Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) #16514048


#16514048
törölt tag

Köszönöm mindenkinek a válaszokat!
kovy29, köszi, akkor majd lehet még megkereslek ezzel kapcsolatban, ha nem sikerül előrébb jutni.

(#452) BonFire válasza #16514048 (#442) üzenetére


BonFire
veterán

„a KATA adózás érné meg a legjobban, ami havonta 50k körüli összeget jelent”

Ez vicc! Szabadúszóként az ember csak zsebpénzt keres; én ennyit egy fél év alatt kaparok össze. Ennyi megbízást grafikai stúdiók kapnak, magánszemélyek nemigen. Akkor járok a legjobban, ha társulni tudok valakivel, aki egyéni vállalkozó, és bejelent engem mint alkalmazottat, és fizeti az adót és a járulékot. Akkor legális a tevékenység

PayPaltól még nem válik azzá, legfeljebb jobban titkolttá.

A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

(#453) Bjørgersson válasza #16514048 (#451) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Nyugodtan, privátban megtalálsz.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#454) Bjørgersson válasza ViZion (#434) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Próbálkoztam ezzel a SketchUppal, de annyira nem boldogultam vele, hogy inkább regisztráltam az Autodesk oldalára és most töltök egy 2012-es AutoCAD-et. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#455) ViZion válasza Bjørgersson (#454) üzenetére


ViZion
félisten

...az nem egyszerűbb. Sketchuphoz van tutorial, még a guglis időkből. 3D szilárdtestekre jóval gyorsabb. Akkor autocad helyett inkább solid edge, ott van lemezalkatrész modellezés is.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#456) Bjørgersson válasza ViZion (#455) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Lehet, hogy nem egyszerűbb, viszont a suliban ezzel ismerkedtünk, gyorsabban meg tudtam rajzolni benne az asztalt, még ha nem is erre lett kitalálva. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#457) jjeahh válasza BonFire (#430) üzenetére


jjeahh
nagyúr

no, próbálgattam amiket javasoltál, de elég ritka amikor tetszik is az eredmény, mondjuk sztem én vagyok béna :DDD azokat most nem postolom, mert félresikerültek...de gyakorlat teszi a mestert na, lassan, de fejlődök :D
két minimálabb máról: [link] [link]

[ Szerkesztve ]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#458) BonFire válasza jjeahh (#457) üzenetére


BonFire
veterán

A BirdMail teljesen korrekt. Szép, hogy elkarcsúsodnak a vonalak, bár lehet, hogy neked szokatlan még, mindenképpen kiforrottságot sugall. Az egyforma, gömbölyű végű vonalak óvodás rajzot sugallnak. Ez a mostani jobb. :K

A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

(#459) jjeahh válasza BonFire (#458) üzenetére


jjeahh
nagyúr

:R óvodás rajzal egyetértek :DDD mondjuk én nem vagyok képes semmi komolyra amúgy sem, csak ilyen karikaturista szerű minimál cartoon-okra...abban viszont remélem fejlődök sokat még :)

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#460) BonFire válasza jjeahh (#459) üzenetére


BonFire
veterán

BTW, miért nem működik az űrlapon semmilyen gomb???

[ Szerkesztve ]

A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

(#461) ViZion válasza BonFire (#460) üzenetére


ViZion
félisten

passz, de volt má' ilyen pár órára régebben. Idegesítő.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#462) jjeahh válasza ViZion (#461) üzenetére


jjeahh
nagyúr

most nálam sem műkszik valamiért

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#463) BonFire válasza jjeahh (#462) üzenetére


BonFire
veterán

Csak azért, mert mutatni akartam valamit, és nem tudok linkelni. A kódot meg nem vágom fejből.

Amúgy jobb is, mert feltöltöttem a videót, aztán az volt ráírva a főcímben, hogy "LÓGÓ"! Most letöröltem, és renderelhetem újra az egészet. Na, meg amíg felmegy, meg feldolgozzák, az a sok idő. De még ma berakom ide, hogy lássatok már tőlem is néha valamit, ne csak szórakozást. :)

A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

(#464) Met


Met
nagyúr

Most lebuktatok hogy az AD Block engedélyezve van az oldalon :D
Nézzétek meg a blokkolható elemeket, nálam egy volt, azt engedélyeztem és működnek a gombok.

[ Szerkesztve ]

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#465) jjeahh válasza Met (#464) üzenetére


jjeahh
nagyúr

és tényleg :D

BonFire: várjuk :D

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#466) BonFire válasza jjeahh (#465) üzenetére


BonFire
veterán

Még egyelőre csak itt tartunk…

De mos' mé'? Eddig is volt AB+ és mégis működött. Úgyis használni fogom, legfeljebb megtanulok kézzel linkelni! :P

A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

(#467) ViZion válasza Met (#464) üzenetére


ViZion
félisten

Nah, csak a PH! hibája, ki a fene nevez el egy scriptet ad -nak? :U
AdBlock ritkán hibázik, amúgy korábban is volt ilyen már, majd módosítják.

Egyelőre még én fizetem a Zinternetet, ha kérek reklámot az _ingyenes_ tartalom mellé, akkor majd jelzem. Ha meg nem akarják ingyen adni, akkor eldöntöm, h fizetek-e érte, vagy megyek máshova (nekem német és angol sem akadály, olvasó szinten több külföldi fórumon is vagyok, regelni sok értelme nincs sztem, elég ha egy "otthon"). Nem mellesleg van itt annyi reklám írás, hogy a bannerek csak dísz már. Mondjuk a PH!-n még elviselhető.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#468) BonFire válasza BonFire (#466) üzenetére


BonFire
veterán

Na tehát…

Egy logó felújítása, mert az eredeti eléggé összecsapott volt, és bár kicsiben nem látszik a hiba, mi van, ha egyszer molinóra kell nyomtatni? Szóval újraalkottam.

Elég sokat elpiszmogtam vele, főleg a Width tool nem akart engedelmeskedni, de úrrá lettem rajta. Pent nem túl sokat használtam, Wacom tábla és Art Brush játszotta a főszerepet. A dolog 1 óra 20 percig tartott, ezt sikerült 17 percbe sűrítenem.

Illustrator - Logó felújítás (SPEEDART VIDEÓ)

A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

(#469) jjeahh válasza BonFire (#468) üzenetére


jjeahh
nagyúr

huh, jobban nyomod nálam az biztos, néhány technikát meg eszközt, amit használsz életemben nem is próbáltam :DDD ebből is látszik, hogy nem ártana legalább pár tutorialt végignéznem...am ez a vlc player mennyire alkalmas zenehallgatásra? :D kb. 5 éve legyökereztem foobar + asio mellett, azóta semmi mást nem próbáltam

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#470) Met válasza jjeahh (#469) üzenetére


Met
nagyúr

Ha számít a hangminőség akkor maradszn a Foobarnal, vagy más aisot vagy wasapit tudó lejátszónál, pl. Aimp

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#471) BonFire válasza jjeahh (#469) üzenetére


BonFire
veterán

Igen, a tutorialok nézése és megoldása nem árt, ha használni akarod a programot! Illustrator topicban megbeszélhetjük a részleteket.

Annyira szeretem az Illustrator intelligens és kézre álló eszközeit, hogy nem is tudom, hogy tudtam meglenni az első öt évben kizárólag Photoshoppal!

Ui.: Ja! Csak most esik le, miért kérdezed a VLC-t! :DDD Látszik a videóban, milyen zenét hallgattam közben. Nekem egy médialejátszó elég, és ez a VLC. Nem vagyok nagy audiofil. Kizárólag ilyen hosszú és pepecs munkák közben hallgatok zenét. Amúgy nem.

[ Szerkesztve ]

A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

(#472) jjeahh válasza BonFire (#471) üzenetére


jjeahh
nagyúr

simán látszik és érthető a videódból is melyik eszköz mire való, hogyan kell használni, csak én egyszerűen pár eszközt használok 1-2 éve, a többiről meg fogalmam sem volt :DDD nem igazán kísérleteztem illustratorral még, mivel egész mostanáig egyáltalán nem élveztem a logózást, csak azért csináltam, mert könnyű pénz ahhoz képest, hogy nálunk egy gyári munkás vagy bolti kiszolgáló havi bére sem üti egy logó árát, ami kb félórás-órás meló :) mostanában viszont szívesen csinálom, a rajztábla teljesen megváltoztatta a viszonyomat az illustratorral :D

[ Szerkesztve ]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#473) ViZion válasza jjeahh (#472) üzenetére


ViZion
félisten

Hmmm... itthon is ennyire jó a helyzet, vagy csak a netes stock oldalak miatt van ilyen jó pénz benne? Felénk olyan 20-30 k a logó és egy szerény arculati iránymutatás, mondjuk többet nem is lehet, erre felé mindenki k!b**ott okos és fogná a ceruzát... :DDD

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#474) jjeahh válasza ViZion (#473) üzenetére


jjeahh
nagyúr

stock és pályázatok...előbbin mondjuk sokszor sokkal kevesebbet ajánlanak az eredeti árnál, utóbbin pedig kissé szívás, mert pályázni kell, majd folyton módosítgatni a logón, attól függően mit kér az ügyfél, de ott egy logó 6-700 dodó ami már simán oké sztem + ha nem nyered meg a pályázatot, de bejutottál a döntőbe, akkor is kapsz pár százalékot mindig...persze mindehhez platinum avagy "prémium" dizájnernek kell lenni :)

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#475) ViZion válasza jjeahh (#474) üzenetére


ViZion
félisten

Asszony fotózik, de lebeszéltem a pályázatokról, ott jórészt lenyúlják a művészeket, a nevezéssel minden jogról lemondanak. Stock érdekes dolog, jó ha ismerek valakit, aki már kapott onnan pénzt, mert eddig csak olyan volt nekem, mint a Bitcoin, meg a piramis játékok: mindenki szerint tuti üzlet, de pénzt onnan még senki nem látott... :D
Köszi az infókat! :R

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#476) jjeahh válasza ViZion (#475) üzenetére


jjeahh
nagyúr

ha vannak fölös logóid sztem érdemes feltenni, én is nemrég kezdtem a stockozást, eddig egyik oldalon 4-et, egy másikon 3 logót adtam el...fotókkal más a helyzet, abból egyet sem sikerült még sehol sem eladnom :D

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#477) PumpkinSeed válasza jjeahh (#457) üzenetére


PumpkinSeed
addikt

Itt a cocktail nagyon tetszik :)

"Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását." - Kán

(#478) BonFire válasza PumpkinSeed (#477) üzenetére


BonFire
veterán

A jó logó arról ismerszik meg, hogy 2 négyzetcentiméteren egy színnel nyomva is felismerhető.

Szép a koktél, de mi marad belőle egy névjegykártyán, urambocsá' faxpapíron?

A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

(#479) PumpkinSeed válasza BonFire (#478) üzenetére


PumpkinSeed
addikt

Ez a logó amúgy nem elképzelhetetlen feketében sem. Az alakját megtartja. :)

"Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását." - Kán

(#480) BonFire válasza PumpkinSeed (#479) üzenetére


BonFire
veterán

Azért mielőtt ilyen merész kijelentéseket tesz valaki, hogy a logókészítés egyszerű munka, tisztában kell lennie a buktatókkal. Jó néhány cikk foglalkozik vele, mit kerüljünk tervezéskor. Itt egy példa: LINK

Minél több ilyet elolvastam, és minél több világszínvonalú, profi logót elemeztem ki, rájöttem, hogy ez bizony nagyon nehéz kenyér. Mindig újat alkotni, ami még ráadásul ütős is, az nagyon nehéz. Ha jó, akkor "vótmá". A Stocklogos.com-on is a logók 99%-a hulladék: a logó semmilyen követelményének nem felel meg. Jók a vicces rajzok, de egy komoly céget nem képviselhetnek.

Aztán ha a megrendelő már a harmincadik tervet vágja vissza, bizony elgondolkodsz rajta, mi is a hiba. :F

A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

(#481) jjeahh válasza BonFire (#480) üzenetére


jjeahh
nagyúr

"egy komoly céget nem képviselhetnek"
szerencsére minden cég nem komoly, egy ilyen logót biztos nem egy bank fog megvásárolni, + nem mindenkinek kell ff variáns, de ha mégis általában megoldom, de amúgyis, mire ez a vita, ha a kezdetektől fogva folyamatosan hangoztattam, hogy nem vagyok profi dizájner? stock azért nem 99, de 90%-a nem profi munka, de 100-300 dodóért mit várnál? nincs is szükség rá sztem, hogy mind profi legyen, na meg ha van egy logóm ami egyedi de nem túl jó, miért ne raknám fel eladásra? számomra az a lényeg, hogy megvegyék és a pénz a zsebemben legyen :DDD stockon meg egy tervet sem vágnak vissza, ha a júzer kiválaszt egy logót azt azért teszi mert tetszik neki. sztem.
szal így utólag nézve sztem sem egy nagy szenzáció az a koktél logó, de ha már megvan és szántam rá egy fél órát-órát nem fogok shift+del-t nyomni rá...na meg senki nem profin kezdi, én is fejlődök lassan, az előző pár kritikából tanultam is valamit, de ennek a vitának most semmi értelme sztem, max összevesztek itt egy fránya koktél logó miatt a végén :D amúgy szoktam olyant is ami ff-ben is oké, igaz azok sem profi munkák, de ha valakinek ilyen kell vásárolhat abból is :D

[ Szerkesztve ]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#482) PumpkinSeed válasza BonFire (#480) üzenetére


PumpkinSeed
addikt

"de egy komoly céget nem képviselhetnek"

Ha megfigyeled a komoly cégek nem stock-on vásárolnak logókat hanem a világ legnagyobb tervező cégeivel milliókért csináltatnak olyan arculatot amit több évtizedig úgy megállja a helyét, hogy minimális változtatásokat kell csak végezni. :)

"Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását." - Kán

(#483) jjeahh válasza PumpkinSeed (#482) üzenetére


jjeahh
nagyúr

azért ez sem minden esetben igaz, egyszerűen nem kell ilyen fekete-fehéren nézni a dolgot :) az ebay pl. kábé egy éve a 99designs oldalon csináltatott új logót ha jól emlékszek 300 dodóért :) nameg vannak olyan logók, amik szinte módosítatlan nyers betűtípusok, ha ez is csúcsszínvonalnak számít egy tervező részéről hát nem tom... ;] mégis beleég az emberek agyába, szal... pl: facebook, youtube, flickr, paypal, google, is ilyenek asszem. a gugli logó pl. ebből a font-ból készült, csupán az "e" betű bevágását olvasztották össze és kiszínezték az egészet :D persze értem én azt is, amit BonFire kolléga ír, sőt mindenkivel egyetértek, csak simán nem ilyen egyszerű a dolog, kár csak egy szemszögből nézni mindent, van jó logó stockon is, van egyedileg milliókért tervezett sz*r logó, van komolytalan cég jó logóval, meg van komoly cég gáz logóval is...szal minden lehetséges...szerintem :DDD

[ Szerkesztve ]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#484) BonFire válasza jjeahh (#483) üzenetére


BonFire
veterán

Van szar logó milliókért is, ez nem kérdés.

…Meg van vérprofi, ami egyből beég az agyba, és ami fő: nem lehet összekeverni a konkurenciáéval!

Utóbbi kívánalom a legeslegnehezebb. A Stocklogoson van millió szépen kidolgozott főnixmadár, meg pajzs, csak már unalomig elkoptatottak, bármilyen jó is a kidolgozásuk, nem eredetiek!

A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

(#485) jjeahh válasza BonFire (#484) üzenetére


jjeahh
nagyúr

no úgy tűnik hiába írom, hogy a dolog nem fekete-fehér, de ok, legyen, nekem mindegy végülis...na meg úgysem fogom letörölni most onnan az összes logómat ezért, akkor sem ha 100% mind sz*r ami ott van, mert az ott szerzett pénz árából vettem a bamboo-t, új optikát, mottoménmit, sőt legutóbb egy fesztiválon abból a pénzből sikerült jól berúgni, meg sok szép szőke jánynak fizetni a martinit ;] szal...

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#486) BonFire válasza jjeahh (#485) üzenetére


BonFire
veterán

Nem arról van szó, hogy rossz amit csinálsz! Ha rossz lenne, nem dicsérem volna pár nappal ezelőtt, hogy most meg fikázzam. Csak arról van szó, hogy maga a logókészítés annyira összetett mesterség, és annyi buktatója van, hogy itt többen is meglepődtünk, amikor olyanokat írtál, hogy milyen könnyű pénzszerzési lehetőség.

Ezek a cartoon-figurák nagyon jók. De aki megveszi, nem feltétlenül logónak használja, hanem ezer más módon. Mondjuk könyvet-újságot illusztrál vele, felhasználja vicces pólómintának stb. De egy komoly vállalkozás, üzlet logónak ilyet továbbra sem fog venni, vagy kérni. Mert a logónak sok egyéb szempontnak meg kell felelni.

Nem tudom világosabban elmagyarázni. Nemrég csináltam egy videót, amiben elmesélem, hogy én miért nem vállalok logótervezést, és miért ennyire szopás az egész. Ha van türelmed és egy félórácskád, hallgasd végig. LINK

A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

(#487) jjeahh válasza BonFire (#486) üzenetére


jjeahh
nagyúr

ok, később megnézem, most vmiért nem megy a youtube nálam.. mondjuk én azt hittem nem csak a cartoon rajzaimról van szó, hanem az egész stock logózásról meg pályázásról...én ezzel vitatkoztam, meg azzal, hogy a stock meg pályázatos oldalakon nincsenek komoly logók meg dizájnerek...a cartoon logóimról nincs értelme vitatkozni, mivel azokból egyet sem adtam el még :)

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#488) BonFire válasza jjeahh (#487) üzenetére


BonFire
veterán

A stockozáshoz én nem értek, pályázni sem szoktam, ahhoz én egyedül kevés vagyok. Tehát abban nem is foglalok állást. Mindenesetre sokszor hallani nagy mutyikról, nem hiszem, hogy külföldön ez másképp menne, mint hazánkban. De legalábbis egészséges szkepticizmussal ajánlott hozzáállni a pályázatokhoz.

A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

(#489) PumpkinSeed válasza jjeahh (#487) üzenetére


PumpkinSeed
addikt

Stock-on amúgy hogy veszik fel veled a kapcsolatot, ha logót szeretnének tőled vásárolni? :)

"Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását." - Kán

(#490) jjeahh válasza PumpkinSeed (#489) üzenetére


jjeahh
nagyúr

ajánlatot tesznek, vagy megveszik a logót, és írnak egy üzenetet, hogy mit szeretnének módosítani..mindezekről az oldal e-mail-es értesítést küld

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#491) BonFire válasza jjeahh (#490) üzenetére


BonFire
veterán

Az ilyeneket nem kell offba rakni, a témába vág minden ilyen dolog.

A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

(#492) PumpkinSeed válasza jjeahh (#490) üzenetére


PumpkinSeed
addikt

Értem, akkor várok, igaz friss reggel és egy szar logóval kezdtem, de majd összedobok valami normálisat. :)

"Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását." - Kán

(#493) jjeahh válasza PumpkinSeed (#492) üzenetére


jjeahh
nagyúr

ide is bedobhatod :D

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#494) PumpkinSeed válasza jjeahh (#493) üzenetére


PumpkinSeed
addikt

Majd rakok fel az újak közül. :D

"Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását." - Kán

(#495) PumpkinSeed


PumpkinSeed
addikt

Ez a stocklogos tiszta bolond. A letöltendő stocklogos-template-v3.eps mérete nincs 2000x2000, de mikor fel akarom tölteni akkor rinyál, hogy minimum 2000x2000 -.-

"Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását." - Kán

(#496) jjeahh válasza PumpkinSeed (#495) üzenetére


jjeahh
nagyúr

tényleg bolondok picit, de nem ezért, majd ennél nagyobb hülyeségekbe is belebotlasz :DDD de ha ezeken túl vagy minden simán megy majd mint a kacsaf*s :D
tessék, én ezt használom, ez 100% műkszik: [link]...csak szóról szóra kövesd az utasítást, hanem nem fogadják el.

BonFire: eps-ben tényleg hülyeség, de mindig kell egy png vagy jpeg is, ott nem árt, ha meg van adva egy min méret, amit ha ebből a template eps-ből mentesz ki, akkor pontosan 2000x2000 lesz, így megfelel a kritériumoknak

[ Szerkesztve ]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#497) BonFire válasza PumpkinSeed (#495) üzenetére


BonFire
veterán

Amúgy is hülyeség ez a méret megadósdi. Mi az a 2000? Gramm? Láb? Köbhüvelyk? EPS az vektoros fájl, nincs neki pixelszer pixelben kifejezhető mérete. :C

A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

(#498) PumpkinSeed válasza jjeahh (#496) üzenetére


PumpkinSeed
addikt

Elég szar, de elsőnek jó lesz ez is. Elnézést a rossz minőségért.

[ Szerkesztve ]

"Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását." - Kán

(#499) PumpkinSeed válasza BonFire (#497) üzenetére


PumpkinSeed
addikt

2000x2000krumpli méretű kép :D

"Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását." - Kán

(#500) BonFire válasza PumpkinSeed (#498) üzenetére


BonFire
veterán

Tényleg elég szar! Egyébként nem az ábrával van a baj, csak a tipóval.

A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.