Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) BonFire


BonFire
veterán

Szerintem abban egyetérthetünk, hogy az alapszínekhez bizonyos érzeteket, tulajdonságokat társítunk, amelyek már kicsi gyerekkorunk óta bennünk gyökereznek, és alapvetően nem lehet átírni a jelentéstartalmukat. A piros mindig figyelemfelhívást, tiltást jelent, míg a zöld szabadot, tisztát, természeteset. A piros nagyon jó, ha valakinek a figyelmét meg akarjuk ragadni, hosszú távon azonban fárasztó bámulni, és nagyon zavaró, frusztráló is. Nem véletlen, hogy elsősorban a tüzet kapcsoljuk hozzá, a tűz (vágy, kéj) alapján meg hozzákapcsolódik a kupleráj színe is. Ha szolidabban használjuk, akkor az már nem piros, hanem a rózsaszín valamely árnyalata, amely színhez meg szintén megvannak a társított dolgok (babák, nők és b*zik). Ahogy a sárga-fekete kombinációról is valami igen kellemetlen élmény fog eszünkbe jutni, ha volt már dolgunk mérges darázzsal, méhvel. Nem véletlenül az útlezárások, munkagépek festése is ezt adja vissza.

Persze lehet kísérletezni, és kupipiros weblapot csinálni, de én nem kérnék inkább az ilyen weboldal gazdasági tanácsaiból, mert engem nyomasztana a nagy piros tiltásával. Inkább keresnék egy semlegesebb színű zónát.

[ Szerkesztve ]

A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

(#352) #16514048 válasza BonFire (#351) üzenetére


#16514048
törölt tag

Én a szolidabb használat alatt nem az árnyalatra gondoltam, hanem arra hogy kevesebbet kéne használni, például kiemeléseknél, nem szövegek háttereként, ahogy itt tették. Abban teljesen egyet értek, hogy a színeket jelentésük szerint kell használni, ugyanakkor ebből a dizájnból én nem feltétlenül űzném ki teljesen a piros színt, csak kevésbé hangsúlyos szerepet adnék neki. Viszont szerintem is a semlegesebb színeknek kéne dominálniuk.

(#353) jhos910 válasza BonFire (#351) üzenetére


jhos910
aktív tag

Ezek az érzetek nem annyira erősek, hogy ne lehessen használni egy logóban. Szerintem az asszociációd kicsit túlmutat a valóságon...nem hiszem, hogy a piros színről az embereknek a kupleráj jut eszébe.
A szín önmagában nem elegendő ehhez, kell hozzá egy szimbólum/vizuális elem aminek az együttese tényleg alkothat komplexebb asszociációt pl amit te említettél.

Illetve azt is kétlem, hogy a piros logó miatt megrendelőt vesztettek vagy bárki vesztett volna...
Egy fegyver ránk szegezve az már erős berögződés.

Egy két példa a piros nemnegatív megjelenésére:
Yodafon, Svájc, Japán, alma, izgalomtól vérbő száj/arc, stb.

A zöld negatív megjelenésére:
Méreg, cannabis, katonaság, stb.

(#354) BonFire válasza jhos910 (#353) üzenetére


BonFire
veterán

Sőt, a YouTube logója is piros…

De itt ha jól tévedek nem kifejezetten a logóról beszéltem, hanem az egész oldal ordító pirosáról, amiből igen nagy dózist kap az arcba a látogató. Oldalelemként lehet használni bátran, mint ahogy a Gmail Levélírás gombja is (majdnem) piros, meg itt az üzenet elküldésére szolgáló OK gomb is. Ennek ellenére továbbra is fenntartom a véleményem, hogy ennyi pirosat ilyen témában így használni nem szerencsés.

[ Szerkesztve ]

A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

(#355) jhos910 válasza BonFire (#354) üzenetére


jhos910
aktív tag

Kevesebb piros de fontosabb helyeken, kiegészítésnek lenne a célra vezető.

(#356) OhAi27 válasza jhos910 (#353) üzenetére


OhAi27
tag

a 'cannabis' es a katonasag miert negativ? :(

(#357) BonFire válasza OhAi27 (#356) üzenetére


BonFire
veterán

Mert méreg és halál kötődik hozzá. Egyértelmű.

A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

(#358) neko18


neko18
senior tag

Én sem a pirosat választottam volna, inkább helyette valami lágyabb kéket vagy zöldet, szerintem a megrendelőkben is nagyobb bizalmat ébresztenek ezek a lágyabb színek. Persze ha elég halvány és lágy, megnyugtató, nem ilyen neonzöld :C

kdxsv

(#359) OhAi27 válasza BonFire (#357) üzenetére


OhAi27
tag

utobbi meg oke de elobbi...

gondolom hallottal mar 'medical marihuana' -rol. Biztos azert aruljak civilizaltabb helyeken gyogyszertarakban mert mereg. Sajnalom ezugyben a magyar hozzaallast es tudatlansagot. :(

es itt pontot is teszek a vegere mert nem itt fogok ezen vitatkozni, de szvsz az alkohol merfoldekkel nagyobb problema es rosszabb mint a szoban forgo dolog, kar, hogy az emberek egybol drogra asszocialnak ha szoba kerul.

egyebkent nekem a katonasagrol sem a negativ dolgok jutnak eszembe elso korben szoval annyira az sem egyertelmu. En szerettem volna katona lenni, sajnos pont akkor toroltek el mikor en kerultem volna sorra. De persze ha masodjara belegondolok akkor igen a haboru/halal jut eszembe nekem is.

Azzal, hogy a szinek mennyit es,hogy szamitanak viszont 100%-ban egyetertek a postoddal.

[ Szerkesztve ]

(#360) BonFire válasza OhAi27 (#359) üzenetére


BonFire
veterán

Fölösleges itt az offot növelni: a marihuana egy méreg, ami addiktív szer, ami után a keményebb drogok következnek (minden esetben) ezért méregnek tekintjük. Pont. A katonaság meg az ellenfél élőerejének megsemmisítésére lett kitalálva. Nincs ezen mit szépíteni. Hivatásos gyilkosok. Az utóbbi időben sem mentek át Teréz anyába. A méreg az méreg, a gyilkos meg gyilkos.

Az alkohol is méreg, megérdemelné a halálfejes címkét.

A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

(#361) BonFire


BonFire
veterán

Sziasztok!

Talán nem teljesen off, de nem tudtam, hová tegyem fel a kérdést.

Tehát. Egy fontszerkesztő programot keresek, ami ingyenes és használható is. Néhány hungarumlaut szerkesztésére lenne szükség, aztán a megoperált font exportálására. A FontForge-ot kipróbáltam: valami borzalmasan használhatatlan. :O Nem akarok kétezer programot feltelepíteni a próba kedvéért, azért kérdezem inkább meg, tud-e valaki egy megfelelőt?

A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

(#362) caindwan


caindwan
tag

Heló! [L:http://prohardver.hu/tema/bazi_nagy_off-olos_fx_es_nemcsak_tulajdonosok_topi/hsz_23336-23336.html][/L] Véleményt kérnék :) Corel Draw alatti.

[ Szerkesztve ]

(#363) BonFire válasza caindwan (#362) üzenetére


BonFire
veterán

Én nem feltétlen körvonalaznék olyan elemeket, amelyekhez nem szükségesek, ellenben ahol azok, ott a körvonalazásnak erőteljesebb stílust adnék, akár egyéni művészi ecsetvonással is.

A trace-elt kotta nagyon csúnya a háttérben. Azt szépen meg kéne rajzolni az eredeti kép alapján, mert így nemigen lehet kivenni, hogy mi a csoda akar lenni.

[ Szerkesztve ]

A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

(#364) caindwan válasza BonFire (#363) üzenetére


caindwan
tag

Így? :F Nekem a háttér valahogy üresnek tűnik.. :(

(#365) ViZion válasza caindwan (#364) üzenetére


ViZion
félisten

Az is. Nem azt írta, h a kotta rossz. Sztem is kellene valami, a kotta is lehet, de akkor felismerhetőbb legyen.

Keress rá: kotta, music paper, classic cd cover, classic music cover design, jazz cd cover design, ilyesmik. Sok jó/rossz dolog a szemed elé kerül, amit a tiédben hasznosíthatsz.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#366) BonFire válasza caindwan (#364) üzenetére


BonFire
veterán

Angolul a kotta: "sheet". (Pontosabban "music sheet".) Erre keress rá a Google-ban, és egy jó nagy felbontású képet válassz ki. Azt utána a Corel trace-szel átalakítod vektorosra, és mehet a háttérbe.

A körvonalazgatással vigyázz! Nem azt mondtam, hogy mindet ki kell cifrázni. Sőt. A nagy részükre nincs is szükség.

[ Szerkesztve ]

A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

(#367) caindwan válasza BonFire (#366) üzenetére


caindwan
tag

Hogy gondolod? Most ezt nem értem. A jobb oldali túl csicsás lett? Az alsó pedig furán nézett ki körvonal nélkül.
A hátteret azt megcsináltam :R

(#368) BonFire válasza caindwan (#367) üzenetére


BonFire
veterán

Ha majd lesz konkrét kérdés, akkor szolgálhatunk konkrét válasszal is. Egy művészeti koncepciót nem lehet elmagyarázni, mert én teljesen másképp csinálnám, mint te. Ez olyan, mintha Vasarely magyarázta volna Dalinak, hogy nem jók a képei. Pedig mindkettőé jó, csak éppen más vágányon haladt az agyuk.

A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

(#369) BonFire


BonFire
veterán

Elrettentő tipó a Boszikám jósdájából :C

Szerintetek ezt milyen típusú szövegelrendezésnek nevezik? Mifelénk „ökörhugyozás”-nak.

A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

(#370) Met válasza BonFire (#369) üzenetére


Met
nagyúr

Pesten is ez a neve :K

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#371) zetecR válasza BonFire (#369) üzenetére


zetecR
addikt

:D

(#372) caindwan válasza BonFire (#369) üzenetére


caindwan
tag

Majdnem virágot követő oda-vissza :DD

(#373) Andrew31 válasza BonFire (#369) üzenetére


Andrew31
senior tag

Azt hittem megemlíted a szöveg értelmességét is... :D

Ha azt csinálod, amit szeretsz, az szabadság. Ha szereted, amit csinálsz, az boldogság.

(#374) Andrew31


Andrew31
senior tag

Bocsánat, az idő már lejárt.

Azért ez nájsz dzsob. :)

Ha azt csinálod, amit szeretsz, az szabadság. Ha szereted, amit csinálsz, az boldogság.

(#375) BonFire


BonFire
veterán

Csak egy idétlen szóvicc tőlem így estére, így bocsássátok meg a kivitelezés elnagyoltságát! :DDD

A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

(#376) #16514048


#16514048
törölt tag

Elnézést, hogy itt teszem fel a kérdést, de az After Effects topik eléggé halott, itt talán többen látják. Egy ilyesmi animációt szeretnék készíteni azzal a különbséggel, hogy a végén a szöveg egészét szeretném kapni, nem csak a körvonalait. Tud valaki segíteni ebben.? Természetesen az sem baj, ha valaki olyan megoldást tud, amihez nem kell ez a plugin.

[ Szerkesztve ]

(#377) BonFire válasza #16514048 (#376) üzenetére


BonFire
veterán

Hiába látják itt többen, vagy csak te hiszed, hogy többen látják, ennyi erővel a zabhegyező topikban is megkérdezhetnéd, vagy feladhatnál egy apróhirdetést! Az, hogy az AE topicban senki nem válaszolt, csak annyit árul el, hogy olyan bonyolult a problémád, amire senki nem tud válaszolni. Nem pedig azt, hogy mennyire kihalt vagy sem a topik. Most itt mégis mit vársz? Hogy mind beírjuk egyesével, hogy

„Én nem tudom, mert nem mozgó-, hanem állóképpel foglalkozom.” :(

A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

(#378) tikshow válasza #16514048 (#376) üzenetére


tikshow
addikt

Nem vagyok AE szakértő, de látom, hogy 3D térben mozgatja a polykat. Próbáld úgy mozgatni, hogy kiadja neked telibe. Vagy csinálj egy egyszerűbb faket.

[ Szerkesztve ]

(#379) #16514048 válasza tikshow (#378) üzenetére


#16514048
törölt tag

Köszi, végül egy visszafordított shatter effekt segítségével sikerült megoldanom. :)

(#377) BonFire:

Elnézést, ha ez itt ennyire off, még ez a topik tűnt a legmegfelelőbbnek a problémámhoz. Tudom, hogy sok értelme nincs veled vitatkozni, de azért engedd meg hogy reagáljak pár sorban erre a lekezelő hozzászólásra:

Az AE topikban fel sem tettem a kérdést, mert az 10 éve lett létrehozva és a hozzászólások száma még az 50-et sem éri el, szerintem ezt azért lehet halottnak nevezni. Sőt, szerinted is, idéznék a topikból:
(#37) BonFire válasza Crystalheart (#36) üzenetére "Ez egy döglött topic."
(#40) BonFire válasza gyurma88 (#39) üzenetére "Rossz helyre írsz, mert ez egy döglött topic..."
2011 májusa óta csak te válaszoltál arra a pár kérdésre, amit feltettek, ezért mertem azt gondolni hogy nem követhetik valami sokan.

Most itt mégis mit vársz? Hogy mind beírjuk egyesével, hogy
„Én nem tudom, mert nem mozgó-, hanem állóképpel foglalkozom.”

Nem, csak gondoltam hogy lehetnek itt páran akik értenek ehhez is. Annyira azért nem áll messze a témától a kérdésem szvsz, hogy akár a "zabhegyező topikban" is feltehettem volna ennyi erővel.

(#380) BonFire válasza #16514048 (#379) üzenetére


BonFire
veterán

Igen, én írtam azokat. De mikor? Azóta akár fel is éledhetett volna. No, mindegy. Úgy tűnik AE-hez nemzetközi fórumra kell menni.

Itt fenntartom a korábbi állításomat: kevesen vannak, akik animációval, mozgóképpel foglalkoznak, és ide írnának.

Továbbá velem igenis lehet vitatkozni, amint látod, észérvek előtt meghajlok, csak a vitát inkább privátban folytatom le, mert a fórumnak semmi szüksége arra, hogy fölöslegesen teleszemeteljük offtopic vitával. Ezért nem megyek bele az ilyesmibe az utóbbi időben. Tudatosan.

A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

(#381) jjeahh


jjeahh
nagyúr

sziasztok! előző kutyám egérnek nézett ki, remélem ez az egér nem hasonlít kutyára :DDD sztetek milyen? mehet eladásra?

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#382) BonFire válasza jjeahh (#381) üzenetére


BonFire
veterán

Én inkább Angel Mouse-nak keresztelném, de névtől függetlenül jó. Tetszik. Talán egy kicsit eljátszogatnék néhány helyen a vonalvastagsággal, hogy dinamikusabbnak tűnjék.

A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

(#383) jjeahh válasza BonFire (#382) üzenetére


jjeahh
nagyúr

vonalvastagság meglesz, angel mouse-n én is gondolkoztam, de gondolom akkor a feje fölé illene egy kör vagy valami, amit próbáltam, de nem jött ki valami jól :( amúgy a név mindegy, stock-ra megy, ha valaki megveszi úgyis át kell írnom :D köszi!

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#384) jjeahh


jjeahh
nagyúr

"rajztábla mentesen" ilyenre vagyok képes max, a toll eszközt gyűlölöm, így max körökből meg négyzetekből faragok logókat :DDD ezek már nem olyan tutik gondolom :P

szerk: amúgy van valami láma amatőr fejjel is felfogható magyar nyelvű oktató írás vagy valami web design szerkesztés alapjairól?

[ Szerkesztve ]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#385) PumpkinSeed válasza jjeahh (#384) üzenetére


PumpkinSeed
addikt

Magyarul van egy ingyenes de azt most nagyon nem találom.

Magyarul fizetős, elég húzós, de jó. Nem mondom, hogy érdemes kifizetni, de elég jó lenne, ha nem lenne ilyen drága.

Angolul fizetős, ami nagyon jó, nem is drága ahogy néztem és van ingyenes kipróbálás.

Illetve a Youtube ami ilyen témáknak elég nagy tárháza, azt lenne érdemes először megnézni. :)

"Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását." - Kán

(#386) jjeahh válasza PumpkinSeed (#385) üzenetére


jjeahh
nagyúr

:R átnézem őket

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#387) ViZion válasza jjeahh (#384) üzenetére


ViZion
félisten

Principles of beautiful web design Ezt a könyvet töltsd le, van pdf-ben sok cucc a neten.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#388) jjeahh válasza ViZion (#387) üzenetére


jjeahh
nagyúr

:R ha lesz időm ezt is átnézem, bár amiknek eddig nekiálltam egyet sem fejeztem be, túl komplikáltnak találtam mindet :B egy logót csak meg kell rajzolni, oszt annyi, nincs semmi "tech" benne :DDD de valahogy jó lenne, ha felfognám a webdesign dolgot is, ha jól látom jobban fizet, mint a logózás...

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#389) BonFire válasza jjeahh (#388) üzenetére


BonFire
veterán

Ez elég merész kijelentés! Részemről a logó majdnem mindig ki van zárva, mert nagyon sok a buktatója. Ebben a tekintetben inkább megcsinálok 100 webdizájnt, mint egy logót.

BTW, Illustratorban én sem nagyon tudom használni a táblát, egyszerűen a vektoros eszközökre nem áll annyira kézhez. Az összes kézremegést átveszi és felnagyítja; ebben a tekintetben sokkal jobb egy egér, főleg, ha Pennel rajzol az ember. A táblát Photoshopban ecsettel vázlatot készíteni használom, aztán ha tetszik a vázlat, a képet áthúzom Illustratorba, fogom az egeret és szépen végigpenezem, majd kitöltöm.

A Pent meg meg kell szokni és tanulni, nincs mese. Nélküle bénult kezű vagy. Photoshopban is sokszor jól jön, például íves alakzatok kijelölésére nincs jobb eszköz nála. Illustratorban pedig végképp nélkülözhetetlen.

A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

(#390) PumpkinSeed válasza BonFire (#389) üzenetére


PumpkinSeed
addikt

Illu-ban van ez a Paca ecset (Shift+B) ha az többet mond, az nem kompenzálja az ujjremegést?

"Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását." - Kán

(#391) BonFire válasza PumpkinSeed (#390) üzenetére


BonFire
veterán

Kitöltésre kiváló, főleg, ha csak elnagyolt festésre van szükség. Azonban kontúrozáskor Pennel összevissza tekerednek az anchorok, ha táblával rajzolom, egérrel meg le tudom támasztani a csuklót és precizebben vezérelni a vonalakat.

Amellett az Illustratornak van egy nagy hiányossága, ami Photoshopban például benne van, mégpedig a nézet elforgatása. Ez mindig jól jön, amikor vízszintes vonalakat kell húzni, mert az embernek jobban kézre állnak a függőlegesek, vízszintben csak csálézik. Na, ilyenkor Ps-ben nyomok egy R-t, és elforgatom a nézetet vígan. Illustratorban meg nincs ilyen; lehet szerencsétlenkedni. :(((

A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

(#392) jjeahh válasza BonFire (#389) üzenetére


jjeahh
nagyúr

nekem a rajztábla használata pedig elég természetesnek tűnik első perctől kezdve :)) persze a pen-t is előveszem nagy ritkán, de csak, ha nagyon muszáj :DDD a webdizájnos kijelentésed meg eléggé meghökkentett, de valszeg igazad van, csak én nem értek hozzá...remélem felfogom valaha :D

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#393) PumpkinSeed válasza BonFire (#391) üzenetére


PumpkinSeed
addikt

Csak érdekelt, mert nekem nincs rajztáblám. :)

"Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását." - Kán

(#394) BonFire válasza jjeahh (#392) üzenetére


BonFire
veterán

Igazából nagyon ritkán kell valami gyökeresen újat kitalálni. Ilyen is volt már, ekkor viszont a megrendelő konkrét elképzelésekkel érkezett, tehát csak képileg kellett megvalósítani a vízióját. :-)

Legtöbbször azonban annyi a kérés, hogy tetszik neki egy sablon, és kisebb módosításokkal, egyedi színekkel és fotókkal újra kell alkotni. Az meg rutinos Ps-használóknak nem kihívás.

A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

(#395) PumpkinSeed válasza BonFire (#394) üzenetére


PumpkinSeed
addikt

Amúgy az miért van, hogy legtöbb webdesign-er Fireworks-el dolgozik? Miben jobb az? Gondolom eleve az lett webdesingra készítve és ahhoz tartozó újításokat is tartalmaz, de akkor meg miért PS-el dolgoznak sokan? :D

"Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását." - Kán

(#396) Dluinet válasza PumpkinSeed (#395) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Mért Fireworks használnak? Mert arra való.

Mindenek meg van a területe:
PhotoShop > pixeles képek
Illustrator > vektoros képek
LightRoom > fényképek
InDesign > kiadvány szerkesztés
FireWorks > web design
stb

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#397) #16514048 válasza jjeahh (#392) üzenetére


#16514048
törölt tag

Mondjuk BonFire ha jól tudom "csak" layout-ot szokott tervezni (de javítson ki ha tévedek), téged meg a kódolás része is érdekelne, ha jól értelmezem.

(#398) BonFire válasza #16514048 (#397) üzenetére


BonFire
veterán

Így van, ha jól értem a „layout” fogalmát. Mivel programozni nem tudok (és nem is igazán érdekel), így én kizárólag a grafikát valósítom meg a megrendelő igényei alapján. Aztán egy programozóra hagyom a nemes feladatot, hogy mindez működőképes is legyen.

Viszont webdesingt éppen ezért jobb szeretek Illustratorban csinálni. Könnyebb az elemeket méretezni, egymáshoz illeszteni. Ilyenkor RGB-ben dolgozom, és csak a különleges effekteket hozom létre Photoshoppal, az egészet végül Illustratorban rakom össze.

FireWorks akkor kellene, ha kódolnám is.

A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

(#399) jjeahh válasza #16514048 (#397) üzenetére


jjeahh
nagyúr

engem sem érdekel a kódolás része :P

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#400) jjeahh


jjeahh
nagyúr

helló belló, kérnék egy véleményt, sztetek melyik elrendezés jobb? :D

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.