Hirdetés

2024. május 28., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#87101) Drenadar válasza odrif (#87100) üzenetére


Drenadar
veterán

Durva mit össze bohóckodnak már szegény prémium géppel...

(#87102) PR0JECTNR56 válasza Chris0321 (#87096) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Nem rendelkezem az SP-vel, csak ellenfélként fordult elő már nagyon sok alkalommal, de úgy gondolom, hogy teljesen értelmetlen a jelenlegi állapotánál tovább nerfelni. A HD ELC AMX modell viszont jöhet.

(#87103) h1mpi válasza odrif (#87100) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Azt nem értem ennek mi értelme van?? Megveszik az emberek a "jó" prém tankot, majd 1-2 év alatt szétnerfelik. Erről minden eszembe jut csak az nem, hogy a WG valamire is tartja a játékosait. Az üzleti életben ezért ölnének itt meg végig nézzük, mint a birkák. Kicsit olyan érzésem van, mintha felcserélődtek volna a szerepek és ne a WG lenne a játékosokért, hanem fordítva. Szinte örüljünk, hogy fizethetünk a WG-nek és azért kapunk egyáltalán valamit.

[ Szerkesztve ]

(#87104) mcwolf79 válasza jagada (#87099) üzenetére


mcwolf79
veterán

Akkor ott egyértelműen hülye volt az ellenfél.
Persze egy med leforogja, de egy heavy azért legtöbbször megizzad míg beüt. Beállok egy sarokhoz sidescrape, és csak hallgatom ahogy pattognak le a lövedékek.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#87105) adamgreen válasza odrif (#87100) üzenetére


adamgreen
senior tag

Viszont :

5 új HD tankot fogunk kapni: ELC AMX, E-100, Jagdpanzer E-100, IS-4 és T26E4

Nem értem miért nem vagytok happyk :C :C :C :C :C :C :C :C

(#87106) Chris0321 válasza jagada (#87099) üzenetére


Chris0321
addikt

Én most megyek azon az ágon, a Centi 7/1-nél járok de a tankok top ágyúival nem igazán éreztem azt, hogy gyenge lenne az átütésük.

(#87107) Drenadar válasza h1mpi (#87103) üzenetére


Drenadar
veterán

Hát mit lehet tenni? Bojkottálni a játékot?
De érdekes hogy a warthunderben legalább ki lehet próbálni a prémium járműveket... Ezt miért nem lehet ellopni?

(#87108) szbalogh válasza adamgreen (#87105) üzenetére


szbalogh
őstag

Az eddigi tapasztalatok nem valami jók. AMikor jött valamihez HD modell mindig mókoltak valamit a tankon is. Talán csak a Tigrisen javítottak a többin meg rontottak. Ott az E-100, most az SP... az ELC, IS-4 és JG is kap pár pofon az fix.

Nick: HE_Storm

(#87109) h1mpi válasza Drenadar (#87107) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Semmit, mert ha nem akarod bojkottálni, akkor beletörődsz. Itt is ki tudod próbálni a prémeket tesztszerveren, de mit érsz vele, ha 3 hónap után nerfelik...

(#87110) adamgreen: ha ingame gold-ra vissza lehet váltani, akkor nem lesz nyugodt :DDD

[ Szerkesztve ]

(#87110) adamgreen


adamgreen
senior tag

Hozzáteszem klántársam mult héten adta el a superpershinget.Még filozott rajta hogy lehet hülyeséget csinált.
De most hogy ö is olvasta a postot igy teljesen hátra dölt :D
Marad a Ram 2 med legénységet huzni :D

Storm egy a supertest fórumon írt kommentje alapján a VK3002D statisztikái botrányosak, ezért buffolva lesz a tank.

Viszont ezt a német med vonalat ki akarom probálni :K

[ Szerkesztve ]

(#87111) adamgreen válasza h1mpi (#87109) üzenetére


adamgreen
senior tag

Na ja fel is hivom hátha ideges lesz :DD

(#87112) PR0JECTNR56 válasza Drenadar (#87107) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Ez egy nagyon szimpatikus funckció a WT-ben, a WoT-ban is lehetne egy tesztpálya (akár a kiképző küldetés pályája is betéve, kicsit kibővített mozgástérrel), ahova el lehetne vinni egy körre a prémium tankokat.

(#87113) Drenadar válasza h1mpi (#87109) üzenetére


Drenadar
veterán

Teszt szerver? Lol. A hülye user töltse le újra a játékot, és akkor kipróbálhat egy gépet limitált időben... Ugye te is érzed hogy abszurd?

Mennyibe telne az hogy nezegeted a tech tree-ben a tankot, és ha érdekel milyen akkor nyomsz rá egy teszt kört, és valamilyen szinten ki tudnád próbálni? Próbáld ki warthunderben mennyivel egyszerűbb... És nincs időben limitálva...

(én már alig megyek wotban pár kört egy héten)

(#87114) jozefgucci1 válasza h1mpi (#87103) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Ezt már a legelején is eljátszották nem új keletű a dolog. A Typ59 ugyan ide jutott sajnos . A fénykorában egy nagyon jó kis med volt aztán most már használhatatlan .Bojkottálni nem lehet maximum annyit tudsz tenni hogy nem veszel több prémtankot. Nekem az utolsó prém amiért pénzt adtam az a E25 volt. Megérte és mind a mai napig nagyon jó kis gép .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#87115) TESCO-Zsömle válasza h1mpi (#87109) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Pár Patch-el ezelőtt azt nyilatkozták, hogy tank-ért semmilyen körülmények közt nem lehet már aranyat kapni. Ugye a szimpla eladásért már jó ideje nem lehetett, az óta az ominózus patch óta pedig akkor se aranyat kapsz, ha egy event-ért jutalomból kapott gép már ott csücsül a garázsodban.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#87116) Kakumix válasza Chris0321 (#87096) üzenetére


Kakumix
senior tag

Éppen tegnap olvastam az FTR-en, hogy buffolni fogják a korábban elb...tt páncélját, vissza vagy visszább állítják a döntöttségét. Mert legutóbb mikor azt mondták, hogy csak 1mm-rel lesz vékonyabb a hasán a páncél elfejtették hozzátenni, hogy véletlenül sok fokkal meredekebb is lett és így már simán belövik szemből.

ui.: 23-án még buffot írtak, tegnap már nerfet

Legyen szép napod!

(#87117) adamgreen válasza Kakumix (#87116) üzenetére


adamgreen
senior tag

:D

(#87118) h1mpi válasza Kakumix (#87116) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Na erre kíváncsi leszek, mert nem mind1 :D

(#87114) jozefgucci1: Én ugye tavaly nyár óta játszom, tehát most lesz/lenne az első prém nerf, aminek nem örülök. Még nem kaptam ilyen jellegű pofont és ez nem tetszik, mint ahogy az se, hogy sok kifejlesztett tankot egyszerűen kivesznek és kapsz helyette másikat, ha tetszik, ha nem.

[ Szerkesztve ]

(#87119) Bingisz


Bingisz
addikt

3 különböző információ jelent meg a T26E4-ről az előző pár napban, amiből a wotinfo lehozta azt, hogy nerfelni fogják. Grat. Csak megjegyzem, hogy ők azt is állították már anno, hogy a 9.6-ban a prémium TD-k látótávját is nerfelik.

Ami meg a type 59-et illeti. Továbbra is az a legjobb tier 8 prém, nem véletlen, hogy ha előkerül valahonnan egy bónuszkód, akkor kb. annyiért el tudják adni adni, amennyiért nem szégyenlik.... :U

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#87120) PR0JECTNR56 válasza Bingisz (#87119) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Azt nem állítanám a magam részéről, hogy a legjobb T8-as prémium jármű, mivel a legtöbbel még nem is játszottam, de az tény, hogy még mindig egy kegyetlen jó közepes tank, arról nem is beszélve, hogy milyen orbitális mennyiségű ezüstöt termel alap felhasználói fiókkal is.

(#87121) Szepi1979 válasza odrif (#86843) üzenetére


Szepi1979
senior tag

A T-44 brutálisan húzza a statot felfelé, 1600 sebzés felett már lila vagy...

“ nem kell mindig nyerni “

(#87122) jagada


jagada
őstag

Az SP-t amúgy hol kell lőni szemből, ha eldugja a hasát? Még nemsikerült beütnöm előröl azt a rohadt tornyát.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#87123) TESCO-Zsömle válasza jagada (#87122) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Nekem a hasát se sűrűn... A lyukat odateszi, ami azt jelentené, hogy át lett ütve, de nem sebződik...

Amúgy szemből a géppuskafészket és a torony tetején bal oldalt látható lámpa/távcső mögötti hatch-et lehet bevinni.

Nem tudom ez mennyire érvényes még:

Nagyítás

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#87124) jozefgucci1 válasza jagada (#87122) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Ha szemben álsz vele akkor a torony tetején középen-balra a géppuska részt lődd .Az nagyon sanszos , hogy viszi a parancsnokot is .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#87125) odrif válasza Szepi1979 (#87121) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

igen, most egy kicsit nehezebb mert ~kb, 12.30-ig tartott az iskola. :U

20 éve a Prohardveren

(#87126) jagada válasza jozefgucci1 (#87124) üzenetére


jagada
őstag

Magát a géppuskát célozzam a tetején? Nem csoda, hogy nerfelik. Eleve minek a xarnak csinálnak ilyen sérthetetlen (SP), meg láthatatlan (E-25) tankokat???

[ Szerkesztve ]

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#87127) h1mpi válasza jagada (#87126) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Igen és mögötte van a weakspot. Kb 150-es pen beviszi.

(#87128) jozefgucci1 válasza jagada (#87126) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Csak addig lesz mumus amíg ki nem ismered utána simán tudni fogod mit lőj meg és mi sérül .Érdemes ilyen oldalakat böngészni .:Hit Zone
Vannak -lesznek helyzetek amikor nagyon is jól jön majd , hogy közelharcban tudod hol kell motort-parancsnokot , lőszert lőni ezáltal előnyt szerezni . Nem azt mondom , hogy én kivűlröl tudom mindet ,de nekem is vannak mumusaim és ezeket szoktam nézni .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#87129) odrif


odrif
MODERÁTOR

Mondjuk így lehet csak igazán fejlődni: :DDD

Ja és nem nyertünk.

20 éve a Prohardveren

(#87130) sequator válasza jagada (#87126) üzenetére


sequator
senior tag

Ne a géppuskát, hanem a hidraulikus emelő két munkahengerét. Szemből a géppuska állványtól kicsit balra. Amögött van a parancsnoki kupola, ami gyenge pont.

sautia

[ Szerkesztve ]

sequator

(#87131) Tomi0703 válasza odrif (#87129) üzenetére


Tomi0703
őstag

Ja hát az ilyen mondjuk szopó, de ne mondd, hogy folyton T10-be tesz. Egyébként ez nagyon is jó (sőt, krvajó) MM. IS-7 és az 50M kivételével mindenkit lazán átviszel AP-val szemből.

[ Szerkesztve ]

(#87132) odrif válasza Tomi0703 (#87131) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

Ez szopó, de az a B-C horda rommá alázott mindenkit pillanatok alatt.

20 éve a Prohardveren

(#87133) TESCO-Zsömle válasza odrif (#87132) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Az ilyeneket sosem értettem...

Az oké, hogy a lila szakasz mellé, még betesz 3-4 kék/lila játékost, biztos nem látja a színeket az mm... De hogy egy full BC szakasz mellé miért tesz be még egyet, azt nem adják be nekem, hogy így balanszol...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#87134) jagada válasza jozefgucci1 (#87128) üzenetére


jagada
őstag

Ezek a weakspotok annyira miniatűrök, hogy a mostani pontossági nerf mellett szinte a lehetetlenség határát súrolja a belövésük. Nem is beszélve arról, ha mondjuk 100+ méterről lövi az ember egy orosz ágyúval, örülök ha magát a tankot eltalálom... :W :W

Amit linkeltél azokon a képeken egy csomó weakspot nincs is feltülntetve, csak azok vannak rajta amik modulsérüléssel is járnak.

[ Szerkesztve ]

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#87135) h1mpi válasza jagada (#87134) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Orosz tankkal ne lőj weak spotot :D Arra ott a német :P

(#87136) odrif


odrif
MODERÁTOR

Mai legjobb, E100-al a fiú:[link]

És a csata vége:

:Y

[ Szerkesztve ]

20 éve a Prohardveren

(#87137) jagada válasza h1mpi (#87135) üzenetére


jagada
őstag

Akkó mit lűjek azzal a hulladék KV-3-al??? Még a saját tierű nehéztankok weakspotját sem üti át sokszor a sima lőszerrel! Folyton goldozni meg nem kifizetődő, főleg bukó csatákban.

(#87136) odrif: Mi a gond vele?? Ennek a szobanövénynek már legalább 3 számjegyű a WN8-a!! :Y :Y :Y
Sok olyat látok, hogy 17-18k csata után is csak kétszámjegyű a hatékonysági mutatója.

[ Szerkesztve ]

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#87138) Enzolord válasza odrif (#87136) üzenetére


Enzolord
addikt

A fejlődés megkérdőjelezhetetlen! 20% wn8 emelkedés alig pár ezer csata alatt... :)
De hogy az at2vel hogy lehetett 1222 csatát menni, az rejtély! :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#87139) TESCO-Zsömle válasza jagada (#87137) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

A hátulját. Mindig a hátulját. :DDD

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#87140) Enzolord válasza TESCO-Zsömle (#87139) üzenetére


Enzolord
addikt

így van, ahhoz jó még a HE is.. Táncold körbe.. :DD :DD :DD
Komolyra fordítva, 175ös pen bőven jó tier 8ig, kilencesbe már kevés..
Szerintem.. Saját tierben kiket nem tudsz lőni??

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#87141) jagada válasza Enzolord (#87140) üzenetére


jagada
őstag

Mondjuk IS, IS-2, IS-3, KV-3-ról elég sokat pattogok, a magasabb osztályúakról nem is beszélve!
Azzal a lomha xarral én még magamat sem táncolom körbe.

[ Szerkesztve ]

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#87142) galervin93 válasza jagada (#87141) üzenetére


galervin93
őstag

Ez user-error...
Még a T8 heavyk is lőhetők gold nélkül. (Én csak akkor töltök ellenük, ha kemény részüket látom és nincs más pozíció, amiből lőhetnék.) T9-ben meg hátulról érdemes a medekre, TD-krre vadászgatni. Szűkülést be kell várni, 300 méterig el lehet vele találni tankot. :-D Felette mák. De ezért nem kell jól páncélozott tankokra sniperkedni vele.

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#87143) Departed válasza galervin93 (#87142) üzenetére


Departed
őstag

+1, alapvetően a top fegyók gold nélkül alkalmasak minden tank elleni harcra amivel találkozhat egy adott tank, kb. :)

[ Szerkesztve ]

(#87144) galervin93 válasza Departed (#87143) üzenetére


galervin93
őstag

Kivéve, ha ez a D10-es cső E75-tel találkozik... :-D Akkor nyomogathatjuk a Help-et, meg bízhatunk a jó istenben, hogy nem rohan le. :-D

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#87145) Enzolord válasza galervin93 (#87144) üzenetére


Enzolord
addikt

Még inkább ha Bélát lát, na akkor van baj.. Igaz, akkor golddal sem nagyon tud mit csinálni.. Tier 8ban talán a KV4, amihez kevés ez a pen..

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#87146) Departed válasza Enzolord (#87145) üzenetére


Departed
őstag

KV4 kupoláját mennyire lövi be az ember átlag 175mm-rel? Szerintem ha eltalálja akkor belövi. Mondjuk pont erről panaszkodnak az orosz ágyús tankkal rendelkezők hogy a nerf eléggé sújtotta őket. Bár az említett kupolát elég messziről többször sikerült eltalálni T-54-gyel, de az már a pontosabbak közé tartozik orosz viszonylatban. :K

(#87147) galervin93 válasza Enzolord (#87145) üzenetére


galervin93
őstag

Igen, T9-ben már elég sok veszedelmes tank van rá nézve, de ez uyge mindig így van +2 tierben.
A KV-4 tényleg meg tud viccelni. Emlékezetes eset, amikor T8 csatában Serene Coast-on délről mentünk fel a félszigeten, és fent a félsziget csücskében több tank mellett egy KV-4 is várt minket... Az ő kivételével mindenkivel végeztünk elég sok hp-nk árán, de ő annyira jól befészkelte magát, hogy nem tudtuk lőni. Alacsony volt már a hp-ja, csak a tornyát láttam szemből, alap lőszerrel pattogtam róla... Aztán betöltöttem a robbanót és első lövésre búcsút intettem neki. :-D Csak azért maradt meg ennyire élesen bennem az eset, mert ez volt az első helyzetem, amikor tudatosan robbanót használtam egy nagyobb tank ellen (nem arty vagy ilyesmi), azóta ez mindig eszembe jut és mostanában lowhp-s enemy vagy decap esetén már töltöm is a robbanót. (Más olvasni, hogy mit kellene tenni éles helyzetben, meg más így megtapasztalni, ez sokkal jobban benne maradt, hiába tudtam előtte is, hogy jó a robbanó erre is.)

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#87148) Enzolord válasza Departed (#87146) üzenetére


Enzolord
addikt

És a T54 nem 175ös pennel rendelkezik, hanem 200 fölött..
Nekem úgy rémlik, hogy a 175 kevés ahhoz a kupolához, mert az nem weakspot..
De meglesem.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#87149) Enzolord válasza Enzolord (#87148) üzenetére


Enzolord
addikt

Megnéztem a kupolát, elvileg 130mm , bár nem teljesen olyan az alakja a modellen, mint az életben, és rendszerint pattanni szoktam róla 175-ös pennel..

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#87150) [HUN]Dani válasza Departed (#87146) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Alap tornyos KV-4 kupolát még kisebb átütésű ágyúkkal is lehet lövöldözni, viszont a fejlesztett torony kupoláját te sehol nem lövöd be 175-el.

magyarsrac

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.