Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#86951) Cseri0058 válasza h1mpi (#86949) üzenetére


Cseri0058
őstag

persze

(#86952) h1mpi válasza Cseri0058 (#86951) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ok megnyugtattál :D

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 9999 Ft

(#86953) galervin93 válasza Dobi 562 (#86894) üzenetére


galervin93
őstag

Jogos, a T5-6-ot csak "kívülről" tapasztaltam (=lövöm), ennyi nekem elég is volt. A T29-et viszont már próbáltam tesztszerveren, meg hát megszenvedek ellene a pályán is, ha olyan helyzetben van.

#86895 szbalogh
Arra fogok menni, csak nem ma, nem is olyan régen adtam el az M4-et, olyan szinten felidegesített... Lassú mint a dög, az ágyú mindenfelé visz csak arra nem, amerre lövök... Aztán írták itt többen, hogy trollal milyen fun... Hát az első körben golddal pattogtam a KV-1 oldaláról, el is szakadt a cérna, nem volt hozzá türelmem. Nekem egy med legyen gyors, agilis, csipegessen pontosan... A Jumbot mindenki dicséri, no majd meglátom, bejön-e...

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#86954) szbalogh válasza Enzolord (#86948) üzenetére


szbalogh
őstag

Rengeteg prémtank? Ugyan ne viccelj :D

Nick: HE_Storm

(#86955) Enzolord válasza szbalogh (#86954) üzenetére


Enzolord
addikt

Attól függ... Emréhez képest valóban kevés, de neki a WG odaadta az összeset, hogy kifogyjon a garázshelyekből, és végre hátha elad egy tankot... :DD :DD Na jó, olcsó poén volt, de azért 10 prém tank nem kevés.. :) Vagy igen? :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#86956) Chris0321 válasza galervin93 (#86953) üzenetére


Chris0321
addikt

A KV-1-nek gondolom a láncot sikerült eltalálni, én inkább HE-vel használom mert szerintem az is elég. Ha jól emlékszem a Jumbonak ugyanazok az ágyúi mint az M4-nek csak már egy szinttel feljebb. Úgy emlékszem még lassabb mint az M4 ami annyira nem rossz.

(#86957) h1mpi válasza Chris0321 (#86956) üzenetére


h1mpi
nagyúr

A sima Sherman nem egy nagy élmény, de az E8 se. Az E2 na az fun :K

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 9999 Ft

(#86958) mcwolf79 válasza Enzolord (#86955) üzenetére


mcwolf79
veterán

"Mentségemre" legyen mondva, hogy 2 db az amolyan párszázas ajánlat volt, 2 db pedig küldetésből lett meg :U

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#86959) Enzolord válasza mcwolf79 (#86958) üzenetére


Enzolord
addikt

Természetesen nem csesztetésből írtam!!! :R :R Nekem is van jó pár darab, sőt, én vagyok olyan hülye, hogy már adtam is el párat... Ne játssz részegen :DD :DD :DD

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#86960) sequator válasza h1mpi (#86957) üzenetére


sequator
senior tag

Ez nem feltétlen igaz, én az M4et és a A8at (a Furyt is) sokkal jobban szeretem mint a Jumbot. Az nekem nem elég gyors mednek, a páncélja meg nem elég erős heavynek, olyan félresikerült hibrid a szememben.
Mindet az M1A1 és M1A2 normál ágyúkkal használtam, a trollgunokhoz nem vagyok elég szerencsés. A HE nekem leggyakrabban átlag alatt sebzett, amikor próbáltam (Hetzer, PzIVH, M4, T82, T40, M8A1), vagy nem sebzett semmit pl. amikor resetelni akarok.
HE lőszert csak artyban használok, előre félek majd a KV-2-től és a SU-152 ágtól.

sautia

sequator

(#86961) Chris0321 válasza h1mpi (#86957) üzenetére


Chris0321
addikt

Nekem az M4 még mindig megvan, 5-ös tankot nem adok el de egyébként is tetszik de az E8 és a Jumbo is ment a garázsból amint lehetett. Szerintem a Jumbo egyetlen előnye a front páncélzata egyébként semmiben nem olyan jó, hogy megfordult volna a fejemben, hogy megtartsam.

(#86962) Habib[HUN] válasza Chris0321 (#86961) üzenetére


Habib[HUN]
senior tag

Kinek mi fekszik. Nekem hosszú hónapokig a jumbo volt a stressz oldó tankom. Jó löveg, jó páncél. Vállalható mozgékonyság. Tény, hogy három skilles legények ültek benne. Számomra nagyon OP volt. A változatosság kedvéért most a firefly vette át a helyét. Na az brutális. Pillanatnyilag 60% körüli wr-t produkál. Igazi élménytank. Megtartós :)

(#86963) h1mpi válasza Habib[HUN] (#86962) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Azzal a "beteg" ágyúval nem csoda, hogy szereted :K

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 9999 Ft

(#86964) scyllarus


scyllarus
veterán

Úgy döntöttem, kicsit kipróbálom az xvm nélküli játékot. Ami elsőre gond: létezik többsoros garázsmod xvm nélkül?

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#86965) szbalogh válasza Chris0321 (#86961) üzenetére


szbalogh
őstag

A Jumbo igazán strongholdra nagyon jó. Mi ilyen 1-2 felderítő a többi nehéztank felállásban mentünk 6-os tierben. Amikor az ellenfél csupa könnyű tankkal jött és nyílt terepre tett minket a MM nem sok esélyünk volt. Na ilyenkor nagyon jól jött egy Jumbo. Beálltunk siemka módra egy sarokba, Jumbo előre a domb mögé és lőhették a tornyát :D A repesz meg gyorsan rendet vágott a soraik közt. Mindezt 75%-os legénységgel... Sok nagy nevű kék klánt aláztunk meg így. Szitkozódtak is rendesen de nyertünk.

Nick: HE_Storm

(#86966) adamgreen válasza scyllarus (#86964) üzenetére


adamgreen
senior tag

Ez engem is érdekelne mármint a többsoros garázs.

Plusz olyan addon ami a sebzésemet mutatja és nem XVM.

(#86967) odrif


odrif
MODERÁTOR

Hát régóta játszok ezzel a játékkal de ilyen hülyét mint ez még nem láttam.
Egy IS-6-al semmit nem tett hozzá a játékhoz.

20 éve a Prohardveren

(#86968) scyllarus válasza adamgreen (#86966) üzenetére


scyllarus
veterán

A sebzésre van mod, az OMC modpackban mindenesetre van egy, én azt használom. (Multi Hitlog v2.0)

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#86969) adamgreen válasza odrif (#86967) üzenetére


adamgreen
senior tag

Általában ök a Vér István (Pistike) nemzedék akinek apuci megveszi a prém tankot azt mehet löcsöt méregetni a többiek közé :C

(#86970) Enzolord válasza Bingisz (#86566) üzenetére


Enzolord
addikt

Most nézem az ismétlést, meg voltál dicsérve... : :D :D :D

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#86971) adamgreen válasza scyllarus (#86968) üzenetére


adamgreen
senior tag

Köszöntem kollega :R

(#86972) Zolee_70 válasza odrif (#86967) üzenetére


Zolee_70
senior tag

Én az imént bannoltam ki magam 1 órácskára, mert kettő vérpistike a bokorból végignézte, ahogy próbálok elmenekülni 3 med elől, lőni sem lőttek, teljesen lefoglalta őket a bokor. Egyiknek nem volt szerencséje, mert elmenekültem, és elém került...
Az egyik egy FCM volt, amásik egy CDC, mindkettő vérvörös stattal.

[ Szerkesztve ]

>> WoT: Zolee70 << I'love WG. Ja, mégsem.

(#86973) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Nagyon kínkeserves ez a panther :D A panther2 sem lesz jobb úgy hiszem, de akkor is kell az e-50m!!!

(#86974) Zolee_70 válasza SoulReaver (#86973) üzenetére


Zolee_70
senior tag

Mindkettő tökéletes sniper, imádnivalóak.

>> WoT: Zolee70 << I'love WG. Ja, mégsem.

(#86975) h1mpi válasza SoulReaver (#86973) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Vedd úgy, hogy TD-zel :D

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 9999 Ft

(#86976) SoulReaver


SoulReaver
veterán

de mire összelövök legalább 1000-et... T71 el legalább darálom kifele a 150-170-eket... ezzel.... 100...130.... pff

(#86978) odrif válasza SoulReaver (#86973) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

Kínkeserves a T-44 míg T-54 nem lesz belőle.
De azt látom hogy a T-54 sem isten tank.
Kérdés hogy a T-54 után melyiket válasszam majd?

20 éve a Prohardveren

(#86979) h1mpi válasza Enzolord (#86970) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Hol nézed?

(#86978) odrif: nincs isten tank, az arty kilövi bármelyiket :DDD

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 9999 Ft

(#86980) sith7 válasza Zolee_70 (#86974) üzenetére


sith7
nagyúr

+1 :K

(#86981) SoulReaver válasza odrif (#86978) üzenetére


SoulReaver
veterán

T44 sokkal jobb a 100mm lövegével... én elvoltam vele... T54 jobb, de kell a gold... Nyílván nem hevy ellen mész egyikkel sem... Utána szerintem object 140, jobb az ágyúsülyedése. T-62A -nak a camoja jobb. Nekem mind2 meg van, de inkább object 140 :)

[ Szerkesztve ]

(#86982) Zolee_70 válasza sith7 (#86980) üzenetére


Zolee_70
senior tag

Kíváncsiságból megnéztem a panther-statomat: 57% winrate, 86 csatából kihúztam a Panther 2-t. Legalább 1,5-éve volt.

Nekem az a vonal végig bejött.

>> WoT: Zolee70 << I'love WG. Ja, mégsem.

(#86983) sith7 válasza Zolee_70 (#86982) üzenetére


sith7
nagyúr

az szép
nekem is bejött az a vonal, mindegyikkel meglett az ace :K , E50 - nel, Panther 2 - vel többször is

(#86984) arpeen2


arpeen2
senior tag

Nahh ez a legalja eddig amit az "egyenlő esélyek" biztosítottak számomra T10-es szinten, 2 kill volt, az egyik egy arty, a másik én voltam T7-es lighttal. LOL..

(#86985) emre válasza szbalogh (#86903) üzenetére


emre
veterán

bocs a szemétkedésért

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#86986) sith7 válasza emre (#86985) üzenetére


sith7
nagyúr

legnagyobb filmek egyike :)

(#86987) szbalogh válasza emre (#86985) üzenetére


szbalogh
őstag

Az egyetlen audio CD a kocsiban :DDD

Nick: HE_Storm

(#86988) Stunts666 válasza grizlisandor (#86938) üzenetére


Stunts666
őstag

Amint hazaerek megnezem es elkuldom. Utolag kigondoltam, hogy hogyan kellett volna. Mar a megkozelitest rosszul csinaltam. Rossz szogben mentem fele. Ha arrebb megyek a cap kor masik oldalarol, akkor meglett volna. Vagy ha a tarsam neki all foglalni, akkor is lett volna esely. De sajnos utolag okos az ember. XD

(#86989) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Azt melyik skill csinálja, hogy kiírja, hogy milyen modul sebeződött az ellenségnél?

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 9999 Ft

(#86990) Terek


Terek
tag

Jagdpanzer e100 4. legénységi skillnek mi menjen?
javítás vagy álca?
van már olyan tag ahol van javítás,meg másiknál álca eddig(pl töltő,lövész)

(#86991) rlazol válasza h1mpi (#86989) üzenetére


rlazol
addikt

most komolyan olyan nehéz végignézni a 20 skillt, ami a játékban van? Ezt még én is tudom. :DDD

Parancsnok/sas szem

Terek: szerintem javítás, de ha elmondod, mi az eddigi három, könnyebb jót mondani.

[ Szerkesztve ]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#86992) h1mpi válasza rlazol (#86991) üzenetére


h1mpi
nagyúr

köszi, ezt nem is tudtam :C

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 9999 Ft

(#86993) rlazol válasza h1mpi (#86992) üzenetére


rlazol
addikt

még egy szösszenet a Sas Szem témához.
emlékeztem, h nyáron vki kérdezte, h működik. Megtaláltam.
itt
új hsz
válasz

[ Szerkesztve ]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#86994) jr1994


jr1994
addikt

Stug HT15 lehetséges KV-3mal is (T-150 ágyú)

Több mint 1200 hp-t vesztettem. És most kifejlesztem a nagy motort ;]

replay

[ Szerkesztve ]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#86995) Bobyjack


Bobyjack
senior tag

TD-15 (T28). Ez a T55A-ra is bőven elég lett volna, van potenciál ebben a masinában. LT-11-ben tud valaki a közeljövőben segíteni? 10-es arty kéne szakaszba.

(#86996) Chris0321 válasza szbalogh (#86965) üzenetére


Chris0321
addikt

Én amint tudtam eladtam, nem strongholdozom. Pedig-e miatt léptem be egy klánba de mióta ott vagyok még egyszer nem volt ilyen csatám. Igaz 3 hetet kihagytam mert nem volt videokártyám de azóta sem volt semmi. Ha hétvégén is ez lesz a helyzet keresek egy másikat. Már csak arra kell rájönnöm, hogy hol kell kilépni.

(#86997) rlazol válasza Bobyjack (#86995) üzenetére


rlazol
addikt

GW Tiger P-vel holnap tudok segíteni, ha az jó. 8-as, de 10es ágyuja van.
Nekem a Stug LT szakaszos küldijeihez kell majd segítség vkitől.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#86998) TESCO-Zsömle válasza Bobyjack (#86995) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Az Ob260-asnak is csak 1 kill híja.

T30-hoz viszonyítva + 20% töltésidőért + 40% DMG. Persze fullosan, de akkor se rossz csere.

Ahogy nézem, JGE100-hoz képest már az FV183 sem előrelépés.

Meg kell nyomnom azt az ágat...

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#86999) szbalogh válasza Chris0321 (#86996) üzenetére


szbalogh
őstag

Jah tudom. Mióta eljöttem kb 2x stronghodoztak... akkor amikor rájuk kérdeztem, hogy na mi van nem hívnak meg a csapatba zsoldosként?

Bobyjack: a biztonságos elhelyezés tudtommal nem adódik össze, Neked mégis mindkettő legényen aktív. Ez hogy lehet? :Y

Már megint volt valami ápdét...

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#87000) emre válasza szbalogh (#86987) üzenetére


emre
veterán

szerintem ezt is érdemes beszerezni

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.