Hirdetés

2024. május 28., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Total War: Rome II

Hozzászólások

(#951) ForRedGlory válasza SSJmeszes (#950) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Nem kell kód, simán okézd le, ennyire nehéz kipróbálni? :U

(#952) SSJmeszes válasza ForRedGlory (#951) üzenetére


SSJmeszes
senior tag

Ha tudnám leokéznám...!
Van egy kód ellenőrzése és van egy bezár.. egyikkel sem történik semmi se.

[ Szerkesztve ]

YT:youtube.com/user/Meszes89 |Insta: ssmeszes |

(#953) ForRedGlory válasza SSJmeszes (#952) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Bocs, be kell zárni, miután kiválasztottad és egyből szedi is le a béta peccset (ha van).

(#954) thomiboy


thomiboy
csendes tag

Na ez a patch mar valami, javitanak par dolgot. Kezdesnek nekem mind lefagyot a game az egyik korvagas utan ugyhogy hanyagolnom kellet a romai kampanyom, ezt kijavitottak.

Aztan feltunt par erdekeas valtoazas, mostmar mutatya a fejleszteseknel hogy menyi kor van hatra az adott fejlesztes vegeig. Tavabba mostmar mutatni fogja a 100%-os hapinesel rendelkezo varosoknal hogy mekkora a + elegeedetseg, igy mostmar knyeben tugyuk fejleszteni a varosokat, nem lesz gond abbol hogy hirtelen negativab megy at.

Aztan a masik nagy meglepetes hogy mar tobbszor betoltottem ezt a mentest es mindig betamadott az egyik nep a maradek kis seregevel, de most meglepve lattom hogy nem azzal a 4-5 kis megmaradt egysegevel rontott ra a fgullos seregemre hanem televasarolta a sereget zsoldosokal. Egyelore enyit vettem eszre.

[ Szerkesztve ]

(#955) Bali27 válasza thomiboy (#954) üzenetére


Bali27
addikt

no.. már 75%

(#956) Terrorista


Terrorista
senior tag

Ez a Gravitas-Influence rendszer hogy is működik pontosan? Jelenleg a királyi családomban sokkal több a nagyobb gravitassal rendelkező tag. Próbálok velük hódítani, de az influencem már átbillent a másik oldalra. Jelenleg 40-60%-os az arány más családok részére.

(#957) SSJmeszes válasza Terrorista (#956) üzenetére


SSJmeszes
senior tag

Lehet én vagyok a hülye..
De érdekes ez azért.. Hogy úgy eltüntettem 2 ellenségemet, hogy a térképen sem lehetett őket látni, meg azt sem mutatta, hogy létezne egyáltalán, illetve nem volt már ott a ellenséges listán sem.. Erre fő most jön visszafele nagyobb hadseregekkel. Hát ez vicc. Honnan és miből toborzott katonákat mikor egy városa sem volt?

Egy másik kérdés. Elég sokszor kevés a könyér az asztalon. Van sokszor, hogy minuszba megy.. mit kell csinálni/építeni, hogy ne legyen belőle éhezés?

YT:youtube.com/user/Meszes89 |Insta: ssmeszes |

(#958) Csapoati válasza SSJmeszes (#957) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Van egy csomó food növelő épület (ha jól emlékszem ilyen kheki színűek), másrészt meg csomó másik épület fogyasztja a kaját, mégpedig eléggé intenzíven.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#959) Terrorista válasza SSJmeszes (#957) üzenetére


Terrorista
senior tag

Templomok, építs templomokat. Azt hiszem Poseidon temploma az ami ételt és közrendet is javít. Persze kellenek mezőgazdasági és állatgazdasági épületek is, de a templomok is fontosak. Én minden provinciába rakok 2-3 templomot. Aztán egyik várossal csak élelemre megyek rá a másikkal pedig közrend és pénz.

Fejlesztések is fontosak. Érdemes a városok lakosságának növekedését segítő kutatásokra is rámenni, hogy minél több épületet építhess. Vannak fürdők, vízellátó rendszer és szökőkutak amik növelik a népesség növekedésének a sebességét és elég sok közrendet is adnak.

Nagyobb városokkal és több épülettel sokkal könnyebb dolgod lesz az élelem-közrend és pénz egyensúlyát fenntartani. :)

[ Szerkesztve ]

(#960) petymeg


petymeg
addikt

Engem most azzal tréfál folyamatosan a játék, hogy kb 20 másodpercenként kilép. Baromi idegesítő... Valaki tudja mit lehet ez ellen tenni?

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#961) csaba951 válasza petymeg (#960) üzenetére


csaba951
veterán

Steam kliensben csináld meg a helyi fájlok ellenőrzését. Nekem a patch kiadása előtt "jó" volt, utána fagyott, nem működtek bizonyos dolgok. Az ellenőrzéskor kiderült, hogy valami nem jó, kijavította, azóta megint jó.

(#962) petymeg válasza csaba951 (#961) üzenetére


petymeg
addikt

Köszi, ezt hol tudom megtenni. Végignéztem mindenhol de nem találok ilyen menüpontot a steamben.

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#963) csaba951 válasza petymeg (#962) üzenetére


csaba951
veterán

(#964) petymeg válasza csaba951 (#963) üzenetére


petymeg
addikt

Találtam olyat, hogy játékfájlok ellenőrzése, szerintem ez ua.

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#965) petymeg válasza petymeg (#964) üzenetére


petymeg
addikt

Végig ellenőrizte, természetesen semmi hibát nem talál de ugyanúgy kilépeget... Ezt a béta peccset hogy lehet uninstallálni?

Közben megnéztem egy másik steames játékot, az is kilépeget, tehát most nem a rome 2 a hunyó...

[ Szerkesztve ]

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#966) Bali27


Bali27
addikt

Van egy olyan szörnyű érzésem hogy a srácoknak idő előtt elfogyott a pénzük, kiadták kb 70%-on... Gyütt egy kis bevétel most meg folytatják tovább.. Csak hát a hírnevüknek ez nem tett most jót.

(#967) Csapoati válasza Bali27 (#966) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Na ez 100%, hogy nincs így. 6x annyi (vagy mennyi) preorderük lett, mint a Shogun 2-ből, szóval pénz biztos volt. Max. a kiadó sürgethette meg őket.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#968) petymeg


petymeg
addikt

Újratelepítettem a steamet is meg a rome 2-őt is, de ugyanaz a szitu. Leteszi a tálcára és kidob az asztalra. Nagyon idegesítő... Valakinek ötlete van hogy miért teszi?

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#969) petymeg válasza petymeg (#968) üzenetére


petymeg
addikt

Kipróbáltam a BF3-at is azt nem tálcára teszi ki, hanem az ablak lesz kis méret, tehát a windows hibája (win 7 x64). Mi lehet a baja?

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#970) dobost


dobost
senior tag

Nekem akkor csinálta ezt a steam, amikor a háttérben letöltés ment.
Sztem ez nem TW specifikus, hanem steam bug.
Nekem speciel COH2nél jött...

(#971) malacka87 válasza petymeg (#968) üzenetére


malacka87
senior tag

Esetleg 13.10 ati driver? Én visszaraktam a 13.4-et. Nálam azzal voltak fagyások. Tálcás eset nekem még az első patch előtt volt. Utánna javult.

[ Szerkesztve ]

btag:Sveryn#2510 uplay:MoRu_PManiac87 Origin:partymaniac87 World of Warships:partymaniac87 E60 520I

(#972) malacka87


malacka87
senior tag

Na elért a polgárháború! 120. kör. 10 fullos sereg jött létre. Majd holnap folytatom ma már nincs rá erőm. Remélem nem foglalnak el mindent:D 90% volt a befolyásom.

btag:Sveryn#2510 uplay:MoRu_PManiac87 Origin:partymaniac87 World of Warships:partymaniac87 E60 520I

(#973) malacka87


malacka87
senior tag

Na hát ez szánalmas átmentek rajtam simán... Kezdhetem az elejéről megint...

btag:Sveryn#2510 uplay:MoRu_PManiac87 Origin:partymaniac87 World of Warships:partymaniac87 E60 520I

(#974) Sixkiller6 válasza malacka87 (#973) üzenetére


Sixkiller6
őstag

hogy sikerült polgárháborúba belefutni?
én egyáltalán nem nézem az influance/gravitas értékeimet... beavatsz?

- no es importante -

(#975) malacka87 válasza Sixkiller6 (#974) üzenetére


malacka87
senior tag

Na megoldottam!:D Betöltöttem egy korábba mentést kb 5 körrel volt előtte, a seregeimet odavittem Kárthágó elé és levertem őket mielőtt szétszóródnak!:D
500szenátorból 490 az én befolyásom alatt volt!:DDD

[ Szerkesztve ]

btag:Sveryn#2510 uplay:MoRu_PManiac87 Origin:partymaniac87 World of Warships:partymaniac87 E60 520I

(#976) Kiki18 válasza malacka87 (#975) üzenetére


Kiki18
őstag

Akkor annyi a lényeg,hogyha túl sok szenátorom van,akkor polgárháború lesz?
(Én igyekszem egyensúlyt tartani,jelenleg is 57%-os a befolyásom...)

(#977) malacka87 válasza Kiki18 (#976) üzenetére


malacka87
senior tag

De most legalább minden régiómban 100% a boldogság! És 30k/kör a bevétel!:-)
Néha körváltás után vagy ha diplomáciába megyek szürkére vált minden és nem lehet kilépni belőle. Nektek is van ilyen probléma?

[ Szerkesztve ]

btag:Sveryn#2510 uplay:MoRu_PManiac87 Origin:partymaniac87 World of Warships:partymaniac87 E60 520I

(#978) anytime válasza malacka87 (#977) üzenetére


anytime
őstag

Ti nem dolgoztok, gyerekek? :)

(#979) malacka87 válasza anytime (#978) üzenetére


malacka87
senior tag

Délutános vagyok. :)) Lassan indulok. :W

btag:Sveryn#2510 uplay:MoRu_PManiac87 Origin:partymaniac87 World of Warships:partymaniac87 E60 520I

(#980) Kiki18 válasza malacka87 (#977) üzenetére


Kiki18
őstag

Én tapasztaltam ezt a problémát,egyetlen egyszer...ezen kívül hála égnek soha nem fagyott le,vagy dobott ki a játék...

A bevételem már vagy 60 kör óta 15k körül mozog,és minél több a területem ,annál jobban növekszik...az adó viszont középen van a csúszkán,nekem az bőven elég... ;)
Valami 220k van a kincstárbanszóval nincs miért panaszkodnom...most foglalom európát,hispánia felől jöttem és haladok keleteurópa felé. :D
Észak afrika az enyém (kivétel az egyiptomi rész),valamint görögöket se piszkáltam. :K

(#981) malacka87 válasza Kiki18 (#980) üzenetére


malacka87
senior tag

Én is így vagyok őket hagyom! Egész déli-nyugati félteke az enyém most megyek északnak!:D
Na de most meló majd este folyt.köv.

[ Szerkesztve ]

btag:Sveryn#2510 uplay:MoRu_PManiac87 Origin:partymaniac87 World of Warships:partymaniac87 E60 520I

(#982) Bali27


Bali27
addikt

Tyű.. Iponon is nagyon lehúzzák... Konklúzió...Vannak jó dógok benne de összességében xar :)

(#983) Terrorista válasza Sixkiller6 (#974) üzenetére


Terrorista
senior tag

Más fórumokon azt olvastam, hogy nem igazán lehet összefüggést találni az inluence aránya és a polgárháború között. Volt akinek 20-30% közötti volt a befolyása és amikor elfoglalta rómával galliát, akkor lett polgárháború. Gyanítom minél nagyobb a területi hódításod, akkor is van arra esély, hogy lázadjanak odahaza.

Vannak jelek amikből lehet következtetni, hogy hamarosan zűr lesz. Pl. sűrűn jönnek adoptálással, vagy merényleteket követnek el a családtagjaid ellen, de csak önmagában az influence aránya még nem jelent semmit. Sajnos eléggé hiányos a leírás erről meg még jó pár dologról.

(#984) petymeg


petymeg
addikt

Kellene egy kis segítség.

Ha legyőzök valakit, akkor mi a jobb, ha elengedem, rabszolgasorsba hajtom, vagy lemészárolom őket?
Én az elsőt szoktam, mert akkor nem kell épületeket tatarozni, meg kevésbé csökken az elégedettség az elfoglalt városban.
A másik kettőnek mi értelme?

A szaporulatot hogy tudom emelni?

A Bajnok tul.képpen mire jó? Azon kívül, hogy tréningezi a hadsereget, amelyikhez odaküldöm.

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#985) Sixkiller6


Sixkiller6
őstag

svábok után Spártát is meguntam, irány Észak-Afrika!

Kártágó teljesen más élményt nyújt elsősorban a széttagozódása miatt. Ugyebár úgy nyitunk, hogy van egy területünk Ibéria DK-i részén (Qart Hadasht), Lilybaeum Szicílában, miénk Szardínia szigete és persze Kártágó városa.

kezdő kihívások:
- Kártágó városából nehéz terjeszkedni, mert körülöttünk szövetségeseink vannak (Líbia és Nova Carthago), akikkel egyelőre jobb nem összerúgni a port, mert sok csatában segítenek maguktól is, pláne kellenek ha Róma átmerészkedne a tengeren komolyabb seregekkel.
- Qart Hadasht: dél felé kéne nyomulnunk, hogy összekötödjünk a birodalom közepével, de ott van Nova Carthago, így marad Ibéria meghódítása, az viszont kemény falat, mert erősek az ellenfelek, de azért Lusitania viszonylag gyorsan fogyasztható
- Karalis (Szardínia): kezdeti terjeszkedésünk központja lehet, mert Korzikát és az olasz csizmát is könnyen tudjuk támadni, nagyon gyorsan óriási várossá válik, ami könnyen védhető az esetleges próbálkozókkal szemben
- Lilybaeum Szicíliában nehéz falat megintcsak, mert nagyon nehéz leküzdeni a kezdeti alacsony morált amit a kulturális különbségek miatt van

Egy huszárvágással Hannibál elefántjainak segítségével kihasználva a római kirajzást egy közepes sereggel egyszerűen áthajóztam a Tirrén tengeren és egy elég véres ostrom után bevettem Rómát, ahol meg is húztam magam vagy 8-10 évre, hogy stabilizáljam a hangulatot és megteremtsem a terjeszkedés feltételeit. Időközben Szicílában megszilárdítottam az alapokat és már vonulhattam is a csizma déli felére, hogy Rómáig húzzam ki az utánpótlási vonalakat. Ezzel Róma a történelem szemétdombjára került, a Balkánon van még egy-két városuk, de komoly fenyegetést már nem jelentenek a dicsőséges Kártágónak.

Időközben Afrikában zajlik az élet, szövetségeseim hullámzó eredményekkel hódítanak meg és veszítenek el területeket, amelyet jó helyezkedéssel próbálok kihasználni, beugrani az esetleg fellázadt tartományokba, nagyon vigyázva arra, hogy két fő szövetségesem ne legyen se túl erős se túl gyenge.

Dél-Ibéria stabil, így innen indulhat Nyugat-Európa felszalámizása.

- no es importante -

(#986) Csapoati válasza Sixkiller6 (#985) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Meghoztad a kedvem Kartágóhoz. :)

#984: Én simán csak megszállom a várost, főleg ha a provinciának alacsony a public orderje. Ha megy az angol, akkor elvileg a választási lehetőségeken hagyva az egeret megmutatja részletesebben, hogy mi mit csinál.
A bajnokkal lehet pl. őrjáratokat támadni (pénzért persze), veszteségeket okozva a seregnek. Megint csak, ha megy az angol, akkor ott az enciklopédia (F1).

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#987) Bali27


Bali27
addikt

Én a Britonokkal kezdtem el. Bekapcsoltam valami Video blur akármit és szép lett a grafikája.. Ultrán használom, és nem vészes abszolut, körváltás olyan 30-40 mp, és ez az eredeti verzió, szóval 1.0 patch nélkül. Ez a rabszolgába hajtás vagy sem, és a hős / tréning rész engem is érdekel.

(#988) Sixkiller6 válasza Bali27 (#987) üzenetére


Sixkiller6
őstag

hányadik körnél tartasz? mert az elején gyors a körváltás, de olyan 20-30 kör után már többszöröse a kezdetinek

- no es importante -

(#989) Terrorista válasza Sixkiller6 (#988) üzenetére


Terrorista
senior tag

Nekem elég gyorsak a körváltások (10-20 sec között mindig végez) és a 120. körnél járok. Viszont az fps ilyenkor átmegy képregény üzemmódba. Nem tudom miért, de 8-10 fps-re leesik, aztán ha végzett egy elfogadható 25-40 fps között ingázik tovább...

Lehet én is kezdek egy újabb játékot. A spártaiak seregfejlődése nem tetszik. Az összes seregem még mindig alap unitokból áll: spartan és periokoi hoplites, helot archers. A lovasságukat próbáltam de, a lovasíjászaik nem az igaziak. Royal spartans-t és Heroes of sparta-kat lehetné még csinálni, de sokáig tart a kutatás.

Tény, hogy nagyon sokat kibírnak, de egy idő után repetitív minden csata. :(

Az ostrom fegyverekből is csak a Greek ballistát próbáltam, de bőven tud mindent amire kell. Azt is a 90-100. kör környékén gyártottam először és iszonyat milyen pusztítást végez. Viszont a többi ostromgépnek meg szintén nem igazán van értelme. Oké messzebre lő az onager meg többet sebez, de annyit nem ér, hogy plusz épületet és kutatást áldozzon be az ember emiatt.

[ Szerkesztve ]

(#990) malacka87 válasza Terrorista (#989) üzenetére


malacka87
senior tag

Nekem rómával nagyon megy most!:D 140körnél tartok 9fullos sereg legjobb egységekkel. Most megyek majd Macedonia felé:-) Amúgy ha vkit kiakarok írtani nem tart sokáig. Minden városához viszek egy sereget és 1körön belül már fekszik is.

btag:Sveryn#2510 uplay:MoRu_PManiac87 Origin:partymaniac87 World of Warships:partymaniac87 E60 520I

(#991) Terrorista válasza malacka87 (#990) üzenetére


Terrorista
senior tag

Ezt én is pont így csinálom! Hirtelen halál, jobb kifejezés nincs erre. :C

(#992) Kiki18 válasza malacka87 (#990) üzenetére


Kiki18
őstag

Nekem ez lett a monoton.
Ipon teszt szerint a tapasztalt játékosok jobb,ha legend szinten játszanak,mert úgy se nagy kihívás,de legalább nem blitzkrieg az egész. :DDD

(#993) Alg válasza malacka87 (#990) üzenetére


Alg
veterán

Ez mondjuk megint AI kérdés, hogy hagyja hogy ott nyaralj a városai mellett, nem támad meg, nem megy át ellentámadásba máshol, ső még el is viszi a veszélyeztetett területről a seregeit :F

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#994) malacka87


malacka87
senior tag

Haha most frissített vmit és lefagy a játék! :W :W :W Beta nincs bekapcsolva.

btag:Sveryn#2510 uplay:MoRu_PManiac87 Origin:partymaniac87 World of Warships:partymaniac87 E60 520I

(#995) Ijk válasza malacka87 (#994) üzenetére


Ijk
nagyúr

Akartam kérdezni hogy javítottak-e már rajta.

Egyelőre előkaptam az Empire-t és a poroszokkal huszadszor is végignyomom. :DDD

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#996) malacka87 válasza Ijk (#995) üzenetére


malacka87
senior tag

Verziószámot is rendesen lehet most látni szal biztos frissített vmit. Próbáltam 2 mentést is betölteni. Körváltás és a játszhatók után rögtön az első népnél fagy.

[ Szerkesztve ]

btag:Sveryn#2510 uplay:MoRu_PManiac87 Origin:partymaniac87 World of Warships:partymaniac87 E60 520I

(#997) ForRedGlory válasza malacka87 (#996) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Legalább lassabb lett? :D Mert gondolom gyorsulni nem gyorsult (graf érdekel, nem körváltás)

(#998) malacka87 válasza ForRedGlory (#997) üzenetére


malacka87
senior tag

Nem nagyon vettem észre változást. Még szerintem 1hónap mire rendbeszedik ezt a játékot. Javítanak valamit de 5másik romlik el.

[ Szerkesztve ]

btag:Sveryn#2510 uplay:MoRu_PManiac87 Origin:partymaniac87 World of Warships:partymaniac87 E60 520I

(#999) Terrorista válasza ForRedGlory (#997) üzenetére


Terrorista
senior tag

A Patch 2 beta óta nekem is megszaporodtak a kifagyások. Körváltásnál, csaták végén a kampány mapra visszatérve..

Grafikai tuning és optimalizáció a Patch 3-ban várható:

"Patch 3 enters beta testing soon, with changes to battle gameplay and further improvements for specific hardware configurations."

[ Szerkesztve ]

(#1000) 1m1s


1m1s
tag

peccs2 nem láttam volna hogy települ.ki kell lőnöm a peccs2bétát hogy menjen?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Total War: Rome II
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.