Hirdetés

2024. május 16., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9801) Partyface007 válasza Plazmacucci (#9785) üzenetére


Partyface007
őstag

igen 36-os builden nem lehet csak 29-en...

(#9802) Plazmacucci válasza Partyface007 (#9801) üzenetére


Plazmacucci
félisten

A legjobb az, hogy ugye nem lehet letiltani, de azért bezárogatja, újra be kell töltenie mindennek, viszont akármilyen alkalmazást használok, azt kb kilövi ha lezárom a képernyőt. Ezt gondolom én nem lehet szabályozni. Böngészek egy readerrel egy honlapot, lezárom a képernyőt, kinyitom, erre tölti be az egészet az elejéről, fingom sincs már hol tartottam. Más is tapasztal ilyesmit? Azért ez nem egy szutyok 512megás gép.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#9803) batai15


batai15
félisten

Kiváló az edge. Legjobb az benne ha betölt egy oldalt, meg nyitok egy lapot, akkor ha arra váltok a betöltött lap is újra tölt ha vissza váltok.

(#9804) MauroN


MauroN
tag

Nektek hogy működik a Glance? Mert nekem percenként villan ugyan egyet, de ugyan ott marad minden, míg 8.1 alatt mozgott is. Ez normális működés? (L640)

(#9805) Švejk válasza MauroN (#9804) üzenetére


Švejk
őstag

Percenként ugye frissíti az állapotot, azért villan. Engem 8.1 alatt irritált hogy mozgott felfele folyamatosan, szerencsére ez 10 alatt nem áll fenn. Sőt szerintem így normális.
Szintén L640

(#9806) Heffi válasza MauroN (#9804) üzenetére


Heffi
őstag

Nálam is ilyen lett 925-n. Át is állítottam gyors pillantásra, nem szeretném, ha beégne a dátum az amoledes kijelzőbe.

(#9807) vidaila válasza Švejk (#9799) üzenetére


vidaila
aktív tag

OTG sehol.

http://steamcommunity.com/id/juhaszjani1988/

(#9808) gyurkikrisz válasza vidaila (#9807) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

OTG már most is van...

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#9809) zsamiatt válasza Воланд (#9800) üzenetére


zsamiatt
őstag

Nem értem én se miért kell minden túróhoz cortana. Ahogy azt sem, hogy belső wifi hálózaton vagy Bluetooth kapcsolat esetén minek kell minden MS accounthoz kötni és az MS felé kitolni.

Eladó HP Proliant DL380 G6 használt szerver -- KTM Peak air 29" használt MTB -- Adidas 48.5 kék sneaker új Érdeklődés privátban!

(#9810) Gusztáv


Gusztáv
addikt

Úgy látszik én marha szerencsés vagyok, nekem semmi bajom a L930-on az utolsó build-el. Működik a kihangosítás, meg a videó alatt a hang, veszett gyors az egész telefon. A Fényképek app is azonnal megnyílik, még az Edge háttérben futását is le tudtam tiltani. Most pillanatnyilag 84 tab van nyitva benne :Y , és az index nem töltött újra, pedig kb 1 órája néztem az oldalt. És egyre több általam használt app-hoz jön ki a Win 10 frissítés, ma pl a Homeasy kapott gyönyörű új dizájnt (és új funkciókat is).

Laci

(#9811) tomboy0013 válasza Gusztáv (#9810) üzenetére


tomboy0013
veterán

Nálam is ez a helyzet. Teljesen jól funkcionál a rendszer.

(#9812) Pikkolo^^ válasza Воланд (#9800) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

Cortana Enhancements: Not only send a message but also make a call using your PC connected to your Mobile with same Microsoft account.

Ez hogyan oldják meg céges PC esetén? Egyébként pedig a Cortanához kötés tényleg szánalmas, ez így csak angol nyelvterületen és 1-2 egyéb országban fog menni.

(#9813) MauroN válasza Švejk (#9805) üzenetére


MauroN
tag

És amit heffi említett, hogy akinek amoled kijelzője van, abba beleéghet? Ez is egy bug lenne, vagy ez direkt ilyen, és ugye a percenkénti frissítés (villanás) miatt nem éghet bele?

(#9814) Gusztáv válasza Pikkolo^^ (#9812) üzenetére


Gusztáv
addikt

a) sehogy, majd talán túléljük valahogy
b) sima MS accountot nagyobb cégeknél annyira nem preferálják, kb rémálom, hogy Win 8.1 alatt szinte nem lehet megúszni. Nem véletlen, hogy sok helyen már folynak/indulnak a Win 10 tesztelések. Ott talán Azure AD-val működni fog
c) már most is van rá egy csomó megoldás, Alcatel, Cisco, MS, stb., lehet váltogatni

[ Szerkesztve ]

Laci

(#9815) Švejk válasza MauroN (#9813) üzenetére


Švejk
őstag

Nekünk, mint L640-eseknek ez nem játszik szerencsére, mivel IPS a kijelző. :)

(#9816) Воланд válasza Pikkolo^^ (#9812) üzenetére


Воланд
titán

sehogy. nem tudok egyszerre tobb ms fiokot letrehozni, nem tudom menedzselni a meglevo ms fiokokat. a legjobb az lenne, hogy ha az office 365 admin feluleten lehetne ms fiokokat generalni a meglevo office 365 fiokokbol. vagy azure ad-ban.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#9817) Plazmacucci válasza Gusztáv (#9810) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Múló állapot. Nekem is jó volt amíg 36-ra rá nem toltam egy HR-t.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#9818) Partyface007 válasza Воланд (#9768) üzenetére


Partyface007
őstag

valami oka csak van hogy régebbi készülékekre még nem tolták ki...

(#9819) Воланд válasza Partyface007 (#9818) üzenetére


Воланд
titán

igen, az, hogy toketlenkednek a szolgaltatok.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#9820) Pikkolo^^ válasza Gusztáv (#9814) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

Nem igazán értem a c megoldást. A mobilommal szeretnék hívni valakit PC-n keresztül.

(#9821) Partyface007 válasza Воланд (#9819) üzenetére


Partyface007
őstag

nem úgy van hogy már nem a szolgáltatókon keresztül fog menni az update?

amúgy meg a függetlenek már megkaphatták volna...

(#9822) Воланд válasza Partyface007 (#9821) üzenetére


Воланд
titán

a regi keszulekeknel nem. pontosabban az elso frissitest le kell tesztelniuk.

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#9823) zsoltzsolt válasza Воланд (#9822) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Mi a régi készülék?

(#9824) Воланд válasza zsoltzsolt (#9823) üzenetére


Воланд
titán

wp8, wp8.1

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#9825) honeker


honeker
őstag

Saját csengő hangot hogyan állitsak be ?

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#9826) zsoltzsolt válasza Воланд (#9824) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Köszi

(#9827) KunEmber válasza honeker (#9825) üzenetére


KunEmber
senior tag

Ringtone Maker, az áruházból.

http://youtu.be/Ti8O5RbsQxg

(#9828) gretzky77 válasza honeker (#9825) üzenetére


gretzky77
veterán

Ha rákötöd pc-re és onnan húzod be a mappába akkor látni fogja a hangokat, de pc-ről kell másolni!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#9829) honeker válasza gretzky77 (#9828) üzenetére


honeker
őstag

Ok

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#9830) batai15


batai15
félisten

Htc 8xre van win10? Ha igen mik a tapasztalatok ?

(#9831) Plazmacucci válasza batai15 (#9830) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Ha megy is rajta, az élmény kb mintha egy régi Lumiára telepítenéd: 920/820. Nem hiszem, hogy érdemes.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#9832) JamesHun


JamesHun
addikt

metro commander pro csak 30 huf
ha valakit érdekel :)

SeriesX: JamesSHun

(#9834) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Komolyan amióta nyomtam egy HR-t csak szopok. Már a Onedrive sem tölt fel, csak ha meg van nyitva az alkalmazás.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#9835) Воланд válasza Plazmacucci (#9834) üzenetére


Воланд
titán

preview!!!!

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#9836) Plazmacucci válasza Воланд (#9835) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Na ne mond :) Szerinted ezek nem jönnek elő 950-en? Ha egy alkalmazás szar az mindenhol szar.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#9837) busman válasza Plazmacucci (#9834) üzenetére


busman
addikt

Nekem HR után tökéletes megy minden...Onedrive is.

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#9838) appleGjuice


appleGjuice
tag

Valami info universal facebook messengerről? Már októberben bejelentették, aztán sehol... Facebook is csak bétában.

szerk.: Mondjuk egész W10M bétában :D (HR FTW)

Szerk 2.: Most frissült Onenote, balról nyíló menü kapott új dizájnt és animációt, amit még sehol nem láttam. Totál egységes OS. :D

[ Szerkesztve ]

(#9839) Plazmacucci válasza busman (#9837) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Melyik builden vagy? .29 vagy .36?

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#9840) busman válasza Plazmacucci (#9839) üzenetére


busman
addikt

.36

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#9841) KunEmber válasza Plazmacucci (#9839) üzenetére


KunEmber
senior tag

Eddig nem akartam beleszólni, mert a WP minden telefonon más és más ;] , de .36 alatt nekem 730DS-en tényleg minden ment. Feltöltés is. Edge háttérbenfuthatóságletiltása is.

http://youtu.be/Ti8O5RbsQxg

(#9842) Plazmacucci válasza KunEmber (#9841) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Igen eddig nekem is. .29-en nyomtam egy visszaállítást, aztán feltettem a .36-ot és hagytam úgy. Jó is volt minden, Edge tiltható volt, billentyűzet letöltődött. Most nyomtam egy HR-t és semelyik sem megy :)

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#9843) galmat válasza monosgeri21 (#9833) üzenetére


galmat
aktív tag

Na, azaz .29-et adja ki a T-Mobile a széles közönségnek. Ennyit azoknak, akik itt azt hajtogatják, hogy preview. Ez nem az, ami hivatalos mindenkinek kiadott os, az nem preview többé, már ne haragudjatok.
Ráadásul .36-on vagyunk már a preview programban, és ez is bugos, HR után is: Edge csontra fagyások, edgben a javaslatok mező nem tűnik el, hiába nyitja már a webhelyet. Onedrive nem tölt fel minden képet, ha igen, amit igen, is késéssel, holott 8.1-ben hibátlan volt.
De legalább az üzemidő rendben van 640-en, ahogy melegedési problémái is elmúltak 1-2 build óta.

(#9844) monosgeri21 válasza galmat (#9843) üzenetére


monosgeri21
tag

Ettől még sajnos nem lesz jó. Hiába hívom Istvánt Pistikének, nem változtat semmin. Olyan ez, mintha egy darab szart szolgálnának fel az étterembe. Attól, hogy szépen terített asztalra és puccos tálalással karöltve kapod a szart, attól még az marad :D Persze van aki így is örülni tud neki.

(#9845) btudos válasza Plazmacucci (#9836) üzenetére


btudos
veterán

Ironizalt. ;)

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#9846) confuser válasza monosgeri21 (#9844) üzenetére


confuser
senior tag

1 dolognak azért lehet örülni. Miután kiment ez a frisstés, utána már nem kell szolgáltatói jóváhagyás az újabb buildekhez ezeknél a készülékeknél, Insider nélkül sem.

(#9847) ZavaBalazs


ZavaBalazs
őstag

na, WP fb csoportban az egyik srácnak megaszondták, idén már nem jön ki. :DDD

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#9848) denis.p


denis.p
tag

Win 10 start menüje nem jön elő, hiába kattintok rá. Tud valaki rá megoldást?

(#9849) Partyface007 válasza ZavaBalazs (#9847) üzenetére


Partyface007
őstag

gondolom ezt még tavaly mondták neki...

(#9850) Partyface007


Partyface007
őstag

na remek 36-os build alatt hiába van az outlook engedélyezve battery saver alatt is akkor sem szinkronizál :-)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.