Hirdetés

2024. június 5., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-11-15 16:19:12

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdeznél, kérlek, olvasd el az alábbi összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1501) Oliverda válasza Thom! (#1500) üzenetére


Oliverda
félisten

Nem tudom, hogy mennyi mert én nem kértem. Gondolom valami promóció jelleggel bekapcsolták, hogy ki lehessen próbálni hátha ráharapnak a népek.

[ Szerkesztve ]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#1502) Thom! válasza Oliverda (#1501) üzenetére


Thom!
veterán

ja..
jó volna ha... :DDD

(#1503) Oliverda


Oliverda
félisten

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#1504) job-


job-
tag

Egy kis infó még.....
A "telenor" sok HD adása is jelenleg kódolatlan, a "Thor"-ról.

:R Boldog Karácsonyt :R

(#1505) Oliverda válasza job- (#1504) üzenetére


Oliverda
félisten

Melyek? :D

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#1506) job- válasza Oliverda (#1505) üzenetére


job-
tag

Pl....
Discovery HD, Nat Geo HD, History HD, 5.1-es dolbival jönnek.

(#1507) Oliverda válasza job- (#1506) üzenetére


Oliverda
félisten

Igen, de ezek a UPC csatornái, pontosabban ők is használják. Aki nem UPC-s az ezeket most nem tudja nézni. Ergo nem kódolatlanok csak minden UPC előfizető megkapta ezekhez ideiglenesen a kulcsot.

[ Szerkesztve ]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#1508) job- válasza Oliverda (#1507) üzenetére


job-
tag

A kódolás " Conax, Cryptoworks, Nagravision"
Így feltételezem, hogy a "digi" ill. "T-home" előfizetők is látják.

A szolgáltató Telenor.

[ Szerkesztve ]

(#1509) Oliverda válasza job- (#1508) üzenetére


Oliverda
félisten

:N

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#1510) job- válasza Oliverda (#1509) üzenetére


job-
tag

Miért ne? Tán van egy kártyád, valamely szolgáltatótól?

[ Szerkesztve ]

(#1511) Oliverda válasza job- (#1510) üzenetére


Oliverda
félisten

Van, de már leírtam feljebb, hogy hogyan működik ez az egész. Nem lettek szabadon foghatóak csak te kaptál hozzájuk jogot, úgy mintha előfizettél volna rá. A többi Thor-os HD pedig ugyanúgy kódolt mint eddig.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#1512) job- válasza Oliverda (#1511) üzenetére


job-
tag

Kössz értek hozzá, van hozzá egy "alligator"-om, 1,3 alu tányérral, DM3800 stb...

(#1513) Oliverda válasza job- (#1512) üzenetére


Oliverda
félisten

Bocs, de nekem elsőre nem ez jött le. :D

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#1514) job- válasza Oliverda (#1513) üzenetére


job-
tag

:R

(#1515) job- válasza Oliverda (#1513) üzenetére


job-
tag

Nálam,
11785/30000/H Nat Geo HD
12015/30000/H Discovery

Egyiknél sincsen se felirat, se szinkron magyarul.

A UPC HD csomagban, nincsen magyar szinkron e két csatornán?

(#1516) Oliverda válasza job- (#1515) üzenetére


Oliverda
félisten

Tudomásom szerint nincs.

Amúgy ha megnézed pl. a VH1-t az is Telenor-os.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#1517) job- válasza Oliverda (#1516) üzenetére


job-
tag

Igen - igen

(#1518) plömplöm


plömplöm
őstag

úgy tűnik, tisztelt upc a mai napot választotta arra, hogy a régi holdat ne használhassák tovább azon ügyfeleik, akik a német csatornák miatt még azt nézték. így karácsony előtt egy nappal. szeretünk upc! :DDD

All systems gone! Prepare for downcount! 5....4....3....1! Off blast!

(#1519) Mlnr To'm


Mlnr To'm
tag

Halihó.

Segítséget szeretnék kérni, tervezem, hogy kihozok angliába tányéros upc-t, de nem szeretném a tányért is hozni.

Jó lehet ez a tányér a upc-től kapott fejjel? tányér
Használnék még ilyen toldókat is, hogy az ablakon be tudjam húzni a kábeleket. toldó
Ezek az alkatrészek jónak tűnnek?
Továbbá tudnátok pár tanácsot adni, hogy mire figyeljek?

Előre is köszönöm.

(#1520) Oliverda válasza Mlnr To'm (#1519) üzenetére


Oliverda
félisten

Hello!

Szerintem jó lehet. :K A beállításhoz viszont majd nem árt egy jó műszer vagy szakember.

Megrendelted már amúgy?

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#1521) Mlnr To'm válasza Oliverda (#1520) üzenetére


Mlnr To'm
tag

Még nem rendeltem meg, van rá egy hónapom, csak szeretek mindent jó előre eltervezni.
Ismerősömnek van már előfizetése itt, csak ő eredeti tányért használ, majd segít beállítani. (csinálta már párszor)
Köszi a gyors választ, a kábelről mi a véleményed?

(#1522) Diego2002 válasza Oliverda (#1503) üzenetére


Diego2002
tag

1. Valaki most tapasztal olyat, hogy nem megy az UPC? Otthonról telefonált a család, hogy azt írja ki mindegyik beltéri, hogy nincs jel v. mi...

2. Amit beszúrtál képet Oliverda, abban szerepel az HBO HD is, de úgy rémlik, hogy nálunk az nem ment... Lehet, hogy azt csak azok kapják, akiknek van vmilyen HBO pack előfizetése?

..::Diego::..

(#1523) job- válasza Diego2002 (#1522) üzenetére


job-
tag

Szia!

Nálam minden ok. a "UPC"-vel.

A HBO HD nálam se ment - megy. (előfizetés nélkül)

(#1524) phanfantom válasza job- (#1523) üzenetére


phanfantom
senior tag

Sziasztok!

Valakinek van esetleg egy upc direct szerelő ismerőse Pesten?
Ha esetleg van, privátban jöhet az infó.
Köszi.

(#1525) ace05


ace05
senior tag

Philips 6010 tipusú dekóderem van valaki meg tudná mondani hogy hogyan varázsolhatnám rá a tesztelés alatt lévő iko csatornákat?

(#1526) tomic


tomic
addikt

Tudnátok segíteni abban ,hogy kell lemondani az előfizetést.
Levélben e-mailban személyesen vagy hogy?
Ill hol?
Lemondáskor vissza kell adni a tányért és a felyet valamint a 2 beltéri egységet?
Köszi

[ Szerkesztve ]

(#1527) tomic válasza tomic (#1526) üzenetére


tomic
addikt

Valaki erre? :F

(#1528) Oliverda válasza tomic (#1527) üzenetére


Oliverda
félisten

Hívd fel őket szerintem.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#1529) krixkrax válasza tomic (#1527) üzenetére


krixkrax
tag

(#1530) tomic válasza krixkrax (#1529) üzenetére


tomic
addikt

Megnéztem de elkerülte a figyelmem. Sajnálom nem lehet mindenki ekkora géniusz mint te. :W

(#1531) eagle-sas


eagle-sas
csendes tag

Sziasztok!

Még nem voltam itt, de látom, hogy az UPC direct adásairól van szó.

Meg szeretném kérdezni valakitől, akinek vannak ilyen ismeretei, hogy amennyiben a plazma tv-met kalibrálom MP4-re - az AVS fórumon van egy ilyen közismert kalibráló program - akkor az nem egyedül a földi szabadon fogható adásokat jeleníti meg pontosan, hanem a DSR 8111 által adott műsort is? (HDMI kapcsolatban.)

A keresővel nem találtam erre útmutatást.

Köszönettel:

Eagle-sas

eagle-sas

(#1532) greenisland1


greenisland1
csendes tag

Sziasztok!

Műholdas UPC-m van és napokban vásároltam egy cryptoworks dekódermodul kártyaolvasót!
Ezen keresztül nézem a UPC-s műsorokat!
El kell hogy mondjam hogy ég és föld a különbség a dekódermodul és a beltéri egység képminősége között! Sokkal nézhetőbb CI modulon keresztül!

Igaz hogy csak scart csatlakozó van rajta(Philips 4101beltéri).

Egy hátránya van hogy az elektronikus műsorújságnál kevesebb információt jelenít meg
( néha nem írja ki a tv műsorok tartalmát))

(#1533) Oliverda válasza greenisland1 (#1532) üzenetére


Oliverda
félisten

A CI modulnak konkrétan semmi köze a képminőséghez. Nem amiatt jobb a képminőség hanem a jobb DAC miatt vagy ha nincs analóg átalakítás (pl. HDMI van) akkor amiatt.

[ Szerkesztve ]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#1534) BTO válasza tomic (#1530) üzenetére


BTO
őstag

a lavór és a fej a tied! csak a beltériket távkapcsokat AV kábeleket kell leadni.
telefonon is lemondhatod 06-40-150-150 ez az ügyfélszolga telója.
viktornak köszönhetően a cafetériából kikerült igy lemondtam mert nem fizetek érte.
BY BY direct.

semmi sem tökéletes

(#1535) smog86


smog86
senior tag

Azt azért tudjátok, hogy a UPC ezért a szolgáltatásért Luxemburban adózik és Magyarországon egy garast sem...
Index.hu
IT Café

[ Szerkesztve ]

(#1536) Oliverda válasza smog86 (#1535) üzenetére


Oliverda
félisten

Megértem őket sajnos... Mellesleg ha a törvények engedik akkor miért ne? Az alkalmazottaik után így is fizetnek elég sok adót és egyéb járulékot.

[ Szerkesztve ]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#1537) job- válasza smog86 (#1535) üzenetére


job-
tag

Igen, nekem se tetszik, hogy nincsen személyes ügyintézés (már)!!

(#1538) Oliverda válasza job- (#1537) üzenetére


Oliverda
félisten

A forgalmazóknál a számla befizetésén kívül szerintem jóformán mindent el tudsz intézni a forgalmazóknál vagy telefonon az ügyfélszolgálaton.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#1539) job- válasza Oliverda (#1538) üzenetére


job-
tag

Nincs is mással bajom, mint az elszámolással. :K

(#1540) Oliverda válasza job- (#1539) üzenetére


Oliverda
félisten

Konkrétan mi a baj vele?

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#1541) job- válasza Oliverda (#1540) üzenetére


job-
tag

Huzamosabb ideig külföldön voltam, kinek kölcsön adtam a kártyát, "használja címszóval" nem fizette, így kikapcsolták a szolgáltatást.

Hazajöttem és szerettem volna rendezni a számlám, ill. SOS visszakapcsoltatni a szolgáltatást, de tájékoztattak, hogy nincs Mo.-on "UPC" kirendeltség hol ezt személyesen rendezni tudnám, így csekken fizessem be, vagy utaljam át. Persze csekket nem tudnak adni, mert Mo.-ról a "UPC"-nak már nincsen rálátása a "DIRECT"-es ügyfelekre.

Mivel utalni nem ált módomban, így feladtam piros csekken az összeget, majd fax-on elküldtem, így voltak kedvesek másfél hét alatt visszakapcsolni a szolgáltatást.

„szóval valami műkszik ebben az országban, csak nem UPC DIRECT ügyfelek részére”

(#1542) Oliverda válasza job- (#1541) üzenetére


Oliverda
félisten

Én egyetlen számlát sem fizettem még be nekik postán. Az első elmaradt, aztán végül fogtam és 1 perc alatt átutaltam nekik webbankon keresztül. Ezután szépen regisztráltam a díjnet-re és így azóta azon keresztül kapom a számlát és fizetek éppen úgy ahogy jól esik. Kártyával, webbankon vagy akárhogy. Talán még mobilon keresztül is lehet valahogy. Ennél kényelmesebb lehetőség szvsz nincs.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#1543) smog86 válasza job- (#1541) üzenetére


smog86
senior tag

Nem csak UPC Direct létezik... ;] ;)

(#1544) Oliverda válasza smog86 (#1543) üzenetére


Oliverda
félisten

Van Digi, gyenge képminőséggel meg jelerővel. A kártyájukat nem rakhatod át normális beltéribe. T-Home akinek szintén a beltérihez kötött a kártyája, illetve nekem spec a kínálat sem jön be annyira valamint az ár is olyan szokásos tés. Így már csak a UPC és a Hello HD maradt mint értelmes alternatíva.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#1545) Mlnr To'm válasza Oliverda (#1544) üzenetére


Mlnr To'm
tag

UPC kártyát át lehet rakni normális beltéribe?

(#1546) job- válasza Mlnr To'm (#1545) üzenetére


job-
tag

Igen, csak lényeg, hogy tudja olvasni a "CryptoWorks" kártya rendszert.

(#1547) Oliverda válasza Mlnr To'm (#1545) üzenetére


Oliverda
félisten

Tudomásom szerint jelenleg még továbbra is két eltérő márkájú beltérit adhat a UPC. Humax és Philips. Az utóbbi Cryptoworks szabányú kártyával van szerelve. Ez utóbbi bármilyen Cryptoworks kártyát kezelni képes beltéribe átpakolható, és működni fog a szolgáltatás.

A Humax az Nagravision-os kártyával van szerelve (akárcsak a Digi), és össze van párosítva a beltéri valamint a kártya. Ezért az ilyen kártya csak abban a beltériben üzemképes.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#1548) Mlnr To'm válasza Oliverda (#1547) üzenetére


Mlnr To'm
tag

olvastam valahol hogy ilyenkor havonta be kell rakni az eredeti beltéribe, hogy frissítsen vagy mi. Ez így igaz?

(#1549) Oliverda válasza Mlnr To'm (#1548) üzenetére


Oliverda
félisten

Nem, nem igaz.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#1550) smog86 válasza Oliverda (#1544) üzenetére


smog86
senior tag

UPC-t meg nem lehet elérni, csak fizessél...
Homár: "Fantomizálódott a UPC Direct?"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.