Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-16 19:31:31

LOGOUT.hu

World of Tanks OFF topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25801) jr1994


jr1994
addikt

És az ötös lottó nyerőszámai emelkedő sorrendben: 20, 38, 43, 47, 59. (egy számot csak egyszer lehet megjátszani, úgyhogy egyet felhasználtam az ellenféltől is)

5 light egy oldalon :Y kép

BC arty op? 11500 csata

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#25802) galervin93


galervin93
őstag

Bájos, amikor már csak pár tized kellene az első csillaghoz (spec most CDC-vel), erre jön három meccs, ahol összesen nem sebzek annyit, mint előtte egy csatában. :-) Le is esett 64% alá. :-D
Mindegy, csak összejön majd. Imádni való egy tank amúgy ez a francia, igaz egyelőre csak ~1300 az átlagsebzésem, szóval még a saját hp-mat sem éri el, hála az ilyen dupla-nullás köröknek... Nem tudom hogy lehetne ezek számát minimálisra csökkenteni, az a baj hogy megyek pl. ma is 30 meccset, ebből 4-5 is ilyen egy-két lövéses meccs...

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#25803) emre


emre
veterán

Hoppá mitt láttam az esgén.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#25804) lnk válasza emre (#25803) üzenetére


lnk
aktív tag

Hoppá hoppá :Y

(#25805) Flatron710


Flatron710
tag

Üdvözlöm a [W-P-A] Wolf-Pack-Akadémia klánból a Tomcsicsi nevű pk. helyettest, annak az alpári stílusát és azon képességét, hogy kiadja az ellenfélnek a saját csapattárs pozícióját.
Csak így tovább! Sosem lesz elég jó híre a magyar Klánoknak!!!!

Minden popzene a szexről szól. A rock arról, hogy akarod, a jazz arról, hogy csinálod, és a country vagy a western pedig arról, hogy bűnösnek érzed magad utána. -Robert Waldo Brunelle Jr. --- WoT/WoWs/War Thunder acc : Zolika_tm

(#25806) szbalogh


szbalogh
őstag

Juj de izgi vajon ki az? :D

Nick: HE_Storm

(#25807) jr1994


jr1994
addikt

Pedig én jól szórakoztam :D

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#25808) Bingisz válasza Flatron710 (#25805) üzenetére


Bingisz
addikt

Vicces, hogy egyesek még mindig azt gondolják, hogy az alpári stílus miatt van rossz hírük az átlag magyar klánoknak.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#25809) szbalogh válasza jr1994 (#25807) üzenetére


szbalogh
őstag

Te vagy a tomcsicsi? :DDD

Nick: HE_Storm

(#25810) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Mondom feljövök leduplázom gyorsan a KV2-t... hogy milyen emberek játszanak már wottal az nem gyenge...
Egyre nő a WN8 (mert tele van lámával) és egyre csökken az élvezhető csapatjáték.

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 9999 Ft

(#25811) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Ez a world of tanks...

Tegnap előtti replayben, object 140 el éppen hozzádörgölőztem az e-75 höz és levett vagy 60hp-t... Itt neki tolatok a T54E1-nek és még csak meg sem karcolódik...

(#25812) szbalogh válasza SoulReaver (#25811) üzenetére


szbalogh
őstag

Tegnap voltam úgy obj 140-el, hogy wn8 ide vagy oda de megcsinálom arammolós küldit azon a bulldogon. Maradt rajta valami 60hp... utána darabokra lőttek a td-k...

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#25813) SoulReaver válasza szbalogh (#25812) üzenetére


SoulReaver
veterán

Hát látod... ha bukni kell akkor bukni kell :D 1-est dobott a gép :D

(#25814) jr1994 válasza szbalogh (#25809) üzenetére


jr1994
addikt

Wut?

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#25815) bluyoo válasza h1mpi (#25810) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Most sikerült a KV-2 -vel kemény 8-at sebeznem, egy fedezékben lévő KV-85-ön. :DDD

Bazinga!

(#25816) h1mpi válasza bluyoo (#25815) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ha egyszer abbahagyom a játékot, akkor az a sok tomato miatt lesz. Bár már most is már kb. a 10%-át játszom, mint korábban valahogy nem köt le...

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 9999 Ft

(#25817) bluyoo válasza h1mpi (#25816) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Engem nem idegesítenek! Van kit kilőni! :DDD Aki meg komolyan játszik, annak ott a klánosdi ....
Nem nagyon tanultam a játékot, szóval még mindig van mit megtapasztalnom, így nem is unom még.

Bazinga!

(#25818) h1mpi válasza bluyoo (#25817) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Lehet a KV2 miatt tűnik ennyire most csapatfüggőnek a játék. Mert ugye azzal nem tudsz elmenekülni :P

Közbe megjött rá az első csillag :)

Amikor ilyen kört megyek persze öröm, de nem szeretem az olyan tankokat, ami ennyire függ a pélyától, csapattól, mindentől... 19 modul sérülés :D

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 9999 Ft

(#25819) galervin93 válasza h1mpi (#25816) üzenetére


galervin93
őstag

Múltkor az artykra írtad ugyanezt. :-D
Lehet hogy csak nincs tapasztalatom régebbről, de szerintem az is szerepet játszik, hogy az ember maga is fejlődik, így könnyebben észreveszi ha sok gyengébb játszik. (Fordítva: amikor piros voltál nem panaszkodtál, nem panaszkodhattál erre - mert nem vetted észre.)

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#25820) h1mpi válasza galervin93 (#25819) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Akkor annak is örültem, hogy be tudtam lépni a játékba :D Amúgy hasonló szívás, mint az arty esetében.

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 9999 Ft

(#25821) bluyoo válasza h1mpi (#25818) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Na meg szerencse kérdése is.
Ha rossz fele indulsz, akkor csak vánszorogsz pár percig, majd vége a csatának.
A TOGII-re ez halmozottan igaz volt. :DDD
Grat. a csillaghoz!

Bazinga!

(#25822) mcwolf79


mcwolf79
veterán

[Na ezzel is meglett a tank ász. Jgpze100 Winterberg 7500 sebzés & acélfal]

[ Szerkesztve ]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#25823) rlazol


rlazol
addikt

ezt a pechet. :( az eddigi legjobb köröm az M10-vel.
ha a KV4 nem lett volna bot, nyerhettünk volna.
Az igazsághoz tartozik, hogy végén a Panther 2-t illett volna kilőnöm, de elrontottam. Viszont a full hp-s ferdi, ami még hátravolt vsz úgyis kikészít a városban, mert jó játékos vitte. Azt hittem, megkapom a nagy kalibert és így az ászt... :O

[ Szerkesztve ]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#25824) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Nem hittem volna, hogy E5-el fog sikerülni... :) 4600 lepattanó :D

(#25825) jr1994


jr1994
addikt

Rég fulladtam már meg :D :D Ne netezzetek csata közben erlenbergen, miközben a tank tempomattal megy.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#25826) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Ezek a 1:15 ös vereségek.... Mikor a sima foch T alakú izéjét 3x nem tudtam átütni object 140 el... és míg 3x próbálkoztam, addigra el is buktuk a csatát... 4 perc se...

(#25827) zolika15


zolika15
tag

rég volt ennyire rossz napom a wot ban botrány esélytelen volt nyerni akármit is csinált az ember... nem tudom mi van ma 23/7 lett a vége szörnyűűűű :S:S:S:DDDDD :W

Zoli

(#25828) rlazol válasza zolika15 (#25827) üzenetére


rlazol
addikt

számomra kicsit érthetetlen számomra az első mondat.
milyen ban botrány?

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#25829) Enzolord válasza rlazol (#25828) üzenetére


Enzolord
addikt

Azért a számomra kicsit érthetetlen számomra sem pite... :DD :DD :DD

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#25830) jr1994 válasza rlazol (#25828) üzenetére


jr1994
addikt

Esetleg botrány volt a mai nap a wot-ban?

Enzolord: :DD

[ Szerkesztve ]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#25831) zolika15 válasza rlazol (#25828) üzenetére


zolika15
tag

Bocsanat az wot-ban akart lenni

Zoli

(#25832) rlazol válasza Enzolord (#25829) üzenetére


rlazol
addikt

:B
:DDD

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#25833) Veatta válasza rlazol (#25832) üzenetére


Veatta
aktív tag

Nem tudtok még újmagyarul ;)

(#25834) Departed válasza zolika15 (#25831) üzenetére


Departed
őstag

Esetleg használj írásjeleket mint mindenki más. ;)

(#25835) lacibacsi


lacibacsi
addikt

Azért kíváncsi lennék az ellenség fórumbejegyzéseire egy ilyen nap után. Itt ugye (majdnem) mindenki panaszkodik (nekem is csak minden negyedik csata volt győztes, vagy egyáltalán elfogadható sebzésű) a tegnapi napra. De hát ha itt annyian voltunk szopóágon, akkor ugye legalább ennyien voltak nyerő sorozatban? Vagy mégsem? Ha meg mégsem, akkor az meg hogy? Csak nem mindig AI-ból áll az ellenfél? Mert azok ugye nem panaszkodnak...

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#25836) h1mpi válasza lacibacsi (#25835) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Nem csak AI, de közelít hozzá. Tegnap tele volt 2-3K-s 20-300 WN8 körüli játékosokkal. Volt olyan is, aki megpróbálta kidönteni a várfalat Erlenbergen... Majd nekem esik, hogy miért nem megyek támadni KV2-vel át a mezőn, amikor toptier vagyok :U

Itt fel is adtam tegnapra és átmentem kicsit WoW-ozni. Az megnyugtató ;)

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 9999 Ft

(#25837) jozefgucci1 válasza lacibacsi (#25835) üzenetére


jozefgucci1
addikt

A játékos állomány 80 de inkább 90%-a nem fórumozik szerintem .Azok a játékosok pedig akik pirosak vagy annál is rosszabbak biztosan nem jutnak el arra a szintre , mert akkor egy 6K csatás nem piros lenne .A játékos állomány romlását az is jól mutatja , hogy egyre kevesebb csata ér véget foglalással és a döntetlenek száma szinte nulla. A csaták hossza is rövidül szerintem . Foglalni már csak akkor szoktam amikor nincs más lehetőség a győzelemre és ez ritkán van sajnos .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#25838) rlazol válasza lacibacsi (#25835) üzenetére


rlazol
addikt

na.
kb 20-an használjuk aktívan a fórumot. általában egyszerre kb 4-5 ember panaszkodik szopóágra. +még biztos van 2-3 aki ritkán panaszkodik (pl én :DDD ). A többiek - 12-13 ember - nincsenek kiemelkedő passzban (mert arról is szokott post jönni) tehát hozzák a szokásos, 50-55% körüli győzelmi arányt.
Összességében és körülbelül egész jól ki is jön a matek. :K
máshogy fogalmazva, azért mert 4-5-6 ember be tudja teríteni a topicot panaszkodással még nem jelenti azt, h mindenki szopóágon van, akár csak egy ilyen kis közösségen belül nézve is.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#25839) fradi81 válasza jozefgucci1 (#25837) üzenetére


fradi81
veterán

Nálam meg pont hogy sok csatában van hogy befoglal az ellen, mert a majmok csak előre mennek a védekezést nem ismerik.

moto g72, Ninebot d28e

(#25840) #21346560 válasza lacibacsi (#25835) üzenetére


#21346560
törölt tag

Én tegnap pl. nem jöttem sírni, mert 4x csatából 58%-os voltam 2200-as wn8-al, ráadásul úgy, hogy nem szakaszoztam senkivel.
Majd ma lesz jó pár szkrínshátom a fincsi csapatokról ;]

(#25841) lacibacsi


lacibacsi
addikt

Bocsánat! Nem akartam indulatokat gerjeszteni... :K

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#25842) galervin93 válasza fradi81 (#25839) üzenetére


galervin93
őstag

Én betiltanám a foglalást. :-D Példa: Mines - ütközet, tizenegy perc valamennyi, Bulldogunk egyedül, senkitől sem zavartatva befoglal: [link] Értelme? Volt is anyázás a chaten... Valami olyasmi kellene, hogy csak akkor lehet foglalni, ha az egyik csapatból már minimum n játékos halott vagy valami, mert ez rendkívül idegesítő... Szép dolog a győzelem, de nulla, egykét lövéssel sok értelme nincs...

Más: tegnap életem legégőbb meccsét játszottam. :-D CDC-vel egyedül maradtam egy G.W. TigerP arty ellen Mountain Passen, ő mellém lőtt közelről, én meg beleeresztettem egyet robbanóval, de nem halt meg. Hátratolatott, bezúgott a szakadékba (alsó bázis). Én meg utána... ...és mellé estem, be a vízbe. Megfulladtam, kikaptunk... Szóval top sebzőként (3300+) sikerült szépen elbuknom a csatát egy ekkora blamával. Eskü beleférne valami fail-összeállításba, ilyen még nem csináltam, nagyon gáz volt...

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#25843) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Tenyleg erdekes volt visszaterni majd 1 ev kihagyas utan. Anno azert hagytam abba, mert mar nem elveztem a jatekot azzal a jatekosallomannyal. Nos, most meg rosszabb lett a helyzet, de mar nem veszem annyira komolyan (legalabbis probalom). Az a baj, bennem meg meg van az igeny, hogy ha csinalok valamit akkor csinaljam jol, egyebkent idopazarlas.

Multkor nyilatkozta Storm, hogy az atlagos csatahossz 6 perc. Valamelyik "kerdezz-felelek"-ben olvastam. Ezt tapasztaltam en is, nagyon sok csatat lehet menni rovid ido alatt, tiertol fuggetlenul. X-es tankokban is elmennek lemmingezni, 5 perc alatt elhullanak. Mondjuk olyan bajos, mikor LT, MT, HT, TD megy elore, egyutt, egysegben, agyatlanul, sebzes nelkul elhullani. ;] Aztan jon a nubozas, csiterezers, anyazas, de hogy utananezzenek olyan alapveto dolgoknak, hogy mi a kulonbseg AP meg HE loszer kozott, az luxus. Sosem tanulnak, sosem fejlodnek, megis elvezik a jatekot. El nem tudom kepzelni mit elveznek benne, de megis itt vannak.

En mar annyira orulok, mikor latok egy ellenfelet sidescapel-ni, hogy visszakapcsolom a kozos csetet es gratulalok nekik. :DDD

(#25844) MinionFlasH válasza galervin93 (#25842) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

Bennem egy ilyen rossz élmény maradt meg, mondjuk azért más helyzet volt.
Kúsztam fel az emelkedőn JT 8.8-al, szemben cromwell beleengedek egyet nem sikerült láncolni, megfordulok robogok le a lejtőn.. a terv az volt, hogy a szakadék mellett megállok ott beáll mögém én meg letaszítom a mélybe... nos ez a fantasztikus dolog odáig jutott, hogy robogok le 1000el a lejtőn mögöttem cromwell, csipeget, majd felgyújt... majd a szakadék elött felrobbanok...

Persze sok választásom nem volt, de ez így olyan méltatlan volt, szerintem sírt a röhögéstől a srác mögöttem. :N

szerk. mentségemre szóljon, hogy hasonló technikával már JT 8.8al vízbefojtottam egy mosquitót! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#25845) jozefgucci1 válasza Dobi 562 (#25843) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Azt nem értem , hogy mitől lett ez a rengeteg gyenge játékos és hová tűnt sok ember. Itt a fórumról is eltünt egy csomó jó játékos és arc sajnos . Régen emlékszem ha napközben nem néztem a topikot akkor este több oldalt kelet átfutnom most pedig alig vagyunk .Diegho is eltűnt csak nagy ritkán ír be holott régen szépen termelte a visszajátszásokat .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#25846) MinionFlasH válasza jozefgucci1 (#25845) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

Reportoljuk őket tuti itt lesznek! ;] :DDD

(#25847) jagada válasza jozefgucci1 (#25845) üzenetére


jagada
őstag

Lassan már csak BOT-ok játszanak BOT-ok ellen és úgy kellesz keresni a hús- vér játékosokat :DD :DD
De minek rakja prém tankokba meg szakaszokba a BOT-okat a WG? :F :F :F

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#25848) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Csak össze kellene hozni a fórumozókat századozni... Több a nyerési esély, kivéve, ha jobb klánok is tolják, de legalább nem 14 idegennel(agyhalottal) vagy egy csapatban.

(#25849) Tomi0703 válasza SoulReaver (#25848) üzenetére


Tomi0703
őstag

Század? Azt még játssza valaki?

(#25850) SoulReaver válasza Tomi0703 (#25849) üzenetére


SoulReaver
veterán

Meg kell próbálni.. Nem tudom amúgy.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.