Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-07-21 09:33:59

LOGOUT.hu

Ebbe a topikba várjuk az új Hardverapró működésében tapasztalt bugok részletes leírását (lásd lent, mindenképp értelmezd!). A nem idevaló általános észrevételeknek külön topikja van! Mielőtt hozzászólnál, OLVASS EL!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3744) cidalain válasza canniball (#3740) üzenetére


cidalain
veterán

értem én, de hol tudom beállítani hogy egy oldal mindig ugyanolyan nézetben jelenjen meg.
mint az előbb írtam, ha a menüben asztali nézetet kérek, akkor átváltja, de nem jegyzi meg a böngésző.
nem is kell bezárni, elég ha elnavigálok máshová, majd visszajövök, akkor újra mobilnézetet kapok.
míg a prohardvernek a láblécbe beépített választógombjára ha rányomok, akkor az megjegyződik.

az eltérés nem csak annyi hogy hiányzik a jobb hasáb. például:
-a kommenteknél/témáknál nincs ott a hozzászólás időpontja, így nem tudod hogy egy 1000 éve kihalt topikba írsz, vagy napi szinten pörög.
-mivel nincs egy képen az összes vezérlőrész, ezért +2-3 kattintás míg eljutsz mondjuk az egyik privátodból ado hogy upolj egy hirdetést
-akkorák a bejegyzések, hogy egy vak oroszlán is látja két kilóméterről, cserébe csak 6-7 hirdetés látszik egy képernyőnyi felületen. hosszabb kommentek esetén ez csak 2-3 db. igaz cserébe nem kell szöszmötölni a rábökéssel, mert egy-egy gomb megnyomható akár tenyérrel is.

ezekkel nem lenne baj, mert 4"-on hasznos. de tableten már zavaróan nem jó ez. és itt visszakanyarodok ahhoz hogy nem tudom állandóra beállítani a desktop nézetet. :)

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.