Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-09-08 22:04:37

LOGOUT.hu

Ez a topic épített vízhűtésekkel foglalkozik, kompakt vízhűtések topikja erre a linkre kattintva érhető el! [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#501) Drizzt01 válasza HUfantom (#500) üzenetére


Drizzt01
őstag

Igen , nem a beépíthető változat :D

https://www.facebook.com/Drizztmodding/ http://www.techpowerup.com/forums/threads/obsidian.219662/

(#502) HUfantom válasza Drizzt01 (#501) üzenetére


HUfantom
őstag

Na hát akkor jöhetnek rá jó ventilátorok esetleg majd még1 szimpla :)

Az 5.25öst kerülni érdemes mert elégtelen szellőzés miatt nem igazán ér egy szimplát egy 5.25ös szimpla

“Yesterday is history, tomorrow is a mystery, today is a gift of God, which is why we call it the present.” --- Grand Master Oogway

(#503) Drizzt01 válasza HUfantom (#502) üzenetére


Drizzt01
őstag

ebből a ventilátorosból lenne 2

https://www.facebook.com/Drizztmodding/ http://www.techpowerup.com/forums/threads/obsidian.219662/

(#504) HUfantom válasza Drizzt01 (#503) üzenetére


HUfantom
őstag

I7 965 ös procival a videókártyád Nézd meg a fogyasztást terhelve.

A húzott procid biztosan többet eszik mint a I7 965.
Épp csak elég nekik a 2 darab szimpla, mármint ha azt vesszük hogy 150W-al elbír.
Ezért mondják a többiek is hogy kéne még egy harmadik radiátor....

“Yesterday is history, tomorrow is a mystery, today is a gift of God, which is why we call it the present.” --- Grand Master Oogway

(#505) Drizzt01 válasza HUfantom (#504) üzenetére


Drizzt01
őstag

ok,értem. köszi a válaszokat.

https://www.facebook.com/Drizztmodding/ http://www.techpowerup.com/forums/threads/obsidian.219662/

(#506) OC


OC
őstag

Nemrég kaptam meg az EK Water Blocks-tól az új, CSQ design-nal megáldott termékeinek fotóit.

Akit érdekel, feltöltöttem egy galériába: EK CSQ Design

Ti mit gondoltok róla?

(#507) Drizzt01


Drizzt01
őstag

Nem néznek ki rosszul . :DDD

https://www.facebook.com/Drizztmodding/ http://www.techpowerup.com/forums/threads/obsidian.219662/

(#508) lori80 válasza OC (#506) üzenetére


lori80
tag

Nem rossz ez a karikas megjelenes,de tobbet is adhatnanak a kulcsinre azokert az osszegekert:-)Kicsit gyerekesnek tunik,az a sok karika:-)

[ Szerkesztve ]

Vannak olyanok akik arulgatnak,es vannak olyanok akik eladni szeretnenek,es minden csak annyit er amennyiert el lehet adni...

(#509) SkyS1gn válasza OC (#506) üzenetére


SkyS1gn
félisten

szerintem rohadt rondák :U

ezeknél a simák is szebbek, telirakták körrel és akkor jó? :DDD

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#510) DaveJr válasza OC (#506) üzenetére


DaveJr
őstag

A tervező vagy baromi sok kávét ivott és sok kávéscsésze lenyomat volt körülötte vagy pedig eltörte a végére a ceruzáját és a körző maradt csak.... :DDD
Hát igen ennél azért sokkal komolyabbat, egyedibbet is alkothattak volna...engem biztos zavarna ha a gépem elejében egy ilyen karikás cucc virítana...

vagy olimpia lázban ég az EK is? :DDD

[ Szerkesztve ]

Isten és a programozók versenyt futnak egymással. A programozók egyre hülyebiztosabb programokat készítenek, Isten pedig egyre hülyébb embereket.

(#511) OC


OC
őstag

Nem akarok befolyásolni senkit, majd a végén én is leírom a véleményem...

(#512) lori80 válasza DaveJr (#510) üzenetére


lori80
tag

Utolag nekem is ez jutott meg eszembe,hogy a kovetkezo olimpiara keszult a tervezo:-) Vagy Audi rajongo:-)Mondjuk,ha ingyen hozzam vagna valaki,egy ilyen szep karikas proci blokkot,nem szegyelnem berakni a gepbe:-) :-) :-)

[ Szerkesztve ]

Vannak olyanok akik arulgatnak,es vannak olyanok akik eladni szeretnenek,es minden csak annyit er amennyiert el lehet adni...

(#513) blasko92 válasza OC (#506) üzenetére


blasko92
őstag

Azok a fémberakások csinosak, de az a sok kör úgy néz ki, mint a zuhanyzó aljába tehető gumitappancsos csúszásgátló alja :U

(#514) Madn!ght válasza OC (#506) üzenetére


Madn!ght
addikt

Szerintem az egyszerű fekete színt feldobhatnák valami narancssárga berakással, festéssel, vagy gravírral. Ha már ennyit kiadunk rá, legalább a design oltárán is áldozhatnának. ;)

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#515) DaveJr válasza lori80 (#512) üzenetére


DaveJr
őstag

Én eladnám és vennék egy sima tetejűt :DDD

Isten és a programozók versenyt futnak egymással. A programozók egyre hülyebiztosabb programokat készítenek, Isten pedig egyre hülyébb embereket.

(#516) Drizzt01


Drizzt01
őstag

Nekem tetszik , bár igaz hogy a karikák peremébe jobban beül az a minimális por is ami a házban leledzik. :D

https://www.facebook.com/Drizztmodding/ http://www.techpowerup.com/forums/threads/obsidian.219662/

(#517) sestertius válasza Drizzt01 (#516) üzenetére


sestertius
őstag

Ez jutott eszembe nekem is, hogy csúnyán megáll benne a por... de hát ez csak kinézet, tudja, amit kell, az a lényeg...

Régi ph 88 pozitív negatív nélkül, új ph-n azon felül...

(#518) jones965 válasza OC (#506) üzenetére


jones965
Modder

Semmi fantáziát nem látok benne, a vga fullcover blokkról meg már ne is beszéljek. :(

Ellenben ha egy komplex modban gondolkodom, talán még bejövős is lehet, persze akkor a dizájnt ehhez kell kihegyezni. Akarom mondani körözni.

[ Szerkesztve ]

(#519) blasko92 válasza jones965 (#518) üzenetére


blasko92
őstag

Fantázia az tényleg nincs ebben... Eszméletlenül művész léleknek kell lenni, hogy az ember a szépséget lássa benne.

Talán egy körcsiszolt lemezből készült ház modnál jól nézne ki.

A CNC gép főidejét növelték csak ezzel :D

(#520) Sky D. válasza blasko92 (#519) üzenetére


Sky D.
tag

A körök jó porfogók :) faszásul lehet a kis köröket takarítani "fogkefével" :)

a fém EK embléma viszont bejött :)

Írj Privát üzenetet ha megkérhetlek!!! All I have in this world is my balls and my word and I don't break them for no one. Do you understand?

(#521) Drizzt01


Drizzt01
őstag

Akkor inkább a "dust round " termék nevet kellett volna adni neki ( por kör ) :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

https://www.facebook.com/Drizztmodding/ http://www.techpowerup.com/forums/threads/obsidian.219662/

(#522) SkyS1gn válasza OC (#511) üzenetére


SkyS1gn
félisten

jöhet :DDD

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#523) blasko92 válasza Sky D. (#520) üzenetére


blasko92
őstag

Na most azt ne mondd már, hogy a nagy EK cég azért rondította el a cuccokat, hogy a port megfogják :)

Csak azt nézd meg, hogy eddig itt a topikban hány embernek tetszett, és akkor rájöhetsz, hogy annyira nem bejövős a vásárló közönségnek ;)

(#524) SimonYana


SimonYana
addikt

Pár üzivel elölrébb beszélgettünk bilincsekről!
Nos találtam szépeket (mert ugye beszéltünk , hogy nem látni esztétikus bilincset , így olykor elő kerül a gyors kötöző is).

® SimonYana ®

(#525) lori80 válasza SimonYana (#524) üzenetére


lori80
tag

Es igy,kb a bilincs meg a kupos csati,annyiba van mint a hollandis :)
Amugy ezt is jo lehet szerelgetni,imbusz kulcsal matatni a gep belsejeben :N

Vannak olyanok akik arulgatnak,es vannak olyanok akik eladni szeretnenek,es minden csak annyit er amennyiert el lehet adni...

(#526) DaveJr válasza lori80 (#525) üzenetére


DaveJr
őstag

Kinek a pap, kinek a papné:) Amúgy is csak 1szer kell matatni a gépben:)
Nekem pl nagyon tetszik:)

Isten és a programozók versenyt futnak egymással. A programozók egyre hülyebiztosabb programokat készítenek, Isten pedig egyre hülyébb embereket.

(#527) lori80 válasza DaveJr (#526) üzenetére


lori80
tag

Szepnek,szep,kb ugy nez ki mint a nyeregcso bilincs a biciklimen :)
En inkabb a papnet valasztanam :P
Komolyra forditva a szot,valoban jol nez ki,csak megoldhattak volna valami olyan leszoritoval amihez nem kell szerszam.

Vannak olyanok akik arulgatnak,es vannak olyanok akik eladni szeretnenek,es minden csak annyit er amennyiert el lehet adni...

(#528) beluschi válasza lori80 (#525) üzenetére


beluschi
tag

Mivel nem drágább, mint a hollandis csatlakozó és nem is néz ki rosszul, alternatívája lehet. Fekete csövön ez a piros bilincs egy hasonló színösszeállítású lapon elég jól mutatna.

Az aquatuningnál is van, de még drágább, mint a Yana által linkelt.

Homeworld forever

(#529) sestertius válasza SimonYana (#524) üzenetére


sestertius
őstag

Ez tényleg jól néz ki, de ennyi pénzért.... Apróság persze, ha úgy nézzük, de ebből nem egy-két darab kell...

Régi ph 88 pozitív negatív nélkül, új ph-n azon felül...

(#530) TaaT válasza SimonYana (#524) üzenetére


TaaT
veterán

Drága, és még csak nem is tetszik (nekem) :B

A compression csatijaid sokkal jobban néznek ki ;)

Give them hell Ukraine!

(#531) Seri21 válasza TaaT (#530) üzenetére


Seri21
tag

Ezek is jól néznek ki: [link]

(#532) OC válasza SkyS1gn (#522) üzenetére


OC
őstag

Köszi mindenkinek, aki leírta a véleményét az EK CSQ design-ról.

A véleményem ugyanaz, mint a többségé: Nem tetszik.

Egyrészt a körös design nagyon kevés terméknek áll jól az EK palettáján.
Másrészt a full cover blokkok pl. úgy néznek ki, mint a kezdeti idők vizesblokkjai: "ipari tömb".

Azért vagyok leginkább ledöbbenve, mert:
- Nem is olyan régen történt design- és arculat-váltás, ami szerintem nagyon jól sikerült.
- Nem értem, hogy egy ezidáig rohamosan fejlődő cég hogyan hagyhatta ki a legfontosabban: a vevők megkérdezését.
- Hogy lehetett egy ötletgazda / designer agymenését egy egész cégnek támogatnia, amikor ennyire rossz az irány.

A prociblokkot azért várom...

(#533) blasko92 válasza OC (#532) üzenetére


blasko92
őstag

Valamint hogy lehet mindent ugyan azzal a mintával ellátni?
Ráadásul ilyen töménytelen mennyiségben. Azért a gabonaköröket szinkronizálhatták volna a csavarok helyével.... :U

(#534) SkyS1gn válasza OC (#532) üzenetére


SkyS1gn
félisten

igazad van...
legalább lenne akkor kisebb és nagyobb is és kevesebb mennyiségben

én a részletesen kidolgozott blokkokat szeretem, de ennél még a nagy EK logó is jobban festett :)

mert a teljes palettát lecserélik? :O
nem egy különálló opcióként lesznek elérhetőek?

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#535) Razermazer


Razermazer
őstag

Na hát igen azt a vonalat kellett volna inkább követni, ami a blokkokon belül van a gpu magnál, a vízhullám alakját, az szerintem szép is lenne. Ezzel buktak jó pár vásárlót.

Sic Transit Gloria Mundi, "mindjárt lesz itt heresima és ne bassza ki"

(#536) OC válasza Razermazer (#535) üzenetére


OC
őstag

Már rág nem az a design van a gpu fölött, de szerintem az újabb (a mostani előtti) egy modern, letisztult, markáns megjelenés volt.

(#537) Delta-Laca válasza sestertius (#402) üzenetére


Delta-Laca
aktív tag

örülök, hogy jó helyre került a Heatkiller 3.0:C

Üdv.: Delta-Laca

(#538) Razermazer válasza OC (#536) üzenetére


Razermazer
őstag

Jah hát nem sűrűn találkozom mostanság Ek blokkal mert nem kell.
Értem nekem az jött be igazán anno. ;)
Igyekeznem kell az alaplapi blokkal is, ha nem akarok ilyen szörnyeteget a lapomra :D

Sic Transit Gloria Mundi, "mindjárt lesz itt heresima és ne bassza ki"

(#539) InHell


InHell
senior tag

Szerintetek ha előrekevert színtelen Aquatuning UV reagens(kék) folyadékba kék színű fagyállót öntök nem lesz probléma?
2 liter van a rendszerben, kidobni meg nem akarom mert nem volt olcsó, és semmi bajom vele.
Gondoltam 1 deci fagyállót hozzáöntök, mert szeretném, hogy kékebb színe legyen.

< béna duma helye >

(#540) Razermazer válasza InHell (#539) üzenetére


Razermazer
őstag

Inkább színezőt, bár azzal meg az a probléma hogy tuti kiválik még a legkisebb is idővel.
Én hagynám a fenébe ne azt nézd milyen színű a vized, hanem ahogy a kalapka mondja, most megfordítva, a nőt nézd ne az ékszert.

Sic Transit Gloria Mundi, "mindjárt lesz itt heresima és ne bassza ki"

(#541) InHell válasza Razermazer (#540) üzenetére


InHell
senior tag

Színezőt ezért nem szeretnék, gondoltam a fagyállóból csak nem válik ki.

< béna duma helye >

(#542) OC válasza InHell (#541) üzenetére


OC
őstag

Ha megegyezik a két folyadék azonos alapokon nyugszik (jó eséllyel propilén glikol vagy etilén glikol), akkor mehet.

(#543) InHell válasza OC (#542) üzenetére


InHell
senior tag

Ilyenem van, ha jól olvasom nem tartalmaz glycolt.

< béna duma helye >

(#544) HUfantom válasza InHell (#543) üzenetére


HUfantom
őstag

akkor inkább ne öntsed bele

“Yesterday is history, tomorrow is a mystery, today is a gift of God, which is why we call it the present.” --- Grand Master Oogway

(#545) OC válasza InHell (#543) üzenetére


OC
őstag

Most látom, hogy jól megfogalmaztam az előző h.sz.-t. :DDD

Ahogy HUfantom is írja: Ne öntsd össze! :(

(#546) TaaT


TaaT
veterán

Amúgy se színezne sokat, halvány kékes lenne csak :)

Give them hell Ukraine!

(#547) InHell


InHell
senior tag

Értem, köszi a válaszokat, akkor egyelőre marad ez.
Direkt ilyet vettem, mert féltem a színes folyadékoktól a lerakódás miatt, de ez az UV reagens cucc sem egy nagy szám. Valamennyire kék, de még halványnak sem nevezném.
Színes csövet kellett volna vennem.

< béna duma helye >

(#548) HUfantom válasza InHell (#547) üzenetére


HUfantom
őstag

világítsad meg UV lámpával és lesz ott kék :D

“Yesterday is history, tomorrow is a mystery, today is a gift of God, which is why we call it the present.” --- Grand Master Oogway

(#549) Taposo


Taposo
aktív tag

Sziasztok, ha csak procira szeretnék vizhűtést (2600K @ 5Ghz) mekkora radiátorra és tartályra lesz szükségem ?

(#550) beluschi válasza Taposo (#549) üzenetére


beluschi
tag

Tartály mindegy, ahogy a hely, meg a design adja. Radiátorból egy dupla extrém már elviszi, ha ennél nagyobb az meg nem gond.

Homeworld forever

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.