Hirdetés

2024. május 30., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#87601) adamgreen


adamgreen
senior tag

0.9.7 Patch Note :

A következő lista a 0.9.7-es verzió változásait foglalja össze:
Bigworld motor 2.8.1-es verzióra lesz frissítve
Új tier 2-5-ös francia járművek: R35, FCM36, Somua S35, SARL42, Renault G1.
Új tier 9-10-es francia járművek: AMX 30 Prototype, AMX 30 B.
Supertesterek megkapják az alábbi tankokat tesztelésre: FV201/A45, 8.8cm Krupp-Steyr Waffentrager, Object 244.
A következő tankok HD modellt kapnak: IS-4, JagdPz E-100, Pz.Kpfw. IV Ausf. H, ELC AMX, E-100, T26E4 SuperPershing
Új térkép: Overlord
Live Oaks térkép újra lesz egyensúlyozva
Javított effektek a következő térképeken: Karelia, Westfield, El-Halluf, Airfield.
Javítanak jelentős számú összeomlást és kifagyást a kliensben
Átdolgozzák a lőszerek (pálya)objektumokba történő becsapódásának bizonyos effektjeit
Lehetőség lesz a kapcsolati listában egyéni csoportokat létrehozni és azokba besorolni a listán szereplő játékosokat. Ezáltal egy kattintással meg lehet majd címezni egy adott csoportot.
Javítják az új kapcsolati felület számos hibáját.
Javítják néhány személyes küldetés leírását.
Javítanak néhány hibát a Stronghold felhasználói felületén.
Javítva lesz néhány apróbb hiba a sima felhasználói felületen is.
Javítják az elmosódási effekt eseti megjelenítési hibáját.
Javítják a replay rögzítések eseti hibáit.
Javítanak egy számítási hibát a HE lőszerek rétegelt páncél átütésével kapcsolatban (rétegelt páncél találatnál a fő páncél átütődött és egy belső robbanás megölt mindenkit a tankban).

(#87602) jr1994


jr1994
addikt

Ilyen se volt még, úgy tűnik ha kilőnek egy csatában amiben nincs meg a másodlagos küldetés, és rögtön bemegyünk a következőbe még ugyanúgy számít hogy elkezdtük a küldetést:

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#87603) TESCO-Zsömle válasza jr1994 (#87602) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Ez eddig is így volt, sőt, amíg az adott típusú tank a csatában van, addig abból a típusból nem is tudsz küldetést váltani.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#87604) jr1994 válasza TESCO-Zsömle (#87603) üzenetére


jr1994
addikt

Ó bocs, lemaradt hogy velem nem történt még ilyen :U
A másikat tudom.

Inkább egy érdekesség volt, hogy az első csatában sikerült az elsődleges de kilőttek és a rögtön indított második csatában meg a másodlagos feladat is meglett.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#87605) zozyk


zozyk
addikt

amx1390 for president!
Replay

(#87606) jagada válasza zozyk (#87605) üzenetére


jagada
őstag

Gratula szép volt!

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#87607) Flayer válasza jagada (#87606) üzenetére


Flayer
senior tag

grt hozzá!
Gondolom top tank voltál!
Én tegnap akartam egy kicsit farmolni de állandóan 6,7 közé rakott így nem erőltettem a dolgot!:(

[ Szerkesztve ]

Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!!

(#87608) Habib[HUN]


Habib[HUN]
senior tag

Ha már önvállveregetés
Sherman Firefly Tank ász, tier 8-as csata :) [link]

(#87609) jagada válasza Flayer (#87607) üzenetére


jagada
őstag

Igen, viszont mindenki engem akart levadászni, nem kellett keresnem az ellenséget, jöttek azok maguktól, volt hogy hárman lőttek három irányból, ezért jártak így :DD :DD

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#87610) jano_77 válasza jr1994 (#87602) üzenetére


jano_77
nagyúr

én tegnap pont emiatt nem akartam menni másik TD-el - T30-al mentem csak -, mert attól tartottam, hogy ha meg tudnám csinálni a következő küldit, akkor nem adja meg és verném a fejem a falba. Ezek szerint működik a dolog és érdemes bemenni a következő csatába.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#87611) lacibacsi


lacibacsi
addikt

Sziasztok!

A Cromwell melyik ágyúval a legtutibb (pontosságban és sebzésben)?

Köszönöm

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#87612) mcwolf79 válasza lacibacsi (#87611) üzenetére


mcwolf79
veterán

A legnagyobb ágyú a legjobb (már ha ennél lehet nagy ágyúról beszélni :P ).
Mondjuk furcsa, hogy egyáltalán kétséges számodra a dolog.

[ Szerkesztve ]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#87613) lacibacsi válasza mcwolf79 (#87612) üzenetére


lacibacsi
addikt

Nem is annyira kétséges, csak elgondolkodtam azon, hogy több Cromwellt látok a csatákban, amiken jól felismerhetően a 3,7 inc-es Howitzer ágyú van fent. Nekem ez nem igazán jött be eddig. A hatos nagy ágyúval jobban teljesítek magam is. Csak az érdekelt volna, hogy arányaiban mennyien lehetnek, akik a kisebb ágyút használják és miért...

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#87614) jano_77 válasza lacibacsi (#87613) üzenetére


jano_77
nagyúr

Szerintem jóval kevesebben vannak a böszme kályha csővel és véleményem azért, hogy troll-kodni tudjanak. Szerintem is a legnagyobb gun a leghasználhatóbb a Cromwell-en, ami a Hellcat nerf óta szerintem a legjobb tier 6-os gép. (számomra legalábbis)

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#87615) h1mpi


h1mpi
nagyúr

A Hetzert érdemes megvenni a 2nd accomon funra? Elég kevés xp-t kér és van rajta az a troll ágyú.

(#87616) scyllarus válasza lacibacsi (#87613) üzenetére


scyllarus
veterán

Nem pirosak azok a játékosok az xvm-ben? ;]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#87617) Habib[HUN] válasza jano_77 (#87614) üzenetére


Habib[HUN]
senior tag

Szerintem tier6 egész szórakoztató med fronton. Pl a Jumbo, firely, t34-85 szintén nagyon jó tankok a maguk szintjén. Jó cucc volt a Cromwell, bár szigorúan magánvélemény, nem kiemelkedő. Jó kezekben veszélyes a mobilitása miatt. Kályhacső viszont nem való rá. Elveszik a menet közben tüzelés előnye. Ha elkezd keringeni körülöttem végem. Ha tudom tartani a távolságot akkor az esetek többségében nem tartok tőle. Brit vonalon jobban élveztem a két Centuriont.

(#87618) jozefgucci1 válasza jano_77 (#87614) üzenetére


jozefgucci1
addikt

+1 Nekem is megtartós lett a Cromwel . Nagyon lehet azzal a géppel darálni .Tegnap véletlenül bementünk vele T9-be és végül benne voltam a top 5 ben igaz ellőttem 10 aranyat ha már ilyen béna voltam.A medes küldiket a stughoz ezzel csináltam meg most viszont van az a küldi a T28-nál hogy sebezz 3K-t meddel . Azt hiszem ez nem a Cromwellel fogom megcsinálni ,de nem is a Typ59-el . Marad a jó kis BC ;]

Tegnap nagyon kegyes volt hozzánk a rendszer . 12 csatát mentünk a Buldog-T71 párossal ebből egyet buktunk és jó 1900 WN8-on váltottunk át T8 arty-Amx12 párosra na itt már annyira nem adta .

[ Szerkesztve ]

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#87619) jano_77 válasza jozefgucci1 (#87618) üzenetére


jano_77
nagyúr

T54E1 a 3K sebzéshez?! Vagy már eladtad?
WZ-120 is megfelel a nagy ágyúval. Brutális a sebzése, mint egy heavy-nek. :-)
De nagyon jó ehhez a küldihez a Centi 7/1 is, ami igen, tényleg nagyon jó kis tank, de az utód FV4202 is jól használható szerintem.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#87620) jozefgucci1 válasza jano_77 (#87619) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Az T54E1-et eladtam sajna mikor megvettem a T57H-t. A Comet ágon pedig nem mentem tovább. Kihúztam annó a kilences kínai medet ,de mivel csak azt az ágat húztam így teljesen alap az pedig nagyon szenvedős meg sem vettem . A Typ59 3K sebzéshez nagy szerencse kell míg a BC-vel meg lehet csinálni pár kör alatt.

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#87621) jano_77 válasza jozefgucci1 (#87620) üzenetére


jano_77
nagyúr

BC-nek mennyi van egy tárban, ha mind talál és sebez? Azért azzal nem olyan nehéz összelőni a 3K-t nem!? Tárasok itt előnyben vannak szerintem. Ezért is említettem meg a T54E1-et, de akkor már nincs meg ezek szerint. És milyen a T57 HT? Megérte, beváltotta a reményeidet? Nagyon várom én is, de elég elkeserítő ismertetőt olvastam róla a wotinfo.hu oldalon. :((

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#87622) Emu válasza jozefgucci1 (#87618) üzenetére


Emu
őstag

Én is 6-os meddel csináltam az összes küldit, egészen az MT13-ig ahol csapatban kellene 3k-t sebeznem. Ha nem kellene csapat hozzá, már rég kész lenne, nem egyszer jött össze 3k+ dmg t34-85el. (tegnap megkaptam a máodik csillagot is rá)

Heavy ágat pedig KV1-el csináltam végig, de HT15 valahogy nem jön össze vele :DDD

(#87623) jozefgucci1 válasza jano_77 (#87621) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Olyan sok kört még nem mentem a T57H-val , hogy igazi véleményt merjek róla írni . Masszív érzés nem olyan mint egy 50120 azon a szinten ( Tudom az T9 ez meg T10 ) viszont nem valami pattogós. A torony csak csak ,de a testet bárki belövi . Az ágyú jó a leggyorsabban tölt a tárasok között ,de sajnos hajlamos pattintani és nagyon távolra már nem érdemes vele lőni. Az egy ellenben jobb volt minden tekintetben.

Emu .: Nem vagy semmi . A T34-85-ön már sokat agyaltam , mert azt az ágat sosem kezdtem el pedig a többi orosz T10-ig ki van húzva és a T34 ről is már ódákat zengtek . Mivel az MT25 ág is ki van húzva így lehet a T50 ből kihúzom és megveszem. Ha van kedved és időd akkor szívesen veszek leckéket vagy viszem a jó kis Cromwelt . ;]

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#87624) Emu válasza jozefgucci1 (#87623) üzenetére


Emu
őstag

Köszönöm a bizalmat, de nem hiszem én vagyok rá a megfelelő alany 2k csatával :D T-34 is nagyon tetszett, de nekem T34-85 sokkal jobban bejövős a nagy alfa sebzés miatt. Angol ágon Crusadernél tartok, ha nem dob 6 fölé akkor ez is elég jól játszható, 1k dmg-ért már lila wn8 jár, de nagyon várom már a Cromwelt :K

(#87625) PR0JECTNR56 válasza h1mpi (#87615) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

A Hetzer-t mindig érdemes megvenni. Saját tierben trollal büntet, T6-ban pedig egy assassin tank a 75mm-es löveggel (jómagam minden esetben a 75mm-es fegyverzetet ajánlom rá).

(#87626) bugmenot1


bugmenot1
tag

az normális, hogy első indításkor 8gb-ot akar letölteni? :Y intel hd3000-en menni fog? mit kell benne csinálni? van magyar multiplayer szerver hozzá?

[ Szerkesztve ]

(#87627) Enzolord válasza bugmenot1 (#87626) üzenetére


Enzolord
addikt

Normális a 8GB, alig fog menni hd 3000-n, enemy tankokat kell kilőnöd, eu szerver van 2 tehát nem tudsz benne csítelni... :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#87628) egyedülülő válasza bugmenot1 (#87626) üzenetére


egyedülülő
őstag

Hd3000 azért nem az igazi.

"Ha lenéznénk az űrből a földre, nem látnánk az országhatárokat. Csak egyetlen kis bolygót látnánk."

(#87629) Emu válasza bugmenot1 (#87626) üzenetére


Emu
őstag

Teljesen normális, Ha mindent leveszel 0-ra, HD felbontásban elérhető a 25 fps, én játszottam így egy darabig, túl sok élményt nem ad...csak multiplayer szerver van hozzá, és csak globális szerverek léteznek.

@ SHiZUOKA: Ha trollkodásról van szó, akkor nálam mindent visz a T18 kályhacsővel :DDD Vicces amikor egy szintel nagyobb tankot is elviszel egy lövésre. Ezzel tartom az XP rekordomat is :)

[ Szerkesztve ]

(#87630) bugmenot1


bugmenot1
tag

előtte minecraftoztam, de azt meguntam :DDD 1366x768-as laptop, i3 2310m, hd3000, 4gb ddr3, 120gb ssd... ez jó játék? :D tankokat kell benne lőni?

(#87631) h1mpi válasza Emu (#87629) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Múltkor Province mapon egy T18 12 fraget csinált. Beállt a sarokba és aki jött one sholtolta. Sajnos engem is :P

(#87630) bugmenot1: A francia heavy ággal kezdj. Ha azt elviszed T7-ig, akkor tetszeni fog a Wot :DDD
(csak viccelek) ;]

[ Szerkesztve ]

(#87632) jozefgucci1 válasza bugmenot1 (#87626) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Azért mielőtt nekiállsz én az összefoglalót a topikban átnézném és megnéznék egy oktató vidó csokrot valamelyik magyar játékostól . Ezzel megkönnyíted az indulást+ már olyan ágnak a kifejlesztését kezded ami nem nehéz egy kezdő játékosnak és még talán elsőre szimpatikus is .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#87633) Emu válasza h1mpi (#87631) üzenetére


Emu
őstag

Ráadásul messzebbről elég nehéz kilőni, mert azon a szinten elég pattogós az eleje, eszméletlen sok "hidegfejű" kitüntetést szedtem össze vele. Sajnos kellett a garázshely, ezért mennie kellett :( , de lehet később visszaveszem ;]

(#87634) Drenadar válasza h1mpi (#87631) üzenetére


Drenadar
veterán

Inkább a light ággal kezdje :-P a játék legtápabb 4es tankja a kacsa ott van :-D
Ha azt túl éli akkor jó, ha nem akkor uninstall :-D

(#87635) h1mpi válasza Drenadar (#87634) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Kacsa ott mind1ik :D

(#87636) Drenadar válasza h1mpi (#87635) üzenetére


Drenadar
veterán

De hát a franciáknál röhej a 4es tier... A nehéz tank gyorsabb mint a light, gyengébb a fegyvere, könnyebb kiszedni mint a lightot...

(#87637) TESCO-Zsömle válasza Drenadar (#87636) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Ó, igen... T4-es heavy T3-as ágyúval T6-osok ellen...

A legmagabiztosabb szabadXP-s ugrás volt. :C

Havernak meg avval lett meg első tankásza, 1500 fölött sebzett.

Én meg lótetűvel voltam így, azt meg ő utálta...

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#87638) Bad Pritt válasza TESCO-Zsömle (#87637) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Már nem megy T6-ba a B1. Pont ezért jó.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#87639) lacibacsi válasza scyllarus (#87616) üzenetére


lacibacsi
addikt

Öööö, háááát, azt nem tudom, de legközelebb ha feltűnik egy ilyen Cromwell, akkor megnézem... :K

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#87640) Drenadar válasza TESCO-Zsömle (#87637) üzenetére


Drenadar
veterán

Inkább a b1 mint a kacsa :-D

A ciki az mikor 2 b1 találkozik és önerőből kB egyik se tud mit kezdeni a másikkal :-P

(#87641) Warton válasza Habib[HUN] (#87608) üzenetére


Warton
őstag

Ha már firefly és vállveregetés: [link]

(#87642) PR0JECTNR56 válasza Drenadar (#87640) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Egyszer volt egy ilyen csatám, pont a Hetzer-el, de az arty kikapcsolt menet közben, így nem tudtam az ellenfél B1-esét kinyírni és ottmaradt két B1-es egymással szemben. Több mint 4 percig lőtték egymást, de egyiknek sem fogyott el a HP-ja, döntetlen lett a csata. :D

(#87643) Warton válasza TESCO-Zsömle (#87637) üzenetére


Warton
őstag

Én kedveltem a B1-et. Toptankként nagy királyság, persze KV1 ellen már nem az. Ezért vettem meg anno a B2-t, mert azzal mindig toptank vagyok. :DDD

Az AMX40 tényleg szörnyű, próbáltam, de aztán szabad xp lett a vége.

(#87644) Warton válasza Drenadar (#87640) üzenetére


Warton
őstag

Igen, mert nem tudják, hogy a B1-nek a tornya a gyenge, azt azért már át lehet lőni B1-el, prémiummal biztosan.

(#87645) Drenadar válasza Warton (#87644) üzenetére


Drenadar
veterán

Volt egy szép korszak mikor még nem használták az emberek ennyire nagy örömmel a gold lőszert, mert elég drága volt ;-)

(#87646) Habib[HUN] válasza Warton (#87641) üzenetére


Habib[HUN]
senior tag

Szép :)

(#87647) jr1994 válasza bugmenot1 (#87630) üzenetére


jr1994
addikt

Üdv! Amikor laptopról játszok az enyém is ilyesmi csak 6gb ram és ssd nélkül. Szinte minden minimumon 30, néha 40 fps van. El lehet lenni vele.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#87648) bugmenot1 válasza jr1994 (#87647) üzenetére


bugmenot1
tag

milyen beállítás és felbontás? nekem osx van rajta, azzal minden játékban kb +10-15fps van :)

(#87649) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Üdv harcostársak.

Nem tudjátok, mi lehet az oka, hogy az aslain féle modokban található napi stat jelzőm, egész végig 1600 wn8-at írt nekem és most meg noobmeteren látom, hogy 1900+ -t ír?

(#87650) szbalogh válasza SoulReaver (#87649) üzenetére


szbalogh
őstag

Az Aslain-ossal valami nem kóser, mert nekem egy hete +-10 -et ugrál össze-vissza. Vagyis egy hete lettem rá figyelmes, de lehet, hogy amióta feltelepítettem azóta ilyen.

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.