Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#251851) Looserke válasza korren (#251844) üzenetére


Looserke
őstag

nálam is játszhatatlan, szintén telekom...

(#251852) Plata


Plata
félisten

Star Trek esemény játszhatatlan a lag miatt.
Nincs 170 alatt a ping inkább 200 fölött.
Most már 268+. :D

[ Szerkesztve ]

(#251853) tboj válasza xAttilax (#251845) üzenetére


tboj
tag

Digivel nálam sincs gond

Micimackó, kérsz mézes teát?Kérek Malacka, csak tea nélkül, ha lehet...

(#251854) HellGreg


HellGreg
őstag

Sziasztok! Mióta váltottam Telekom optikai netre, előfordul, hogy csúnyán laggol a játék. Vodafonnál nem volt semmi gond. :W
Valakinek van esetleg hasonló tapasztalata?

(#251855) korren válasza HellGreg (#251854) üzenetére


korren
aktív tag

Olvassa vissza....

-I like the misery. -I like this world!

(#251856) h1mpi válasza HellGreg (#251854) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Nekem is azóta ismert a LAG fogalma, mióta DIGI-ről Telefosra váltottam költözés miatt. Ahogy lejár a hűség megyek is át máshova (bárhova)

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#251857) HellGreg válasza h1mpi (#251856) üzenetére


HellGreg
őstag

Ma (is) teljesen játszhatatlan :W

(#251858) po1son


po1son
addikt

Ping problémára

Szerintem sajnos a szokásos régi probléma lesz vagyis free peering van a telekom-wot szerverek között.

Esti csúcsidőszakban vpn szükséges, aki csak akkor tud játszani és telekomos.
Érdemes amúgy várni karácsonyig, akkor érdekes módon nem szokott lenni ilyen probléma. ;]

Enterprise mód
Nekem bejön, két random meccs között jó lazítás, nem kell görcsölni, fun játékmód.
Kicsit a lego racer jut róla eszembe, ott voltak ezek az ütközéses és csapda dolgok, hogy szívassuk a másikat. :DDD

[ Szerkesztve ]

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#251859) Plata válasza po1son (#251858) üzenetére


Plata
félisten

De WoT-ban sem minden pályán van lag,egyik pályán van másikon nincs,ugyanakkor ha át megyek WoWs-ba ott nincs lag.

(#251860) Baltazár123 válasza Plata (#251859) üzenetére


Baltazár123
senior tag

nem egy helyen vannak a szerverek, gondolom, az lehet az oka. Egyébként meg ott a mobilnet, 6,5e a korlátlan, de telefonba vesz valaki 7 vagy 13gb-t, olcsó és megy róla a játék. Ahol van 5g, ott még talán gyorsabb is, mint vezetékes és a wot játék közben nem fogyaszt sokat (nyilván telepítés, upgrade meg a normál netezés vezetékesről kell menjen). vagy valami vpn a megoldás.

A jó hír, a start trek legénységnek nincs zárolva a pozíciója, nem muszáj parancsnoknak berakni, de akkor nyilván a hangsáv inaktív lesz. Amiért kár, de legalább használhatóak lesznek, mert egyszerűen parancsnokot már nem tudok elhelyezni. Így is van vagy 10 kzárolagosan parancsnoknak használható barakkban, akiknek nem tudok tankot adni.

[ Szerkesztve ]

(#251861) Plata válasza Baltazár123 (#251860) üzenetére


Plata
félisten

A mobil net eszembe sem jutott,korlátlan van és azt hiszem 5g,de lehet az a teló súlya? :D
Bár asszem nem mert vagy fél kiló. :B
Az klassz ha Star Trek legénység mehet egy tankba mert nem parancsnok.
Egyébként este Star Trek-ben is szar a net pár hete ugyanúgy mint a WoT-ban.Pedig az a szerver asszem amerikában van.Tegnap este mikor élesedett a szerver frissítés után és betették új eventet meg az új bundle-t,próbáltam játszani az új hajókkal,de lag volt.
Úgyhogy ma próbálok délelőtt játszani,mert az új destroyer állaaat. :R

[ Szerkesztve ]

(#251862) h1mpi válasza po1son (#251858) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Nekem van VPN, de vagy én vagyok a béna vagy nem tudom beállítani, de nekem még magasabb a pingem, mint nélküle. Pedig nem free, hanem fizetős NordVPN van. Hova érdemes rakni a szervert?

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#251863) tween


tween
őstag

Nekem állandó kb. 34 a ping... Mit nyertem? ;]

(#251864) Plata válasza tween (#251863) üzenetére


Plata
félisten

Azt hiszem 34 pinget,pong nélkül. ;)

(#251865) po1son válasza h1mpi (#251862) üzenetére


po1son
addikt

Nem vagyok valami nagy pc zseni, lehet jobb ha fórumon felkeressed az ehhez tartozó topikot, ha nem tud senki segíteni.

Lehet a router "blokkolja" a vpn-t (azért tűzfalon belül is csekkold).
Érdemes lenne megnézni link, hogy nyitva van-e a port, amivel használod.

Ha piros, akkor internet böngészőbe be kell írni a 192.168.1.1 (felhasználónév jelszó router alján) és router beállításain belül engedélyezni kell a port forwarding-ot. Most nem vagyok otthon és mobilról vagyok, ezért pontosan nem tudom hirtelenjében ezt hol találod.
Nekem például a torrrent problémámat ez oldotta meg anno, hogy nem tudtam normálisan vissza tölteni.

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#251866) h1mpi válasza po1son (#251865) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Köszi értelmezem, amit írtál :DDD

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#251867) po1son válasza h1mpi (#251866) üzenetére


po1son
addikt

Ez a link lehet hogy segit és itt részletesen le van írva

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#251868) h1mpi válasza po1son (#251867) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Köszi :R mondjuk itt pont azt írja, hogy a NordVPN nem támogatja a port továbbítást, mert nem biztonságos.

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#251869) Djuree


Djuree
félisten

najó, mondom megyek 1 kört aztán elég is mára. :DDD
eddig is szerettem ezt a szart, a legnagyobb fun a játékban, t8 csata, azt se tudják mitől kaptak 7-800-as pofonokat. :C
néha az öreg is megy még jó kört, sztem a legjobb köröm eddig vele, meg is lett 2 kampány mission is egyből. :D
replay-t nem engedi feltölteni, unknown file format. :W

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#251870) HellGreg


HellGreg
őstag

Melyik VPN-t érdemes használni, hogy ne legyen ilyen botrányosan rossz a ping? Az se baj, ha fizetős.

[ Szerkesztve ]

(#251871) Injun


Injun
aktív tag

Most is totál játszhatatlan a magas ping miatt.Érdekes,hogy ilyen nálam az elmúlt 10 évben nem volt,most meg tegnap óta értékelhetetlen.És akkor már soha többet nem játszhatok?Érdekes.

(#251872) Plata válasza Injun (#251871) üzenetére


Plata
félisten

Nekem Eu4 most jó,azt írja hogy 118 a ping,de nem érzem,Eu1-en elvileg 51,de rohadtul lagzik.
Eu2 meghalt.
Kirk megvan.

(#251873) HellGreg válasza Injun (#251871) üzenetére


HellGreg
őstag

Én kb egy hónapja köttettem be a Telekomot, azt hittem, mivel optikai, majd hú de jó lesz. Volt 1-2 alkalommal lag, de általában rendben volt, nálam is az utóbbi 2-3 napban romlott el de iszonyatosan :(

(#251874) Looserke válasza HellGreg (#251873) üzenetére


Looserke
őstag

nálam is csak az utóbbi pár nap, máskor elég volt váltás a szerver között

(#251875) HellGreg válasza Looserke (#251874) üzenetére


HellGreg
őstag

EU4 az 130 körül van de nem laggol, viszont 12 vs 12-es csaták vannak. Ilyet még nem is láttam, WTF?

(#251876) Injun


Injun
aktív tag

Megoldás: [link]

Letöltöd,bekapcsolod.Ingyenes.Nálam 50 lett a ping! :C

Nem kötelező!

[ Szerkesztve ]

(#251877) Looserke válasza Injun (#251876) üzenetére


Looserke
őstag

Köszi, holnap megnézem. Egyébként érdekes, mert volt hogy 100 alatt volt a ping, mégis ugráltak, teleportáltak a tankok.

(#251878) HellGreg válasza Injun (#251876) üzenetére


HellGreg
őstag

Első csatára nekem is segített, semmi lag :C

(#251879) ddt500hu


ddt500hu
veterán

:C

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.