Hirdetés

2024. május 28., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#87551) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Fejlesztői hírcsokor 125

Vicces hogy harmadjára csak sikerült kibökni , hogy a pályák ismétlődése szándékos .
A "T29-el játszani kényelmes" mit takarhat vajon ? Jön a nerf ?
Az új fizika az elkövetkező két frissítésben biztos nem jön szerencsére . A Havok nagyon sokára jön " Jah ezt tudtuk előre. :DDD

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#87552) Bingisz válasza jozefgucci1 (#87551) üzenetére


Bingisz
addikt

Már kb. 40-szer meg lett válaszolva a kérdés, hogy miért van a mapos dolog, csak újra és újra megkérdezik. Én tuti agypélót is kapnék, ha kéthavonta ugyan arra a kérdésre kellene válaszolnom már négy éve...:D

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#87553) h1mpi válasza Bingisz (#87552) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ez a WG-t minősíti, hogy nem tudnak normális szervereket üzemeltetni ennyi pénzből...

(#87554) jozefgucci1 válasza Bingisz (#87552) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Jogos , amúgy az észrevétel csak az a gond , hogy nem lett 40 szer ugyan az a válasz :) Amúgy nem értem miért kell beletenni akkor ezeket a válaszokat egymás után többször .? :F

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#87555) adamgreen válasza jozefgucci1 (#87551) üzenetére


adamgreen
senior tag

Boritékolhato a nerf neki mindneki azt irja :K

(#87556) robogo81 válasza jozefgucci1 (#87551) üzenetére


robogo81
aktív tag

Azért én beraknám a kérdések közzé:miért 10-15 percesek a "random" csaták,lenne csak T9-10-ben,alatta max 5 perc(jelenleg bőven sok ennyi is). :DDD

redmi note 8 . psn:robert_warior

(#87557) adamgreen


adamgreen
senior tag

/!\ Figyelem! A nyugalom megzavarására alkalmas hír következik! /!\
¤ SerB: ,,A Waffenträger auf E-100 degeneráltaknak való. Ki lesz véve."
/!\ Vége. /!\

:C

Let the cry begin ! :DDD

(#87558) adamgreen


adamgreen
senior tag

Itt a teljes :

Stormnak az az ötlete a Foch 155-el kapcsolatosan, hogy vagy normál töltőssé kellene átállítani az ágyúját, vagy le kellene azt cserélni egy 120 mm-es autoloader-re. Habár ez csak egy ötlet, azt elismeri, hogy a mostani ágyú paramétereivel gondok vannak.
¤ Storm reakciója arra a felvetett problémára, hogy bizonyos szituációkban a nagy kaliberű ágyúk nem ütik át a vékony páncélzatú tankokat: ,,Mutassatok replay-t róla. Amikor replay-t kérünk mindig mindenki visszakozik."
¤ Még nem teljesen tiszta, hogy hogyan lesz megoldva az a dolog, hogy az új fizikai rendszerrel a tankok képesek elképesztő helyekre is felmászni a pályákon, de bizonyosan lesznek korlátozások.
¤ Az új fizika nem részenként, hanem egyszerre lesz bevezetve.
¤ Az új mozgási rendszernek köszönhetően a tankok sokkal gyorsabban tudják forgatni a tornyukat is és ezt nem tervezik nerfelni. (Értsd: a tank testével együtt a torony is fordul. Például egy farolással könnyebb lesz a lassú tornyos tankok lövegét is irányba állítani, viszont ezzel feláldozva a szögelést, vagy esetleg épp a fenekét mutatva az ellenfélnek. - a ford.)
¤ Jelenleg (és még mindig) a járművek 5 ponton (5 futógörgő) érintkeznek a talajjal, és ez az öt pont határozza meg a tank mozgását.
¤ Még nem tisztázott, hogy mely járműveket kell majd újra balanszolni az új fizika miatt.
¤ SerB szerint a Type 59 nem fog visszakerülni a prémium boltba.
/!\ Figyelem! A nyugalom megzavarására alkalmas hír következik! /!\
¤ SerB: ,,A Waffenträger auf E-100 degeneráltaknak való. Ki lesz véve."
/!\ Vége. /!\
¤ Még nem tudni, hogy az egyszerűsített fizika tesztje mikor érkezik.
¤ A fizikai teszt sokáig fog tartani.
¤ A T28C-hez tartozó könnyű tank 7-es küldetése (LT7) bugos, néha a hozzájárulás nincs elszámolva.
¤ Annak ellenére, hogy a tankok az új fizikának köszönhetően képesek sokkal gyorsabban is fordulni, ez nem lesz kompenzálva az ágyúk célzóidejeinek növelésével. (Értsd: nem kapnak nerfet a célzóidők............. ,,hivatalosan" ......... - a ford.)
¤ Az AMX-30 majdnem biztos, hogy a 13 90-ből lesz kifejleszthető. (Ne vegyétek biztosra, még korai lenne elkezdeni az exp-t farmolni, nehogy később dobjon egy csavart a WG és közölje, hogy egy másik tankból indul majd. - a ford.)
¤ Az eredeti célja az új fizikának nem az volt, hogy szó szerint egy kéziféket csináljanak a tankoknak, hanem, hogy a játékosok képesek legyenek blokkolni a tank lánctalpait. Maga a kézifék elnevezés csak később alakult ki arról ahogy a dolog működik.
¤ Úgy tűnik az IS-5 nem prémium tank, hanem egy klánháborús ajándéktank lesz.
¤ Ismert és javítva lesz az a bug ami miatt a csata végén a játék a garázsba visszalépés helyett összeomlik és kilép a windowsba.
¤ A WoT 2014-ben több, mint 500 millió USD-t termelt, ezzel (a WG) a harmadik legnagyobb internetes vállalattá vált a jövedelem szempontjából a Yandex és a Mail.ru után.
¤ ScorpionLord ¤

(#87559) h1mpi válasza adamgreen (#87557) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Pár patch óta folyamatosan csökken a csatákban a TD-k száma

Eljön még az idő, amikor 15 med lesz egymás ellen....

(#87560) adamgreen válasza h1mpi (#87559) üzenetére


adamgreen
senior tag

vagy 15 arty :C

(#87561) robogo81 válasza adamgreen (#87560) üzenetére


robogo81
aktív tag

Max csak 5 oldalanként(5 vs 5),és senki más. :DD

redmi note 8 . psn:robert_warior

(#87562) szbalogh válasza adamgreen (#87557) üzenetére


szbalogh
őstag

Igaza van.

Nick: HE_Storm

(#87563) zozyk


zozyk
addikt

1390 hullámvasút,ezt szeretem benne..:D

(#87564) Imilenni válasza szbalogh (#87562) üzenetére


Imilenni
addikt

Miért is?

Press "F" to pay respects.

(#87565) HellGreg válasza zozyk (#87563) üzenetére


HellGreg
őstag

Szia, megkérdezhetem, ez melyik oldalról van? Gondolom nem noobmeter...
Köszi

(#87566) zozyk válasza HellGreg (#87565) üzenetére


zozyk
addikt

Ez a http://www.vbaddict.net programja. (ActiveDossierUploader)

(#87567) PR0JECTNR56


PR0JECTNR56
addikt

Srácok ha van valakinek felesleges invite kódja, az elküldené nekem priviben? Előre is köszönöm. :R

(#87568) h1mpi


h1mpi
nagyúr

A fejlesztett célzórendszert a venti+BIA milyen mértékben váltja ki?

(#87569) Atti777 válasza szbalogh (#87562) üzenetére


Atti777
senior tag

És ki rakta be így a játékba? Hát ők...

Путин, иди нахуй!

(#87570) TESCO-Zsömle válasza adamgreen (#87557) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Holnap keresek is egy üveg pezsgőt és iszok a vén falloszra, hogy belátta. :C

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#87571) xAttilax


xAttilax
őstag

na meglett végre a 5000 spot DMG küldi... cirka 130 karika kellett hozzá :) és persze egy Malinovka nem volt csak 3 db Prohorovka (az utolsón lett meg)

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#87572) Chris0321 válasza h1mpi (#87568) üzenetére


Chris0321
addikt

A venti + BIA összesen kb. 5 %-ot jelent, szóval nem fogod észrevenni legfeljebb úgy érezheted mintha segítene.

(#87573) Flickering


Flickering
aktív tag

Sziasztok!
Az e25 tel elerkeztem az első skillsor végéhez, 1-2 nap és oszthatom a másodikat.
Hogyan osszam újra őket?
Jelenleg álca álca, javítás javítás van fent nekik (a játékban fentről lefelé haladva ez a sorrend, telefonról nem tudom fejből mi micsoda :s)
Illetve ujraosztas után második skillsor mit érdemes?

Illetve kezdek raerezni a járgányra, városi pályák mennek még nehezen a többi viszont jó, 1k átlag sebzesnel tartok, meg spotolok, olok is, viszont a win rate siralmas 43 %... Tegnapi nap is 28 % :/

[ Szerkesztve ]

(#87574) szbalogh válasza h1mpi (#87568) üzenetére


szbalogh
őstag

Nem váltja ki, kell mindhárom :) Persze most csak arty-ról vagy táras tankról beszélünk. A többire vstab.

Chris: Amikor 1 lövésen múlik az én vagy az ellenfél élete és az dönt, ki tölt be előbb, akkor jól jön. Sokszor már 0.XX van a számlálón, mikor kilőnek. Na ilyenkor de jó lenne az a BIA.

Flickering: mtade leírta...

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#87575) mtade válasza Flickering (#87573) üzenetére


mtade
aktív tag

Td-re szerintem első körben 6. érzék + mindenki másnak álca. Nekem 2. skillnek javítás van, bár időközben rájöttem, hogy nem a legjobb választás volt, de már nem bántom... :)

Thinking is the hardest work there is, which is probably the reason why so few engage in it. // Henry Ford

(#87576) h1mpi válasza szbalogh (#87574) üzenetére


h1mpi
nagyúr

E-25-nél gondolkozom, hogy, ha akcióban lesz majd az újraosztás, adok nekik BIA-t és ventit. Jelenleg töltésgyorsító, célzásgyorsító és periszkóp van fent. Gondoltam a célzásgyorsítót cserélem a BIA+venti párosra. Mondjuk sokat nem kockáztatok, ha kipróbálom, mert a BIA az mindenképp jó a ventit meg vissza tudom cserélni a célzásgyorsítóra, ha nem jön be a venti+BIA páros.

[ Szerkesztve ]

(#87577) Flickering válasza mtade (#87575) üzenetére


Flickering
aktív tag

És szbalogh.

Köszönöm mindkettőtöknek, akkor álca mindenkinek plusz 6. Érzék, aztán gondolom álca a parancsnoknak is, majd javítás mindenkinek, utána a perkek stb.

(#87578) szbalogh válasza h1mpi (#87576) üzenetére


szbalogh
őstag

Szerintem jobban jársz a BIA+venti párossal, mert célzásban csak 5%-ot buksz, de az összes többi képességhez jön +5%. Amúgy is elég pontos a járgány.

Flickering: Igen, de a perkeket majd csak akkor érdemes betenni, ha 100%-on maradnak. Tehát előbb valami javítást vagy olyant adj nekik, aminek 100% alatt is van haszna. Aztán olyan 350% körül elkezdheted nézegetni, hogy ha resetelsz kreditért mennyin marad a második skill.

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#87579) h1mpi válasza szbalogh (#87578) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ja és eleve csokival mennek :D

(#87580) Emu


Emu
őstag

Tárgytalan

Közben olvastam szbalogh hozzászólását

[ Szerkesztve ]

(#87581) szbalogh válasza Emu (#87580) üzenetére


szbalogh
őstag

A teljesből. Az első visszaesik kb 98%-ra.

Nick: HE_Storm

(#87582) szbalogh válasza h1mpi (#87579) üzenetére


szbalogh
őstag

Jah, most nézem. 1.5 másodperces célzásidőhöz tök felesleges célzásgyorsító :D
Van nekem is de nem nagyon mentem még vele. Egy nagy javító és szerszámos láda lehet, hogy nagyon hasznos lenne rá. Majd ki is próbálom.

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#87583) [HUN]Dani


[HUN]Dani
őstag

Ehhez nem is tudok mit hozzáfűzni. Talán annyit mégis, hogy ez egy hulladék tank.

magyarsrac

(#87584) adamgreen


adamgreen
senior tag

[link]

9.7 AMX-30 Prototype and AMX-30 gameplay footage. ;)

4:32 töl van a 30B.

Jó lesz Béláim jó lesz ez. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#87585) Djuree válasza adamgreen (#87584) üzenetére


Djuree
félisten

jó lesz...amíg nem jön a nerf, ami jönni fog 101%. :K

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#87586) adamgreen válasza Djuree (#87585) üzenetére


adamgreen
senior tag

Mint mindig ugye :DD

(#87587) Enzolord válasza [HUN]Dani (#87583) üzenetére


Enzolord
addikt

Én max még annyit, hogy gold noob!!!! :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#87588) jr1994 válasza adamgreen (#87584) üzenetére


jr1994
addikt

Inkább azt mondják már meg hogy miből lesz kifejleszthető, mert ha nem a 13 90-ből tökön szúrom magam, 120000 xp-t gyűjtöttem eddig vele kb.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#87589) jozefgucci1 válasza jr1994 (#87588) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Itt az újabb fejlesztési fa a franciáknál .:Új francia tankok

Én is azért vettem vissza a 1390-et mert ki akarom húzni az új ágat .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#87590) h1mpi válasza jozefgucci1 (#87589) üzenetére


h1mpi
nagyúr

logikus volt, hogy ez lesz

(#87591) jr1994 válasza jozefgucci1 (#87589) üzenetére


jr1994
addikt

:R

Megnyugodtam :)

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#87592) szbalogh válasza jr1994 (#87588) üzenetére


szbalogh
őstag

Hát, ha keresni akar a WG egy kis pénzt goldeladásból, akkor átdobja más tank mögé :DDD

Nick: HE_Storm

(#87593) h1mpi válasza szbalogh (#87592) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Én a VIII-as arty után raktam volna :DDD

(#87594) adamgreen válasza jr1994 (#87591) üzenetére


adamgreen
senior tag

Bizony a 1390 böl megy az ág szal lehet sporolni az xp- vel
:DDD

(#87595) szbalogh


szbalogh
őstag

Vége az FTR-nek, helyette innen jönnek a legfrissebb infók.

Nick: HE_Storm

(#87596) h1mpi válasza szbalogh (#87595) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Kezdődik az AW utolsó fázisa. Ha tényleg kicsit puha fejűbbek lesznek, mint a WG, nagy jövő áll előttük.

(#87597) Kucsek


Kucsek
aktív tag

Egy kis T55A TD-15 küldetés :DDD

6000 dmg kellett volna.Túl lőttem a célon :)

Neked Kell Lenned A Legeslegjobbnak, Mert Ha Szar Vagy Akkor Lenyomnak!!!!

(#87598) Departed válasza Kucsek (#87597) üzenetére


Departed
őstag

Örülnék egy replay-nek. :R
Ha nincs akkor mondd el please, melyik helyeken álltál és lőttél ezen a pályán ezzel a fixtornyos TD-vel?

(#87599) Kucsek válasza Departed (#87598) üzenetére


Kucsek
aktív tag

Hát replay-t nem hiszem ,hogy tudok mutatni.
Hosszú oldalról ( a mezőről) indultunk. Szerintem az a rosszabb oldal, mert a másikról könnyebb/ pozíciót nyerni a városban és kint tartani az ellent. Az F9 pont bal szélénél lévő törmeléktől kezdtem az irtást, majd gyorsan utcai harcra kényszerültem a győzelem érdekében.Csak az F7-9 mezőkben kellett mozognom és lőnöm a városban .Csiki-csuki utcai harc volt, 13 találat a 18 lövésemből,2 mellé, 3 pattanó. A mezőn B7-ig mentem csak tovább már nem kellett.
Csak egy tipp :

Az 50%-os TD küldetést (szakasz lője legalább az 50%-t a csapat sebzésnek) Tier VII-ben próbáljátok inkább meg csinálni.Sokkal könnyebb mint Tier X-ben.
A mi felállásunk : 122-44/AC46/T28 HTC

[ Szerkesztve ]

Neked Kell Lenned A Legeslegjobbnak, Mert Ha Szar Vagy Akkor Lenyomnak!!!!

(#87600) adamgreen válasza szbalogh (#87595) üzenetére


adamgreen
senior tag

Maximálisan megértem Ritát sőt jobb lesz ez igy.
WG meg jobb ha összekapja magát mert innen lehet szépen pofára esni :DDD

Kiragadnám a lényeget :

There is nowhere to go for me even in World of Tanks itself. I am not really interested in becoming a unicum or anything. For me, the real fun with World of Tanks was participating (well, sort of) in the development

Én se a stat miatt játszom meg a win 8. klán+haverokkal jokat röhögünk és pont leszarom az unicumot :DDD

Statokat meghagyom a statpadder bolondoknak :C

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.