Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#86301) rlazol válasza Plasticbomb (#86300) üzenetére


rlazol
addikt

mit vétettem én neked? :F :DDD

egyébként van az a pénz.... :DDD

[ Szerkesztve ]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#86302) Cseri0058 válasza h1mpi (#86298) üzenetére


Cseri0058
őstag

(#86303) h1mpi válasza Cseri0058 (#86302) üzenetére


h1mpi
nagyúr

köszi megnézem, nagyon tetszik ez a tank :K

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 9999 Ft

(#86304) Plasticbomb válasza rlazol (#86301) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Nem készítettél még egy előzetest ebből a mennyiségből! Nem veszed elég komolyan a kötelességeid! XD :D

Sejtettem, pénzért mindenre hajlandó vagy, de MINDENRE! Mint egy rossz k***a...:D XD :))

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#86305) rlazol válasza Plasticbomb (#86304) üzenetére


rlazol
addikt

miből gondolod, h nem készítettem még előzetest? csak nem hozom még nyilvánosságra. :DDD

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#86306) h1mpi válasza Cseri0058 (#86302) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ez egy beteg gyilkológép, elképesztő mit pattint szép kör volt :R

Az elején besírtam, amikor belelőttél a hegycsúcsba :DDD

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 9999 Ft

(#86307) Plasticbomb válasza rlazol (#86305) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Vagy úgy... :((( Nem hozod nyilvánosságra??? KI VAGY RÚGVA! XD :)) :DD :DDD

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#86308) TESCO-Zsömle válasza Plasticbomb (#86307) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Inkább örülnél, hogy nem titkosítja az eredményeket 80 évre... ;]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#86309) GeGexx


GeGexx
aktív tag

Mostanában miért az a divat, hogy az MM összerak egy csapatot HT nélkül 3-4 HT ellen?

(#86310) Bingisz


Bingisz
addikt

Jön a francia Souma S35.

Fontos, de nem megerősített megjegyzés, hogy eddig ha egy francia tank bejött, akkor a captured német prémium verzióját kivették a shopból, szóval esélyes, hogy ez lesz a német Souma sorsa is.
És a Souma sem egy rossz tank... ;)

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#86311) Pete55555 válasza Bingisz (#86310) üzenetére


Pete55555
addikt

Hmm. Nem rossz az S35, de én eladtam, mint a szél :B
T-127-et és S-35-öt kb egyszerre vettem, 50%-os akcióban, és valahogy a T-127 sokkal jobban bejött. Az ágyúja talán kicsit rosszabb, de minden másban jobb. Talán még a páncélja egy hajszálnyival gyengébb, de cserébe sokkal mozgékonyabb.

...Szeretem leracsniztatni...

(#86312) jano_77


jano_77
nagyúr

Üdv.
Ki használja itt az auto aim modot?
Szeretnék kérdezni 1-2 dolgot.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#86313) jano_77


jano_77
nagyúr

micsoda fenomén csapatot kaptam újfent....mostanság már csak ilyen jár (elég sok KÉK player volt nálunk is)

ez volt ma a második csatám! az elsőben T67-el annyit sebeztem, mint a csapatom többi tagja együttesen. Gyalázat.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#86314) Jolet válasza jano_77 (#86312) üzenetére


Jolet
őstag

igen?

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#86315) jagada


jagada
őstag

A Tank Inspector nevű programot honnan lehetne letölteni? A hivatalos honlapon blokkolja az Avast, hogy vírusos a program.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#86316) Stunts666 válasza jagada (#86315) üzenetére


Stunts666
őstag

Töröld le vagy tiltsd le az Avastot...

(#86317) Simulacrum válasza Cseri0058 (#86295) üzenetére


Simulacrum
senior tag

:C

Grat! Nekem most ELC-vel sikerült ilyen, illetve régebben még T21-el volt meg elsőre az ász.

(#86318) Simulacrum válasza GeGexx (#86309) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Sajnos ezt én sem értem, a med csapat az esetek 90%-ában nyer a heavy csapat ellen. Figyelnie kellene erre az MM-nek.

(#86319) Dr_Syrex


Dr_Syrex
senior tag

Felraktam a legutóbbi Aslain's modpackot meg a vitiris féle damage panelt és azóta nem bírom elindítani ajátékot sem launcher-el sem pedig a wot exe-vel. :N

Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! *** WoT: Blitzking 43M TURAN - Hungarian Armored Brigade

(#86320) Chris0321


Chris0321
addikt

World of Tanks Magyar Portál

¤ Az egyéni küldetések némileg módosították az egyes tank típusok népszerűségét, ám még kora volna kijelenteni, hogy ez végleges-e.
¤ Lehetséges, hogy a két Prokhorovka pálya (Prokhorovka / Fiery Salient) valamelyikét a jövőben el fogják távolítani.
¤ Storm szerint azon eset, mikor a lövedék ,,eltűnik" miután áthatol a lánctalpon nem olyan dolog amit javítani kellene. (Átütő, de mégis ,,üres" - nem sebző - telitalálat a lánctalpon. - a ford.)
¤ Egy játékos bejelentése alapján Storm leellenőrizte a bokrokat az Airfield és Abbely pályákon és valóban néhány bugosnak (rossz álca érték) minősült, a későbbiekben javítva lesz.
¤ Lehet, hogy az összes kedvező MM besorolású (limitált MM) prémium tank el lesz távolítva a prémium boltból és a játékban sem lesznek többé aranyért megvásárolhatóak. ,,Bármi megtörténhet, de egyelőre nem erősítek meg semmit." (Valószínűleg Storm válasza volt ez. - a ford.)
¤ A HE lövedékek működése nem lesz megváltoztatva, hogy a jelenleginél is komplikáltabb legyen.
¤ Kérdés: ,,HE lövedék buff?" Válasz: ,,Ha erősítjük a tankok HE gránátjait, akkor az artykét is erősíteni kellene, ezt pedig nem akarjuk."
¤ A KV-1S második tornya archív rajzok alapján lett lemodellezve, mely adatok nincsenek közzétéve az interneten.
¤ A WG nem fogja a szerverkódok egy részét a kliens gépekre áthelyezni, hogy kevesebb adatforgalom szükségeltessen a futáshoz, mert ezzel bizonyos játékosok az alap szerver kódok alapján létre tudnák hozni a saját WoT szervereiket.
¤ Storm nem tud semmiféle állítólagos hátsótornyos, 152 mm-es ágyúval ellátott IS-6 projektről.
¤ Storm szerint a 9.6-ban jelentkező apróbb befagyások mikor egy ellenséges tank szpotolódik az miatt van, hogy a HDD lassú töltése miatt lassabban töltődik be az adott tank modellje.
¤ A Leopard 1 HD modellje viszonylag hamar jön majd.
¤ Storm nyíltan elismeri, hogy létező probléma az, hogy bizonyos pályákat folyamatosan ,,ismételget" a játék. A WG dolgozik a javításán.
¤ A történelmi csatákban nem lesz életerőpont nélküli ,,hardcore" játékmód.
¤ A WZ-120 és a 113 ugyanazon ágyúval rendelkezik, de a teljesítményük különböző. ez a HD modell érkezésekor fixálva lesz.
¤ A T-62A egyelőre nem kap HD modellt.
¤ Egy játékos megsérelmezte, hogy a Lenin szobor Enszk pályán nem rombolható le teljesen. Storm erre ezzel reagált: ,,És más egyéb, nem teljesen lerombolható objektumok nem zavarnak?" (Biztos szúrta szegény játékos csőrét a jó öreg Lenin és mikor a pályára került az lehetett a legfontosabb elfoglaltsága, hogy rendet tegyen a szobor alakjában. ,,Mit nekem a győzelem, vagy vereség. Halál rád Lenin!" - a ford.)
¤ Storm meg fog vizsgálni számos bejelentést a szellem lövedékekről, replay-ek alapján.
¤ Az artyk látótávolsága szintén nerfelve lesz, mint ahogy történt az a TD-k esetében is.
¤ Storm álláspontja szerint a 9.6-os patch fő célja nem az volt, hogy a könnyű tankokat felmagasztalják.
¤ A fejlesztők egyelőre nem foglalkoznak azzal, hogy a Foch 155 kapjon egy nem táras ágyút is.
¤ Nem sikerült az összes bugos küldetést kijavítani az egyéni küldetésekben a 9.6-al. További javítások várhatóak.
¤ Storm közleménye a 9.5-ös lövési pontosság visszatéréséről: ,,A következő héten gondosan át fogjuk vizsgálni a statisztikákat. Jelenleg az előzetes adatok alapján úgy tűnik, hogy a mostani különbség a pontosságban mindössze 1% az előző (9.5-ös) beállításhoz képest a hibahatárokon belül. Tovább fogjuk vizsgálni a dolgot."
¤ A szakasz meghívó rendszere ki lesz javítva a jövőben. (A 9.6 hozott némi problémát ezzel kapcsolatban... is.)
¤ Még nem biztos, hogy a prémium tankok látótávolsága is nerfelve lesz-e a jövőben.
¤ Egy játékos érdeklődött Stormnál a pontosság nerfet illetően, hogy vajon a WG statisztikái helyesek-e azzal a bizonyos 1%-os különbséggel, amint korábban említettek. Storm azt válaszolta, hogy megnézték és minden úgy megy ahogy annak mennie kell és, hogy ha nem írtak volna semmit a ,,patch notes"-ba (patch-re vonatkozó jegyzetek) a pontosságról, akkor most mások lennének az érzései a játékosnak. (Hírforrás megjegyzés: ,,Fel se tűnt volna senkinek se.")
¤ Jelenleg nincsen tervbe véve, hogy a pontosság tovább legyen változtatva. (Kivétel azon lehetőség, hogy ha úgy döntenek, akkor a 9.5-ös beállítás visszatérhet. - a ford.)
¤ A szakasz kereső opció programozása nemsokára kezdetét veszi.
¤ Az nem igaz, hogy az MM 3.0 szimmetrikus csapat összeállítást (ugyanazon járművek mindkét oldalon) is hozna.
¤ 9.6 óta azon szabály, hogy a nyitott felépítményű és nyitott tornyos tankok nagyobb látótávolsággal rendelkeznek nem érvényes.
¤ Még nem tudni, hogy a T-62 HD modelljének torony páncélzata hogyan fog kinézni.
¤ Nincs betervezve, hogy a T34 (valószínűleg az amerikai tier VIII-as prémium nehéz tankra gondolnak, de a név leírásának ellenére nem egyértelmű - a ford.) újra legyen balanszolva.
¤ A pályák mindig kiegyensúlyozottak, minkét bázisnak körülbelül ugyanolyanok a győzelmi rátájuk.
¤ ScorpionLord ¤

(#86321) robogo81 válasza Dr_Syrex (#86319) üzenetére


robogo81
aktív tag

Véletlen nem ragadt bent a wot.exe a feladatkezelőben?
Valamelyik mód miatt nekem gyakran nem lép ki,csak ha manuálisan kilövöm.

Szerencsétlen Lenin szobor. :DDD

[ Szerkesztve ]

redmi note 8 . psn:robert_warior

(#86322) rlazol válasza jano_77 (#86312) üzenetére


rlazol
addikt

jano_77 - én használom. :K És szeretem. :B

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#86323) Dr_Syrex válasza robogo81 (#86321) üzenetére


Dr_Syrex
senior tag

Sajnos nem. Direkt meg is néztem, de nem volt ott. Újrahúzom inkább, mert ugyanott vagyok vele, mintha órákat bújnám a netet valami megoldás után. Nem is rakom vissza az Aslain's pack-et addig.

Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! *** WoT: Blitzking 43M TURAN - Hungarian Armored Brigade

(#86324) rlazol


rlazol
addikt

A garázsban hogy tudom levenni a hangot? nagyon zavar ez a sikkantgatós focipálya hangulat.
A beállítások között találtam olyat, h színszűrő. Nálam eddig ki volt kapcsolva, nálatok hogy van? Befolyásol valamit jelentősen?

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#86325) Mottie válasza rlazol (#86324) üzenetére


Mottie
őstag

Radikálisan: Settings (Beállítások) -> Sound (Hang) -> Ambience (háttérhang?) 0-ra vételével :)

Nem tudom hogy van magyarra fordítva.

Be Victorious!

(#86326) rlazol válasza Mottie (#86325) üzenetére


rlazol
addikt

ez a csata alatti hangot is kinyírja?

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#86327) Mottie válasza rlazol (#86326) üzenetére


Mottie
őstag

Az ambiens hangokat gondolom igen :)

Be Victorious!

(#86328) ddt500hu


ddt500hu
veterán

T28 conc. HT15 küldi. ;]

(#86329) h1mpi válasza Mottie (#86327) üzenetére


h1mpi
nagyúr

700 mecset nyomtál az obj 704-el jan. 26 óta? :DDD

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 9999 Ft

(#86330) TESCO-Zsömle válasza h1mpi (#86329) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Nem lehetetlen, de nem is egészséges.

Átlag napi 33-34 meccs kell hozzá avval a tankkal. Klánfőnök rekordja egyetlen nap alatt 124 csata, méghozzá ugyanazzal a tankkal.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#86331) h1mpi válasza TESCO-Zsömle (#86330) üzenetére


h1mpi
nagyúr

lehet a cél a 704 meccs :D utána meg újra élesztették a klánfőnöködet :DDD

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 9999 Ft

(#86332) Emu


Emu
őstag

Költenék a játékra, igaz, hogy csak párszáz forintot, erre nem működik prém shop :D lehet ez valami isteni jel..

(#86333) Mottie válasza h1mpi (#86329) üzenetére


Mottie
őstag

Nem, az Obj 704 már ezer éve megvan, lehet van vagy két és fél éve is.. :D

Be Victorious!

(#86334) h1mpi válasza Mottie (#86333) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Akkor a noobmeter megint szétesett :D

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 9999 Ft

(#86335) Mottie válasza h1mpi (#86334) üzenetére


Mottie
őstag

Igen közben én is nézem, egy kicsit buta.. :D Szerintem 30 csatám volt vele max azóta :)

Mondjuk azt sem értem, hogy a 153 WN8 mit akar jelenteni :D

Be Victorious!

(#86336) Enzolord


Enzolord
addikt

Megvan az új legergyább tank a játékban..
Ez pedig a Brit tier 4 med Grant... és áadásul folyton tier 5-be meg 6-ba dobál a játék..
Egy hulladék, semmi jó nincs benne, de legalább egy f*s... Má bocsánat...

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#86338) Mottie válasza Mottie (#86335) üzenetére


Mottie
őstag

De ha kiszámoljuk az összes csata (208) - minden más tankkal futott csata számot (203), kijön a mágikus 6-os szám. Ami stimmel, mivel a TD küldiket még jan 26. előtt teljesítettem :D

[ Szerkesztve ]

Be Victorious!

(#86339) PR0JECTNR56


PR0JECTNR56
addikt

AMX 12t tank ász kör, felderítőként nem sok hasznomat vették, de 2984 sebzést így is sikerült kiosztani. Köszönet a körért captain_Tenkes klántársnak. :R

Visszajátszás erre

(#86340) xAttilax


xAttilax
őstag

ennyi medált se kapok gyakran egyszerre

kép

[ Szerkesztve ]

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#86341) Kalos7


Kalos7
tag

Ez az MT-25 milyen egy vérszívó tank :R
A végén egyedül maradtam egy full hp-és AT-15-el szemben, miután elmentem az artykért (őket szeretem a legjobban irtani).
17 lövésből kilyukasztottam a seggét ;]

(#86342) Mottie


Mottie
őstag

Csak egy jó map és csapatmunka kell hozzá (Bobyjack kollégával)...

Be Victorious!

(#86343) lacibacsi válasza robogo81 (#86284) üzenetére


lacibacsi
addikt

A helyzet 'sajnos nem', én pedig 'szerencsére nem' vagyok ennyire egyszerű...

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#86344) zozyk válasza Mottie (#86342) üzenetére


zozyk
addikt

:C

(#86345) szbalogh


szbalogh
őstag

Jubileum :D

Nick: HE_Storm

(#86346) Emu válasza Kalos7 (#86341) üzenetére


Emu
őstag

Egy replayt kaphatunk? Egyelőre nagyon szívok MT-25 el, bár az is lehet a gond, hogy full stock.
57-es ágyúval tolod?

(#86347) h1mpi válasza Mottie (#86342) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Szintén zenész, ugyanitt jött össze :D grat! A 7000-el már pályázhatnál feljebb is, kár, hogy újra kell csinálni :D

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 9999 Ft

(#86348) jagada


jagada
őstag

Olyan mod létezik vajon ami kijelzi játék közben a spot sebzést is?

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#86349) h1mpi válasza jagada (#86348) üzenetére


h1mpi
nagyúr

nincs sajnos, pedig milyen jó lenne :N

(#86350) MinionFlasH: ja megőrülnél, amikor a folyamatosan spotolt 5 tankot senki nem lövi :DDD

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 9999 Ft

(#86350) MinionFlasH válasza jagada (#86348) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

Nem lenne rossz, sokat lehetne tanulni belőle!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.