Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#86401) Jolet válasza GeGexx (#86359) üzenetére


Jolet
őstag

Szerintem az E100 és a Leopárd 1

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#86402) Simulacrum válasza Enzolord (#86400) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Ma is vannak 0-15-ös csaták, de azért azt csak az xvm miatt tudhatja esetleg valaki előre, de még az se biztos. Viszont régen, ahogy írod is, amikor ezt megláttuk már tudtuk, hogy ez a csata ennyi volt.

(#86403) h1mpi válasza Simulacrum (#86399) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ahol már a Prémium lövedék se segít :DDD Mekkora duma :DDD

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 9999 Ft

(#86404) Enzolord válasza Simulacrum (#86402) üzenetére


Enzolord
addikt

Az biztos! Ültem a kis KV-ban, és egyszer csak szétszedtek, mint Bosnyák gyerek a segély csomagot!!
És nem állt hegyekben a gold, és nem is mentett volna meg, az is biztos.. Meg azon gondolkoztál, hogy minek neked 75%os legénység drágán... Jó az az 50-es.. Töltés meg célzásgyorsító? Mivan? :) De szép is volt..
3 nemzet, nemzetenként 4-5 ág max.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#86405) scyllarus válasza h1mpi (#86403) üzenetére


scyllarus
veterán

Akkoriban - ha jól emlékszem - még csak goldért lehetett prém lőszert venni ráadásul.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#86406) h1mpi válasza scyllarus (#86405) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Rendesen "fájt", ha mellé ment :)) Én amúgy ezt bevezetném megint, most, hogy ismerem már a weak spotok nagy részét :DDD

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 9999 Ft

(#86407) Stigma.HC válasza Enzolord (#86404) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Nekem már az akkori 4 tier eltérés se idegesített, ez a kettő meg maga a földi mennyország igazából hehe :)
Type hordák, de szépek is voltak. Vettem is egyet,de már csak az első nerf után, meg még használni se tudtam. De azért jó érzés volt, hogy van :DDD

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#86408) Enzolord válasza Stigma.HC (#86407) üzenetére


Enzolord
addikt

Hát igen, én is akkor vettem meg, amikor visszarakták a boltba kis időre.. :)
Még mindig egy jó tank, és 1200 csata után kezdek talán ráérezni... :DD

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#86409) arpeen2


arpeen2
senior tag

Komolyan kérdezem az ilyen teljesítményhez mit kell tenni ?

(#86410) Simi37 válasza arpeen2 (#86409) üzenetére


Simi37
őstag

Van további kérdésed? ...

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#86411) edari válasza Simulacrum (#86399) üzenetére


edari
őstag

Bétában még olyat is amikor Tigirs (VII) VS JT (IX). :DDD

(#86412) galervin93


galervin93
őstag

A kétjegyű érték helyett hogyan lehet wn8-at kiíratni, mit kell ehhez átírni/átállítani? [link]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#86413) szbalogh válasza galervin93 (#86412) üzenetére


szbalogh
őstag

playerspanel.xc fájlban kell átírni wn8-ra mi a megfelelő helyen van. Küldd el privátban a fájl tartalmát és kiötlöm.

Nick: HE_Storm

(#86414) lnk


lnk
aktív tag

Sziasztok

UHD klán képviseletében találok itt valakit?

(#86415) zozyk


zozyk
addikt

Mikor várható az új AMX ág?
9.7 vagy később?

(#86416) h1mpi válasza zozyk (#86415) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Bejött a 1390? :D Addig kihúzod még egyszer. ;] Amúgy a hírek szerint a 9.7-ben.
BC nélkül nem is WOT a WOT :))

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 9999 Ft

(#86417) Mottie válasza Simulacrum (#86399) üzenetére


Mottie
őstag

Type? New age sh!t.

Szerk: a kétjegyű az xwn8, azt kell wn8-ra állítani.

[ Szerkesztve ]

Be Victorious!

(#86418) Lipton válasza Sanya (#86370) üzenetére


Lipton
őstag

Szia, melyik ez a kod pontosan? Koszi

(#86419) zozimoto


zozimoto
aktív tag

spg 15 t-28 küldi teljesítve, pedig csak egy jót akartam játszani:

"...az enyémre az van írva hogy sivatagi sas 0.50"

(#86420) Patrick76496 válasza zozyk (#86415) üzenetére


Patrick76496
őstag

100%, hogy 9.7-ben jön, csak az a kérdés, hogy a patch mikor jön, mert előtte lesz még egy motion physics test is. Azt hiszem hülyét kapok, ha nem a 13 90-ből indul, mert felőlem már jöhet a 9.7 ... :D

Más:
Új 9.6-os feature, amiről semmit sem beszélnek: 22 ezer free XP-m van, az Object 704 track-je 23 ezer XP-be kerül. Egy kört sem mentem még a 704-essel, mégis zölden világít a kifejlesztés gomb. Miért? Hát ezért:

If you know what I mean. ;]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#86421) TESCO-Zsömle válasza Patrick76496 (#86420) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

[link]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#86422) bluyoo válasza Chris0321 (#85912) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Na lassan megszokom ezt, a számomra nagyon lassú löveget.
Kellett vele vagy 100 csata, de meglett vele a Tank Ász is! :B
Viszont szerintem olyan mint a TOG II. Ha rossz fele indulsz, vagy a csapattársak valami nagyon mást akarnak mint te. Akkor jönnek az egylövéses csaták ..... TOG II-vel 4-5 lövés. :D

(#86065) adamgreen
Nem olyan rosszak ezek a kis konzervdobozok!
Mindkét Matilda-t bevállaltam, szerencsére nem is bántam meg.
Bár így jelenleg 3db Matilda-m van! Ha már "mazohismus"! :DDD

[ Szerkesztve ]

Bazinga!

(#86423) h1mpi válasza bluyoo (#86422) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Nekem még nincs meg a troll rá, de a másikkal is lehet szivatni a népet. Bár még csak tegnap lett meg a KV2, de érződik az erőd stílus, ahol mindenki téged lő :))

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 9999 Ft

(#86424) bluyoo válasza h1mpi (#86423) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Igen, megvannak az előnyei a gyorsabb lövegnek is!
Érthető is. Tegnap (~30 csata alatt) 4X egy lövéseztem KV-2 -t, KV-2-vel!! :DDD
Na de a mai indítás!
KV-2 egy lövés, egy kill ahogy illik! És befoglal a csapat [link]!
Második csata, profi kemper csapattársak, én ... meg kockáztatva a rövid csatát, előrearaszolok, hátha kedvet kapnak játszani. Erre jön a lassan megszokott aranyeső egy E-25-től! Ez is rövid csata lett.
Ja és a tanács az ugyancsak hátul a bokorban álló könnyű vitéztől: Vonulj vissza!

[ Szerkesztve ]

Bazinga!

(#86425) h1mpi válasza bluyoo (#86424) üzenetére


h1mpi
nagyúr

:DDD E-25-től félek én is :)) imádom vele lőni a KV2-t :D

Lehet vele pattintani vagy felejtős?

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 9999 Ft

(#86426) szbalogh


szbalogh
őstag

KV-2. Ma reggel TALLY klán két db kék jómadár, tier 9, az egyik mt-25-el a másik KV-2-vel....
Az mt 120, a KV 0 dmg.... Két utolsó helyet elfoglalták xp szerint.
A következő csatában csak az mt volt de ki is lőttem gyorsan.... csapattársként :D

Nick: HE_Storm

(#86427) bluyoo válasza h1mpi (#86425) üzenetére


bluyoo
nagyúr

:P Ha látom nem sok esélye van, párszor sikerült már oldalba kapni a kis bokolakót! ;]
Pattintani? Hát többször mint egy Tigrissel! :DDD

Bazinga!

(#86428) jagada válasza h1mpi (#86425) üzenetére


jagada
őstag

Tegnap engem is egylövésezett két egymást követő csatában is full HP-ról egy KV-2. T-34-85-el voltam, kettőt belécsíptem ő meg kikapott egylövéssel.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#86429) Departed válasza jagada (#86428) üzenetére


Departed
őstag

Igen, pontosan így működik a KV-2, ezért szeretjük ;)
Remélem nem fogják nerfelni sose, így ezt legalább nem kell eladnom mint a nerf henger több áldozatát (Hellcat és KV-85). :U

(#86430) h1mpi válasza jagada (#86428) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Nem sok xp a troll ma meg is lesz és kipróba :DDD Bár a trollok eddig is bejöttek, az M4-et azzal vittem át :D

Mi volt ez a mikropatch? Tegnap néztem, hogy az EU1-en is 35 körüli ping lett, eddig 25 körül volt. Másnak is nagyobb lett?

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 9999 Ft

(#86431) bluyoo válasza Departed (#86429) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Legutolsó csata 4 lövés 4 kill, +1, 3 lövésből (muszáj volt láncolni)! :DDD
Persze előtte 0 sebzéssel zártam, egyszerűen a csapatom lédózerólt mindent előttem, lőttem egyet az is mellé! :N
A KV-85 nekem még mindig tetszik. A legtöbb Tank Ászt azzal futottam.

(#86430) h1mpi
"Mi volt ez a mikropatch?" Ez engem is érdekelne. Reggel rám hozta a frászt! Na mondom megint lehet telepítgetni!
A ping-em nem változott, a szokásos 30 körüli.

[ Szerkesztve ]

Bazinga!

(#86432) h1mpi válasza bluyoo (#86431) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Most visszaállt lehet frissített valamit a gépem...

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 9999 Ft

(#86433) zarew


zarew
senior tag

Mikor kékül be a saját csapattárs? TD seggbelőtt,be is fejeztem a csatát. Még arra sem jöttem rá,miért csinálta,nem harcban voltunk. És nem lett kék.....

(#86434) jozefgucci1 válasza zarew (#86433) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Nekem is volt ilyen a minap ! OB261 -el már sebeztem 2K felett és simán meglett volna a küldi + a csatát is megnyerjük , mikor egy RHM a map közepéről kilőtt engem és beírta , hogy SRY touch pad ? :W Mondanom sem kell így a csatát elbuktuk és ennyi volt a srác össz sebzése . Hiába írtam rá a lengyel baromra nem válaszolt utána . Szerintem az ilyen valamiért tiltólistára vett már előtte és mivel szarul ált a csata így kilőtt más értelmes magyarázat nincs .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#86435) Enzolord válasza zarew (#86433) üzenetére


Enzolord
addikt

Ha úgy lő meg, hogy rajtad túl ott az ellenség, akkor azt a program nem veszi TK-nak, elvileg!

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#86436) zarew válasza zarew (#86433) üzenetére


zarew
senior tag

Hát persze,hogy rajtam túl volt,hol lett volna :DD de értem. Én sokkal szigorúbban büntetném, mondjuk 1 hét pihi,vagy 500000 mínusz. Én eddig 2x lőttem sajátra,egyszer csiki-csukiba lőttünk,azt ritmust tévesztettünk,máskor nagy piros csillag volt a mod miatt a neve mellett,azt kiszaladt egy skuló. Persze egyik sem volt komoly találat.

[ Szerkesztve ]

(#86437) lacibacsi


lacibacsi
addikt

Többen büszkék itt team killer-i mivoltukra, Kérdezem: miért jó ez? Mi a célja és az eredménye?

Valaki megjegyezte itt korábban egy hosszabb hozzászólásban, hogy még a kék játékosok is segítségére lehetnek a többieknek, ergo őket sem muszáj kilőni csak azért, mert szabad. Nem voltam még kék és nem lőttem ki kéket. Azonban van egy sokkal idegesítőbb dolog: amikor látszólagos indok nélkül lőnek ki. Az elmúlt egy héten három esetem volt:

- SU-100Y-nal enyém volt az utolsó ellenség. Valami 400 körüli HP-t szedtem le egy T-34-85-ről. "Győztünk, szép volt" mondtam magamban, amikor is kilőttek! És ki volt az? Egy Hellcat-es csapattrásam. Miért? Nem véletlen lövés volt, mert az utolsó enemyhez képest kb 45 fokos szöget zártunk be. Tehát szándékosan rám lőtt. Vége lett a csatának, még megkérdezni (vagy anyázni) sem tudtam őt. A csata végén tettem egy feljelentést sportszerűtlen játék miatt...

- MS-1 (fun-játék címén minden nap nyomok vele két csatát): Mines-on a hatodik saját (és tizedik csapat) kill után elindultam a hetediket becserkészni. Éppen felspotoltam saját magamnak, amikor egy T1-es citromsárga(!) csapattárs megsorozott gold ammo-val és elhaláloztam. Megkérdeztem, hogy miért, de nem kaptam választ.

- KV-1S-el belebonyolódtam egy kis csetepatéba, aminek eredményeként maradt vagy 50 HP-m. Murovanka-n besunnyogtam a pálya közepére egy ház rejtekébe és onnan osztottam némi áldást a mélyebben fekvő részen állóknak. Éppen egy KV-2 került lőtávolba, alacsony HP-val, ami még nekem sem nagy falat. Pont becéloztam, amikor kilőttek. Egy FCM36Pak40 volt. Először fel sem tűnt, hogy csapattárs. Még azon gondolkodtam, hogy milyen jó a camo-ja, hogy be sem spotolódott, amikor rájöttem, hogy kedves csapattársam volt...

A három esetben az a közös, hogy látható okok nélkül "csak úgy" kilőnek. Igaz, hogy még erősen fejlődő állapotban vagyok (550 WN8), de ezekben a csatákban (meg úgy egyébként is) aktívan részt veszek, sebzek, killezek. Akkor vajon miért? Tudom, hogy 3500 csata után ez a néhány eset csak csepp a tengerben, de akkor is idegesítő...

Mit lehet és szabad tenni az ilyen játékosokkal? Nyilván semmit, de van aki találkozott már ezzel a problémával? (most látom, hogy igen... )

[ Szerkesztve ]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#86438) bluyoo válasza Enzolord (#86435) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Pedig én már kékültem így. Pár hete nagyban ment a kill lopás, és folyamatosan elém álltak [link].
Pedig 1X lőttem szándékosan csapatársba az 5K csata alatt.
Mondjuk reggel a KV-2 -vel telibe kaptam egy csapattársat. Sniper módban éppen lőttem, ő meg át akart előttem vágni. Hát nem sikerült, bár nem lőttem ki, de leláncoltam és talán 100hp-ja maradt, az is kb. 5másodpercig.

Bazinga!

(#86439) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Artyk sírba raknak a KV2-el is.... Ha lehetne havi 10K-t fizetni, hogy ne legyen arty a csatában első lennék, aki előfizetne... És nem az a baj, hogy kilőnek, mert persze, ha kempelek lőjenek ki, hanem az, hogy nem lehet egy értelmeset csiki-csukizni, mert kapod a -500 hp-t... napok óta már ez veszi el a kedvem a játéktól...
A heavy tank totálisan értelmetlen lett ebbe a játékba, szerintem a Tigris ágat végig viszem, hogy legyen a küldikhez tank és hagyom is... :U

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 9999 Ft

(#86440) zarew


zarew
senior tag

Csak a szigorú szankció. Csak ebből értünk,mi emberek. :R

(#86441) adamgreen


adamgreen
senior tag

Mikropatch bonyodalmak ismét :C

[link]

(#86442) bluyoo válasza h1mpi (#86439) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Tévedés! Csak második lennél, mert én fizetnék elő elsőnek! ;]
Bár ma (idáig) csak kétszer csípett meg arty.
Szerintem pont csak a hátul kempelőket nem lövik az arty-k!
Gondolod, hogy élveztem tegnap egy csatát a KV-2 -vel, amiben 10 arty klikkelt! :DDD
Érdekes lesz a sötét oldalba is belekóstolni az S-51-el.

[ Szerkesztve ]

Bazinga!

(#86443) h1mpi válasza bluyoo (#86442) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Én kibírnám, ha nem artyznék, de akkor a játékban se legyen...

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 9999 Ft

(#86444) szbalogh válasza lacibacsi (#86437) üzenetére


szbalogh
őstag

Próbáld ki és meglátod :D

adamgreen: ha már az újratölt gombra kattintás is bonyodalom, hogy várjunk el okos játékot egyesektől? :W

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#86445) h1mpi válasza bluyoo (#86442) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Kitomboltam magam :D És csak 1. osztály, ezzel sose lesz meg az ász? :O

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 9999 Ft

(#86446) adamgreen válasza szbalogh (#86444) üzenetére


adamgreen
senior tag

Igaz igaz.habár a játék átment World of Medium tanks-ba.

Ha med tankod van király vagy és instant win. nevetséges az egész. :DD

(#86447) h1mpi válasza adamgreen (#86446) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Kb. mással nincs értelme menni meg 8-as szétbuffolt lightal...

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 9999 Ft

(#86448) adamgreen válasza h1mpi (#86447) üzenetére


adamgreen
senior tag

Majd nézd meg bejönnek obj 140 t62a leopard és társai sta meg stb.
Egyik oldalon ha 3 nál több med tank van akkor az az oldal istant win. Vicces nagyon :DD

Jöhetsz te itt artyval meg über lövö b***ó Hevivel körbe táncolnak vagy lerusholnak azt ennyi mehetsz a garázsba. ;]

(#86449) bluyoo válasza h1mpi (#86445) üzenetére


bluyoo
nagyúr

:Y Komoly vérengzést rendeztél! :DDD
Ezekszerint elég magasan van a léc azzal a vasdarabbal!

(#86443) h1mpi
Idáig talán egy csatát sem mentem arty-val. Ha nem lenne ez a küldetés, valószínűleg nem is mennék még egy jó ideig .....

[ Szerkesztve ]

Bazinga!

(#86450) h1mpi válasza bluyoo (#86449) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ezzel a KV2-vel inkább szenvedés a játék, mint élvezetes... nembaj csak túl leszek rajta...
olvad mint a zsír kb mindenki ezt lövi

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 9999 Ft

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.