Ft

(#24743) h1mpi válasza diegho (#24740) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Mondjuk az M3Lee Téged is sokkolt, ahogy látom :DDD

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 9999 Ft

(#24744) Tomi0703 válasza h1mpi (#24732) üzenetére


Tomi0703
őstag

Ja, de T57-tel a majdnem 4k átlagdmg még ópébb.

(#24745) rlazol: Azt írják, hogy a "World of Tanks topikból". Nincs többesszám, szal szerintem csak az ON-ból van tiltva. Amikor a hóember avatarú troll csávót is tiltották innen, akkor neki a végleges banán az OFF-ba szólt.

[ Szerkesztve ]

(#24745) rlazol válasza Stigma.HC (#24737) üzenetére


rlazol
addikt

MEGINT? :Y

és tényleg.

ki fogják tiltani végleg. :O nem hiszem, h meghazudtolja önmagát. nekem se egyértelmű, h az OFFba jöhet-e.

h1mpi: a tied, amivel a 3 csík elérése a cél, és fél százalékra jársz a másodiktól? az van csak igazán nerfelve. ;]
amúgy én is úgy vagyok, h majd az E75tel esélyes, h megoldom a HT15-öt, de addig is bízom a KT-ben. Stughoz mivel lett meg neked?

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#24746) h1mpi válasza rlazol (#24745) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Amikor Diegho írta, hogy sose lesz meg csak mosolyogtam. Persze Ő nem véletlen írta, hisz még a 2. kiválóság se lett meg, mert utána mentem kb. 20 kört., ahol 1500 se volt az átlagom. A 3. jel sose lesz meg ezt most már aláírom én is :D

A Stug IV esetében a HT-15 még vár, a másik négyet csináltam meg kitüntetéssel.

Megnéztem azokat a tankokat, amivel kezdőként játszottam a csúcs a Stug III B 83 csata/178-as WN8 :D
Még jó, hogy nem reportoltak botként. ;]
Vissza kell vennem javítani a csorbát :P

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 9999 Ft

(#24747) fody73 válasza rlazol (#24725) üzenetére


fody73
tag

Nem szeretném becsmérelni a munkádat, de szerintem kb ennyit ér egy statisztika.:

Aki viszont rendszeres 3-3 meg még szélsőségesebb SPG felállásokról papol a fórumon vagy
élőszóban, azt jelen dokumentum alapján nyerítve fogom körberöhögni, hiszen az MM
láthatóan törekszik ennek és az aszimmetrikus felállásnak az elkerülésére.
7. Elhatárolódás
Fontos kijelenteni, hogy ezek a számok azon csatákra alapozódnak, amelyek rlazol-ként
kerültek indításra, a rendelkezésre álló tankokkal. Más időszakban, más besorolású tankokkal,
más Tier megoszlást vizsgálva elképzelhető ettől eltérő eredmény.

A szerző 2014. szeptember 1. és 2015. február 1. között a játék során automatikusan rögzített csaták adatait
dolgozta fel a WoT Replay Analyzer (2; WRA) segítségével.

A maradék 2341 csata
heti megoszlását az 1. ábrán mutatjuk be.

A vizsgált időszakban kb mennyi csatát játszhattak le összesen?

És ha jól tudom a WoT Replay Analyzer a befejezetlen csatákról nem ír ki adatot. Márpedig amikor engem egy arty vagy bármi más kilő az első percben, már ki is lépek. Tehát nincs róla infó.

Ezek alapján legközelebb ha erre a statisztikára hivatkozol, nyerítve foglak körberöhögni. :D

Béke!

(#24748) Pete55555 válasza diegho (#24740) üzenetére


Pete55555
addikt

Ez tényleg érdekes. Ami rögtön szemet szúrt, hogy KV-1-el csak 1. osztályod van.

(#24747) fody73 Ezt most kommentálnám, de azért kibannolnának, márpedig talán már elég szép rangom van ahhoz, hogy ne csösszem el, úgyhogy most csak annyit mondok, hogy gondolkozz el egy kicsit, egyrészt a tartalmon (megértem én, ha valaki nem ért egyet/tudatlan/nem tud ezt-azt) másrészt a stíluson.

(#24749) rlazol ;)

[ Szerkesztve ]

...Szeretem leracsniztatni...

(#24749) rlazol válasza fody73 (#24747) üzenetére


rlazol
addikt

-rosszul tudod, a felállásadatot a befejezetlen csatáról is kiírja.
-a kérdéses időszakban becslésem szerint kb 133m csata volt a WOT ban. pont emiatt nem tettem fel nemzetközire
-körberöhögni akkor lesz jogod, ha mutatsz jobbat, pl olyat, ami az alapösszefüggéseket gyökeresen máshogy mutatja.
-a kérdéses mondat egy bizonyos embernek íródott, ezt valaki érezte rajta, vki nem.
-nem nagyon fogok már erre hivatkozni, a következő stat 30.000-ből készül, abból már lehet általánosabb következtetést is levonni

elég álszent, h belémkötsz, kigúnyolsz és odaírod, h BÉKE. :(

[ Szerkesztve ]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#24750) diegho válasza Pete55555 (#24748) üzenetére


diegho
nagyúr

Igen KV1-el elég balszerencsés vagyok. Ha dmg-em van nincs killem az xp-re, ha killem van nincs dmg-em az xp-re.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.